Starity

Bemutatkozik a Black Pink

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 09. 15:11 #21
beyo
beyo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.07.
Hozzászólás: 729
Csatolások: 11
Azonosító: 154837
Offline offline
Nagyon jók a lányok, a számok is tetszenek, de valahogy jobban örültem volna ha a 2NE1 tér vissza. A YG egyre kevésbé szimpatikus a számomra, félek hogy ezt a csapatot is "tönkreteszik" majd egy idő után, húzzák az újabb visszatérést vagy felejthető számokat adnak nekik. De egyenlőre minden oké, szóval bízzunk a legjobban biggrin.gif
2016. augusztus 10. 10:31 #22
TokyoGhoullel
TokyoGhoullel
stayourself
 
StátuszTick tock, tick tock, gettin' closer
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.07.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 8182
Azonosító: 250454
Offline offline
Már kíváncsian vártam a debütálásukat, és ahogy látom végre ez is eljött^^ Valahogy úgy érzem, hogy egy újabb fan társadalom tagjává váltam...megint:"D Talán engem a Whistle, stílusra kicsit az NCT számaira emlékeztet, de nem is tudom miért >< (Nem rossz értelemben) A Boombayah pedig egy újabb remek kpop dal c: A csapatnak meg nagy gratula, hogy pár nap alatt elérték az 5 Millió megtekintést, mivel igazán megérdemlik és úgy gondolom, hogy ez nagy szó az újonc csapatok között ^...^ <3
2016. augusztus 10. 18:29 #23
- törölt felhasználó -    
Már most imádom őket *-*
2016. augusztus 10. 19:49 #24
Crona99
Crona99
♥Secret Diamond♥
 
Státuszdifferent but isn't dangerous
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 444
Azonosító: 205192
Offline offline
Nagyon beharangozták őket, úgyhogy egy idő után már én is türelmetlenül vártam őket. Aztán láttam, hogy végre debütáltak. Nos. Sok hibát fel lehetne fedezni, de emellett nagyon sok minden szól mellettük, tényleg nagyon ügyesek. A saját véleményem az, hogy a Boombayah-t már aznap leszedtem, viszont a Whistle-t nem tudtam végig hallgatni. Ezt szerintem mindent elmond. Egyelőre nem tűnnek nagy számnak a szememben, de az biztos, hogy a debütálások a legtöbb lánybandáétól eltér. Sok szerencsét nekik, aztán csak jó számokat hozzanak. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
2016. augusztus 10. 20:11 #25
Clariity
Clariity
visszatérő vendég
 
Státuszfake it 'til you make it
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.06.
Hozzászólás: 345
Csatolások: 5
Azonosító: 213009
Offline offline
Mióta nem követem nap mint nap a kpop világában történő dolgokat, elkerülik a figyelmemet az újonnan debütáló csapatok, de mivel a csapból is a blackpink folyt, gondoltam utánuk nézek. A boombayah sem vészes, de a whistle valamivel jobban elnyerte a tetszésemet, bár ez mindenkinél más. Személy szerint nem akkora szám, mint amennyire beharangozták őket, de nem rosszak. Mondjuk, szerintem csak azért volt már debüt előtt ekkora nevük, mert a yg-nél vannak, fogadni mernék, ha valami kisebb ügynökség alatt debütáltak volna, nem kapnak ennyi figyelmet. Minden esetre tehetséges lányok mind, de nem lesznek a kedvenceim.
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
2016. augusztus 12. 20:35 #26
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Clariity: Így van ez sajnos... ha nem nagy ügynökségnél debütál valaki, szinte esélye sincsen a népszerűségre.
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
2016. augusztus 15. 13:36 #27
- törölt felhasználó -    
hát igen a YG nagy hírnévnek örvend így ők is. Szerintem nem olyan hű-de-tehetségesek sőt a vokál elég gyenge. egyetértek az előttem szólókkal, ha nem annál a cégnél lennének nem lenne olyan nagy a hírnevük. nekem olyanok mint egy 2NE1 copy. ennek ellenére elég sokszor hallgatom a számaikat mert elég fülbemászók de rengeteg tehetséges új lány együttes van akik jobban megérdemlik a figyelmet.
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
2016. augusztus 20. 12:13 #28
- törölt felhasználó -    
Hát a két számra csak annyit tudod mondani hogy ízlések és pofonok nekem személy szerint valami hasonló stílusom van mint nekik de nem tudom....Én azért egy kicsit többet árnál a YG-től.Én más bandák stílusát is megtaláltam bennük ami nekem nem jött be hogy ennyi bandára hasonlítanak egy kicsit.Az elöttem lévő hozászolásokkal én is egyet értek hogy ha nem YG-nél lennének nem lennének ilyen sikeresek.De azért sok sikert nekik
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
2016. szeptember 05. 11:29 #29
DaeXRe
DaeXRe
új tag
 
StátuszFighting
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.30.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 259435
Offline offline
én imádom őket <333333333
2017. június 02. 09:21 #30
- törölt felhasználó -    
Csodásak, főleg Jisoo! heart.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok