Starity

Olyan nagy kanállal szeretnéd habzsolni az életet, mint Kylie Jenner? Mutatjuk, mennyibe kerül!

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. június 10. 07:59 #61
- törölt felhasználó -    
Eléggé elkeserítő, hogy ezen az oldalon Kylieról még egy olyan cikk sem jelent meg, amiben ne a pénzéről vagy a kinézetéről lenne szó. clapping.gif
2016. június 10. 08:11 #62
Mileylove23
Mileylove23
 
StátuszI'm not perfect I'm a unicorn!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.02.
Hozzászólás: 675
Csatolások: 0
Azonosító: 255378
Offline offline
Ez mind szép és jó de azt árulja el nekem valaki hogy honnan a ftancból szerez ennyi pénzt?
2016. június 10. 13:31 #63
- törölt felhasználó -    
Idézet (yesmine @ 2016.06.10. 07:59)
Eléggé elkeserítő, hogy ezen az oldalon Kylieról még egy olyan cikk sem jelent meg, amiben ne a pénzéről vagy a kinézetéről lenne szó.  clapping.gif

Tekintve, hogy a pénzén és a testén kívül nem rendelkezik semmi értékelhetővel... rolleyes.gif

Hogy a cikkhez is írjak: semmi értelmesre nem költ pénzt, csak a felesleges rongyrázásra. Arra, hogy azt mutogassa ország-világ előtt, hogy neki milyen jól megy, és a nagy semmittevésből és magamutogatásból milyen jól meg lehet élni. Lehet, sokak szerint álszent dolog, de az én véleményem az, hogy ez elég gusztustalan dolog egy olyan világban, ahol például gyerekek milliói éheznek, ez a piperkőc ribi meg milliókat költ csak egy kutyára meg egy táskára...kiábrándító, hogy ez valakinek példaértékű lehet.
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. június 10. 14:07 #64
liliom555
liliom555
qυееห Ν
 
Státusznow it's like we're scared of getting good
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.13.
Hozzászólás: 1370
Csatolások: 1
Azonosító: 244832
Offline offline
ez tök durva, de aki megteheti...
2016. június 10. 16:53 #65
Bbb8
Bbb8
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.10.
Hozzászólás: 106
Csatolások: 0
Azonosító: 253080
Offline offline
Agent X - most mondok valami.
Pontosan ilyenekre költenéd el a pénzed, akár hiszed akár nem. Valószínűleg Te is szeretnél jól élni szóval nemhiszem hogy csak egy fényképező gépet vennél magadnak. És a másik meg hogy Kylie így nőtt fel hogy mindig dúskáltak a pénzben, nemhiszem hogy azért mert 18 lett meg fogja változtatni az életstílusát a rossz irányba csak "etikai" dolgok miatt. Főleg hogy nem attól leszel jó vagy rossz ember hogy hány kocsid van, tehát ha megteheted akkor vegyél ahány kocsit szeretnél. Az hogy neki egyre több és több pénze lesz a ruházati márkájából, a lip kitből, a KUWTK-ből, a közösségi médiából meg stb. az az a pénz amit ő keresett meg és nekünk nem lesz jobb hogyha fikázzuk csak azért mert irigykedünk rá.
És csak hogy válaszoljak még "confident." kommentjére: Speciel szerintem Kendall még annyit SE dolgozott a pénzéért mint Kylie (az hogy sikeres az meg azért van mert a segge alá rakták a munkáit szoval azért sem kellett sokat tennie).
2016. június 10. 16:53 #66
missdaisy
missdaisy
sérendipité
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.20.
Hozzászólás: 1631
Csatolások: 34831
Azonosító: 249895
Offline offline
Ha valakinek ennyi pénze van, az látványosan szereti költeni is. Kylienak ezen kívül semmihez nincsen tehetsége. rolleyes.gif
2016. június 10. 16:55 #67
Bbb8
Bbb8
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.10.
Hozzászólás: 106
Csatolások: 0
Azonosító: 253080
Offline offline
Pláne ne kívánjuk senkinek se hogy megapasztalják milyen mélyszegénységben élni..emberek ilyen mélyre ne süllyedjünk.
2016. június 10. 17:03 #68
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Egyébként tetszik hogy mennyire nagy a pofája némelyik embernek (már bocsánat) és rögtön jönnek itt azzal hogy "ha neked lenne ennyi pénzed te is egészen biztosan hülyeségekre szórnád el...!" Azt azért tegyük hozzá hogy nem kell sok évet megélnie az embernek ahhoz hogy tudja, nem mindenki olyan infantilis hogy hülyeségekre költse el a pénzét. Akinek még életében nem volt ezer forintnál több a kezében az nem is fogja majd megérteni hogy milyenek a nagy összegek, és igen, akik nem tudják értékelni a pénzt és nem fogják fel a dolgokat ép ésszel, azok lehet hogy tényleg eszeveszett költekezésekbe fognának. Igen, ebben van valami. De azt azért tegyük hozzá hogy azok, akik ezt a csajt sározzák vannak már (szerintem) olyan értettek hogy fel tudják fogni hogy mekkora összegekről van itt szó, és hogy még ha a kezünkben is lenne ennyi pénz, nem hülyeségekre szórnánk el, mint műszempilla meg parókák! Akár hiszitek akár nem, vannak még olyan emberek ebben a világban akiknek a márka nem minden, és akik nem esnek hasra attól ha Victoria's Secret alsóneműkben járkálhat. Tisztelet a kivételnek, aki nem azért pengeti ki a pénzét a cuccaira mert rá van nyomtatva egy márkajelzés, ami ugyan nem garantál neked semmit, csak azt sugallja a többi emberrel - és veled is - hogy rohadt nagy lábon élsz. Nevetséges dolog általánosítani, mert nem mindenki olyan mint Kylie Jenner. Ha neki valaha megmutatta volna egyetlen ember is hogy milyen nagy összegek vannak a kezében, lehet hogy ő sem demonstrálná minden Instagram fotóján hogy ő éppen melyik sztármanikűrös több-tízezer dolláros munkájával parádézik nap mint nap, de soha sem volt senki, aki ezt elmagyarázhatta volna neki, mert ebben nőtt fel. Luxusban meg csillogásban. Körülötte mindenki úgy veri a pénzt mintha fán teremne. És ezzel nem védeni akartam őt.
Én ugyan fele olyan gazdag sem vagyok mint a Jenner lány, nem voltak még csillagászati összegek a markomban, és valószínűleg soha nem is lesznek, de nem is igazán bánom, mert tudom, hogy a pénz képes elvenni az ember eszét, ahogyan az ő eszét is elvette. Viszont nem kell zseninek lenni ahhoz hogy átgondolja az ember hogy mire érdemes elkölteni a bankókat, és mire nem.
Mi lenne mondjuk ha adakoznék egy keveset? - ilyen gondolatoknak kellene megfogalmazódnia a butácska fejében, és akkor lehet hogy ennek a cikknek meg sem kellett volna születnie.
3 felhasználónak tetszik: CandUs, Szandi0820, Gureka10
2016. június 10. 18:16 #69
kutyuska1230
kutyuska1230
visszatérő vendég
 
Státusz"A barát az, aki megérti a múltad, hisz a jövődben, és elfogad annak, aki vagy."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.24.
Hozzászólás: 153
Csatolások: 33
Azonosító: 188258
Offline offline
Most komolyan mondja már el nekem valaki, hogy mi benne a példaértékú amiért példaképként lehet rá tekinteni... szépnek nem szép tehetsége nincs... azt se hiszem hogy olyan okos lenne nem is tett le semmit az asztalra azon kívül hogy a családjának van egy realyti showja ... nagy szám...
2016. június 10. 19:19 #70
BlackRose69
BlackRose69
|100% CUTE|
 
StátuszWrite your life & Read the chapters
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.21.
Hozzászólás: 1123
Csatolások: 145
Azonosító: 196491
Offline offline
Már az cikkben is megvan a megfelelő szó erre a nőre. MŰszempilla...
Tehetsége nincs, szinte minden mű rajta, alig látni emberi dolgot. És aztán az ilyen emberekről vesznek példát, hát gratulálok annak, akinek Ő a példaképe... Csak azért, mert a családjának van sok-sok pénze és elkényeztethetik a drága kislányukat, ahogy csak akarják, hogy 'szép' legyen és 'híres'.
Ennyit a mai emberiségről... taps-taps
És még így szórni a pénzt.............
2016. június 10. 19:22 #71
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7119
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Van pénze megteheti hogy költi..
2016. június 10. 19:38 #72
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
...valakinek elég csúnya és sivár magánélete lehet, ha azzal szórakozik, hogy egy aktuális gazdag trónörökös pénzköltését számolgatja és váltja át forintba a szabadidejében...
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. június 10. 20:09 #73
eszter05
eszter05
oпlγ ћυ₥αп
 
StátuszImagination is more important than knowledge.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.06.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 315
Azonosító: 227168
Offline offline
Szomorú, hogy ezt a pénzt lényegében a semmire kapta. A tehetsége egyenlő a nullával. Nem tett semmit az emberiségért, semmit nem tett hozzá egy tudomány, kultúra fejlődéséhez. Szóval semmit nem tett le az asztalra. Csak volt egy reality műsora. Valahogy róla még csak olyan cikkeket olvastam, hogy mennyib került az új autója, háza, táskája stb., vagy szétplasztikázta magát, és persze a kedvencem, a Tyga-val való kis "kapcsolata". De, hogy segített volna éhező embereken, meglátogattta volna beteg rajongóját, olyat még nem. Sajnálom őt. Sajnálom, hogy olyannyira elrontották az életét, hogy neki minden a pénz. Egyesek örülnek, ha futja a fizetésük egy albérletre, vagy 10 év munka után vehetnek egy autót. Pont az ilyen kis amerikai sztárocskáknak kéne kicsit visszahúzniuk magát. Mert amíg ők gyémánttal törlik ki a seggüket, addig más országokban örülnek, ha nem kapnak kolerát, tífuszt, maláriát a víztől! Úgy tudom közel 1 milliárdan éheznek. A cél az afrikai, ázsiai életszínvonal emelése lenne, de ehhez Amerika és Európa lakosainak fogyasztását kéne csökkenteni. Most nem mondom, hogy együnk füvet, de talán nem kéne kidobni az ételt, ha nem ízlik, vagy nem bírjuk megenni. Az is elképesztő, hogy sokan nem jutnak ivóvízhez, mi meg azzal húzzuk le a vécét. És sajnos Kylie sem tudja, de előbb-utóbb el fognak fogyni a nyersanyagaink. Vagy annyira drágák lesznek, hogy már sak a leggazdagabb emberek lesznek képesek megvásárolni. És mindenki csak arra vár, hogy majd valaki feltalál valamit, de tiszteletre méltóak, akik csinálnak is valamit. Na de már megint elkanyarodtam. Ha nekem ennyi pénzem lenne biztosan nagy részéből segítenék másokon, támogatnék pár kutatást, valamint a kórházaknak sem ártana egy kis felújítás. Oké persze én sem élnék remete életet, vennék magamnak és a családomnak szép házat és egyéb dolgokat. De nem vagyok olyan, hogy csak a drága a jó. Nem vennék 2 milliós táskát, ha jó minőségűt tudok venni pár ezerért is. Egy idő után az ilyenek be is kattannak, depressziósak lesznek, mert már nem tudnak mit csinálni a pénzükkel. Nem akarok olyan lenni, aki meg sem nézi mi mennyibe kerül, csak megveszi, mert hát úgyis van rá pénze.
2016. június 10. 21:37 #74
- törölt felhasználó -    
Kylienak sok pénze van, megengedheti magának. Ha ezt szeretné tenni akkor tegye. Bár én biztosan nem vertem volna el manikűrre és egyéb marhaságokra a pénzt.
2016. június 10. 22:06 #75
- törölt felhasználó -    
Tök felesleges dolgokra is hatalmas összegeket költ. És attól, hogy megteheti, akár segíthetne is olyan szervezeteknek/alapítványoknak például, akiknek nagyobb szükségük van a pénzre. De hát az ő dolga..
2016. június 10. 22:51 #76
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Sokan mondják hogy az ö pénze megteheti. De ha jobban meg nézzük nem az ö pénze ha nem a család pénzét pazarolja. Na jó értem ami a családban van vagyon az az övé is dry.gif Az a baj hogy egy értelmes ember nincs körülötte aki jó példát mutatott volna neki. Akkor talán jobban értékelte volna a pénznek a súlyát is. Egyébként semmin nem lepődök meg mert a gazdag kölykök mind ilyenek (rivalda fényben szeretnek lenni). Amikor az ilyen kölykök rá jönnek hogy pénznékül nem tudnak meg venni mindent pl: szeretetet) akkor kezdenek bele a drogozásba... stb dry.gif
2016. június 10. 23:05 #77
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
Na itt a baj, hogy kap ingyen termékeket. Máshol meg kenyérre nem telik. Undorító egy világ ez. Ezek nem dolgoznak meg semmiért, csak mutogatják magukat. Erre van igény... sok agyhalott.
2016. június 10. 23:17 #78
- törölt felhasználó -    
Bbb8, ezen most komolyan felevettem. Figyelj aranyom, igazad van. Nyilvàn ismersz annyira, hogy tudd, mit várok az élettől..
Biztos hallottál már a csendes jóletről... nekem annyi bőven elég lenne; tudni, hogy mindig lesz tető a fejem felett. Hogy bankok nélkül is megtudjak élni.
És én irigy? Rá? Pontosan melyik részére? A szétszabott fejére? Esetleg a csodás családjára? Arra, hogy csak egy olcsó ribanc? (És remèlem veszed a poént. A drága csomagolás egy fillérnyit nem emel az emberi értékén)

Nem akarom tovább offolni a cikket.
(Egyéb óhaj, sóhaj, panasz mehet a privát üzenetek fülbe. smileeee.gif [Azt mondjuk előre megjegyezném, hogy engem meg-, és legyőzni vitában lehetetlen])
2016. június 11. 08:03 #79
Shadowsblood
Shadowsblood
visszatérő vendég
 
Státuszstay in drugs, eat your school, don't do vegetables
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.20.
Hozzászólás: 101
Csatolások: 1
Azonosító: 254933
Offline offline
Nem az a baj vele, hogy milliárdos, jómódú, vagy hogy van pénze. Nyilván, ha valakinek ennyi pénze van nem a legolcsóbb kínai butikban vásárol, és nem egy kétszobás lakásban lakik. Viszont, az, hogy ennyire feleslegesen ki dob az ablakon ennyi pénzt. Én elhiszem, hogy szépek azok a táskák, meg ékszerek, de ennyit költeni rájuk, azt azért nem kellene. Most nem fogom előadni, hogy bezzeg Afrikában éheznek a gyerekek, mert nem is kell odáig elmennünk, hazánkban is könnyen találunk olyan embereket, vagy gyerekeket, akik éheznek, nincs fedél a fejük fölött, vagy az egészség ügyre is gondolhatunk (már egy előző kommentben Beyla kifejtette a jelenlegi állapotát). Tulajdonképpen mindenkinek van egy-kettő gyengéje, amire többet költ a kelleténél, nyilván Kyle-nak is. Szerintem, ha erről a lányról el lehetne mondani, hogy legalább annyit adományozott volna, mint amit egy hét alatt ruhára és a külsejére költ, akkor már semmi baja nem lenne az embereknek.
2016. június 11. 08:06 #80
- törölt felhasználó -    
shadowsblood. teljesen egyetértek.
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok