Starity

Olyan nagy kanállal szeretnéd habzsolni az életet, mint Kylie Jenner? Mutatjuk, mennyibe kerül!

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. június 09. 18:00 #21
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Ebből is látszik, hogy milyen világba élünk, ahol konkrétan ez a csaj semmit se csinált, egyszerűen jó családba született, ahol aztán kiélvezi és teszi magát.
Lássuk be, egy átlag tinédzser, sőt ember még annak is örül, ha éelte során lesz egy normális, szép háza, amibe eléldegélhet, ez meg felvásárolhat akár több ezer lakást is.
Engem csupán az élet igazságtalansága dühít, hogy más keményen dolgozik élete végéig, másnak meg a kisujját sem kell megmozdítani, hogy vígan éljen.
Egyedül talán azt nem fogja megtudni Kylie milyen érzés örömöt szerezni magának, mert épp tegnap beszéltünk anyuval arról, hogy más örülne, ha ház lenen a feje fölött, mint nekünk, míg mi másnak örülnénk, ha telne rá. Ha viszont mindenkinek mindene megvan, mint például Kylienak, akkor ő például sose fog örömet lelni például egy házba.
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. június 09. 18:05 #22
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Idézet (Pityang @ 2016.06.09. 17:14)
Ja, persze, minden álmom hogy teljesen felesleges sz*rságokra verjem el a meg nem érdemelt pénzemet, hogyne, tényleg olyan életet szeretnék mint az övé! Imádnék abban a tudatban állatot venni hogy csak azért került annyiba szerencsétlen jószág mert valami ki*aszott bedigrés állat kölykedzette! Egyenesen áhítozok arra hogy feleslegesen vegyek magamnak több házat is, majd adjam el őket megint ha éppen meguntam őket, hiszen mindegyik csak üres épület élet nélkül, benne halott berendezési tárgyakkal! Igen, nagyon, de nagyon szeretnék értelmetlenül pénzt kidobni sminkre meg műszempillákra, én is egy olyan mű nő akarok lenni mint amilyeneket a játékboltokban árusítanak Barbie-baba néven. Szeretném elszórni a pénzemet gyémántokra meg mindenféle extravagáns berendezési cuccokra, mert szeretném demonstrálni hogy nekem rohadt jól fut a szekér és egyáltalán nincsenek anyagi gondjaim. Nem is titkoltam soha hogy mivel nem tudom felvállalni a hajamat úgy ahogyan van - amivel háromnaponta megyek fodrászhoz és csak és kizárólag a sztármárkák hajápoló cikkeivel vagyok hajlandó hozzá érni mert hát mit nekem L'oreal vagy Head and shoulders, elvégre az a pórnép márkája - ezért inkább csillagászati árakat pengetek ki valamiféle hülye parókára, amit aztán életem során egyszer vagyok hajlandó a fejemre tenni, és eltaláltátok, nem akarok én kimenni a napra hogy színt szerezzek magamnak, nem vagyok én olyan ódivatú! A napot nem lehet pénzen megvenni, milyen igaz, hát fújatok magamra festéket meg kémiai anyagokkal itatom át a bőrömet hogy úgy nézzek ki mint egy műanyagból felépített álomnő.
Igen, tényleg arról szoktam magányosan eltöltött perceimben ábrándozni hogy én is egy olyan elcs*szett tinédzser lehessek majd mint Kylie Jenner!

Hát ja, amúgy tökéletesen leírtad, hogy hogy nem akarja valaki például élni az életet. Pénzt persze szeretne az ember, de kétlem ,hogy mindenki így akarná élni az életét.
2 felhasználónak tetszik: Pityang, CandUs
2016. június 09. 18:22 #23
Reni1204
Reni1204
visszatérő vendég
 
StátuszSelenator 4ever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.18.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 16
Azonosító: 242829
Offline offline
Ha megteheti tegye meg. Bevallom, a helyében én is biztosan hülyeségekre szórnám a pénzt.Nekem most nincs belőle sok de ami van azt is (sajnos) hülyeségekre pazarlom.
2016. június 09. 18:25 #24
- törölt felhasználó -    
Felesleges ez a cikk.Mindenki jól tudja hogy nagyon el van kényeztetve, és szinte bármit megkaphat amit csak akar. Ennek ellenére nem hiszem hogy bárkinek is köze vagy beleszólása lenne hogy mire költi a pénzét, még akkor se ha úgy gondolom hogy teljesen feleslegesek ezek a kiadások.
1 felhasználónak tetszik: Phaedra
2016. június 09. 18:28 #25
Egylanystarity
Egylanystarity
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.05.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 255444
Offline offline
Mi nem vagyunk gazdagok,de azt gondolom ez a no nem tudja mit is jelent elni...o csak elvezi a joletet, es mindig mosolyog a kameraba...talan ugy tunik boldog...de szerintem csak a sajat kenyelmeben lubickol..ezt gondolom az olyan nokrol mint a Jenner lanyok....nem nehez mosolyogni boldognak tunni es akar latszolag segiteni tudni mikozben duzzad a joletben.....termeszetesen en is az emberi kenyelmembol adodoan vagyok egy ilyesfajta kenyelemre..de azt gondolom csak halat adhatnak azok akik ezt a kenyelmet még nem tapasztaltak meg....mert igy mindig foltudunk ebredni.....
2016. június 09. 18:32 #26
Dreamchibi
Dreamchibi
 
Státusz---
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.11.
Hozzászólás: 783
Csatolások: 0
Azonosító: 193823
Offline offline
Undorító ez a lány úgy ahogy van. Mellesleg én nem is tudtam hogy ilyen fiatal, azt hittem h közelít a 30-hoz. Bár ilyen kiélt fejjel....
2016. június 09. 18:33 #27
Dreamchibi
Dreamchibi
 
Státusz---
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.11.
Hozzászólás: 783
Csatolások: 0
Azonosító: 193823
Offline offline
Jah és soha nem cserélnék vele!!
2016. június 09. 18:33 #28
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
Nem vagyok Kylie Jenner-fan, de ez a cikk megint csak arra jó, hogy gyűlöletet szítson. Mi a fene értelme összehasonlítani az ő vagyoni helyzetét az átlagemberével, ráadásul ilyen stílusban? blink.gif
Viszont azt is hozzátenném, hogy ha nekem annyi pénzem lenne, mint neki, én mindössze házra és kocsira költeném el, a többiből adakoznék és könyveket vennék. De ugyebár ez az ő pénze, arra költi el, amire akarja. laugh.gif
2016. június 09. 18:34 #29
- törölt felhasználó -    
Most nem értem, hogy komolyan min akadtatok ki ennyire. Mindenki tudja, hogy hogyan élnek és szerintem ezen nem kell ennyira meglepődni. Vannak nála százszor gazdagabb emberek.
Ja, és igen ő megteheti. Mások nem. Ilyen az élet. Viszont lehet, hogy ő meg normális kamasz szeretne lenni.
Igen szerintem is az itt felsoroltak közül egy csomó pénzkidobás, de ha neki van rá igénye, akkor költsön csak.
Megjegyzem én sem szeretem se őt, se a családját, mégsem szidom őket napestig.
1 felhasználónak tetszik: Phaedra
2016. június 09. 18:37 #30
- törölt felhasználó -    
Van pénzük! Szórják is. Általában akinek sok van, az már nem tudja mire költeni jó dolgában... Irigy nem vagyok, de tényleg igazságtalan egy kicsit az élet! A Kardashianok nagy jóléte túlzó számomra! smileeee.gif
2016. június 09. 18:48 #31
virgi09
virgi09
i'm a sinner bitch
 
StátuszAz "izé" olyan mint a Raffaello...többet mond minden szónál.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.17.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 10
Azonosító: 240469
Offline offline
Semmi újdonság.Szerintem erre a cikkre semmi szükség nem volt.
2016. június 09. 18:54 #32
Dóra119
Dóra119
*Los Angeles*
 
StátuszRelax...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.28.
Hozzászólás: 2160
Csatolások: 17
Azonosító: 232436
Offline offline
Ebben a cikkben csak azt mutatták be, hogy ő igen is megteheti, mi meg nem...
2016. június 09. 18:55 #33
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
azt hiszem, nem cserélnék vele helyet, de ha ennyi pénzem lenne... talán tudnék vele mit kezdeni, de a listámon nem szerepelne, sem a paróka, sem a barnítás, sem a műszempilla, smink, plasztika... a 42 macskámat pedig az utcáról fogadnám be :"D
2016. június 09. 19:06 #34
Fackyee
Fackyee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.22.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 237585
Offline offline
A nigger már eleve instant barna..., akkor nem tudom mit akarna barnulni... Másik, hogy azért vannak ilyen drága cuccai, mert nem tud már mit kezdeni magával, meg a pénzzel. Az meg megint más kérdés, hogy kb. semmit se tett azért a pénzért...
2016. június 09. 19:09 #35
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Eddig is tudtam, hogy lóvés! rohog.gif
Ha nekem ennyi pénzem lenne, első dolgom az, hogy min a felét adományra bocsátanám!
De hát ez én vagyok, nem ő. Lehet, csak máshogy vagyok "összerakva", de ez van!
2016. június 09. 19:28 #36
- törölt felhasználó -    
Azért megnézném az itt nagyszájúskodó embereket, hogy ti mit kezdenétek magatokkal, ha hirtelen ilyen mennyiségű pénz kerülne hozzátok. biggrin.gif Most nem azért, hogy védjem, de egy idő után mindenki hülyeségekre költene. Nem lehet hibáztatni őt azért, mert ebbe a családba született.
2016. június 09. 19:36 #37
- törölt felhasználó -    
Ha neki ez tetszik, akkor tegye. Bevallom, hogyha ennyi pénzem lenne, akkor én is ugyanígy mindenre tudnék költeni, amire szeretnék. A helyében viszont nem lennék, mert bár pénze van, de tudjuk, hogy cserébe neki a média figyelmében kell élnie.
2016. június 09. 19:36 #38
H.Niki
H.Niki
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.11.
Hozzászólás: 362
Csatolások: 0
Azonosító: 177606
Offline offline
Nekem ezek mind tök feleslegesek lennének.Én mondjuk imádom a kutyákat,de azért ennyit nem fizetnék érte.De tök szánalmas a csaj,ha nekem ennyi pénzem lenne állandóan csak segítenék embereknek,állatoknak.
2016. június 09. 19:40 #39
hungergamesFan16
hungergamesFan16
aha
 
Státuszha nincs mit ennem akkor jóllakik a fantáziám
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 1616
Csatolások: 1
Azonosító: 185038
Offline offline
Most erről komolyan cikket kellett írni? biggrin.gif biggrin.gif
2016. június 09. 19:48 #40
- törölt felhasználó -    
Foxgirl : Igazad van!
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok