Starity

Ezek a tegnapi magyar-portugál meccs legjobb mémjei

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. június 23. 16:50 #61
- törölt felhasználó -    
Biztos az én humorérzékemmel van a baj, de a Ronaldós poénok egyikén sem sikerült nevetnem, sőt, egyenesen untatnak.. Kihagyott egy 11-est, és akkor mi van? Még a legnagyobbak is hibázhatnak, ugyanis ők is emberből vannak.

A másik amitől rosszul vagyok, hogy a lakosság háromnegyedéből hirtelen mekkora hazafi lett, miközben eddig szrtak a válogatottra és megállás nélkül fikázták őket. Nem csak a dicső pillanatokban kell valaki mellett állni, hanem akkor is amikor nem megy a szekér.. A rengeteg divatdrukkerről nem is beszélve. Kíváncsi vagyok ha megkérdeznék tőlük a szabályokat, és hogy egy-egy fogalom mit jelent, mennyire tudnának válaszolni, és Dzsudzsákon meg Szalain kívül hány nevet tudnának felsorolni.. beer.gif Persze tisztelet a kivételnek!!

Idézet (Gureka10 @ 2016.06.23. 16:01)
El kell fogadni, hogy Ronaldo megy lefele a népszerűségi pályán, mert az emberek rájöttek, hogy csak a pénz miatt híres, nem a foci tudása miatt.


_nevet.gif _nevet.gif
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Diala, Phaedra, ilus1996
2016. június 23. 16:55 #62
Gabe Logan
Gabe Logan
Prince of Playstation Platinum♛
 
StátuszPlaystation for the Gamers
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 3315
Csatolások: 30
Azonosító: 210618
Offline offline
CR helyett sokkal jobb lett volna,ha Quaresma rúg 2 gólt.Amúgy remélem Hazard-ék rúgnak párat. biggrin.gif
2016. június 23. 17:00 #63
- törölt felhasználó -    
jók lettek. laugh.gif bár az utolsónál semmi sem jobb... biggrin.gif
2016. június 23. 17:01 #64
Ritya
Ritya
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.15.
Hozzászólás: 2289
Csatolások: 246
Azonosító: 231566
Offline offline
Idézet (Gureka10 @ 2016.06.23. 16:01)
Ritya 
Elég elszomorító, hogy Ronaldo-t többre értékeled, mint a saját magyar csapatunkat. Ronaldo már igazán megérdemelte, mert azért valljuk be..focizni nagyon nem tud, és ez az is bizonyítja, hogy egy magyar csapat is majdnem megverte. Pedig Ronaldo iszonyat sok szponzorpénzt kap, még mi magyarok szinte semmit. És még is majdnem nyertünk. El kell fogadni, hogy Ronaldo megy lefele a népszerűségi pályán, mert az emberek rájöttek, hogy csak a pénz miatt híres, nem a foci tudása miatt. És az a hiszti a végén..ez szerinted illő viselkedés egy híres focistának? A mi magyar csapatunk nem vágott le ilyen hisztit mikor Ronaldo belőtt..sőt szerintem egyik csapat se.. smileeee.gif
ON: iszonyatosan tetszenek a mémek szerintem baromi jók lettek. biggrin.gif


Ha a pénz miatt híres, akkor az a pénz honnan van? Csak úgy az ölébe hullott? Nem tud focizni??!! biggrin.gif oké te biztos szakértő vagy...
2016. június 23. 17:03 #65
- törölt felhasználó -    
Ronaldot jó rég nem kedvelem, viszont nagyon vicces mémeket csináltak róla. biggrin.gif Király Gabi viszont egy isten, Gera Zolival az élen. Egyszerűen imádom őket. Plusz még Böde Danit. Fantasztikusan játszottak a Portugálok ellen, nagyon nagyon büszke vagyok rájuk! <3 (végre)
2016. június 23. 17:09 #66
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szandiii_1992 @ 2016.06.23. 16:50)
...amitől rosszul vagyok, hogy a lakosság háromnegyedéből hirtelen mekkora hazafi lett, miközben eddig szrtak a válogatottra és megállás nélkül fikázták őket. Nem csak a dicső pillanatokban kell valaki mellett állni, hanem akkor is amikor nem megy a szekér..


miért, puskásék óta ment is valaha a szekerük? teljesítmény nélkül mért kéne bárkiért is rajongani egy sportágban? most jól teljesítettek, nőtt a renoméjuk, mi több elnyerték az ember bizalmát. ennyi. kell ezt még magyarázni?

akkor itt egy példa:
zs-faktorba jelentkezik egy kappanhangú szerencsétlenség, de ha azt az elvet követnénk mint te, akkor bizalmat szavaznánk neki és teljesen mindegy mennyire fület bántóan rossz a hangja továbbjuttatnánk
2016. június 23. 17:09 #67
emily92-17
emily92-17
 
Státusz"Ha biszex vagy, kapásból megduplázódnak az esélyeid egy szombat esti randevúra"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.07.
Hozzászólás: 822
Csatolások: 0
Azonosító: 132765
Offline offline
Ronaldo tól többet vártam... Annyira ciki amit csinált, meg az h milyen modon csináltak hülyét belőle a fiuk biggrin.gif Amikor oda vissza futott a labdáért ők meg csak oda vissza rugdosták xD Akkora poén biggrin.gif
2016. június 23. 17:13 #68
- törölt felhasználó -    
Idézet (OceanSoul @ 2016.06.23. 17:09)
miért, puskásék óta ment is valaha a szekerük? teljesítmény nélkül mért kéne bárkiért is rajongani egy sportágban? most jól teljesítettek, nőtt a renoméjuk, mi több elnyerték az ember bizalmát. ennyi. kell ezt még magyarázni? 
akkor itt egy példa:
zs-faktorba jelentkezik egy kappanhangú szerencsétlenség, de ha azt az elvet követnénk mint te, akkor bizalmat szavaznánk neki és teljesen mindegy mennyire fület bántóan rossz a hangja továbbjuttatnánk


Őőő, csak hogy egy személyes példát mondjak: én, és még sokan mások akkor is kint csücsültünk a lelátón a városunk csapatának meccsein, amikor zsinórban folyamatosan kikaptak, mert olyankor van a legnagyobb szükségük a biztatásra. De hát kinek mi. smileeee.gif

2016. június 23. 17:17 #69
laurenevans
laurenevans
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.02.
Hozzászólás: 53
Csatolások: 0
Azonosító: 252846
Offline offline
én imádom ronaldo-t ..sőt szurkoltam is hogy egy döntetlen legyen..meg azért ne higyjük azt hogy a magyar csapat annyira perfect ... tegnap is néztem a meccset és elmondanám eléggé aljas módszereik vannak . persze cr7 sem tökéletes még mielőtt valaki politizálna velem ! smileeee.gif De magyarok "játéka"... ledöbbentett és elszomorított!!!
2016. június 23. 17:20 #70
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Szandiii_1992 @ 2016.06.23. 16:50)
A másik amitől rosszul vagyok, hogy a lakosság háromnegyedéből hirtelen mekkora hazafi lett, miközben eddig szrtak a válogatottra és megállás nélkül fikázták őket. Nem csak a dicső pillanatokban kell valaki mellett állni, hanem akkor is amikor nem megy a szekér.. A rengeteg divatdrukkerről nem is beszélve.

Ezek szerint nem csak én gondolom ezt így. Felmegyek fészbukkra és az ismerőseim 99%-a nyáladzik arról, hogy milyen jó dolog magyarnak lenni. Kedvencem az, hogy kirakja a házára a magyar zászlót, lefotózza és felrakja, hogy mindenki láthassa. Igazad van, hogy nem csak a sikerek elérésekor és a felkapottságunkkor kellene büszkék lennünk a nemzetünkre, hanem akkor is amikor nem annyira fényes a helyzet és égünk más országok előtt, mint a Reichstag. Engem eddig hidegen hagyott az EB, persze mivel magyar vagyok örömmel tölti el a szívemet, ha sikereket érünk el (akárcsak a Saul fia esetében), de nekem már nem jön be ez a nagy hazaszeretet, mikor ott tiporjuk el egymást ahol tudjuk és mindig sz*rrá fikázzuk az országunkat. Számomra olyan képmutatás az egész.
3 felhasználónak tetszik: Diala, Phaedra, ilus1996
2016. június 23. 17:23 #71
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2016.06.23. 17:20)
Ezek szerint nem csak én gondolom ezt így. Felmegyek fészbukkra és az ismerőseim 99%-a nyáladzik arról, hogy milyen jó dolog magyarnak lenni. Kedvencem az, hogy kirakja a házára a magyar zászlót, lefotózza és felrakja, hogy mindenki láthassa. Igazad van, hogy nem csak a sikerek elérésekor és a felkapottságunkkor kellene büszkék lennünk a nemzetünkre, hanem akkor is amikor nem annyira fényes a helyzet és égünk más országok előtt, mint a Reichstag. Engem eddig hidegen hagyott az EB, persze mivel magyar vagyok örömmel tölti el a szívemet, ha sikereket érünk el (akárcsak a Saul fia esetében), de nekem már nem jön be ez a nagy hazaszeretet, mikor ott tiporjuk el egymást ahol tudjuk és mindig sz*rrá fikázzuk az országunkat. Számomra olyan képmutatás az egész.


Na, végre valaki; a szívemből szóltál! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2016. június 23. 17:47 #72
- törölt felhasználó -    
Ha tényleg ezek a legjobbak, akkor örülök, hogy nem láttam a többit, mert ezek is szörnyen erőltetettek lettek.
2016. június 23. 18:00 #73
Nagisa
Nagisa
visszatérő vendég
 
Státuszreylo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.23.
Hozzászólás: 249
Csatolások: 10
Azonosító: 255003
Offline offline
Már hányok ezektől a magyarokat dicsőítő fészbúkos mémektől. rohog.gif Muszáj mindig elszállni mikor véletlenül valami jó dolog is történik. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Phaedra
2016. június 23. 18:02 #74
Rêveur
Rêveur
yes, and? ౨ৎ
 
Státuszlife is tricky baby, stay in your magic ⊹₊⋆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.06.
Hozzászólás: 36120
Csatolások: 20566
Azonosító: 252965
Online online
Ezek tényleg nagyon jók laugh.gif
Nem azért, de csak én nevettem Ronaldo kiborulásán? rohog.gif
2016. június 23. 18:15 #75
- törölt felhasználó -    
Nem tudom, szerintem kezdik túlzásba vinni ezt az egészet. Félreértés ne essék, én is néztem a focit és szurkoltam a magyaroknak. Tényleg nagyon ügyesek és figyelemreméltó a teljesítményük. De ez a hirtelen nagy magyarozás nekem már erőltetett és idegesítő. Eddig szinte mindenki szapulta a csapatunkat, mondogatták, hogy örülhetnek, ha egy gólt sikerül rúgniuk. Most meg minden második emberen a piros-fehér-zöld színeket látom. Na igen, az meg a másik, hogy jó, ha a legtöbben három embert ismernek a válogatottból, a kapussal együtt...
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Phaedra
2016. június 23. 18:22 #76
- törölt felhasználó -    
Hisztiánó Ronaldo mindent vitt...XDDD
2016. június 23. 18:26 #77
Arcee23
Arcee23
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.13.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 61
Azonosító: 222613
Offline offline
https://cdn.meme.am/instances/66306038.jpg
2016. június 23. 18:34 #78
kuci100
kuci100
 
Státusz"La vie est, ce qu'elle est"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.23.
Hozzászólás: 801
Csatolások: 0
Azonosító: 248788
Offline offline
laurenevans, ez most komoly? Nem az a baj, hogy szereted CR-t, de mi az, hogy elszomorított a magyarok játéka? A portugál csapat a világ egyik legjobbja(és most ne gyertek azzal, hogy de ott vannak a német, spanyolok stb.) és nálunk Dzsudzsákon és Bödén kívül nem játszott klasszis, hanem ez a felállás mi B verziónk. Ők megmutatták, hogy alábecsüljük az ő játékukat és olyan emberek ellen játszottak döntetlent, mint Nani, Pepe, Cristiano stb. Egy francia lap írt egy cikket, hogy miért jobb Király Ronaldónál. A sok érvből csak egyet emelnék ki. Ha Király gólt kap, nem kezd el Őrjöngeni(és ez a magyar csapatra is igaz)és alázatosan játszik bárki ellen. Mint a meccsen azt láthattuk, Cristiano kiborult és nem tudom láttátok-e a felvételt, de amikor egy riporter megkérdezte, hogy felkészült-e a magyarok ellen, CR kikapta a kezéből a mikrofont és bedobta a vízbe. Majd a meccset követő tájékoztatón nem volt hajlandó válaszolni a kérdésekre. Elismerem, Ronaldo egy nagyon jó játékos és jogosnak tartom a felhajtást körülötte, de az utóbbi időben nagyon nagyképű lett, pedig régebben szimpatikus volt. Most már bármelyik helyen végzünk, büszkék lehetünk és sok szerencsét a válogatottnak a belgák ellen. És csak üzenném: Lehet, hogy pénzben Ronaldo többet ér az egész válogatottnál, de emberileg kevesebb és mi egy csapat vagyunk és összetartunk. Lehet, hogy szerintetek nincsen igazam, de nekem ez a véleményem és eddig is figyelemmel követtem a focit és bár most sem lettem elvetemült rajongó, de szurkolok nagyon. lacie, veled egyet értek, csak hát a foci a világ kedvenc sportja, ez van.smileeee.gif
2016. június 23. 18:35 #79
Leonettaforever14
Leonettaforever14
új tag
 
StátuszTettem, amit tettem, hittem, amit hittem...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.25.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 239494
Offline offline
Szép volt fiúk smileeee.gif
2016. június 23. 18:36 #80
- törölt felhasználó -    
Egyáltalán nem számítottam arra, hogy ilyen sikert érünk majd el az EB-n. biggrin.gif Eleve már az is hihetetlen, hogy olyan világsztárok mellett mint például Ronaldo egyszer csak meglátja az ember a saját szerencsétlen kis honfitársait... biggrin.gif ügyesek voltak. Nyilván ők sokkal erősebb csapat, mint mi, és örülhetünk meg kicsit gúnyolódhatunk is, de azért egy bizonyos mértékben akkor is tisztelni kell az ellenfelet (mondjuk ezek még nem sértőek, de láttam már olyat is). smileeee.gif Csak nehogy ezen felbuzdulva majd a vezetőség még jobban tolja a focit, stadion, meg minden egyéb, a többi sportot semmibe nézve, ahol egyébként egy EB-nél sokkal nagyobb eredményeket is elértünk. Nem akarom lehurrogni őket, de inkább az a szégyen hogy 42 éve nem jutottak ki semmi komoly versenyre biggrin.gif De annyiból igazuk van, hogy ha már egyszer most összejött, toljunk bele mindent smileeee.gif
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!