Starity

Ezek a tegnapi magyar-portugál meccs legjobb mémjei

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. június 23. 18:36 #81
Decibel
Decibel
visszatérő vendég
 
Státusz"..Ékszer nélkül nincs csillogás, tett, ha nincs, csak látomás.."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.25.
Hozzászólás: 424
Csatolások: 78
Azonosító: 254270
Offline offline
Nagyon ügyesek voltak.
Végig szurkoltam és izgultam értük.
Szegény Dzsudzsák a gólörömekor mekkorát esett. :'D
Egyébként jó ez a vers. Biztos iskolai tanagyag lesz belőle.:3
Nekem is kéne egy olyan szürke nadrág.
Szép volt fiúk.!
2016. június 23. 18:43 #82
Zsófi765
Zsófi765
hot blooded
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.04.
Hozzászólás: 2617
Csatolások: 259
Azonosító: 103946
Offline offline
Én ezekből a vicces mémekből, már csak pár Hajdú B. beszólást hiányolok, mert azokból is lehetne még párat csinálni. rohog.gif
Egyébként ez egyáltalán nem beképzeltség, mindig ország csinál ilyeneket, ezek nem azt jelentik, hogy elbíztuk magunkat. laugh.gif Akkor lenne az, ha olyanokat nyilatkoznánk, mint az osztrákok vagy épp a norvégok.smileeee.gif
2016. június 23. 18:47 #83
- törölt felhasználó -    
Ez nagyon nagy biggrin.gif
2016. június 23. 18:52 #84
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Ezek fele nem is a tegnapi meccs után született, illetve akinek nincs kis foci-háttértudása, azoknak nem mond semmit pl a Királyos kép vagy a Szalais mém. Egyébként jó cikk lett, nagyon örülök, hogy végre focis cikk is felkerült az oldalra. Mondjuk, szerintem a Trollfocin és a TrollFootballon vannak még ennél is jobb mémek.
2016. június 23. 19:00 #85
caturday
caturday
visszatérő vendég
 
Státuszholy chimichanga!!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.17.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 221365
Offline offline
Sosem voltam foci rajongó, de nagyon örülök, hogy végre büszkeséggel beszélhetek a mieinkről. smileeee.gif
2016. június 23. 19:13 #86
xRitux
xRitux
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 65
Csatolások: 0
Azonosító: 242024
Offline offline
Az a vers valami elképesztő biggrin.gif Nagyon örülök a magyaroknak smileeee.gif))
2016. június 23. 19:18 #87
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Ezek a képek nagyon ötletesek,xd,nagyon szétröhögtem
2016. június 23. 19:19 #88
dorina00
dorina00
visszatérő vendég
 
Státuszszeretek enni
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.12.
Hozzászólás: 149
Csatolások: 0
Azonosító: 175406
Offline offline
Hajdú B. Pls :DDD
HAJRÁ MAGYARORSZÁG <33
2016. június 23. 19:20 #89
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Diala,ma 18:52

akinek nincs kis foci-háttértudása, azoknak nem mond semmit pl a Királyos kép vagy a Szalais mém.

Én sose néztem a focit,én az eb előtt egyiküket se ismertem. De még én is értettem az összeset,szóval érthetőek még egy egyszerű ember számára is
2016. június 23. 19:22 #90
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Ja, és kis meccselemzés: rúgott Cé két gólt? Ahha, roppant büszke lehet magára a magát az elmúlt húsz év legjobb focistájának nevező játékos, amiért a lesajnált magyar csapat tartalékos, kb 80%-on pörgő csapatával nagy nehezen leikszelt. Egyszer nem voltak előnyben, mindig húztunk egy váratlant, és mindig nálunk volt az előny. Örülhetnek, hogy a sárgák miatt kényszerből a padon kellett maradnia Nagy Ádinak és Kleinheislernek, mert ha ők ott lettek volna, biztos nem lett volna ilyen könnyen átjátszható a középpályánk, és egészen máshogy alakul a meccs. De nyilván nincs ha. Örülhetnek, hogy nekünk már a meccs kezdete előtt eldőlt a továbbjutásunk...

Kit érdekel, hogy négyszer annyit ér Ronaldo egymaga, mint a teljes magyar keret...?! Nem a milliók játszanak a pályán, hanem emberek, akiknek teljesen szubjektív módon állapítják meg az értéküket. Semmi ráció, logika nincsen a játékosok árainak meghatározásában, senki sem ér százmillió eurót, még Ronaldo sem. Nevetséges, hogy itt tart a foci, hogy ilyen valótlan összegekkel dobálóznak az emberek. De oké, annyit ér. És? Tegnap a pályán látszódott, hogy mennyit ért az a százmillió.

Dzsudzsi éppenséggel debreceni születésű, csak Nyírlugoson lakik a családja, de meg lehet nézni a neten is, hogy Debrecen a szülővárosa.

Idézet (zsuzsa19 @ 2016.06.23. 16:31)
44 év után kijutottak az EB-re de 44 évig mit csinált a magyar csapat ?  Ronaldo többszörös aranylabdás ami egyik jelenlegi magyar játokosról sem mondható el .Szánalmas amit csinálnak nem tudom mit várnak hogy minden játékos fapofával játszodja végig a 90 percet .

Te meg a foci... Mint Makó Jeruzsálemhez. Inkább maradj csendben, ne erőltesd azt, ami nem megy!
Az Aranylabda kis túlzással nem jelent semmit, ugyanis rengeteg klasszis focista fejezte be úgy a pályafutását, hogy nem kapta meg, nem tudom, tudod-e, de Puskás sem nyerte sose el, az egyetlen magyar aranylabdás máig is Albert Flórián.
Az, hogy a magyar foci itt tart, az a magyar futballközeg egyedüli hibája, ezt mi sem mutatja jobban annál, hogy egy német szakember és egy évtizedek óta Németországban élő és játszó (most edzősködő) magyar ember révén jutott oda ez a csapat, ahova, illetve az, hogy a norvégok elleni pótselejtező odavágójának gólját az a Kleinheisler László lőtte, akire a Videoton nem tartott igényt, és akit az osztrák-magyar meccsen az UEFA a meccs emberének választott, a L'Équipe nevű neves francia sportnapilap pedig a csoportkör álomtizenegyében nevezett.
Azért tart itt a foci, mert hagyják az ilyen tehetségeket elkallódni.
1 felhasználónak tetszik: YourPrincess
2016. június 23. 19:31 #91
Kíra26
Kíra26
visszatérő vendég
 
StátuszA bizalmat ki kell érdemelni,ez nem megy varázsütésre!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.21.
Hozzászólás: 141
Csatolások: 0
Azonosító: 231955
Offline offline
Nagyon jók lettek a mémek.Ronaldo mozdulatánál sírtam a nevetéstől.
Büszkék vagyunk rátok Fiúk,csak így tovább! smileeee.gif wink.gif
Ria Ria Hungária. <3 <3
2016. június 23. 19:32 #92
MissTiniStoessel
MissTiniStoessel
smoke & mirrors
 
Státusz"Your body is looking good tonight, I'm thinking we should cross the line..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.25.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 70
Azonosító: 219904
Offline offline
Bevallom, eddig nem követtem a focit, de most a kíváncsi voltam, hogy mit szerencsétlenkedünk össze a portugálok ellen, így elszántam magam, és leültem a tv elé. Nem gondoltam volna, de minden percét végigizgultam, ezt az is bizonyítja, hogy amikor Gera és Dzsudzsi bevarrták a gólokat, örömömben felugrottam és elkezdtem kiabálni. Ez nem divat-drukkerság, de ki az a magyar ember, akit a sok népünket illető degradálás után, ez nem tölt el büszkeséggel? Jó érzés volt látni, hogy a világ egyik legjobb játékosa ellen (is) ilyen szépen tudjuk hozni a meccset. A Saul fiával az élen, elkezdtünk nemzetközi sikereket elérni, végre örömből feszíthetjük ki a magyar zászlót. Szurkolni meg kell, mert a fiúk is megmondták, hogy hatalmas löketet ad nekik. A végére én is csak ennyit tudok mondani, hogy Ria, Ria, Hungária!
2016. június 23. 19:35 #93
Diomendes
Diomendes
 
StátuszI'll be needing stitches..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.06.
Hozzászólás: 538
Csatolások: 0
Azonosító: 220652
Offline offline
Diala, ott a pont! Ezt nem lehetett volna szebben leírni. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Diala
2016. június 23. 19:40 #94
- törölt felhasználó -    
Szegény Ronaldot miért kell ócsárolni? Ő is gyönyörűen játszott, és rúgott is két gólt! Igen, a hisztirohama valóban vicces, először én is röhögtem rajta, de amikor egy csomó helyes megmutatták egyre inkább sajnáltam. Rohadt sok tehetsége van a focihoz, nem a pénze miatt híres, kedves Gureka10..
Azért az nem semmi, hogy Dzsudzsák 10 perc alatt kétszer is betalált az portugálok kapujába. Gyönyörű gólokat rúgott! Ahogy Gera is nagyon szép gólt rúgott! A végére döntetlen lett, de még így is csoportelsőként jutunk tovább a nyolcaddöntőbe, ahol Belgiummal fogunk játszani, amihez sok sikert kívánok a válogatottnak és gratulálok mindenért! Nagyon ügyesek voltak, most egy ország büszke rájuk. Tényleg megmutattuk milyen egy jó meccs.
Az oroszlánkirályos visz mindent. Ria, Ria Szűz Mária! Meg a vers se semmi! biggrin.gif
2016. június 23. 19:49 #95
arlene
arlene
új tag
 
StátuszThe mind is everything. What you think you become.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 96
Csatolások: 5
Azonosító: 256997
Offline offline
Pár mém sajnos sántít, mert se a Spanyolok se az Angolok nem lettek csoportelsők. Helyettük a Horvátok es Wales. Illetve az a Szalai gól nem tegnap történt. (ha már igazodunk a címhez). Ettől függetlenül szépen össze szedte a cikk író, a magyar mém-gyártók alkotásait.
2016. június 23. 19:53 #96
MissTiniStoessel
MissTiniStoessel
smoke & mirrors
 
Státusz"Your body is looking good tonight, I'm thinking we should cross the line..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.25.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 70
Azonosító: 219904
Offline offline
Idézet (Diala @ 2016.06.23. 19:22)
Örülhetnek, hogy a sárgák miatt kényszerből a padon kellett maradnia Nagy Ádinak és Kleinheislernek, mert ha ők ott lettek volna, biztos nem lett volna ilyen könnyen átjátszható a középpályánk, és egészen máshogy alakul a meccs.

Jajj, Nagy Ádiért annyira fájt a szívem, főleg azzal a tudattal, hogy a norvég csodagyerek hozzá nem tudott szólni. Szegényt nem hagyták alkotni. Ronaldo így is hisztizett, de azért kíváncsi lettem volna, hogy mit szól ehhez vagy épp ehhez. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Diala
2016. június 23. 20:01 #97
- törölt felhasználó -    
Idézet (caturday @ 2016.06.23. 19:00)
Sosem voltam foci rajongó, de nagyon örülök, hogy végre büszkeséggel beszélhetek a mieinkről. smileeee.gif

Én is pont erre gondoltam smileeee.gif
2016. június 23. 20:02 #98
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (Szandiii_1992 @ 2016.06.23. 16:50)
A másik amitől rosszul vagyok, hogy a lakosság háromnegyedéből hirtelen mekkora hazafi lett, miközben eddig szrtak a válogatottra és megállás nélkül fikázták őket. Nem csak a dicső pillanatokban kell valaki mellett állni, hanem akkor is amikor nem megy a szekér.. A rengeteg divatdrukkerről nem is beszélve. Kíváncsi vagyok ha megkérdeznék tőlük a szabályokat, és hogy egy-egy fogalom mit jelent, mennyire tudnának válaszolni, és Dzsudzsákon meg Szalain kívül hány nevet tudnának felsorolni..  beer.gif Persze tisztelet a kivételnek!!
_nevet.gif  _nevet.gif

Egyrészt egyetértek, engem az irritál nagyon, hogy most mindenki azt hiszi, hogy csak mert tudja, kicsoda Dzsudzsák Balázs vagy Cristiano Ronaldo, ért a focihoz. Közben meg nagyon nem. Fogalma sincs előzményekről, ok-okozati összefüggésekről, játékosokról, csak ismer egy-két világhírű valakit, aztán azt képzeli már, hogy nagyon képben van.
Másrészt én nagyon örülök, hogy ennyire megmozgatta, egységesítette a nemzetet a foci, pont az a sport, amelyikben évek óta kb a nullával egyenlő sikerélményünk volt. Hihetetlen látni, hogy micsoda támogatást kap a csapat, mintha tényleg együtt dobogna a nemzet szíve az övéikkel.
Sok más ország szurkolóját megérintette az például, hogy Szalai az osztrákoknak rúgott gólja után egyből a szurkolókhoz rohant. Ez mindent elmond. Végre eljutottak oda a fiúk, hogy tényleg az országért, a magyarokért küzdenek. Ez hiányzott eddig.
1 felhasználónak tetszik: YourPrincess
2016. június 23. 20:04 #99
Klaudia128
Klaudia128
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.21.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 236257
Offline offline
Nagyon jók a mémek. Tegnap akkora igeneket ordítottam amikor gólt rúgtunk hogy az egész ház hallotta. HAJRÁ FIÚK CSAK ÍGY TOVÁBB! <3 smileeee.gif
2016. június 23. 20:17 #100
- törölt felhasználó -    
Idézet (holczerd1997 @ 2016.06.23. 16:27)
Remélem a Belgák rúgnak egy 5-öt és akkor nem lesz ilyen nagy szájuk a hungaristáknak.


Remélem ezt te sem gondolod komolyan! smileeee.gif Mondom ezt úgy, hogy a belgák a legnagyobb kedvenceim az Európa-bajnokságon a magyarok mellett, de most igenis a magyar sikerért kell majd szorítani! Nem hiszem, hogy ötöt vágnának, partiban leszünk velük! Hiszem, hogy a magyar csoda még nem ér végett! wink.gif
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!