Starity

Kristen Stewart hamarosan édesanya lesz

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. szeptember 04. 16:53 #21
welcometothereallife
welcometothereallife
új tag
 
StátuszBe a little bit crazy, just for a fun
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.20.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 0
Azonosító: 259088
Offline offline
Nagyon remélem, hogy ezt tényleg JÓ alaposan átgondolták, mert nagyon szar lesz a gyereknek később, ha valamit elszúrnak sad.gif én szurkolok nekik smileeee.gif
2016. szeptember 04. 17:08 #22
- törölt felhasználó -    
Gyerek fogadjon örökbe gyereket?! Elég megnézni vele pár interjút, mindjárt kitűnik, hogy a lány nem jön ki magával. Ha igaz, hogy még Sandra is segít nekik. HA igaz! Akkor már 3 felelőtlen emberről beszélhetünk. Lehetne Stewartban annyi becsület, hogy lelkisérültként nem egy gyerekkel tölteti ki magában azt ami nincs meg benne. Inkáb próbálna a jövendő gyermekéért felépiteni magát. De nekem könnyű beszélni, ahogy neki is a fentiek helyett, inkább már most örökbefogadni egy gyereket aki, jóesélyel ugyanazokkal a problémákkal fog küzdeni mint az anyja...

P.S Igaz felkavart de tudom, hogy úgysem lesz semmi az egészből...
2016. szeptember 04. 17:16 #23
kissangela2003
kissangela2003
Queen of Sarcasm
 
StátuszFangirling is not a hobby. It is a life style.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.30.
Hozzászólás: 2075
Csatolások: 0
Azonosító: 225173
Offline offline
Sok sikert!
2016. szeptember 04. 17:25 #24
- törölt felhasználó -    
Kicsit fiatal még ehhez..de ahogy akarja:)
2016. szeptember 04. 17:30 #25
NóraMészáros
NóraMészáros
 
Státuszinsta/snap: @mszrs.nora
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.10.
Hozzászólás: 546
Csatolások: 41
Azonosító: 208863
Offline offline
Huuh Kristen nem egy toppmodellt választott az biztos,bocsi,de ez a véleményen
2016. szeptember 04. 17:30 #26
Dorisia
Dorisia
visszatérő vendég
 
StátuszThinking of something deeeeep...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.25.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 207155
Offline offline
Nekem ez kamunak tűnik, de ha mégis igaz, akkor teljesen támogatom őket. A gyereknek is sokkal jobb, hogy nem valami szűklátókörű pár neveli fel, hanem nyitott lesz, és nem felnőttként kell küzdenie vele, hogy hát ilyen is van.
2016. szeptember 04. 17:33 #27
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Nem túl fiatal még Kristen?
2016. szeptember 04. 17:33 #28
Girl23
Girl23
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.13.
Hozzászólás: 754
Csatolások: 0
Azonosító: 240285
Offline offline
Ha úgy érzik, készen állnak, hát rajta
2016. szeptember 04. 17:35 #29
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Nagyon kedves emberek vannak itt lelkisérültnek nevezni valakit akit nem is ismer. Miért fáj az nektek hogy családot akar alapítani (bár szerintem kamu a dolog)neki van örökbe fogadott testvére és két kissé különc szülőjük de nem lettek sorozatgyilkosok. Mennyivel rosszabb nevelő szülő lenne ő mint Charlie Sheen , Mel Gibson. A fiatal kora nem jelenti azt hogy alkalmatlan sok vele egykorúval ellentétben nem az a tipikus minden este berúgok és szétbulizom az agyam fajta
2 felhasználónak tetszik: Phaedra, CandUs
2016. szeptember 04. 17:39 #30
Detta
Detta
Queen♛
 
StátuszTired AF.... but succesful
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.07.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 689
Azonosító: 128947
Offline offline
Szerintem mindenki megérdemli azt az esélyét, hogy családot alapíthasson. Így a gyereknek is jó lesz mert, előnyös körülmények és szerető családban nőhet fel, a másik oldalról meg azért jó mert beteljesül amire vágynak Kristenék.
2016. szeptember 04. 17:42 #31
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Perversequeen @ 2016.09.04. 17:25)
Kicsit fiatal még ehhez..de ahogy akarja:)

Kicsit fiatal?! Megnézted te, hogy Kristen hány éves?! Ha neked egy 26-27 éves nő fiatal a családalapításhoz, gyermekvállaláshoz akkor érdekelne, hogy szerinted mi is az ideális kor ezt illetően. unsure.gif
2016. szeptember 04. 18:13 #32
- törölt felhasználó -    
Idézet (Suzie @ 2016.09.04. 16:17)
Phaedra nem így értettem hanem ha melegek a szülei annak hogy ö is meleg lesz nagyon nagy az esélye mert ezt a példát látja

Ezt a logikát magyarázd el azoknak a melegeknek, akik heteroszexuális szülők gyerekeként nőttek fel. biggrin.gif

Idézet (Suzie @ 2016.09.04. 16:48)
Lori Bradbury nyilván nem csak ettől függ ha valaki meleg lesz de szerintem sok köze van hozzá  mivel a gyerekek nem kérdőjelezik meg a szexuális beállítottságukat normál esetben heteronak gondolja magát mert ezt látja otthon és ezért ezt tartja normálisnak később általában már eljut oda hogy elgondolkozik azon tényleg hetero vagy homo de akkor is nagy szerepe van a szexuális beállítottságának abban hogy a szülei milyen példát mutattak neki

Látod, ez a gond, hogy azt feltételezitek, hogy kiskorában minden ember heterónak érzi magát, és csak x éves korában kezdik el megkérdőjelezni azt, hogy kik is ők valójában. Csak hogy egy nem hetero ember már kiskorában is érzi, hogy valami van, csak ugyebár nem tudja pontosan, hogy mi. Hiába látod mindenhol a heteroszexualitást, ha nem vagy hetero, akkor nyomhatják akármennyire a képedbe az egészet, nem fogsz változni.

Idézet (Suzie @ 2016.09.04. 16:48)
de akkor is nagy szerepe van a szexuális beállítottságának abban hogy a szülei milyen példát mutattak neki

Ez alapján csak heterók lennének a világban, de ez mégsem így van. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Phaedra, CandUs
2016. szeptember 04. 18:16 #33
mikaelah
mikaelah
visszatérő vendég
 
Státuszi can't stop me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.07.
Hozzászólás: 294
Csatolások: 0
Azonosító: 257820
Offline offline
Idézet (Suzie @ 2016.09.04. 16:17)
Phaedra nem így értettem hanem ha melegek a szülei annak hogy ö is meleg lesz nagyon nagy az esélye mert ezt a példát látja

Már ne haragudj, de ez egyáltalán nem így megy... Sok hatero szülőnek lesz meleg gyereke és meleg pároknak is lehet hatero utódja, ez egyáltalán nem így van, hogy azt látja és olyan lesz. Régebben, mikor egyáltalán nem voltak együtt meleg párok és nem is nagyon láttál ilyet az utcán is ugyanúgy voltak melegek, maximum nem merték felvállalni...
Idézet (osika98 @ 2016.09.04. 16:52)
Gondoljatok bele, szerencsetlen gyerek mennyi utalatot fog kapni es kikozositik csak mert "2 anyukaja" van. Szegeny gyereket mar sajnalom. Nem igazan ertem meg oket, de ha ez tetszik nekik egeszsegukre. smileeee.gif

Ezt meg megint nem értem... Talán ha 15-20 évvel ezelőtt lennénk, akkor igen lehet hogy kiközösítik, de a mai világban ez már egyáltalán nem számít olyan furcsa dolognak, főleg ha Amerikát vagy mondjuk Japánt nézzük... (ott a legtöbb nő vonzónak is találja a melegeket, de ez a felfogás már egyre inkább átterjed Amerikára és az európai országokra is) Plusz valószínűleg csecsemőt fognak örökbefogadni, mire iskolába kerül az 6-7 év - hacsak nem magántanuló lesz - addig pedig van rá esély, hogy már teljesen elfogadott lesz ez az egész dolog.
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. szeptember 04. 18:29 #34
Suzie
Suzie
visszatérő vendég
 
StátuszTalán az a dolgok rendje, hogy néhány álmunk örökre csak álom marad.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.10.
Hozzászólás: 360
Csatolások: 1
Azonosító: 255553
Offline offline
mikaelah és heyitshanna nem mondtam kizárólag azt hogy nem lehet hetero párnak meleg gyereke hanem azt hogy akinek a szülei meleg házasságban élnek lehet hogy később mivel ezt látja otthon az ő szexuális beállítottságában is közrejátszik hogy a szülei melegek
heyitshanna honnan tudod hogy kiskorában is érzi?Szakértő vagy?Egy kisgyerek nem gondolkodik el ilyeneken nem érzi hogy más ez a serdülő kor előtt kb. 3 évvel alakul ki általában(orvosok mondják)
másrészt nem mondtam hogy csak azért lesz valaki meleg mert ezt látja a szüleinél hanem azt mondtam hogy ez is szerepet játszik benne ha nem érted a különbséget az a te bajod biggrin.gif
2016. szeptember 04. 18:35 #35
- törölt felhasználó -    
Sok örömöt a picihez, ha tényleg örökbe fogadnak. smileeee.gif
2016. szeptember 04. 18:45 #36
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Ömm...kicsit fura,de oké...
2016. szeptember 04. 18:48 #37
- törölt felhasználó -    
Idézet (Suzie @ 2016.09.04. 18:29)
mikaelah és heyitshanna nem mondtam kizárólag azt hogy nem lehet hetero párnak meleg gyereke hanem azt hogy akinek a szülei meleg házasságban élnek lehet hogy később mivel ezt látja otthon az ő szexuális beállítottságában is közrejátszik hogy a szülei melegek

Akkor még egyszer elmondom: láthat az ember akármit, az nem lesz befolyással arra, hogy melyik nem(ek)hez fog vonzódni. Ez nem így működik.

Idézet (Suzie @ 2016.09.04. 18:29)
heyitshanna honnan tudod hogy kiskorában is érzi?Szakértő vagy?Egy kisgyerek nem gondolkodik el ilyeneken nem érzi hogy más ez a serdülő kor előtt kb. 3 évvel alakul ki általában(orvosok mondják)

Ami azt illeti, igen. biggrin.gif Elég sokat olvastam a témáról, egy csomó meleg/biszex/satöbbi ember mondta, hogy már gyerekkorukban is érezték, hogy ők valamivel "mások", csak nyilván nem tudták még, hogy miben.

Idézet (Suzie @ 2016.09.04. 18:29)
másrészt nem mondtam hogy csak azért lesz valaki meleg mert ezt látja a szüleinél hanem azt mondtam hogy ez is szerepet játszik benne ha nem érted a különbséget az a te bajod biggrin.gif

Értem, hogy mit mondasz, csak ez nem így van. biggrin.gif Hetero szülők gyereke nem feltétlenül fog a biológiailag ellentétes nemhez vonzódni, és ez fordítva is így van. Hiába látja otthon ezt meg azt.
2 felhasználónak tetszik: Phaedra, CandUs
2016. szeptember 04. 18:58 #38
- törölt felhasználó -    
Csak nehogy megbánja, de ők tudják.
2016. szeptember 04. 19:23 #39
- törölt felhasználó -    
Semmi bajom a homoszexualitással, de azt nem helyeslem, hogy egyneműek neveljenek fel egy gyermeket. Hívő sem vagyok, de az Isten elvileg azért akarta hogy férfinek és nőnek legyen utódja, mert úgy látta jónak, ha két különböző ember neveli. Szerintem nem tesz jót egy gyereknek, ha két anyukája/apukája van. Itt nem csak a jövőben kialakuló identitásra gondolok, hanem más-más dolgokra, amit vagy az édesanyával, vagy az édesapával ildomos megbeszélni, csinálni, stb.
2016. szeptember 04. 20:49 #40
Sorstalan
Sorstalan
új tag
 
StátuszHatározz, és kimondtad sorsodat.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 257008
Offline offline
Drága NVikike!

Köszönöm, hogy megosztodtad velünk a véleményedet! A továbbiakban rémélem azt is letisztázod, hogy mi a helyzet az egyedülálló szülőkkel, valamint mi a garancia arra, hogy egy (szerinted) "normális" pár képes lenne egy gyermeket felnevelni?
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok