Starity

16 híresség, aki nyíltan vállalta, hogy nem akar gyereket

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. július 01. 12:20 #41
KawaiiPanda
KawaiiPanda
új tag
 
Státusz"Elesni, felállni, koronát igazítani, tovább menni..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.30.
Hozzászólás: 99
Csatolások: 5
Azonosító: 256013
Offline offline
A mai napig nem értem ezeket az embereket. Tudom, hogy saját döntés, ő tudja mit kezd az életével. Én leírhatom magamról, hogy családközpontú vagyok, minden álmom, hogy kislányom legyen. De a kisfiú is jó lenne. Visszatérve a témára: az ő döntésük. Én Ellen DeGeneres-en lepődtem meg, egyrészt azért, mert, hogy ő neki felesége van? Meleg? Ha tényleg az, valaki elmagyarázná, hogy miért lett az? Ha csak cikk hiba, akkor bocsánat! Egyébként minden jót nekik!
2016. július 01. 13:59 #42
Britney1996
Britney1996
új tag
 
StátuszFake it til you make it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 0
Azonosító: 141041
Offline offline
KawaiiPanda: "Én Ellen DeGeneres-en lepődtem meg, egyrészt azért, mert, hogy ő neki felesége van? Meleg? Ha tényleg az, valaki elmagyarázná, hogy miért lett az?"

Igen, meleg. Hogy érted, hogy miért lett az? Talán, mert így született? Ezt nem választják az emberek...
2016. július 01. 14:23 #43
eszter05
eszter05
oпlγ ћυ₥αп
 
StátuszImagination is more important than knowledge.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.06.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 315
Azonosító: 227168
Offline offline
Ez mindenkinek a személyes döntése. Aki nem szeretne gyereket, arra nem szabad ezt ráerőszakolni. Előfordulhat valakinek nincs elég ideje, pénze, türelme, és egy gyerek nagy felelősség. Aki szül és szeretetben felneveli, az tiszteletre méltó. De sajnos sokan csak belevágnak, aztán először még milyen kis cuki baba, aztán rájönnek hoppá etetni, pelenkáztatni, játszani kell vele. Sok gyerekkel nem is foglalkoznak a szülei, emiatt komoly sérelmei is lehetnek. Szóval én meg tudom érteni, aki közülük nem akar, lehet nem is lenne elég idejük rá.
2016. július 01. 14:34 #44
Voillet
Voillet
visszatérő vendég
 
Státusz"Lannisters always pay their debts.,,
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.25.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 6
Azonosító: 223172
Offline offline
Szerintem ez mindenkinek a saját döntése.Személy szerint szeretnék gyereket/keket.Végig nézve az osztálytársaimon sokukkal egyáltalán nem foglalkoznak vagy olyan gyereknevelési módszereket alkalmaznak rajtuk, hogy megáll az eszem.Sokukat kb terrorban tartják otthon.(Rendes iskolába járok és a fentiek nem sokakra igazak csak néhány egyénre.)Szerintem kellene valami vizsgát tenniük azoknak akik szülök akarnak lenni mert valaki/kik teljesen alkalmatlanok a gyerek nevelésre.Ez egy életre szóló elköteleződés szóval ha nem tetszik a gyerek mert például csúnya vagy béna a sportokban muszáj szeretni és törődni vele.Ha gyereket vállalunk akkor az ő épsége az első és minden más háttérbe szorul.Becsülöm azokat akik bevallják, hogy rossz szülök lennének mert így megelőzhető a baj.Szerintem ha egy gyerekkel baj van akkor első sorban a szülei a hibásak mert nem nevelték rendesen.Az iskolában nem tudják megnevelni ha otthon mindent megengednek neki.Ez kemény munka nem lehet félvállról venni.
A házassággal kapcsolatban úgy érzek,hogy tönkretették az emberek a házasság szentségét a sok válással.Alkalmazkodni kellene a házastársainkhoz és közösen megoldani a problémát.Szóval nem hiszek a válásban persze vannak olyan esetek amikor csak ez az egyetlen megoldás de mostanában sokan az első összezördülés után rohannak a bíróságra.
2016. július 01. 15:28 #45
- törölt felhasználó -    
habibi, egyetértek.
2016. július 01. 15:59 #46
- törölt felhasználó -    
Teljesen egyetértek velük, annyiból, hogy minden nőre miért kell ekkora nyomást gyakorolni. Lehet, hogy szeretnék 1 gyereket majd (többet nem biggrin.gif), de mindenki egyből evidensnek tekinti, mindig, mikor mondják, hogy "ha majd felnőtt leszel", hogy az ember körül 8 gyerek fog rohangálni. xD Szánalmas.
2016. július 01. 16:08 #47
- törölt felhasználó -    
Idézet
Lehet neked testvéred, ha pont rosszban vagy vele, szüleid - ne adja az ég - mire te a végét járod, már a temetőben lesznek. A halálos ágyadon a karriered nem fogja majd a kezedet.


Van igazság abban, amit leírtál, de ha már itt tartunk, hogy lehetsz rosszban a testvéreddel, ugyanúgy lehetsz rosszban a gyerekeddel is. A saját családomon belül is tudnék mondani ilyen esetet, hogy ha majd az öreg haldoklik, a kölök tutira nem fog odamenni a halálos ágyához csókot nyomni a fejére.
1 felhasználónak tetszik: habibi
2016. július 01. 17:15 #48
- törölt felhasználó -    
"Nem ez volt a végzetem. Gondoltam rá, vártam, hogy megtörténjen, de nem így lett. Nem érdekelt, mit gondolnak az emberek..."
Imádom Helen-t, teljesen igaza van ^^
Speciel én sem vagyok a "házasodjunk és szüljünk gyereket, mert arra mindenképpen szükség van az életben és hiába tiltakozol fiatalon, később úgy is erre az álláspontra jutsz" típusú gondolkodás híve. Ha valaki nem szeretne gyereket vagy házasodni az, az ő dolga és kész. Sokaknak van így is gyereke, akiknek nagyon nem való a gyerek. Rájuk jön egy szeszély vagy beadják a derekukat a nyomásnak, aztán megunják a kisbabázást és az a gyerek majd felneveli magát vagy, ha van több, akkor az idősebb a kisebbeket. Meg igenis létezik nyomás, itt a kommentekben sokan finoman fogalmaznak, de azért odateszik, hogy "nem igaz, hogy nem lehetne egyensúlyozni a munka és a gyerek között, a hétköznapi embereknek is megy" meg "az ő dolguk, de nekem ez felfoghatatlan, mert az anyaság meg az apaság a legcsodálatosabb dolog a világon" stb.
2016. július 01. 18:55 #49
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Itt minden attól függ ki minek tekinti a gyereknevelést, és mi a fontossági sorrendje. Nem kell messzire mennem, anyukám remek ruhatervező volt, nem is egy ajánlata volt, hogy menjen ki külföldre, és dolgozzon híres cégeknél, és soha életében nem lesz gondja a pénzel és nem mellesleg azt csinálhatja egy életen át, amit szeret. De lemondta. Mert ő inkább előre helyezte azt, hogy gyereke legyen, mintsem a karrierjét egyengette volna. Mindenki más, van akinek soha nem lesz gyereke, mert nem szereti őket, vagy aki úgy érzi nem tudná felnevelni, vagy neki csak egy nyűg volna az egész. Ezeket az embereket nem szabad elítélni, hanem inkább tolerálni kell. Ha nem, hát nem. Van, akinek fontosabb a karrier, meg a pénz, meg ugye maga a hírnév, mint az, hogy legyen egy úgymond utódja.
Nem tartozom én se azok közé, hogy úú házasság, meg gyerek, sőt, régebben nem is akartam, mert mi a jó égnek, hisz csak a baj van a gyerekekkel, de ma már beláttam, hogy az, ha van, és az ha nincs..igazából nem lesz jobb az életed attól, mert van gyereked, de rosszabb se, mert nincs. Itt a lényeg a tolerálás az, hogy elfogadjuk a másik döntését, és nem erőszakosan rábeszéljük az illetőt, hogy úú mit hagysz ki, ha nem lesz.
Viszont abban egyet tudok érteni, hogy van egy-két olyan logika, hogy sose tudom sírja-e, vagy nevessek.
2016. július 01. 19:09 #50
Lucus18
Lucus18
 
Státuszhello
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.23.
Hozzászólás: 525
Csatolások: 0
Azonosító: 210218
Offline offline
Helga27 én is
2016. július 01. 19:50 #51
- törölt felhasználó -    
Helga27 én is!
2016. július 01. 21:53 #52
Gold Wolf1
Gold Wolf1
 
StátuszQUEEN+Adam Lambert koncert után 2 nappal... Biggest dream came true ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.19.
Hozzászólás: 677
Csatolások: 0
Azonosító: 187919
Offline offline
Megértem őket. Gyűlölöm az embereket, mai napig nem kell pár, szülni egyet pedig kizárt. _ToTo_-val pedig teljesen egyetértek!
2016. július 01. 22:15 #53
timi5
timi5
 
StátuszHamilton harmadszorra is világbajnok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.13.
Hozzászólás: 2703
Csatolások: 81
Azonosító: 211719
Offline offline
egyetértek velük, sajnos nagy a nyomás
ma még én is úgy gondolom h nekem gyerek sosem kell ,bár imádom a kicsiket, de persze erről a véleményem valószínűleg később, talán 10 év múlva meg fog változni
2016. július 01. 22:22 #54
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Ellen-en nem csodálkozom.
De Jenny? ohmy.gif ez szomorú sad.gif
2016. július 01. 23:12 #55
Norix6
Norix6
 
StátuszNem vagyok flegma sem bunkó, egyszerűen csak nincs kedvem hozzád.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.02.
Hozzászólás: 1174
Csatolások: 0
Azonosító: 220435
Offline offline
Igazából az ő döntésük nem lehet őket elítélni emiatt....
2016. július 02. 00:29 #56
Scream
Scream
új tag
 
Státusz~I miss you~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.24.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 0
Azonosító: 255882
Offline offline
Megértem őket, hisz mindenkinek a maga döntése.. Viszont Jenniferen és Cameronon meglepődtem.
2016. július 02. 03:17 #57
AngelGirl00
AngelGirl00
 
StátuszAnnyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít.
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 14.06.14.
Hozzászólás: 562
Csatolások: 185
Azonosító: 227598
Offline offline
Jennifer szavaival nagyon egyetértek!
2016. július 02. 12:29 #58
Ágisz
Ágisz
visszatérő vendég
 
Státusz"When you guy's partied, i gave up sleep for my dream's!"-JUNGKOOK
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.10.
Hozzászólás: 141
Csatolások: 0
Azonosító: 208870
Offline offline
Cameronnak részben igaza van mint mindenkinek...de hát ez van...
2016. július 02. 20:16 #59
anzu
anzu
visszatérő vendég
 
Státuszi don't like your fashion style
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.21.
Hozzászólás: 150
Csatolások: 0
Azonosító: 257288
Offline offline
A családalapítás egy szép dolog, de ha ők megvannak e nélkül, akkor a minimum, hogy fel is vállalják.
2016. július 02. 20:40 #60
- törölt felhasználó -    
Én nekem nagyon tetszik ez a cikk mivel bemutatja hogy nem minden nőnek az a feladata hogy gyereket neveljen és tetszik hogy próbálnak kitörni ebből a sztereópiából..nem azt mondom hogy baj ha valakinekez a celja de eleleg sokan elitelik a karrierista noket akik nem szeretnenek gyereket
1 felhasználónak tetszik: Phaedra
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!