Starity

Melyik a kedvenc zenei stílusod és miért?

13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. július 19. 18:25 #21
- törölt felhasználó -    
Nekem az RnB meg a Pop, bár abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy ezek japán megfelelõit hallgatom, így kimaradok a "mainstream" hullámból thumbsup.gif
A zúzos zenétõl depressziós leszek. A tuctuc meg tuctuc. Monoton nekem...
2009. július 19. 19:21 #22
- törölt felhasználó -    
Idézet(inspiredboy @ 2009. July 19. - 17:25)
Nekem az RnB meg a Pop, bár abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy ezek japán megfelelõit hallgatom, így kimaradok a "mainstream" hullámból  thumbsup.gif
A zúzos zenétõl depressziós leszek. A tuctuc meg tuctuc. Monoton nekem...


Az sem lehet rossz... amit a rádiókban adnak, az unalmas szar, háttérzenének elmegy. Csak azon röhögök magamban, amikor utazás közben idõnként szól a Danubius rádió a kocsiban, melynek szlogenje a "változatos zene", ehhez képest mindig ugyanazt az 5-10, húszéves számot hallom hatszázadszorra. Én pl. angol nyelvû zenét egyáltalán nem hallgatok, és magyart sem. Mert a vízcsapból is ezek folynak.
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2009. július 19. 19:25 #23
florii
florii
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.15.
Hozzászólás: 838
Csatolások: 3157
Azonosító: 87401
Offline offline
pop && r'n'b

akiket szeretek mind ebben a mûfajban mozognak. smileeee.gif és ez az ízlésem.
2009. július 19. 19:28 #24
- törölt felhasználó -    
nem igaz,hogy a trance kimaradt, de a cigányzene az bekerült....

na mind1..szóval, én bírom a rockot ,és a trance-t minden mennyiségben, de meghallgatom a house-t és az elektrot is elég sokszor. elég széles a zenei ízlésem szerintem...Taylor Swift és Gareth Emery jól megférnek egymás mellett. aztán ottvan a jó kis post-hardcore, a zúzós screamo és metalcore, ami mellett még elfér a klasszikus Transformers és Harry Potter score is..
miért: trance egyszerre tud felpörgetni és lelassítani,a rock és egyéb zúzás meg ugyebár no comment...house-ra és electrora lehet lazulni..

ja és last.fm: http://www.last.fm/user/Earproof
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2009. július 19. 19:32 #25
- törölt felhasználó -    
Idézet(ZTM @ 2009. July 19. - 18:21)
Az sem lehet rossz... amit a rádiókban adnak, az unalmas szar, háttérzenének elmegy. Csak azon röhögök magamban, amikor utazás közben idõnként szól a Danubius rádió a kocsiban, melynek szlogenje a "változatos zene", ehhez képest mindig ugyanazt az 5-10, húszéves számot hallom hatszázadszorra. Én pl. angol nyelvû zenét egyáltalán nem hallgatok, és magyart sem. Mert a vízcsapból is ezek folynak.


Ugyanez nálam is a helyzet! biggrin.gif Pl. Leona Lewis egyik dalát így utáltatták meg velem, mert nyáron gyakorlaton egy nap vagy 15-ször azt adták! Tudom, nem a dal tehet róla, de nagyon idegesítõ volt már nap mint nap...

Méghogy nem lehet rossz?!?!? ISTENIEK!

http://www.youtube.com/watch?v=hmbkj5qAIcA&fmt=18
http://www.youtube.com/watch?v=99YQqebbLYU&fmt=18
http://www.youtube.com/watch?v=OP-tnc2LbdI&fmt=18
http://www.youtube.com/watch?v=2YRmr4AusRg&fmt=18
http://www.youtube.com/watch?v=STEhBSFrbpc&fmt=18
http://www.youtube.com/watch?v=6yRtMP78IsU&fmt=18


Ennyit az amerikai mainstrem-rõl. VANNAK, AKIK TÖKÉLETESÍTIK. laugh.gif
MINDEHONNAN.
2009. július 19. 22:41 #26
Klau0604
Klau0604
 
Státuszelegem van...nem kell sem a szavazod,sem pedig,hogy barátnak jelölj,értem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.14.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 106
Azonosító: 66181
Offline offline
Na én nehéz helyzetben vagyok.Alapba végülis a rock zenét részesítem elõnyben azon belül is az altert.Viszont nálam a rock mellett elfér az r'n'b,a pop is akár,a dance,hip-hop...szóval minden ami még a jó ízlés határain belül mozog.De az örök favorit tuti az,amiben van gitár,basszusgitár és dobok happy.gif A metált meg ami zúzósabb,azt annyira nem bírom,de meg tudom hallgatni.Ami így a ma este folyamán megtetszett pécsi banda,a szimur zakara címû száma...nagyon állat biggrin.gif ha valaki kíváncsi rá myspace-en meghallgathatja.Egyébként nem igazán szeretem a magyar "elõadókat" de elvétve lehet találni nagyon tehetséges és nem túl híres bandákat a csodálatos interneten thumbsup.gif Szóval szimur és cellar forever biggrin.gif És már csakazértis helyi bandákat kell szeretni,mert a koncertjükre könnyen el tud jutni az ember wink.gif protekcióval akár ingyen is blush.gif rolleyes.gif biggrin.gif
2009. július 20. 00:22 #27
- törölt felhasználó -    
R&B a kedvencem, de szeretem ez mellett még a rap-et, hip-hop-ot, reggae-t, pop-ot és ha hiszitek, ha nem a cigányzenét is szeretem.
De a szavazatom az R&B-re ment.
2009. július 20. 03:21 #28
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Azt mondanám, hogy a fekete zene, amibe beletartozik a raptõl kezdve, az R'nB-n át a bluesig minden, de ha egyet ki kellene emelnem, akkor a rap lenne az. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Aalyah
2009. július 20. 15:32 #29
Narim
Narim
visszatérő vendég
 
StátuszJust because everything's changing doesn't mean it's never been this way before
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.09.
Hozzászólás: 330
Csatolások: 65
Azonosító: 60409
Offline offline
Egyértelmûen a rap, hip-hop, R&B. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Adri98, Aalyah
2009. július 21. 21:52 #30
- törölt felhasználó -    
Idézet(zilinda @ 2008. July 6. - 02:04)
én az R&B-t hiányolom...


én is, r&b-t imádom
2009. július 21. 21:59 #31
- törölt felhasználó -    
Ha hátborsózást akarok akkor csakATrance meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2009. július 22. 21:32 #32
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
METÁÁÁL biggrin.gif meg mindenféle hard/metalcoreság, punk, bár rock/metálból szinte minden jöhet \,,,/
3 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, trallali, Szandiiii
2010. február 06. 01:17 #33
andorka
andorka
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 119527
Offline offline
Idézet(Blackheart.com @ 2009. July 19. - 11:14)
Az én kedvenc mûfajom a Rock...Imádom a régi amcsi rockot,azaz Scorpions, AC/DC, Metallica, Kansas, Journey, Rolling Stones, Survivor, Blue Oyster Cult, Creedence Clearwater Revival...Egyszerûbben fogalmazva, amilyen zenék az Odaátban megtalálhatók!! De azt a rockot is meghallgatom,ami nem az Odaátban van, pl.: Kutless. wub.gif  wub.gif

De szeretem a country-t is...Pl.: Lynyrd Skynyrd. wink.gif

A disco zenét azt én is utálom... dry.gif
Van olyan rap amit én is meghallgatok, de nem sok van...


Hi Blackheart,

Tulajdonképpen csak véletlenül kerültem erre az oldalra, éppen a te hozzászólásodhoz. Na jó, nem egészen véletlenül, magyar Kutless rajongókat keresek, mert az official rajongói site-on csak amcsi, svájci, német és egyéb nemzetiségû rajongókat találtam. Bár õk is kedvesek, de azért szívesebben beszélnék magyarokkal. (Nem nyelvi akadályok miatt.) Szóval éppen Kutless rajongók után kutatok, így kerültél a képbe. Ha van kedved idõnként szót váltani, szívesen venném emilben, vagy egyéb fórumon. Forever Kutless since 2003! Tavalyi felfedezettjeim a Decyfer Down, szerintem õk is tetszenének hard rock kategória, szintén amcsi banda.

A témához is hozzászólva, én a rockra, hard rockra szavazok! Életerõ, lendület, energia (nem fizika óra van) és dinamizmus van benne, az pedig nagyon kell! wink.gif

Csak egy aprócska megjegyzés: véleményem szerint a Scorpions német, pontosabban Nyugat-Német zenekar, a vasfüggöny lebontása után együtt zenéltek a magyar Omega zenekarral, az Omega a Fekete pillangó címû számát játszotta. Direkt erre az alkalomra írta a Scorpions az általuk elõadott dalukat, ha jól tudom, de ez nem biztos. Ehhez már vagyok elég öreg, hogy tudjam. Ami viszont biztos, hogy a Kutless amcsi zenekar, az Oregon állambeli Portland a székhelyük.

Nincs tudomásod egy magyar Kutless rajongói klubról? Nem bánnám, ha lenne!
Egyébként a countryt is szeretem, de csak vigaszágon thumbsup.gif

Minden jót, egy magyar Kutless rajongó
2010. február 10. 23:44 #34
- törölt felhasználó -    
A rockra szavaztam, de szeretem még a techno, dance, trance, pop mûfajokat is. Zene terén "mindenevõ" vagyok!
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2010. február 11. 15:06 #35
Marvin
Marvin
a paranoid android
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 05.07.11.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 30
Azonosító: 7472
Offline offline
Idézet
Blackheart.com (2009. July 19. - 11:14)
Az én kedvenc mûfajom a Rock...Imádom a régi amcsi rockot, azaz Scorpions, AC/DC, Metallica, Kansas, Journey, Rolling Stones, Survivor, Blue Oyster Cult, Creedence Clearwater Revival...Egyszerûbben fogalmazva, amilyen zenék az Odaátban megtalálhatók!! De azt a rockot is meghallgatom,ami nem az Odaátban van, pl.: Kutless. wub.gif  wub.gif

…a Scorpions német, az AC/DC ausztrál, a Rolling Stones angol wink.gif

Idézet
andorka (2010. February 6. - 01:17)
Csak egy aprócska megjegyzés: véleményem szerint a Scorpions német, pontosabban Nyugat-Német zenekar, a vasfüggöny lebontása után együtt zenéltek a magyar Omega zenekarral, az Omega a Fekete pillangó címû számát játszotta. Direkt erre az alkalomra írta a Scorpions az általuk elõadott dalukat, ha jól tudom, de ez nem biztos.

az általad említett dal szerzõje az Omega, nem a Scorpions wink.gif
2010. február 11. 15:19 #36
bajer
bajer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.25.
Hozzászólás: 7390
Csatolások: 46079
Azonosító: 61874
Offline offline
Alternatívra szavaztam, mert mégiscsak az áll a legközelebb a szívemhez smileeee.gif heart.gif De nagyon-nagyon szeretem még a reggae-t, és a hiphop-ot is smileeee.gif
2010. február 11. 15:38 #37
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Húú nagyon szeretem a '60-as évek zenéit, a bluest, funkyt, az indie-rockot (ezek ruházatát is bírom), elektro-punkot, egy stílusból nem is tudok választani.
Kedvelem még Bob Dylan teljes munkásságát, Sophie Ellis Bextor, Róisín Murphy, Goldfrapp, Röyksopp, The Gossip, Moloko, Depeche Mode, Pendulum, Budapest Bár, Kft, Anima Sound System (az új), Péterfy Bori, Erik Sumo, Amy Winehouse és Manu Chao zenéjét.
Azonban mostanában Szabó Balázs Band muzsikájára kaptam rá, nemcsak mert a Balázs nagyon jó barátom, hanem, mert fantasztikus zenét csinálnak. smileeee.gif
2010. február 11. 15:41 #38
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8044
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Én mindent meghallgatok, de ami a stílusom az leginkább a rock, de mellette ott van a pop és az R&B is.

Kedvenceim: Ana Johnsson, Nickelback, Britney Spears, Brooke Hogan, Pixie Lott...
2010. február 11. 15:44 #39
matessz
matessz
 
Státusznem
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.09.
Hozzászólás: 1014
Csatolások: 22
Azonosító: 95461
Offline offline
Metál! rock.gif biggrin.gif Fõleg a finn metál ágazotokat szeretem. Folk metál (korpiklaani, finntroll), Melodyc Death Metal (children of bodom) na és persze a symphonic metál (nightwish)pilot.gif
Többi mûfajt nem kedvelem, de néha elviselem az elektronikus zenéket is! biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Szandiiii
2010. február 11. 15:51 #40
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Rock-ot nagyon szeretem , engem kikapcsol , és felpörget. Tudok rá lazulni !
Pop-ot és a Rap-et is nagyon kedvelem blush.gif smileeee.gif smileeee.gif
13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!