Starity

Kőkeményen folytatódik a Vikingek sorozat

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 24. 20:17 #1
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
A széria kedvelői izgatottan várják már a Vikingek negyedik évadának folytatását.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. augusztus 24. 20:29 #2
justanarianafan
justanarianafan
visszatérő vendég
 
StátuszAriana rajongók jelöljenek! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.24.
Hozzászólás: 443
Csatolások: 1
Azonosító: 257343
Offline offline
Én csak az első két évadot láttam, imádtam a sorozatot, nem is tudom miért hagytam abba.
2016. augusztus 24. 22:25 #3
luca28
luca28
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.05.
Hozzászólás: 576
Csatolások: 415
Azonosító: 152353
Offline offline
Mar nagyon várom
2016. augusztus 24. 22:36 #4
Honeythief
Honeythief
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.24.
Hozzászólás: 27
Csatolások: 0
Azonosító: 259228
Offline offline
Imádom <3 mindenkinek aki nem a tipikus csajszikás kiszámítható sorikat szereti csak ajánlani tudom smileeee.gif
2016. augusztus 25. 22:59 #5
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
Hmm..hát, nekem nagyon ellenszenves volt ez a kis majom Ivar, már kiskorában is egy kis pojáca volt, mert az anyja eléggé rendesen elmajmolta! még 5 évesen is szoptatta, és ő volt a kedvence a gyerekei közül, na, ez meg is látszik rajta! Ő lesz a leghíresebb viking?? Ne már!! Ennek nem örülök, nekem már maga a színész se tetszik! Kiskorában szőke volt, most meg sötétbarna a haja! Oké, bebarnult, de ennyire?? Legalább a színész valamennyire hasonlítana az apját játszó travisra, vagy az anyját játszó színésznőre! ubbe és Siguird tetszik, mert róluk elhiszem, hogy ez a két ember a szülője! Főleg Ubbe nagyon hasonlít Ragnarra, egy az egybe olyan, mint ő, tök jól megtalálták ezt a színészt erre a szerepre! Björn is hiteles volt az én szememben! Hrvitserk a kiskori énjére hasonlít, simán elhiszem, hogy abból a kisgyerekből pár évvel később ilyen felnőtt vált, a szüleire nem hasonlít, de egye fene, fogjuk rá, hogy kicsit mégis. De ivar...ő egyáltalán nem! Kis arrogáns pöcs:P Meg amikor elkezdett beszélni...fuhh, kis nyivákolós hangja van, ő az a típus, aki kihasználja a fogyatékosságát, hogy előrébb jusson, sajnáltatja magát, közbe meg rosszindulatú! Remélem, változik a véleményem róla, de ha marad ilyen kis irritáló, lehet nem is fogom nézni, eddig tök normális volt az összes karakter, (vagyis hitelesek voltak, mondom inkább így) de Ivar eddig viszi a prímet az ellenszenvesek között. (Bár a harold király és emós tesója sem vált a kedvencemmé, remélem őket is élve elégetik, fuhhh, a bőrt is lenyúzatnám róluk szívem szerint, nagyon utálom őket is!!)
1 felhasználónak tetszik: überA
2016. augusztus 25. 23:03 #6
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
Jajj, Lagerta meg leszbi lesz? Na ne , hát egyre inkább elmegy a kedvem tőle!! Viszont ez a sigfrid nagyon tetszik nekem. ♥♥♥
2016. augusztus 25. 23:15 #7
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
Amúgy mikortól fogják játszani????? Ősztől?? nem 2017-től?? Jó lenne, ha már azért idén folytatódna!
2016. augusztus 26. 02:05 #8
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Pedig a történelem és a skandináv történetek szerint is híresebb, és kegyetlenebb volt Ivar, mint az apja. Emellett testvérei is véghezvittek nagy dolgokat. Volt aki király lett (Sigurd), Björn is utazott és fosztogatott, mint apja.

Gondolom láttad elejétől a sorozatot. A viking gyerekek alapból másképp nőttek fel és gondolkoztak, mint mostanság. Ettől függetlenül elég kemény volt az a jelenet hogy egy játék miatt gyerekkorában Ivar kioltotta egy másik gyerek életét.

A széria pedig valamikor ősszel fog folytatódni. Pontos dátumot még nem tudok. Ez az évad 20 részes lesz, mint fentebb írtam a cikkben. Amit nyáron láttál az egy félévad záróepizód volt.
2016. augusztus 26. 22:44 #9
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
SPOILER, hát nem véletlenül olyan elenszenves akkor:P Ragnar is lehetett volna híresebb, meg kegyetlenebb, de ő talán (nagyon talán) nem lépett át egy bizonyos határt, de persze nagyon kegyetlen tudott lenni ő is. Pl azért se flokit, se a bátyját nem nyifantotta ki. De hát, vannak ugye, akiknek semmi nem szent az előrébb jutásért. Na, pont ezt nézem ki belőle, és pont ezért is ellenszenves, hasonlít az anyjára is ha külsőleg nem is, természetben mindenképp:P Iggen, az elejétől láttam, tetszik azért összességében, mert nagyon jól megcsinált sorozat, izgalmas, többnyire hiteles, de bevallom, leginkább Björn miatt néztem, mert olyan aranyos kisgyerek volt, és izgultam, hogym i lesz vele! kíváncsi voltam, hogy miylen lehetett a középkorban felnőni gyerekként..Milyen ruháik voltak, mit játszottak, tanultak, milyen feladatokat láttak el, hol foglalták el helyüket a közösségben. Érdekes téma. Itt pedig ezt végig lehetett követni. Sajnáltam, mikor a testvére meghalt, pedig kíváncsi lettem volna, hogyan állja meg a helyét a többi fiútestvére között egyetlen leányként, az apja milyen sorsot szánt volna neki, kihez adja hozzá, meg szerintem érdekes volt a karakter, akár életben is hagyhatták volna..Azért azt tudni kell, hogy pl a valóságban a Frank király lánya volt pl Judith! És Gisela is, meg még vagy 20 másik gyereke is volt. És ő Franciaországból került át Aehelwulfhoz feleségként! Semmi nem utal arra, hogy ferde hajlamai lettek volna a frank királynak, tehát ez is csak amolyan meghökkentésnek szánták az alkotók szerintem..kár volt. Nam indegy. Örülök, hogy ősszel folytatódik!
2016. augusztus 26. 22:49 #10
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
Kemény volt a jelenet, de nem direkt csinálta, az anyja is megmondta neki, és igaza volt. Nem akarta ő megölni, ez egy véletlen baleset volt, ebből még egyébként semmire nem lehetne következtetni...hacsak arra nem, hogy ez egy életre egyrész megbélyegzi, másrészt egy ilyet hogy lehet feldolgozni?! Akkoriban nem voltak gyerekpszichológusok, sajna..(Bár a mai világban is, kérdéses a feldolgozása szerintem egy ilyennek) Szóval abból lehet erre következtetni, hogy ezt nem lehet feldolgozni normálisan. és kb bekattan így az illető. És akkor már lényegében mindegy lesz neki, mit csinál, elveszíti a kontrollt.
2016. augusztus 26. 22:53 #11
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
Ja, még annyi, hogy ugye más akkor, ha egyet odapuffantok, hogy hagyjon már békén, sé sajnos túl erős az ütés, meg más akkor, ha DIREKT ütöm, hogy szenvedjen, és AKAROM hogy haljon meg. Szerintem erre is van példa a gyerekek között, de szerencsére ritka.
2016. augusztus 27. 00:14 #12
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Mivel a széria történelmi tényeken, illetve skandináv mitológián alapul, így sok minden keveredik. Arról is folyik a vita, hogy Ragnar nem is volt egy személy, hanem több viking személyiségét neveztek így. Aztán ott van Ivar is. Sok történész szerint nem nyomorék volt, hanem nagyon magas. Ám a harcokban annyi csontját eltörte, hogy nem sok ép csontja maradt. laugh.gif Imádok ezekről olvasni rohog.gif Persze a nagyja nem magyar nyelvű. Legtöbb angol, dán vagy svéd. Legalábbis amiket eddig olvastam
2016. augusztus 27. 11:43 #13
- törölt felhasználó -    
Ez egy nagyon király sorozat! smileeee.gif Imádom! wink.gif
2016. augusztus 27. 21:19 #14
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
Igen Bessie, biztos, hogy van keveredés, cirka 1000 évvel ezelőtt történt, ezek még honfoglalás előtt történtek, elképesztő ebbe belegondolni, hiszen az is eléggé régen volt..Ez meg még azelőtt volt 150 évvel!! Én nem tudok angolul, dánul meg svédül pláne, úgyhogy én csak magyar nyelvű oldalakról tudok tájékozódni. Majd idén elkezdem az angolt, és akkor már menni fog így isXD
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!