Starity

Legemlékezetesebb pillanatok a 2016-os VMA-ról

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 29. 23:04 #21
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Most komolyan, mi ez a Beyoncé-kultusz, miért kell így ajnározni ezt a nőt? Egy ikonikus VMA-fellépésére sem emlékszem, egyik sem ragadt meg a köztudatban (leszámítva azt, amelyikben bejelentette a terhességét), mégis a csapból is ő folyik már hetek óta!
Egyébként is, miért kell ezekkel a maratoni fellépésekkel untatnia a közönséget?! Nem az önálló estjére vagy a turnéjának egyik állomására "váltott" ott bárki is "jegyet", nem kell egészestés produkciókat tolni!
Britney és G-Eazy meg... Bár egy pár lennének, istenem, az a fellépés! Tényleg szikrázott körülöttük a levegő, meg az a nyakhajlatba adott puszi is olyan bensőséges volt Britney részéről. A Me, Myself & I stúdióváltozatát meg kéretik megjelentetni, mert jobb, mint az eredeti!
Ariana és Nicki pedig nagyon királyak voltak, de szerintem igazi barom volt az, aki a színpadi képet megálmodta a Side To Side előadásához. Szobabicikli? Ari nagyon szépen énekel élőben is, baromi erőteljes hangja van, de a tekerés sokat kivett belőle, gyakorlatilag csak lihegett végig, és ez sokat rontott a produkciójuk élvezhetőségén! Sajnálatos.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2016. augusztus 29. 23:14 #22
- törölt felhasználó -    
Nem jutok szóhoz. Az igaz hogy Arianának nem ez volt a legjobb fellépése..
2016. augusztus 29. 23:27 #23
- törölt felhasználó -    
Még nem láttam a fellépéseket, de pótolni fogom.biggrin.gif
2016. augusztus 29. 23:32 #24
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Aki unalmasnak mondja Beyoncé fellépését, nem nézte meg a show-t. Messze a legjobb volt, neki kellett volna zárni, s a legikonosabb VMA fellépés - nem tudom, ki fogja ezt felülmúlni -, hihetetlen volt. Pedig nem szeretem Beyoncét, de mindenkit túlragyogott. Még mindig nem kapok szikrát. Folyamatosan libabőröm volt alatta, pedig meg akartam tekerni. A tavalyi ehhez képest 0 volt. Britneyt berakni egy ilyen utan nem tudom, kinek a hülye ötlete volt, de váltson szakmát.
2016. augusztus 29. 23:35 #25
Stellare
Stellare
visszatérő vendég
 
Státusz¤ A logó alól az egó kilátszik¤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.24.
Hozzászólás: 105
Csatolások: 0
Azonosító: 253414
Offline offline
Winnie Harlow <3 gyönyörű ez a nő! smileeee.gif
2016. augusztus 29. 23:44 #26
- törölt felhasználó -    
Jó cikk lett smileeee.gif
2016. augusztus 30. 00:52 #27
- törölt felhasználó -    
Beyoncé nagyon jó volt thumbsup.gif
2016. augusztus 30. 00:54 #28
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (Glamster @ 2016.08.29. 23:32)
Aki unalmasnak mondja Beyoncé fellépését, nem nézte meg a show-t. Messze a legjobb volt, neki kellett volna zárni, s a legikonosabb VMA fellépés - nem tudom, ki fogja ezt felülmúlni -, hihetetlen volt. Pedig nem szeretem Beyoncét, de mindenkit túlragyogott. Még mindig nem kapok szikrát. Folyamatosan libabőröm volt alatta, pedig meg akartam tekerni. A tavalyi ehhez képest 0 volt.  Britneyt berakni egy ilyen utan nem tudom, kinek a hülye ötlete volt, de váltson szakmát.

Szeretem, mikor burkoltan az én kommentemre utalnak. :'D
Legikonikusabb? Mégis melyik univerzumban? Kezdjük ott, hogy a VMA évek óta egy vicc, szerintem már maguk a sztárok sem veszik komolyan, mivel egyáltalán nem olyan színvonalat képvisel, mint tíz-tizenöt évvel ezelőtt. Mind fellépők, mind fellépések, mind zenei téren.
Felülmúlni? Olyan showkat csináltak a most fellépőknél ezerszer különb művészek ezelőtt tizenöt évvel, amit ha akarnának és vért izzadnának, akkor se tudnának überelni a mai sztárok. De maradjunk csak Britneynél, mivel ő elég jelentős kapocs a múlt és a jelen között, illetve ő az, aki a jelenlegi repetoárból a legkiemelkedőbb előadó... Ahha, lehet vitatkozni, de tizenöt évvel később is az ő I'm A Slave 4 U-s fellépésének képeivel harangozzák be a VMA-t, és nincs olyan év, hogy ne emlegessék fel ezt vagy más, hasonlóan emlékezetes előadását. Beírta magát a történelem könyvekbe, a VMA pedig nem VMA nélküle.
Beyoncé sose hozta ezt a szintet, és hiába a hype, hiába próbál ilyen tudatalatti, feminista üzenetekkel hatni az emberekre, sose fog Britney nyomába érni. Ebből a mai mezőnyből igazán nem nehéz kiemelkedni, de Spears olyan fellépők közt írt történelmet, akik erre az egész iparra a legnagyobb hatással voltak: a fénykorát élő Madonna, a legendás Michael Jackson, Xtina, Backstreet Boys, NSYNC...
Nem érdemli meg a világ Britneyt. Ez a helyzet. Sok mai előadónak ő adta anno az inspirációt, ő volt az az ember, akire felnézhettek, mégis olyan mértékű közutálat övezi, amire rohadtul nem szolgált rá. Hihetetlen, hogy bármit csinál, az sose jó, mindig milliók kötnek minden mozdulatába bele, de ha pályatársa teszi ugyanazt, amit ő, afelett mindenki elsiklik, a ballépés pedig rövidesen feledésbe merül. Ha más playbackkel, azt senki észre se veszi, de ha ő teszi ezt, már kapja az oltást.
Sajnálom szegényt, mert bármit tesz, az sose lesz senkinek se jó, mindig belé fognak kötni az emberek, megtalálják minden sz*rral. Nem is csodálkozok rajta, hogy ennyire önbizalomhiányos és visszahúzódó, csodálkozom, hogy néha egyáltalán el tud őszintén mosolyodni. Borzasztó lehet ez, egy hozzá hasonló élő legenda nem ezt érdemelné.
2016. augusztus 30. 01:18 #29
Miss.Vicious
Miss.Vicious
 
StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 962
Csatolások: 0
Azonosító: 213748
Offline offline
Riri és Drake annyira cukik voltak. heart.gif
Nagy volt Kanyetól azaz utalás 2009-re. _nevet.gif Tetszik az a kép ,amire az van írva ,hogy „Találj valakit, akivel úgy néztek egymásra, mint Kim & Kanye”. wub.gif Ez annyira aranyos. blush.gif Meg szerintem nagyon aranyosak Kanye és Kim. heart.gif
Beyonce lánya is nagyon aranyos volt. Kis cucika.
Minden tiszteletem Alica Keys-é és Alissia Cara-é nagy dolognak tartom ,hogy felmertek lépni smink nélkul és szerintem sok lánynak/nonek adtak onbizalmat. Gyonyoruek voltak. smileeee.gif
2016. augusztus 30. 07:36 #30
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Ezt szeretem Alessia Carában❤
Hogy annyira természetes❤
Nem csak a hangja,a külseje is
Nem ribizlizkedik ennyi idősen,mint egyesek
2016. augusztus 30. 07:42 #31
Mileylove23
Mileylove23
 
StátuszI'm not perfect I'm a unicorn!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.02.
Hozzászólás: 675
Csatolások: 0
Azonosító: 255378
Offline offline
Szerintem mindegyik fellépés nagyon jó volt! Alicia és Alissia pedig gyönyörűek voltak!
2016. augusztus 30. 07:43 #32
- törölt felhasználó -    
jó kis cikk lett smileeee.gif
2016. augusztus 30. 07:43 #33
Ashbenson
Ashbenson
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.16.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 254819
Offline offline
Nem volt botrányos... biggrin.gif
2016. augusztus 30. 08:03 #34
Sütikexdd
Sütikexdd
visszatérő vendég
 
StátuszMerj elni meghalni barki tud
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 417
Csatolások: 0
Azonosító: 255101
Offline offline
Igy eleg jo nak tunik a dijatado Britney vissza tert meg minden csak azt nem ertem miert kell eroltetni a "Me myself and i"-t ez Bebe Rexahnak all jol hozza lett igazitva meg G-eazy-hez nem ertem h miert eneklik ..A Britney es G-eazy parosrol csak annyit h edesek de ugy tudom h G-eazy egyutt van /volt Devon Baldwinel ..
2016. augusztus 30. 08:22 #35
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Majd az idő eldönti, mennyire volt emlékezetes Beyoncé!
Lehet, hogy ezek az emberek jelenleg nincsenek karrierjük csúcsán vagy eltűntek/visszavonultak, esetleg elhunytak, de még így is nagyobb hatást gyakoroltak a zeneiparra, mint a díjátadón jelenlévők többsége. Attól még, mert nem voltak ott, letettek valamit az asztalra.
Ha pedig valakit, akkor engem aztán nem lehet elfogultsággal vádolni, mert tökéletesen tisztában vagyok egyaránt a kedvenceim pozitív- és negatívjellegű dolgaival, és egyiket se félek kimondani. Én is láttam, hogy Britney elcseszte a playbacket, és igen, elég gáz, mert ennyi év után nem tud megjegyezni két plusz "versszakot"? A táncától se vagyok hanyatt esve, de hiába várja mindenki azt, hogy olyan legyen, mint fénykorában, megtört, és ez már nem fog bekövetkezni sose... A playbackről meg annyit, hogy szerintem meg pont a VMA az az esemény, ahol meg lehet bocsátani, ha valaki a show kedvéért nem vállalja, hogy színpadi mozgások közepette, tánc során énekel... Tisztelet annak, aki ezek ellenére mégis bevállalja, de akkor az a minőség rovására fog menni, mint Arianánál. Az meg megint más téma, hogy Britney koreográfiája megkövetelte-e a playbacket...
2016. augusztus 30. 08:27 #36
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Britney egyébként megint végig playbackelte a produkciót, szokásához híven.
2016. augusztus 30. 08:31 #37
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Én nem tudom mi ez hogy mindenki a "régi" Britneyt akarja...basszus 34 éves, szült két gyereket, borzalmas dolgokon ment keresztül, fogadjátok már el, hogy soha nem lesz már többé 20 éves. Viszont a kora nem változtat azon, hogy a ő Pop Hercegnője és az is marad örökké. Úgy kezelik őt néhányan mintha egy másik ember lenne, mint aki 15-16 évvel ezelőtt volt...basszus ő még mindig Britney Spears, még mindig profi előadó és gyönyörű, és fergeteges showkat csinál. Annak kell örülni ami van és nem a múlt után sírni állandóan. -.-" viszont valóban kicseszés volt vele, hogy Beyoncé után rakták...sad.gif( ennek ellenére én imádtam ezt a fellépést biggrin.gif és a 2007est is. Bármennyire is "az a legrosszabb fellépése", nekem nagyon tetszett az is, és tiszteletreméltó, hogy azok után amiken keresztül ment, még ki tudott állni a színpadra...jó, valóban nem egy 2001es vma szintű fellépés a 2007es, viszont szerintem az akkori önmagához képest az igenis nagy teljesítmény volt tőle. És nem a 2001es teljesítményével kellene összemérni, amikor köztudottan a csúcson volt, 2007ben meg teljesen lecsúszott és karrierje mélypontján volt. Akkoriban senki álmában se gondolta volna, hogy Britney egyszer vissza fog térni, erre tessék, visszatért, most bezzeg bármit csinál, semmi nem jó, mert "még nem az igazi, még mindig nem a régi önmaga" stb stb. Basszus, felejtsétek már el, hogy régi önmaga..soha nem lesz már 20 éves. Meg egyébként mi ez a hülyeség? Britney Spears az Britney Spears, akár 2001et írunk akár 2016ot. El lehetne fogadni hogy megváltozott.
2016. augusztus 30. 08:44 #38
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2005
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
VMA inkább Kardashian awards az egész díjátadó róluk és barátaikról szólt nagy csalódás hogy már mindent el lehet pénzel intézni. Haverok léptek fel ők is nyertek mi a franc van a tehetség már nem számít csak hogy kinek a hátsóját nyalják
2016. augusztus 30. 08:46 #39
Detta
Detta
Queen♛
 
StátuszTired AF.... but succesful
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.07.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 689
Azonosító: 128947
Offline offline
Nagyon jó kis összefoglaló lett biggrin.gif
2016. augusztus 30. 11:16 #40
MrsFelton
MrsFelton
visszatérő vendég
 
Státuszhollander
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.29.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 255981
Offline offline
Elsőként az nem Alissia hanem Alessia.. Nos, Nev feleségének ruhája egy kicsit olyan.. Érdekes biggrin.gif Nem tudom, miért hypeolják ennyire Beyoncét, ezer másik jó zene volt.. Nem is értem hogy kaphatott 8 díjat :/
Britney esetében pedig el kel fogadni, hogy nem 20 éves már ő sem. A Drake+Rihanna pillanat pedig annyira aranyos *.*
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!