Starity

Részegen parádézott Justin Bieber kedvese

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 27. 15:29 #41
emily92-17
emily92-17
 
Státusz"Ha biszex vagy, kapásból megduplázódnak az esélyeid egy szombat esti randevúra"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.07.
Hozzászólás: 822
Csatolások: 0
Azonosító: 132765
Offline offline
Lányok nem azzal van a gond h részeg lett a szülinapján hanem a stílussal a nagyképűségével, és azzal a közönséges fejével van a gond. Szánalom az egész lány, attól hogy 18 lett még mindig kislány, szóval.. Az pedig hogy 13 évesek isznak ez valós Egész Budapesten ez megy, főleg hogy a legtöbb disco már beengedi a 13 éveseket is.
2016. augusztus 27. 16:00 #42
- törölt felhasználó -    
Nekem eddig nem volt semmi bajom ezzel a lánnyal,de ez a nagyképűség kiakasztó.Azzal nincs bajom hogy iszik,mert miért ne tehetné végülis szülinapja van.Egyébként ne kezdjük el általánosítani a 13-14-15 éves korosztályt csak azért mert néhányan isznak.Köszike
2016. augusztus 27. 16:32 #43
Kaliah
Kaliah
a cup of tae with a suga and a kookie
 
Státusz" You know it all, you're my best friend, the morning will come again "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 1194
Csatolások: 9
Azonosító: 227484
Offline offline
Gratulálok. Azért nem kell átlépni a határokat egy gyereknek.
2016. augusztus 27. 16:42 #44
Kingaisa
Kingaisa
visszatérő vendég
 
StátuszEgy aktatáskás ügyvéd többet tud lopni, mint ezer felfegyverzett férfi.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.14.
Hozzászólás: 313
Csatolások: 0
Azonosító: 222658
Offline offline
Nem avval van a baj hogy berúgott mert szülinapja volt de azért nem kell ennyire nagyképűnek lenni.
2016. augusztus 27. 17:05 #45
Loreen.
Loreen.
jeed
 
Státusznow my heart feels nothing at all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.15.
Hozzászólás: 3628
Csatolások: 314
Azonosító: 254798
Offline offline
Tényleg nem azzal van a baj, hogy részeg lett..Meg semmi..De azért ekkora bunkó,beképzeltnek lenni 18 évesen..
Amúgy Coreline: Szerintem egyáltalán nem hasonlít Selenára xd
2016. augusztus 27. 17:05 #46
Judit107
Judit107
daddy steve harrington
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.29.
Hozzászólás: 2214
Csatolások: 1379
Azonosító: 178984
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2016.08.27. 14:07)
Komolyan, a kommentek olvasása nagyobb örömet okoz, mint maga a cikk. rohog.gif Nem értem, valaki világosítson már fel, legyen oly kedves! Egy modellnek mióta kell szépnek lennie? Tudtommal, minél karakteresebb egy modell arca, annál több felkérést kap. Például Lara Stone vagy Kate Moss sem egy szépség, mégis karriert futottak be a divatiparban globális szinten. Az meg elég undorító, hogy a külseje alapján ítélitek meg, holott a fórumon szinte mindenki azt hangoztatja, hogy mennyire toleráns, elfogadó és nem számít a külsőség. Érdekes...
Egyébként meg egy tizennyolc éves felnőtt nőről beszélünk, és megjegyzem, a ti generációtok már tizenhárom évesen virágról virágra száll, bulizik és erősen alkoholizál. Az is elég vicces, hogy ez a korosztály tör a csaj felett pálcát. Nem támogatom ezt a fajta viselkedést, de őszintén szólva, engem marhára nem érdekel, hogy egy xy huszadrangú modell tegnap este berúgott vagy sem. unsure.gif


Teljesen egyetértek veled! meghajolo.gif A szépség amúgy is relatív.
2016. augusztus 27. 17:27 #47
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Idézet (Elza Foster @ 2016.08.27. 14:24)
Gondolom ti színjózanok voltatok smileeee.gif


Én igen - ha három kortyot ittam eddigi életem során, sokat mondok, ráadásképp a leányzóval egy korosztályba tartozom. De azért köszi wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. augusztus 27. 18:04 #48
Katie0123k
Katie0123k
új tag
 
StátuszFORMATION
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.14.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 258895
Offline offline
MIT MONDJÁTOK LE ÉS JÁRASÁTOK LE?! 18 éves lett... mit csináljon egy tini ilyenkor? üljön és rágcsáljon a tv előtt? ... ezt le mondjátok? a sok szaros 13 éves meg részegen egyik gödörből a másikba esik! ... chhhh ...
2016. augusztus 27. 18:29 #49
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3213
Csatolások: 43718
Azonosító: 155975
Online online
Nem tudom, hogy miért kell ennyire megkövezni, mert inni mert a 18. születésnapján. A kommentelők fele ugyanezt fogja csinálni, csak őket nem kapják majd le a paparazzik.
2016. augusztus 27. 18:36 #50
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Idézet (BLulu88 @ 2016.08.27. 14:36)
Elza Foster te nagyon durva környéken lakhatsz ha ott 14-15 évesen már piálnak. ohmy.gif Attól még hogy te olyan helyen laksz másoknál ez nem feltétlen van így...

pedig elhiheted hogy ez igencsak gyakori, bár nyilván vannak kivételek

én már betöltöttem a 18-at de még sosem rúgtam be, viszont csináltam már sokkal rosszabb dolgokat...emberfüggő, ki hogyan próbál kikapcsolódni meg szórakozni vagy éppen levezetni a stresszt

ráadásul ha ez a csajszi is 18 éves akkor már felnőtt (mondjuk nem minden országban) végül is azt csinálhat amit akar, egy nála fiatalabb csak ne ítélezzen már :'D ráadásul a kommentelők egy részének inkább pár nyelvtanórára kellene beülni, mintsem random híresség-barátnők külsejéről ítélkeznie. nektek sem esne jól, ha a szemetekbe mondanák, hogy "de egy ocsmány valaki vagy, xy sokkal szebb nálad" egyébként nem is olyan csúnya ez a lány, nézzétek meg az évről-évre képeit. és ha már témába került selena is, őt is láthattuk már nem egyszer miniruhákban bulizni, szóval egyik kutya másik eb
1 felhasználónak tetszik: Phaedra
2016. augusztus 27. 19:12 #51
Cassia
Cassia
visszatérő vendég
 
StátuszYou never stop loving someone. You either never did or you always will.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.19.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 253297
Offline offline
A kommentelok fele nincs is 18.... biggrin.gif Szoval hagyjuk mar.
Viszont nem feltetlen kell magunkat taccsreszegre inni ahhoz hogy jol szorakozzunk wink.gif Ezt azert sokan elfelejtik. En is oltari jol szorakoztam a 18.szulinapomon, pedig egy korty alkoholt nem ittam (okes, oszinte leszek, ezzel azert kb egyedul is vagyok osztalyszinten, habar meg mernem kockaztatni h evfolyamszinten) ..
2016. augusztus 27. 19:31 #52
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
És ha ronda? Mit csinàljon, hm? Menjen a konyhàba takarìtani? Netàn fizikai munkàsnak, csak hogy ti ne làssátok az arcát? Szerintetek csak az kereshet egy rakat pènzt és az ülheti szét a sggét a semmittevésben, akinek a tàrsadalom àltal kialakìtott képhez hasonlìtanak a szerencsével jàró génjei?
Gondolkozzatok kicsit. És még tudnàm folytatni.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla
2016. augusztus 27. 19:33 #53
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2016.08.27. 14:07)
Az meg elég undorító, hogy a külseje alapján ítélitek meg, holott a fórumon szinte mindenki azt hangoztatja, hogy mennyire toleráns, elfogadó és nem számít a külsőség. Érdekes...
Egyébként meg egy tizennyolc éves felnőtt nőről beszélünk, és megjegyzem, a ti generációtok már tizenhárom évesen virágról virágra száll, bulizik és erősen alkoholizál. Az is elég vicces, hogy ez a korosztály tör a csaj felett pálcát. Nem támogatom ezt a fajta viselkedést, de őszintén szólva, engem marhára nem érdekel, hogy egy xy huszadrangú modell tegnap este berúgott vagy sem. unsure.gif

meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2016. augusztus 27. 20:16 #54
- törölt felhasználó -    
A modelleknek általában vagy szép arca van vagy karakteres.Neki egyik sincs.Nagyon átlagos a csaj,nincs benne semmi extra.Az se jó,ha 14 évesen isznak,de most nem azokról van szó,hanem Sofiról.És hivatalosan 21 éves kortól vagy nagykorú az USA-ben,azaz nem fogyaszthatna alkoholt az ottani törvények szerint laugh.gif Mellesleg nem csak a fizikai munka és a modellkedés létezik.De ő tudja,ő élete.De ez csak az én véleményem,senki ellen nem szól. Emily92-17 leírt mindent amit gondolok smileeee.gif
2016. augusztus 27. 20:35 #55
blvckthelegend
blvckthelegend
 
Státuszeyes r the evil
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.01.
Hozzászólás: 531
Csatolások: 7
Azonosító: 258545
Offline offline
Kövezzetek meg, de nekem szimpatikus Sofia, és szerintem nagyon szép is. Tudom, hogy a szépség relatív fogalom, de hogy vannak olyan emberek akik lerondázzák anélkül hogy ők kimertek volna tenni magukról egy képet, szerintem elég szánalmas dolog. El tudom képzelni, hogy ők hogy nézhetnek ki. smileeee.gif Mellesleg had igya le magát ha már nagykorú, nem ő az egyetlen aki a 18. szülinapján berúg. A viselkedésével talán van egy kicsi gond, de nem hinném, hogy annyira fel kellene fújni a dolgot, vannak akik sokkal rosszabban viselkednek mikor részegek.
2016. augusztus 27. 21:32 #56
Detta
Detta
Queen♛
 
StátuszTired AF.... but succesful
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.07.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 689
Azonosító: 128947
Offline offline
Pár év múlva gázosnak fogja tartani, ezeket a képeket.
2016. augusztus 27. 21:45 #57
paska
paska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.07.
Hozzászólás: 346
Csatolások: 1
Azonosító: 241226
Offline offline
Huhhu, ezt a csajt csúnyázzátok le? Féltékenység és kötekedés szagot érzek. Vagy talán hozzá képest mindenki olyan gyönyörű itt? rohog.gif

Egyébként én azt mondom, az alkoholizálás egyáltalán nem korhoz kötött. A lényeg, hogy felelősség teljesen kell inni, és jó társaságban. Ha rossz emberek között vagy, vagy csak nem tudod hol a határ, akkor 21 évesen és 14 évesen is pont ugyanolyan veszélyes. A legtöbben 18 éves korukra már képesek meghozni a döntést, hogy biztonságos-e elmenni erre a helyre, ebben az időben, ezekkel a srácokkal. Miért bántja ennyire az emberek csőrét, ha a fiatalok kicsit elengedik magukat egy buliban? Ha felelősséggel iszunk miért kérjünk bocsánatot azért, amiért jól érezzük magunkat?
(Ezt általánosságban szerettem volna hozzáfűzni a kommentekhez, azt nem tudhatom, hogy ez a lány hogyan ünnepelt. És igazából senki más sem tudhatja, fölösleges vitatkozni róla.)
Ami a paparazzókat illeti, szerintem undorító, hogy rámásznak egy 18. szülinapját ünneplő csajra, aki egy szórakozóhelyről jön ki. Igen, nyilván tudták előre, hogy részeg lesz - ez kell a sajtónak, hadd ócsárolják őt a tizenkét éves, bölcsebbnél bölcsebb tinik, akik azt hiszik az alkohol bűn, meg a fanatikus leányzók, akik elől bizonyára orvul lenyúlták Justint.
2016. augusztus 27. 22:45 #58
- törölt felhasználó -    
Szégyen...Lassan már kezdem magam úgy érezni mintha nem egy cikket olvasnék hanem belecsöppennék egy valóságshowba. biggrin.gif
2016. augusztus 27. 22:55 #59
Brigike0109
Brigike0109
visszatérő vendég
 
StátuszEverybody seems a world a little differently, When It's Dark Out.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.24.
Hozzászólás: 479
Csatolások: 0
Azonosító: 202486
Offline offline
Húúhaa, tényleg végülis Justin nagyon romantikus volt biggrin.gif
biggrin.gif
De ez a csaj.. dry.gif Már most az őrületbe kerget, akkor mi lesz később? ha Már most szánalmasnak találom...
2016. augusztus 28. 02:34 #60
Miss.Vicious
Miss.Vicious
 
StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 962
Csatolások: 0
Azonosító: 213748
Offline offline
Idézet (Elody @ 2016.08.27. 18:36)
pedig elhiheted hogy ez igencsak gyakori, bár nyilván vannak kivételek
én már betöltöttem a 18-at de még sosem rúgtam be, viszont csináltam már sokkal rosszabb dolgokat...emberfüggő, ki hogyan próbál kikapcsolódni meg szórakozni vagy éppen levezetni a stresszt
ráadásul ha ez a csajszi is 18 éves akkor már felnőtt (mondjuk nem minden országban) végül is azt csinálhat amit akar, egy nála fiatalabb csak ne ítélezzen már :'D ráadásul a kommentelők egy részének inkább pár nyelvtanórára kellene beülni, mintsem random híresség-barátnők külsejéről ítélkeznie. nektek sem esne jól, ha a szemetekbe mondanák,  hogy "de egy ocsmány valaki vagy, xy sokkal szebb nálad" egyébként nem is olyan csúnya ez a lány, nézzétek meg az évről-évre képeit. és ha már témába került selena is, őt is láthattuk már nem egyszer miniruhákban bulizni, szóval egyik kutya másik eb


Teljesen egyetértek!
Most miért olyan nagy baj ha részeg lett? Tudom ,hogy nem valami szép dolog ,de Sofia is csak ember ő is hibázik. Miért baj ,hogy feltette ezt a képet instagramra? Legalább van önkritikálja meg humora... sok sztár hiszti rohamot kapna az ilyen képért Sofia legalább humorosan fogja fel és nem csinál belőle ,akkora ügyet. Van ,aki sokkal rosszabat csinál..
Pl: Miley ő pénisz tortát kapott egykor és vannak ennél botrányosabb képek is:
http://www.vybzmagazine.com/wp-content/gallery/miley-cyrus-licking-penis-shaped-cake-at-her-bfs-birthday-party/Miley-Cyrus-Licking-Penis-Shaped-Cake-At-Her-BFs-Birthday-Party-05.jpg
https://charleswclark.files.wordpress.com/2012/01/miley-cakeeee.jpg

Meg mi az ,hogy csúnya?
Sokan csak azért mondjátok mert féltékenyek vagyok rá! Mert Justinnal van ,de ez nagyon gyerekes soha az életben nem fogtok Justinnal járni. rolleyes.gif 110.gif . Na meg a másik úgy beszéltek ,hogy jaj milyen csúnya/ronda stb.. Mintha ti annyira tökéletesek és olyan nagy szépségek lennétek pedig higgyétek el ,hogy nem vagytok azok senki sem az mindenkiben lehet találni hibát. wub3.gif Nekem erről az esetről a Harry Styles & Cara Delevingne eset jut az eszembe ,ami volt pár éve ,hogy sehol semmi Caráról nem volt egy rossz vélemény sem aztán a paparazzik látták Harryvel és máris mentek oda írni róla negatív kritikákat (szánalmasnak tartom az ilyet). Egyes embereknek nincs ki a négykereke. fool.gif

A másik meg miért itélitek el azért mert többet ivott a kelleténél? Ti még nem csináltatok semmilyen butaságot ,amit megbántatok volna? Vagy ti tényleg ennyire tökéletes lennétek? angel2.gif Szerintem ez normális hiszen nagykorú inkább az a szánalmas vagy inkább azok ,akik 12-13 évesen már szét vannak dugva spiteful.gif esetleg rosszabb esetben terhesek is.
És miért gondolkoztok úgy ,hogy ha az ember egyszer részeg lett az már egy undorító szánalmas és rossz ember? stb.. wtf.gif Van pár ember ,aki olyat írt róla ,hogy hülye (mert lett tetoválása és részeg volt). <-- Van olyan ember ,aki 15-16 évesen már meg csináltatta életetének első tetoválását és mégsem az. closedeyes.gif Meg ,hogy beképzelt, azt hiszi ,hogy mindent megtehet stb.. --> Ti talán ismeritek Sofiát személyesen is ,hogy ezt mondjátok róla? rolleyes.gif Nem hinném. Lehet ,hogy ha ismernétek Sofiát ,akkor odaáig lennétek érte. Ráadásul nem is csinált semmit ,amitől beképzeltnek mondhatnám. Ja kinevetett egy paparazzit fúú ez aztán a bunkóság és a beképzeltség. Na most engem is kinevet a barátnőm ha leesek és én is őt ez tényleg nagy szemétség ironikusan. De ,amikor a paparazzik zaklatnak egy sztár magánéletét az nem az. yes.gif
Na meg hát mégis csak a születésnapja volt. 18 éves ivott nagy dolog. Vagy talán ti a helyében egész nap otthon lennétek vagy mi? omg.gif huh.gif
Meg nem csak Sofia hord ilyen ruhákat sok sztár és normális ember is hord ilyeneket. https://i.ytimg.com/vi/OXafdi6mBH0/maxresdefault.jpg
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/f8/17/42/f8174288a286d5cfea71d2a868cdcf4a.jpg pl: Demi meztelen képeket tett ki instára ,de azzal nincs semmi bajotok ,de ezzel igen. taps.gif Olyan dolgokért itélitek el szegény lányt ,ami megtörténik a való életben nem Sofia csinálja ezt csak. sleep.gif

Meg mi az ,hogy az őrületbe kerget téged Brigike0109? fool.gif fool.gif Csinált neked valamit? Meg húzta a hajad? Megette az utolsó szelet tortát előled? wacko.gif huh.gif Vagy nem csak ellopta a képzeletbeli pasidat? lol2.gif Akivel úgy sem fogsz sosem randizni. Komolyan gyerekesek vagytok tisztelet a kivételnek ne játszátok a tökéletes mintha ti sosem hibáznátok vagy annyira szépek lennétek? Senki sem az ti sem sem a csaj. Ha tényleg annyira szeretitek Justint ,akkor inkább örüljetek ,hogy Sofiával boldog. Van ,aki még lesem tudja írni a nevét Selena Gomez Fan.2 nem Sophia ,hanem Sopfia (nem ez a lényeg ,de azért na) ,de már szidja. Na meg a hibák (jó én is sok dolgot elírok). De nem gondoljátok ,hogy magatokba kellene nézni egy picit is legalább? mega_shok.gif omg.gif cow.gif


Aki meg tényleg úgy gondolja ,hogy csúnya nem csak Justin miatt annak nem szól ez a komment ,mivel mindenkinek más tetszik és a szépség relatív fogalom. smileeee.gif
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok