Starity

Kristen Stewart hamarosan édesanya lesz

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. szeptember 04. 20:59 #41
Sorstalan
Sorstalan
új tag
 
StátuszHatározz, és kimondtad sorsodat.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 257008
Offline offline
De bármennyire is elnéző vagyok ebben a témában, abban azért mégis egyetértek, hogy elsiették a döntést...
2016. szeptember 04. 21:11 #42
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
NVikike, én egyetértek veled! Sorstalan: igen,sajnos az elvált szülők gyerekei is sokszor megsínylik,hogy az egyik fél hiányzik az életéből....és úgy gondolom, az sem egészséges ha két azonos nemű ember neveli...persze ez nem minden esetben rossz, de én nem támogatom....
2016. szeptember 04. 21:12 #43
- törölt felhasználó -    
Szurkolok, hogy sikerrel járjanak és örökbe fogadhassanak egy csöpséget! smileeee.gif
2016. szeptember 04. 21:30 #44
- törölt felhasználó -    
Kíváncsi vagyok végül mi mellett döntenek. smileeee.gif
2016. szeptember 04. 21:31 #45
Abbey Wolf
Abbey Wolf
visszatérő vendég
 
StátuszMy First Real Crush Was.......
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.28.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 250185
Offline offline
NVikike. Szóval ha meleg vagyok nem lehet gyerekem? És mi van az elvált szülőkkel? Még mindig jobb hogyha két nő vagy két férfi nevel fel valakit, mint hogy egy egyedülálló szülő. Meg tudod az örökbe fogadott gyereknek édes mindegy lesz, hogy két anyja vagy két apja van. Tudod a meleg párosok lehet jobban nevelik gyerekükek mint a heterók.
2016. szeptember 04. 21:42 #46
Pretty27
Pretty27
 
Státusz"Világ ki, Starity be"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.15.
Hozzászólás: 557
Csatolások: 79
Azonosító: 258931
Offline offline
Remélem sikerrel járnak, egy picivel mindig vidámabb az élet smileeee.gif
2016. szeptember 04. 21:47 #47
Abbey Wolf
Abbey Wolf
visszatérő vendég
 
StátuszMy First Real Crush Was.......
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.28.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 250185
Offline offline
Kristen napról napra szimpatikusabb lesz. Remélem megteszik, és örökbe fogadnak egy kis gyereket. Nagyon jó ötletnek tartom. Sok sikert és persze boldogsàgot.
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2016. szeptember 04. 22:01 #48
- törölt felhasználó -    
Idézet (Suzie @ 2016.09.04. 16:48)
Lori Bradbury nyilván nem csak ettől függ ha valaki meleg lesz de szerintem sok köze van hozzá  mivel a gyerekek nem kérdőjelezik meg a szexuális beállítottságukat normál esetben heteronak gondolja magát mert ezt látja otthon és ezért ezt tartja normálisnak később általában már eljut oda hogy elgondolkozik azon tényleg hetero vagy homo de akkor is nagy szerepe van a szexuális beállítottságának abban hogy a szülei milyen példát mutattak neki

Nekem mindkét szülőm 100%-ban heteroszexuális, sőt, apukám régebben valamennyire homofób is volt, én mégis boldog biszexuálisként élem mindennapjaimat már majd’ másfél éve úgy, hogy egyikük tágabb családi körében sem volt senki – legalábbis nem tudnak róla -, aki nem heteró. Tehát nem gondolnám, hogy ez nevelés kérdése lenne. Inkább azt befolyásolják a szülők ezáltal, hogy illető mit gondol(jon) a melegekről, illetve az egész homoszexuális-kérdésről. Nálunk speciel soha nem volt téma korábban, így nem volt kitől látnom, mégis így/ilyenre sikerültem. smileeee.gif Ha pedig az én példám nem is lenne megfelelő: tudod hány film, illetve könyv van, amely pont az élet ilyesféle kegyetlen humorát mutatja be azzal, hogy mondjuk, ha nem is vallásos, de borzasztóan konzervatív (és igen, heteroszexuális) szülőket „ajándékoz” meg meleg gyerekkel? Ilyen példa a Brokeback Mountain vagy az Imák Bobbyért, utóbbi mondjuk vallásos családról szól. Az egy dolog, hogy sok alkotás kitaláción alapszik, de ha utánanézel, számos olyan filmmel vagy könyvvel találkozhatsz, amely igaz történet alapján készült. Ez sem véletlen.
Alapjáraton nem értem, hogy két azonos nemű kapcsolata miért ne lenne normális? Nem tudom, kivel, milyen nemű emberrel fog összehozni a sors, de ha egyszer gyereknevelésre adom a fejem, azt biztosan megtanítom a kölkeimnek, hogy a két (vagy akármennyi) szerelem között nincs különbség, teljesen függetlenül a nemektől.

Idézet (Suzie @ 2016.09.04. 18:29)
heyitshanna honnan tudod hogy kiskorában is érzi?Szakértő vagy?Egy kisgyerek nem gondolkodik el ilyeneken nem érzi hogy más ez a serdülő kor előtt kb. 3 évvel alakul ki általában(orvosok mondják)


Nekem speciel van egy leszbikus barátom, akivel egyszer elég alaposan megtárgyaltuk ezt az egészet. Ő mondta, hogy mindig, még gyerekként is érezte, hogy valami más vele. Nem tudta, hogy pontosan mi, de mindig is érezte, hogy nem olyan, mint a többiek. Általános iskolában, még viszonylag fiatalon jött rá, hogy nem képes vonzódni a fiúkhoz. Tehát ha lehet, ne legyünk olyan piszkosul biztosak benne, hogy a gyerekek mit éreznek és mit nem. Ők jobban tudják ezt. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: Phaedra
2016. szeptember 04. 22:15 #49
astonmartinprincess
astonmartinprincess
új tag
 
Státuszwe die, so what?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.30.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 259436
Offline offline
Én szurkolok nekik.
Ebben nincs semmi gáz, szerintem, de kinek mi:)
2016. szeptember 04. 22:17 #50
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Idézet
heyitshanna honnan tudod hogy kiskorában is érzi?Szakértő vagy?Egy kisgyerek nem gondolkodik el ilyeneken nem érzi hogy más ez a serdülő kor előtt kb. 3 évvel alakul ki általában(orvosok mondják)


Az egyik legkedvesebb ismerősöm meleg, és világ életében undorodott a p..ának már csak a gondolatától is. Sosem volt nővel, kisgyerek kora óta tudta, hogy ő nem vonzódik a nőkhöz. Ja, és egy hetero pár gyermeke. Csak úgy mondom.
2016. szeptember 04. 22:45 #51
Suzie
Suzie
visszatérő vendég
 
StátuszTalán az a dolgok rendje, hogy néhány álmunk örökre csak álom marad.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.10.
Hozzászólás: 360
Csatolások: 1
Azonosító: 255553
Offline offline
Oké akkor mindenkinek mondom aki belém kötött nem mondtam hogy csak az lehet meleg akinek melegek a szülei hanem azt hogy ha látnak egy példát azt tartják normálisnak és igen Lory Bradbury ez nem normális!és hogy miért?mert ha az lenne akkor így születhetne gyerek mivel minden fajnak az a célja hogy életbe maradjon és ezek az emberek nem tudnak gyereket szülni mert nem vonzódnak a másik nemhez és biológiailag csak így jön össze a gyerek
És lehet hogy valaki gyerekkora óta tudja hogy meleg de ezzel nincs mindenki így például csomóan csak aztán jönnek rá miután járt mondjuk valakivel aki nem volt azonos nemű szóval az aki gyerekkora óta tudja az szerintem nem túl gyakori
Szerintem ha egy meleg pár örökbe fogad egy gyereket az a gyereknek nem jó mivel azt egy mondjuk 5 éves gyereknek felfogni illetve elmagyarázni miért van két mamája az nem egyszerű legalábbis szerintem
Másrészt akkor is ott egy szülői példa ez szerintem olyan dolog ami fontos mivel felnézünk rájuk és olyanok akarunk lenni mint ők és szerintem ez akkor is szerepet játszik
Izéljetek el nyugodtan ez az én véleményem aki akar még vitatkozni nyugodtan írjon privátba
2016. szeptember 04. 23:43 #52
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Még csak nem rég jöttek össze, azért várniuk kellene. Taylorral és Calvinnel is ez volt. Náluk már az eljegyzés is szóba került és az utolsó pillanatba meg már szétmentek. Nagyon át kell ezt gondolni azért egy gyerek örökre összeköti az életüket nem olyan mint a házasság hogy csak úgy elválnak és vége többé nem is találkoznak... De ha ők készen érzik magukat erre akkor nekem oké ki vagyok én hogy ebbe beleszóljak mondjuk szerintem ebben igazam van...
2016. szeptember 05. 08:06 #53
emily92-17
emily92-17
 
Státusz"Ha biszex vagy, kapásból megduplázódnak az esélyeid egy szombat esti randevúra"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.07.
Hozzászólás: 822
Csatolások: 0
Azonosító: 132765
Offline offline
Úgy bírom mikor azt mondják az emberek hogy két azonos nemű párnak nem lehet hetero a gyermeke de abba bele sem gondolnak hogy akkor anyu apu van rendesen akkor a gyermekük miért is lesz homoszeuális vagy biszexuális? De itt gondolom megint a nagyon okos és nagyon menő kislányok nyilatkoznak kommentben mert ezt már tényleg csak azok nem érthetik meg, csak nem tudom hogy ha nem értenek valamit minek is írnak butaságokat?! Egyébként szerintem jó ötlet amivel elő álltak remélem mihamarabb csemetéjük lesz.
2016. szeptember 05. 14:05 #54
Abbey Wolf
Abbey Wolf
visszatérő vendég
 
StátuszMy First Real Crush Was.......
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.28.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 250185
Offline offline
Emily92-17. Igazad van. Itt okoskodnak, közben annyira nincs igazuk.
2016. szeptember 05. 15:05 #55
Ritya
Ritya
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.15.
Hozzászólás: 2289
Csatolások: 246
Azonosító: 231566
Offline offline
Idézet (Suzie @ 2016.09.04. 16:06)
Én szerintem nem jó ha 2 nő fogad örökbe fogad egy gyereket mert akkor a gyerek azt látja hogy 2 nő van együtt akkor azt tartja normálisnak...

egyetértek smileeee.gif
2016. szeptember 05. 15:30 #56
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Sok okos homofó mindjárt azzal jön a gyerek abberrált lesz mert azonos nemű szülei lesznek Ted Bundyt sem leszbi pár nevelte fel és mi lett belőle. Az hogy valaki leszbikus vagy homoszexuális nem jelenti azt bármivel is kevesebb a heteroszexuálisoknál ugyan úgy ember és ugyan olyan jogok illetik meg mint bárki mást senkinek nincs joga elítélni őt emiatt
2016. szeptember 05. 15:38 #57
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Én már kajak beszartam. rohog.gif
2016. szeptember 05. 15:42 #58
Abbey Wolf
Abbey Wolf
visszatérő vendég
 
StátuszMy First Real Crush Was.......
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.28.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 250185
Offline offline
Rosa82. Igazad van. Minden embernek joga van gyermeket vállalnia. Azért mert más a szexualítása ugyan olyan mint mindenki más. Semmi gond nincs azzal, hogy két azonos nemű ember fogad örökbe. Sőt szerintem jobb is, mert így nem lesznek ezekből a picikből homofób àllatok. Bocsánat a kifejezésért, de szerintem gusztustalan dolog a melegeket elítélni. Persze vallás ide-oda, de akkor inkább maradjanak kussba, ha csak csúnyákat tudnak mondani.
1 felhasználónak tetszik: Phaedra
2016. szeptember 05. 16:08 #59
- törölt felhasználó -    
Olyan jó érzés olvasni, hogy mennyien elfogadják a melegséget és az ő családalapításukat. *irónia*

De komolyan. Utána néztetek már, hogy hány meg hány meleg pár nevel gyereket (hírességek között is bőven akad)? Sőt némelyik pár még normálisabb is, mint egy rendes hetero pár.

Oké, lehet sokan utálják Kristent, vagy csak simán nem értetek azzal együtt (akár rajongóként sem) hogy ilyen HAMAR cselekszenek, de... de bakker. Akkor Kristent szidjátok meg azt hogy elsietik a döntést, ne azt, hogy "jaj mert a meleg párok"... Nem! Azért ne általánosítsunk már..

Ja és hogy a gyerek mennyi támadást fog kapni? Ja, mert azok nem kapnak támadást, akinek anyja, apja félrek*fél? Akik éppen válnak vagy az anyja 36 évesen újra terhes? De. Akik gúnyolni akarnak valakit, úgy is a tökéletesben is találnak hibát, ha nem ők maguk kitalálnak egy hazugságot xy-ról azt terjesztik és bumm már el is terjedt róla a hazugság.

Amíg ennyire kics*szett világban fogunk élni mindenkit támadni fog a nép, csak van akinek a szemébe mondják, van akit a háta mögött beszélnek ki...

Na ennyi voltam. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. szeptember 05. 16:50 #60
- törölt felhasználó -    
Ha ez a jó nekik, akkor remélem, hogy boldogak lesznek a fogadott gyerekkel együtt! smileeee.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok