Starity

Felfedték Christina Grimmie gyilkosának kilétét – fotó!

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. június 12. 00:26 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
A rendőrség és néhány szemtanú is megszólalt a felfoghatatlan tragédia után. A világ elvesztett egy rendkívül gyönyörű és tehetséges énekesnőt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. június 12. 00:32 #2
- törölt felhasználó -    
Kár hogy meghalt a barom tettes. Életfogytiglan börtön járt volna neki a sok kanos pasi között annak aki ilyet elkövetett. Szenvedjen csak.
2016. június 12. 00:33 #3
Diomendes
Diomendes
 
StátuszI'll be needing stitches..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.06.
Hozzászólás: 538
Csatolások: 0
Azonosító: 220652
Offline offline
Hogy merészelte... Remélem, hogy ez az undorító alak soha nem talál megnyugvást!
2016. június 12. 00:39 #4
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Szomorú és egyben elkeserítő, hogy egy ember mit képes tenni a saját fajtársával szemben. Mintha genetikailag belénk lenne kódolva az erőszak tulajdonsága. Ha a tettes kifejezetten e célból utazott a koncert helyszínére, akkor ez előre kitervelt, megfontolt gyilkosság. Floridában van halálbüntetés, és az ítélet alapján tuti, hogy méreginjekciót kapott volna. Tragédia. Pont az előző cikkhez írtam, hogyha az USA-ban nem lenne ennyire laza a fegyverszabályozás (Floridában a helyi kis Tescóban is akkora mordályokat láttam anno, hogy elhinni sem akartam), akkor lehet, hogy ez a lány még most is élne.
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2016. június 12. 00:44 #5
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
Úristen, ez a videó most alaposan kikészített. cray.gif Alapvetően nem kívánok rosszat senkinek, de most nagyon sajnálom, hogy végzett magával is az illető... az öngyilkosság túl kegyes dolog volt számára. Megérdemelte volna, hogy bűnhödjön a tettéért. dry.gif Nem mintha az ilyeneknek olyan hatalmas lelkiismeret furdalása lenne, de hátha...
Egyébként láttam, hogy a cikkhez csatolva van Selena is. Fura, de mikor olvastam a hírt délelőtt, nekem is ő jutott egyből eszembe... két tehetség, akik még sokra vihették volna, ha nem léteznének a fegyverrel bánni nem tudó emberek.
2016. június 12. 00:47 #6
Vikikee4
Vikikee4
♡Angel-chan♡
 
Státusz„Légy bátor, harcolj, amiben hiszel és váltsd valóra az álmaidat!” - Jared Leto
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.27.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 0
Azonosító: 200960
Offline offline
Az arcából ítélve a srác nem volt százas... jobban járt volna a világ, ha annak idején a matracon marad vagy inkább lenyelik. Nyugodjon békében Christina sad.gif A példaképem volt sad.gif
2016. június 12. 00:52 #7
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Szandi0820 @ 2016.06.12. 00:44)
Úristen, ez a videó most alaposan kikészített. cray.gif Alapvetően nem kívánok rosszat senkinek, de most nagyon sajnálom, hogy végzett magával is az illető... a halál túl kegyes dolog számára. dry.gif 
Egyébként láttam, hogy a cikkhez csatolva van Selena is. Fura, de mikor olvastam a hírt délelőtt, nekem is ő jutott egyből eszembe... két tehetség, akik még sokra vihették volna, ha nem léteznének a fegyverrel bánni nem tudó emberek.

A floridai törvények szerint az előre megfontolt gyilkosság halálbüntetéssel büntetendő. Szóval lehet, hogy a srác is tisztában volt azzal, hogy az esküdt szék elítélte volna, és mindenképpen meghal. Mondjuk a halálsor biztosan nem lehet a legkellemesebb. Számolni a napokat és arra várni, hogy mikor végeznek ki... biztos nem a legjobb. Talán ennek ő is tudatában volt, de agyilag sem lehetett százas. Pont ezért kellene valamilyen szinten szabályozni azt, hogy a nem beszámítható vagy az érzelmileg labilis emberek ne vásárolhassanak legálisan fegyvert.
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2016. június 12. 00:57 #8
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2016.06.12. 00:52)
A floridai törvények szerint az előre megfontolt gyilkosság halálbüntetéssel büntetendő. Szóval lehet, hogy a srác is tisztában volt azzal, hogy az esküdt szék elítélte volna, és mindenképpen meghal. Mondjuk a halálsor biztosan nem lehet a legkellemesebb. Számolni a napokat és arra várni, hogy mikor végeznek ki... biztos nem a legjobb. Talán ennek ő is tudatában volt, de agyilag sem lehetett százas. Pont ezért kellene valamilyen szinten szabályozni azt, hogy a nem beszámítható vagy az érzelmileg labilis emberek ne vásárolhassanak legálisan fegyvert.

Már szerkesztettem is a hozzászólásom, hogy egyértelműbb legyen, mire gondoltam. Szóval, arra akarok kilyukadni, hogy megérdemelte volna, ha szembenéz a tettei következményeivel és igenis szenvedjen, amíg ki nem végzik.
De egyébként nagyon adom a szabályozásra a javaslatot. Hány halálesetet lehetett volna elkerülni már csak a sztárok körében is, ha az ilyenekre odafigyelnének...
2016. június 12. 01:16 #9
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Szandi0820 @ 2016.06.12. 00:57)
Már szerkesztettem is a hozzászólásom, hogy egyértelműbb legyen, mire gondoltam. Szóval, arra akarok kilyukadni, hogy megérdemelte volna, ha szembenéz a tettei következményeivel és igenis szenvedjen, amíg ki nem végzik.
De egyébként nagyon adom a szabályozásra a javaslatot. Hány halálesetet lehetett volna elkerülni már csak a sztárok körében is, ha az ilyenekre odafigyelnének...

Ja, bocsi, azt nem is figyeltem. Már egy jó fél éve Obama és Hillary Clinton igyekeznek a fegyverviselési szabályzatot megreformálni, csak az állampolgárok többségének nem tetszik. Pinteresten számtalan olyan képet találni, amelyben azt hirdetik, hogy mindenkinek joga van a fegyvertartáshoz (az önvédelemhez) és ehhez senki engedélye - még a kormányé sem - szükséges. Én is azt mondom, hogy ez a halál túl kegyes volt neki, és bár talán kegyetlenségnek hangzik, de sajnálom, hogy megszüntették a villamosszék általi kivégzést. A kálium-klorid így is túl szép halál.
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2016. június 12. 01:42 #10
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Nem mertem megnézni a videót, mert lehet, hogy sokkolna.
Az ember tényleg nem volt százas, ha előre kitervelte mind ezt. Mi alapján? Az a helyzet, hogy én szerintem semmivel sem lehet méltóan megjutalmazni egy gyilkost, mert nem tudják felfogni se mit követtek el.
A fegyvertartásról meg annyit, hogy már Amerikában nem egy ilyen eset történt, amiért engedélyezik a fegyver tartást. Emlékezzünk csak arra az iskolai mészárlásra, amit diákok hajtottak végre. Vagy amikor véletlenségből a gyerek lelőtte a saját anyját. Az ilyen esetek száma valószínű csökkenne, ha korlátozódna a használatuk.
Felfogni nem tudom milyen lehetett az ottani rajongóknak konkrétan azt látni ,hogy a kedvencük a szemük láttára hal meg. Pláne a testvérnek, akkor milyen lehet. Felfoghatatlan, dühítő és azt hiszem ,hogy nem tud törlődni az emlék.
2016. június 12. 01:58 #11
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Sajnos még sikerült megnéznem a videót, mielőtt a Youtube levette volna. Bár ne tettem volna.

Csak ugyanazt tudom mondani, mint az előttem hozzászólók: borzalmas és felfoghatatlan. Ez a videó pedig megerősített abban, hogy többet ne is akarjak erről olvasni/tudni. Ami különösképp bánt, hogy a tettes végzett magával, így még az indíték se derülhet ki teljes bizonyossággal, nemhogy méltó büntetést kapna az elkövető.
Nem voltam rajongója, mindössze tudom ki ő és emellett el is ismertem a tehetségét, de ez most nem is számít, mert ettől függetlenül szívem szakad meg érte. Szomorú, hogy egy emberi életnek így kelljen véget érnie. Részvétem a családjának.
2016. június 12. 02:00 #12
- törölt felhasználó -    
Olyan fiatal volt, előtte állt az élet... sad.gif
2016. június 12. 06:15 #13
- törölt felhasználó -    
Phú, ha nem végzettvolna magával a gyilkos, életfogytiglant érdemelt volna. Egy csodát vesztettünk el, sajnálom Christinát, de most már jobb hejen van
2016. június 12. 06:17 #14
- törölt felhasználó -    
Olyan kedvesek a sztárok hogy így foglalkoznak vele. ♡ kár hogy nem ismerem a csajszit.
2016. június 12. 06:37 #15
pergerhanna05
pergerhanna05
visszatérő vendég
 
StátuszEgy álom akkor a legszebb, ha valóra is válik.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.14.
Hozzászólás: 161
Csatolások: 0
Azonosító: 242693
Offline offline
Jaj, ne! Annyira szerettem...sad.gif((((( De a sztárok mennyire szerették! Nagyon aranyosak! Hüpp, hüpp. Az érzéseimet le se lehet írni...Nagyon jó énekesnő volt... ÉS R*HADJON MEG A GYILKOSA! Nagyon aranyosak a barátai... Nyugodj békében, Christina! Hüpp, hüpp...
2016. június 12. 07:02 #16
H.Niki
H.Niki
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.11.
Hozzászólás: 362
Csatolások: 0
Azonosító: 177606
Offline offline
Egyszerűen nem tudom felfogni.Borzalmas hogy így kellet meghalnia ráadásul ilyen fiatalon! sad.gif
2016. június 12. 07:07 #17
Csenge02
Csenge02
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.15.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 237283
Offline offline
Nem ismertem ezt a lányt, mert ritkán nézek tévét. Ma reggel láttam, hogy a facebook tele van egy fiatal énekesnő halálhírével, így rögtön rákerestem.
Szörnyű, mikor egy fiatal ember meghal... Részvét a rajongóknak!
2016. június 12. 07:09 #18
KawaiiPanda
KawaiiPanda
új tag
 
Státusz"Elesni, felállni, koronát igazítani, tovább menni..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.30.
Hozzászólás: 99
Csatolások: 5
Azonosító: 256013
Offline offline
A gyilkos képét kiakasztom a szobámba, és darch (nem tudom hogy kell írni) táblának használom.
2016. június 12. 07:12 #19
Rêveur
Rêveur
yes, and? ౨ৎ
 
Státuszlife is tricky baby, stay in your magic ⊹₊⋆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.06.
Hozzászólás: 36123
Csatolások: 20566
Azonosító: 252965
Offline offline
Sajnos nem tudtam megnézni a videót, de lehet, hogy jobb ez így. Nem értem, hogy ennek a férfinek mit ártott Christina, hogy így megölte. Még az utolsó pillanataiban is a rajongóit tette boldoggá. Nyugodjon békében cray.gif
2016. június 12. 07:19 #20
Claire12
Claire12
visszatérő vendég
 
StátuszNow or never
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.21.
Hozzászólás: 419
Csatolások: 43
Azonosító: 248699
Offline offline
Idézet (KawaiiPanda @ 2016.06.12. 07:09)
A gyilkos képét kiakasztom a szobámba, és darch (nem tudom hogy kell írni) táblának használom.

Ez nem is rossz ötlet .
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!