Starity

Feloszlott a 4minute lánybanda

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. június 13. 16:29 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
A dél-koreai lánybanda, a 4minute tagjai közösen döntöttek a feloszlás mellett.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: TokyoGhoullel
2016. június 13. 16:32 #2
- törölt felhasználó -    
Nemáár. Most akkor miért sírjak? Christina halála miatt, vagy mert feloszlott a 4minute?
Nekem mindig is Hyuna volt a kedvencem, egyrészt azért is, mivel nagyon szerette a bandát.
2016. június 13. 16:35 #3
- törölt felhasználó -    
Nem.Nem.Nem. Ja, és NEM! Mi a franc van a K-pop világgal? Először Jessica '14-ben, aztán a Kara, majd Minzy és végül most a 4Minute feloszlását kell lenyelnem.
Azt nem vagyok képes felfogni; miért?! Nem is annyira rég még promózták a Hate-t, erre ennyi idő alatt elmegy a kedvük az egésztől? Dühös vagyok, csalódott de leginkább értetlen. Jó kis nyár lesz ez Minzy, Kara meg 4Minute nélkül...
2016. június 13. 16:45 #4
TokyoGhoullel
TokyoGhoullel
stayourself
 
StátuszTick tock, tick tock, gettin' closer
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.07.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 8182
Azonosító: 250454
Offline offline
Engem is ugyanúgy meglepett és elszomorított ez a hír mint más rajongókat... hisz dél-korea megint egy remek csapatot vesztett el. Viszont a 4minute kapuja most bezárult és majd kinyílik egy másik ajtó, de még ha külön-külön is folytatják a karrierjüket, úgy gondolom, hogy támogatnunk kell őket és meg kell mutatnunk nekik, hogy nem csak bandatagként szerettük meg őket, hisz akkor nem is lennénk igazi fanok. Sajnos el kell fogadnunk ezt a tényt.... jöhetnek újabb és újabb bandák, de a 4minute ideje úgy látszik itt és most lejárt, de beleégették magukat a szívünkbe. sad.gif cray.gif Kívánok nekik minden jót a jövőre nézve heart.gif
2016. június 13. 16:53 #5
RKiara
RKiara
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.29.
Hozzászólás: 86
Csatolások: 0
Azonosító: 251949
Offline offline
Nem lehet igaz. Ez is olyan év lesz mint 2014? Abból inkább nem kérnénk! Miért kell mindenkinek kilépni és a csapatoknak feloszlani? sad.gif
2016. június 13. 17:10 #6
- törölt felhasználó -    
most.. ez engem borzasztóan meglepett. mi p.csa? nem ismertem annyira őket, de amikor egy csapat feloszlik, az mindig nagyon rossz. legalábbis számomra. sajnálom:(
2016. június 13. 17:21 #7
emily92-17
emily92-17
 
Státusz"Ha biszex vagy, kapásból megduplázódnak az esélyeid egy szombat esti randevúra"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.07.
Hozzászólás: 822
Csatolások: 0
Azonosító: 132765
Offline offline
Ez az év a csapatok felbomlása... sad.gif Lehangoló sad.gif
2016. június 13. 17:30 #8
- törölt felhasználó -    
Így feljövök starityre és ez fogad...
Egyik kedvenc bandám volt sad.gif
2016. június 13. 17:42 #9
Dorcsi10
Dorcsi10
 
StátuszThe rain can sound so beautiful♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 533
Csatolások: 2
Azonosító: 151298
Offline offline
Ne már ők is???
2016. június 13. 17:44 #10
- törölt felhasználó -    
Na ne..Most komolyan??
Mi van a K-poppal????
Mindenki csak oszlik és kilép.....
Baromi klassz,megint egy újabb kedvenc bandám megy szét...
Grat..Mi lesz ezután??!
Hamarosan a BTS és a Bigbang is feloszlik??!!
2016. június 13. 18:05 #11
Loreen.
Loreen.
jeed
 
Státusznow my heart feels nothing at all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.15.
Hozzászólás: 3628
Csatolások: 314
Azonosító: 254798
Offline offline
Sorban oszlanak szét a bandák..sad.gif
2016. június 13. 18:11 #12
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Megint egy újabb kedvenc bandám megy szét sad.gif T_T
2016. június 13. 18:14 #13
Vick019
Vick019
 
StátuszSo if you wanna hurt me, baby just hurt me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 938
Csatolások: 849
Azonosító: 131506
Offline offline
Miért mennek szét a legjobb bandák?? Nem értem....Meg most, amikor az utóbbi időben egyre jobb dalokat kaptak...De akkor minimum szólóban hozzák vissza őket!
2016. június 13. 18:20 #14
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Hihetetlen, hogy szinte már minden héten van egy ilyen hír sad.gif Eddig is sok általam kedvelt vagy szimpatikus banda oszlott fel vagy vesztett tagot, és csak reménykedni tudtam, hogy a főbb kedvenceimet nem éri utol ez a hullám, de sajnos nem :'( A 4Minute volt a második kedvenc lánybandám, és bár szeretem Hyuna-t szólóban is, de nekem mindig is 4Minute-ként, 5 taggal volt igazi a csapat ohmy.gif Különösen Sohyun fog még hiányozni, aki különösen nagy kedvencem volt, de persze mindegyik lány, és legfőképpen az egység sad.gif Azért remélem még hallunk a jövőben felőlük, és mindegyikük azt fogja csinálni, amit ők maguk a legjobban élveznek és szeretnek :'( Végül is, méltón fejezték be ezt az egészet, és anno, amikor kijött a Hate (ami a mai napig is többször hallgatott szám nálam), akkor gondolni se mertem, hogy ez lesz az utolsó daluk és albumuk 4Minute-ként sad.gif Nagyon sajnálom ami történt, de ők döntöttek így, és remélem mindenkinek így lesz a legjobb :/
2016. június 13. 18:21 #15
CocoChanelEszterrrka
CocoChanelEszterrrka
 
StátuszA múlt gyakran fájhat, és menekülhetsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.23.
Hozzászólás: 567
Csatolások: 0
Azonosító: 245257
Offline offline
Sajnálom, bár nem nagyon ismertem őket. Ennek ellenére, minden banda vége egy részről szomorú, főleg a rajongók számára.
Lehet, ezzel csak az okoskodó kiscsaj leszek, de minden vég valami újnak a kezdete, hiszen így kezdhetnek szólókarrierbe, és, ki tudja, lehet, hogy így még nagyobb sikereket érnek majd el.
2016. június 13. 18:44 #16
- törölt felhasználó -    
Tényleg fura, hogy minden héten van egy ilyen hír. Nagyon sajnálom, hogy feloszlottak, bár nem ismertem őket.
2016. június 13. 19:06 #17
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Újabb fájdalom a szívemnek.
2016. június 13. 19:13 #18
- törölt felhasználó -    
Nagyon meglepett a hír és nem mondom, hogy nem fognak hiányozni, de az ötből 4 lány csak jól járt ezzel... A 4minute különösen fontos volt számomra, mert ők voltak az első lány bandám akiket megismertem és hosszú évekig ők voltak ilyen téren a legnagyobb kedvenceim. A Cube viszont közel sem olyan szinten foglalkozott a csapat minden tagjával és tessék ez lett az eredménye. Nem csodálom, hogy a lányok végül erre a döntésre jutottak, mert míg HyunAh minden évben kiadott egy albumot, addig a többi tag csak malmozott. Persze 2013-ban azért egy 2yoon duót is kipréselt magából a cég ahova berakta a csapat két nagy hangját, de aztán félre lettek söpörve ismét. Nem véletlen, hogy HyunAh azonnal újított, de a többi tag még gondolkodik. sleep.gif Igaz várom már mi lesz a Pentagonnal, de úgy látom a Cube per pillanat az eddigi csapatait, szóló előadóit sem tudja kezelni..
Pont emiatt egy részről félek, hogy az esetlegesen ott maradó tagok mennyire lesznek szólóban aktívak (vagyis inkább, hogy a cég mennyire engedi őket aktivkodni), másrészről kíváncsian várom, hogy végül hogyan döntenek és mikor láthatom őket szólóban legyen az énekesi vagy színészi megjelenés. Azért viszont imádkozom, hogy végre Ga Yoon reflektorfénybe kerüljön és vagy a Cube-nál vagy máshol elindíthassa szóló énekesi karrierjét. wub.gif Legalábbis reménykedem benne, hogy nem pont ő akarja a mikrofont szövegkönyvre cserélni. unsure.gif
De kívánom, hogy mind az öt lány elérje karrier álmait, ha mostantól külön is, de továbbra is figyelemmel kísérem a karrierjük. heart.gif 4nias 4ever heart.gif
2016. június 13. 19:21 #19
Kuronekofan
Kuronekofan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.15.
Hozzászólás: 208
Csatolások: 0
Azonosító: 227659
Offline offline
Nagyon sokkolt a hír, olyan hirtelen jött és nem is számítottam erre, Két kedvenc lánybandám van a 2ne1 amiből Minzy távozott és ők akik most feloszlanak..... Egyszerűen nem akarom elhinni.... Annyira szeretem őket, Egyszerűen ok legendák.... És nagyon sajnálom hogy így döntöttek...Szomorú vagyok hogy így alakult.. És hogy manapság egyre több ilyen hírt hallani..... :'( Viszont annak örülök hogy HyunA megújította.... De azért hiányozni fog a csapat! Mindenkinek Sok sikert kívánok a továbbiakban! fighting! :'(
2016. június 13. 20:36 #20
Ágisz
Ágisz
visszatérő vendég
 
Státusz"When you guy's partied, i gave up sleep for my dream's!"-JUNGKOOK
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.10.
Hozzászólás: 141
Csatolások: 0
Azonosító: 208870
Offline offline
Ahj már kár pedig annyira szerettem őket... sad.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok