Starity

Soy Luna – ismerkedj meg a Disney új sztárjaival!

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 31. 13:46 #61
Kingaisa
Kingaisa
visszatérő vendég
 
StátuszEgy aktatáskás ügyvéd többet tud lopni, mint ezer felfegyverzett férfi.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.14.
Hozzászólás: 313
Csatolások: 0
Azonosító: 222658
Offline offline
Egyébként pedig a disney oldalán megnéztem az első 22 percet magyarul de nekem nem jön be egyáltalán.
2016. augusztus 31. 13:48 #62
Blaniic
Blaniic
 
StátuszHa esik, keress szivárványt, ha sötét van, keress csillagokat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.13.
Hozzászólás: 689
Csatolások: 1083
Azonosító: 173309
Offline offline
Bírom hogy mindenki azt írja hogy Violetta copy/utánzat XD. Emberek a Violetta is egy utánzat, tudjátok már hány olyan szappanoperát csináltak mint a Violetta csak felnőttekkel? Egy énekes lány aki nem tud dönteni két fiú között, a fiuk meg versengenek érte... TUCAT SZTORI, lerágott csont. Ha dönteni kellene a két sorozat között, a Soy Lunát választanám, abba legalább nem nyávog a főszereplő, mint a mindenki kedvence Martina.
2016. augusztus 31. 13:49 #63
Kingaisa
Kingaisa
visszatérő vendég
 
StátuszEgy aktatáskás ügyvéd többet tud lopni, mint ezer felfegyverzett férfi.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.14.
Hozzászólás: 313
Csatolások: 0
Azonosító: 222658
Offline offline
Ja és mostanában nagyon gáz műsorokat adnak a disney-n és úgy látszik hogy ez nem is fog változni.
2016. augusztus 31. 13:50 #64
Kingaisa
Kingaisa
visszatérő vendég
 
StátuszEgy aktatáskás ügyvéd többet tud lopni, mint ezer felfegyverzett férfi.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.14.
Hozzászólás: 313
Csatolások: 0
Azonosító: 222658
Offline offline
Blaniic szerintem Martina sem nyávogott.
2016. augusztus 31. 13:52 #65
Kingaisa
Kingaisa
visszatérő vendég
 
StátuszEgy aktatáskás ügyvéd többet tud lopni, mint ezer felfegyverzett férfi.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.14.
Hozzászólás: 313
Csatolások: 0
Azonosító: 222658
Offline offline
Reni1204 és justarianafan teljesen igazatok van.
2016. augusztus 31. 13:54 #66
Blaniic
Blaniic
 
StátuszHa esik, keress szivárványt, ha sötét van, keress csillagokat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.13.
Hozzászólás: 689
Csatolások: 1083
Azonosító: 173309
Offline offline
Idézet (Kingaisa @ 2016.08.31. 13:50)
Blaniic szerintem Martina sem nyávogott.

Figyelj ez a én véleményem. Szerintem Martinának semmi tehetsége, olyan a hangja mint minden 2. énekesnek. A sorozatban pedig borzasztóan alakított (ha azt lehet alakításnak mondani), a hangját csak nyávogásnak tudom nevezni.
2016. augusztus 31. 13:55 #67
Kingaisa
Kingaisa
visszatérő vendég
 
StátuszEgy aktatáskás ügyvéd többet tud lopni, mint ezer felfegyverzett férfi.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.14.
Hozzászólás: 313
Csatolások: 0
Azonosító: 222658
Offline offline
És egyébként a disney azért találta ki hogy csinálnak a Violetta helyett egy másik sorozatot mert nagyon sok pénzt hozott a Violetta és ezt pótolni akarják.
2016. augusztus 31. 14:28 #68
avonsvoid
avonsvoid
visszatérő vendég
 
Státuszstressed, depressed and O'brien obsessed.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.23.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 2
Azonosító: 256574
Offline offline
erdekes, hogy sokan mennyire mondjak, hogy violetta mennyire rossz meg minden, azt az egesz csaladom nezte smileeee.gif lehet, hogy voltak mar hasonlo sorozatok violetta elott, de hat a 70 eves nagymamam imadta ezt a sorozatot.. violetta egy nagyon jo sorozat volt, es azert eleg nehez egy latin sorozatnak ekkora sikerekt elerni vilagszerte.

par elottem szolonak igazat adok, hogy a disney-t nagyon elrontottak, sok sorozatban probalnak olyan "vicces" reszeket tenni ,mint peldaul a WOWP, hannah montana es a zack and cody... az a disney volt a legjobb, de ez igaz a cartoon network-re is, azt is jol elrontottak.. meg mar olyan sorozatokat talalok gyerekeknek amikben a nyul egy vampir es a disney-n is megy egy ilyen zombis mese, en meg nem ertem ezt, hogy tudnak ilyeneket leadni? bezzeg a Naruto-t (amikor jetix volt) mindenki szidta, hogy ez egy agressziv mese lol (en neztem amugy, de megse lettem agressziv)
de vissza ehhez a soy luna-hoz... igaz, nem lattam belole egy reszt sem, de engem megis olyan erzes fog el, hogy probalnak hasonlo sztorit kesziteni, mint violetta.

amugy a latinok imadnak kesziteni romantikus, drama sorozatokat, de megsem tudom azt mondani, hogy a violetta is a copy, nem ismerek olyan sorozatot ami teljesen azt dolgozza fel, mint a violetta, szoval, ha valaki megemliti/megemlitette, hogy a violetta is egy copy, akkor mondjatok par olyan sorozatot ami arrol szol, mint a violetta, kivancsian varom smileeee.gif
2016. augusztus 31. 14:41 #69
MesterBenjáminBeni08
MesterBenjáminBeni08
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.26.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 248974
Offline offline
Annyi itt a hülye ember. Miért lenne copy ha UGYANAZ A RENDEZŐ???!!
2016. augusztus 31. 15:39 #70
instaGirl
instaGirl
új tag
 
Státusz"Wicked ways beneath the skin. Let all who taste it now join in"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.16.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 256407
Offline offline
Idézet (Pretty27 @ 2016.08.30. 12:37)
Aki szerint kopi az nézzen tükörbe! EZ nem olyan mint a Violetta! Sokkal jobb!! Az tény hogy énekelnek benne meg táncolnak de van több ilyen sorozat amibe ezeket csinálják és később lett mint a Violetta és akkor az is kopi?? Tudom mindenkinek megvan a saját véleménye, én most csak az enyémet mondtam el! Ne támadjatok!!

Teljesen egyetértek, nem lehet egy másolat, hogyha a rendezője, sőt! 1-2 szereplője is ugyan az (Rugge, Ezequiel, Rodrigo...) Akinek nem tetszik, az ne nézze! Ennyi, ilyen egyszerű. Akinek baja van, ne ide írja, hanem csatlakozzon valamelyik utálós csoprothoz a Facebookon. Bár megjegyzem a Facebook is egy nagy hülyeség...
2016. szeptember 01. 14:52 #71
- törölt felhasználó -    
biztos nagy hülyeség de kíváncsi vagyok ra
2016. szeptember 01. 21:52 #72
- törölt felhasználó -    
kincso123: most nem azért de amikor a violetta kezdődött nem ugyan ez volt? Még a csapból is a violetta folyt. 1000+1000 rajongói oldalt hoztak létre mert Martina olyan ,,gyönyörű" csak hogy tudd a Soy Luna 1000× jobb mint a violetta. Arról nem is beszélve hogy a Violetta a copy még pedig a csacska angyalról van másolva
2016. szeptember 03. 18:54 #73
sz.csenge
sz.csenge
visszatérő vendég
 
StátuszEurovision Song Contest <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 381
Csatolások: 0
Azonosító: 214123
Offline offline
A Soy Luna nem tűnik valami nagyon klassz sorozatnak. Láttam belőle részleteket felirattal, meg spanyolul, a dalokat is meghallgattam, és azt kell, hogy mondjam, hogy a sorozatban konkrétan egy vagy kettő jól éneklő szereplő van, és ebben a kettőben sincs benne Karol Sevilla. Karol-ról szólva botránynak tartom, hogy ő kapta a főszerepet, mert az egy dolog, hogy nem egy szépségkirálynő (enyhén szólva), de, hogy hangja sincs......
Bocsánat attól akit megbántottam, de nekem ez a véleményem.
2016. szeptember 03. 22:17 #74
Reira
Reira
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.03.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 0
Azonosító: 259530
Offline offline
Még csak a reklámját láttam, egész aranyos sorozatnak néz ki, bele fogok nézni. A Violettát nem néztem, nekem az túl giccses volt, de beismerem, volt pár fülbemászó szám benne. A Soy Luna főszereplője sokkal szimpatikusabbnaj tűnik.

És azok akik szerint azért lesz rossz a sorozat, mert szerintük nem szép a főszereplő, azok próbáljanak már meg magukba nézni és ne legyenek már ennyire felszínesek.
2016. október 25. 17:32 #75
- törölt felhasználó -    
Légyszi írjátok be kapcsolódó sztárnak Paula Kohant! Köszike! wink.gif
2016. december 12. 21:50 #76
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
En mostanaban kezdtem el nezni online. Hogy oszinte legyek, nekem ez sokkal jobban tetszik, mint anno a Violetta. smileeee.gif Nem tudom, miert, ez a sorozat, a tortenet, a gorkoris story jobban megfogott. Mellesleg, az egyik nagy kedvencem, Ruggero is szerepel benne.^^
Amugy meg k**vara nem utanzas:) A Soy Lunanak meg csak koze sincs a Violettahoz. Ket teljesen kulonbozo sorozat teljesen kulonbozo szereplokkel. Harom szereplo van benne, akik a Violettaban is voltak: Ruggero, aki Matteot alakitja, Ezequiel (Pablo), aki Ricardo szerepet jatsza, es Diego (Marotti), aki Tino karakteret alakitja. De ezeket csak az erti, aki mindket sorozatot nezi/nezte

Egyebkent en a Soy Lunat sokkal jobban szeretem, valahogy ez a sztori jobban megfogott. Imadom, hogy folyton koriznak benne, imadom, hogy ebbe is vannak olyan idiota szereplok (jo ertelemben), mint a Violettaban, akiken jokat lehet rohogni, imadom, hogy Luna es Matteo allandoan veszekednek, es mindig becezgetik egymast, imadom, hogy mindketto tetszik a masiknak, csak nem merik beismerni, szoval mindent imadok benne.
De amit kulonoskepp imadok, az Luna es Simon baratsaga❤ Olyan edesek, nekem is kell egy olyan cuki, aranyos fiubarat:(
2017. április 30. 06:57 #77
Karenina
Karenina
visszatérő vendég
 
Státusz"még nincs vége.."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.30.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 2
Azonosító: 263357
Offline offline
Nekem tetszik ez a sorozat. smileeee.gif
2017. május 02. 19:51 #78
- törölt felhasználó -    
Èn imádom nagyon jó látni a próbájukat ahogy koriznak ènekelnek táncolnak..❤❤
2019. május 17. 17:38 #79
- törölt felhasználó -    
Nekem tetszik
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!