Starity

Kim Kardashian végzett Taylor Swifttel: mégsem olyan ártatlan, mint mondta magát

12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. július 18. 11:20 #41
kaliforhnia
kaliforhnia
=
 
Státuszpeople go but how they left always stays.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.09.
Hozzászólás: 1624
Csatolások: 65
Azonosító: 255526
Offline offline
btw, van különbség aközött, hogy valaki bemocskolni próbálja a másikat vagy csak elmondja az igazat rolleyes.gif jelen esetben az utolsó történt sorry not sorry
2016. július 18. 11:21 #42
- törölt felhasználó -    
Nekem sosem volt szimpatikus ez a nő, mindig is úgy gondoltam, hogy játssza az ártatlan bárányt, pedig igazából egy álszent lány... Engem nem is az idegesít legjobban, hogy az exeiről ír dalokat, hanem hogy mindig ő akar lenni a tipikus jókislány a szomszédból, pedig pont, hogy ennek a szöges ellentéte. Sosem a zene érdekli, hanem a figyelemfelkeltés... Szerintem pedig pont hogy arra kéne törekednie, hogy milyen munkát ad ki a kezei közül, nem pedig mások lejáratására...
2016. július 18. 11:21 #43
Elza Foster
Elza Foster
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden siker mögött 100 kudarc van"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 243663
Offline offline
Flawless girl. Mert Taylor nagyon felnőttes biggrin.gif
Igazad van, igazán felnőttes az, hogy az exeiről ír dalokat smileeee.gif És hogy a szakítás után kiakarja őket semmizni, a 3-4 évvel ezelőtti párkapcsolatáról beszél, miközben elvileg boldog volt a csávóval
2016. július 18. 11:22 #44
Elza Foster
Elza Foster
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden siker mögött 100 kudarc van"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 243663
Offline offline
kaliforhnia és viven-88 ott a pont smileeee.gif
2016. július 18. 11:23 #45
Almababa1215
Almababa1215
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.30.
Hozzászólás: 45
Csatolások: 0
Azonosító: 247434
Offline offline
Ez az eddigi legszórakoztatóbb cikk ami megjelent a starity-n. Gratulálok a szerzőjének.
2016. július 18. 11:25 #46
- törölt felhasználó -    
Személyesen nem kedvelem egyik félt se, de Kim-éknek kell igazat adnom. Sajnálom, Taylor rajongók, de mindig is sejtettem, hogy nem annyira szent, mint amilyennek mutatja magát
2016. július 18. 11:26 #47
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Elza Foster, nem az a lényeg, hogy ír-e róluk dalt, vagy sem. Hanem az, hogy milyen stílusban teszi. PLAYBACK? Légyszi mutass nekem egyetlen olyan felvételt, ami playbackről szólt. Voltam a koncertjén, az egészet élőben nyomta végig. És ha mégis volt... hallottam már olyat, hogy a rendezvény szervezője playbacket engedett csak, igaz, hogy nem Taylorral kapcsolatban, de maga az énekes vallotta, hogy nagyon gázul érezte magát, mert playbackelnie kellett ráadásul a mikrofont is kikapcsolatták vele.
2016. július 18. 11:28 #48
- törölt felhasználó -    
Omo, mi történt itt biggrin.gif
Jól felkavarták a port egymás körül..csak azt nem értem mért kellett beleszólni Selenának is ebbe..sad.gif
Az meg, hogy Taylor egy ilyen hárpia...mindig is tudtam biggrin.gif
2016. július 18. 11:39 #49
kuci100
kuci100
 
Státusz"La vie est, ce qu'elle est"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.23.
Hozzászólás: 801
Csatolások: 0
Azonosító: 248788
Offline offline
Pffff.......jót röhögtem ezen a cikken. Szórakoztat ez az egész hisztéria Taylor körül, legfőképp ez tetszik:"Azt akarom, hogy Taylor exei összeüljenek, és írjanak egy dalt, We Are The World stílusban" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Komolyan mondom kedves cikk író, jobbá tetted a napomat! heart.gif

Forrás: http://starity.hu/magazin/62169-kim-kardashian-vegzett-taylor-swifttel-megsem-olyan-artatlan-mint-mond.../#ixzz4EkfDatWw
2016. július 18. 11:40 #50
Dia28
Dia28
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.24.
Hozzászólás: 566
Csatolások: 0
Azonosító: 248868
Offline offline
Vegre valaki megmondja Taylorkanak a tutit. Remelem ezutan mar eltunik a rengeteg penzevel egyutt
Selena meg jobban teszi ha nem szol bele
2016. július 18. 11:43 #51
justanarianafan
justanarianafan
visszatérő vendég
 
StátuszAriana rajongók jelöljenek! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.24.
Hozzászólás: 443
Csatolások: 1
Azonosító: 257343
Offline offline
Taylor valóban nem playbackel, viszont a dalainak 90 százalékát a háttérénekesek éneklik helyette.
2016. július 18. 11:43 #52
- törölt felhasználó -    
Kim Kardashian, imádlak!!! rohog.gif Úgy örülök, hogy ez az álszent, beképzelt, magát már istenek tartó Swift lebukott. Amit már művel ez egyenlő a szánalmassal. A pasijait úgy dobálja mint a textilt, ellenségeit pedig rosszfénybe helyezi, hogy ő lehessen szent isten. Most még próbálja megmenteni a menthetőt, de ezután már semmi esélye sincs. Gondolom, hogy Demi, Katy, a Kardashian-Jenner família, Zendaya, Calvin és a többi ex-pasi már kiröhögte magát azon, hogy mennyire próbálkozik a mostmár zuhanó hírnevét helyrehozni. Én már csak abban reménykedek, hogy Selena és Blake szeme is felnyílik és ők is szépen otthagyják őt.

Egyébként Selena-val kapcsolatban. Ő már kifejezte nemtetszését a merényletekkel kapcsolatban. Pl. közreműködött a Hands című dalban több híresség mellett. Vagy mikor egyik fellépésén Christina Grimmie előtt tisztelgett. Egyébként azt bevallom, hogy jót röhögtem a #GotoSleepSelena hashtagen. biggrin.gif

Idézet
[Taylor] Soha semmilyen komoly dolog kapcsán nem nyitotta ki a száját, csak lapít mint szr a gazban..

Ezzel a mondattal teljesen egyetértek. Sose láttam volna, hogy mond is bármit ezekről a komoly témákról. Akkor őt ez egyáltalán nem érdekli?
2016. július 18. 11:44 #53
- törölt felhasználó -    
a #Go To Sleep Selena hashtag mindent visz _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: CandUs, Beyla
2016. július 18. 11:46 #54
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
A felvételen sehol nem egyezik bele ,hogy kurvának hívja inkább állok egy olyan ember mellett aki kórházakba látogat és több alapítványt támogat nem csak pénzzel de a munkájával mint valakit aki azzal lett híres hogy széttette a lábát
2016. július 18. 11:47 #55
lilla1
lilla1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 162834
Offline offline
Nevetséges ez a lejáratókampány Taylor ellen,ez a cikk nem csak a tényeket közli, hanem látszik azért, hogy az írója melyik oldalon áll...

Először is,nézzük csak meg, Taylor mit tett le az asztalra és Kim. Taylor évtizedes zenei karrierrel, megannyi slágerrel és díjjal a háta mögött elismert, közkedvelt, világhírű énekesnő. Na és Kim? Mit tud felmutatni? A szexvideóját? A botrányait? A plasztikai műtéteit? Vicc ez az egész nő és a családja... Ki az a Kim Kardashian? Énekesnő? Színésznő? Nem! Egy felfújt celeb, aki a semmiből lett híres. Egy senki. Az amcsi Kiszel Tünde!

Aki tud angolul, az láthatja a videóból, hogy Kim magát égeti, mert Taylor bebizonyítja, hogy neki van igaza. Most a drága Kanye West meg Kimecske tönkre akarja tenni Taylor karrierjét, csak nehogy fordítva süljön el a dolog. Egy karriert nehezebb tönkretenni, mint a magukat égető kis senkiket. Ne emlegessük egy mondatban Kanye Westet és Kim Kardashiant Taylor Swifttel. Ég és föld. Taylor fel tud mutatni valamit, de a két másik nem.

És hogy Taylor nem támogat fontos dolgokat? Drágáim, nézzétek meg mennyit jótékonykodik és mennyi mindent tesz a beteg rajongóiért! Kim Kardashian és a nevetséges családja egy senki Taylorhoz képest. Botrányhősök!

Remélem Taylor megtudja védeni az igazát, és örökre lejáratja ezeket a nevetséges celebecskéket!

HAJRÁ TAYLOR!!!!
2016. július 18. 11:50 #56
Lejlus
Lejlus
 
StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 2565
Csatolások: 0
Azonosító: 217999
Offline offline
Ez aztán remek cikk lett! smileeee.gif Egyre rosszabb véleményem van Taylorról.Ahogy látom sok sztár sem szívleli igazán.Milyen durva,hogy mennyi pasija volt. ohmy.gif
2016. július 18. 11:56 #57
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
lilla1 Teljesen egyetértek. Na és mi van ha a felvétel kamu? Amúgy nemár hogy Eddie Redmayne-el is járt ohmy.gif
2016. július 18. 11:57 #58
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Ez a nő sosem volt egyedül az biztos xD
2016. július 18. 11:57 #59
Coreline
Coreline
» FETISH «
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 2238
Csatolások: 0
Azonosító: 256979
Offline offline
Idézet (Flawless girl @ 2016.07.18. 11:19)
Janie teljesen egyetértek veled ,ebből a cikkből meg csak az jön le hogy Kim mennyire gyerekes, a felnőtt emberek nem így intézik a dolgaikat


Nem kötekedni akarok (bár tök mindegy hisz úgy is annak veszed,ha kiírom ha nem) Szóval miért lenne Kim ezzel a húzásával gyerekes?? Azért gyerekes mert megvédte a férjét?! Ugyan már,az ő helyében mit csináltál volna? Nagyon is felnőtt ember.Már többször is próbálta elmondani szépen hogy mi is a szitu,akkor senki sem hitt neki mondván nincs rá bizonyítéka..MOSTANÁIG..Ha nem ment szép szavakkal,akkor most tessék itt van egy kézzel fogható bizonyíték..Ez egyáltalán nem gyerekes viselkedés..Ha mondjuk a te férjedet/barátodat sároznák be ok nélkül biztos te is mindent megtennél hogy megvédd és bebizonyítsd az ártatlanságát..Fogadd el hogy most az egyszer nem Taylornak kedvez a sajtó..Amúgy meg nem minta Taylor nem lenne sokkal gyerekesebb..Mi az már hogy ő jön azzal hogy a karakterét sértik?!! Ő soha senkinek nem sértette a karakterét?! Csak egy-két név (a sok közül)Calvin,Harry,John..STB
1 felhasználónak tetszik: Nina 10
2016. július 18. 11:57 #60
- törölt felhasználó -    
lilla, rosa és a többi elvakult t.s. fan:
nem kim és kanye a lényeg, hanem taylorka hatalmas ellentábora, amiben nem csak egy autotune nélkül énekelni nem tudó, nyekergő disney sztárocska van. vagy szerintetek katy perry, demi lovato, jake gyllenhaal, zac efron, nicki minaj, calvin harris, stb... mind tehetségtelen irigy kutyák, akik direkt csinálnak botrányt, h. figyeljenek rájuk?

110.gif
4 felhasználónak tetszik: bitchina, CandUs, Glamster, Phaedra
12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!