Starity

Gyászol a filmvilág! Elhunyt a 8 mérföld rendezője

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. szeptember 22. 08:40 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Több hírforrás is megerősítette, hogy 71 éves korában, természetes okokból kifolyólag hunyt el az Oscar-díjas rendező.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. szeptember 22. 08:59 #2
I Love Paris
I Love Paris
 
StátuszJ'aime Paris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.24.
Hozzászólás: 593
Csatolások: 0
Azonosító: 164330
Offline offline
Az alzheimer természetes ok? omg.gif

RIP sad.gif
2016. szeptember 22. 09:01 #3
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (I Love Paris @ 2016.09.22. 08:59)
Az alzheimer természetes ok? omg.gif
RIP  sad.gif


Igen, ugyanis ez betegség. Nem megölték, nem balesetet szenvedett, hanem időskori betegség okozta a halálát.

Nyugodjon békében.
2016. szeptember 22. 09:58 #4
I Love Paris
I Love Paris
 
StátuszJ'aime Paris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.24.
Hozzászólás: 593
Csatolások: 0
Azonosító: 164330
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2016.09.22. 09:01)
Igen, ugyanis ez betegség. Nem megölték, nem balesetet szenvedett, hanem időskori betegség okozta a halálát. 
Nyugodjon békében.


Tehát, ha rákban meghal valaki, az természetes, mert nem érte baleset? omg.gif

Nagynéném is ebben halt meg, még mai élhetne, ha nincs ez a betegsége, ergo, nem természetes okból halt meg, hanem a betegség következményeként.
2016. szeptember 22. 10:17 #5
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (I Love Paris @ 2016.09.22. 09:58)
Tehát, ha rákban meghal valaki, az természetes, mert nem érte baleset? omg.gif
Nagynéném is ebben halt meg, még mai élhetne, ha nincs ez a betegsége, ergo, nem természetes okból halt meg, hanem a betegség következményeként.


Ne velem vitatkozz, hanem azokkal, akik ezt így kitalálták. A betegségeket, illetve az időskori végelgyengülést természetes halálnak hívják. A gyilkosság, öngyilkosság és baleset a nem természetes halálnem. Ezt nem én találtam ki, nem is a cikk írója, hanem ez így él a köztudatban.
2 felhasználónak tetszik: Glamster, Szandi0820
2016. szeptember 22. 15:02 #6
I Love Paris
I Love Paris
 
StátuszJ'aime Paris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.24.
Hozzászólás: 593
Csatolások: 0
Azonosító: 164330
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2016.09.22. 10:17)
Ne velem vitatkozz, hanem azokkal, akik ezt így kitalálták. A betegségeket, illetve az időskori végelgyengülést természetes halálnak hívják. A gyilkosság, öngyilkosság és baleset a nem természetes halálnem. Ezt nem én találtam ki, nem is a cikk írója, hanem ez így él a köztudatban.


Én nem vitatkozok, hanem leírtam a véleményemet.
A végelgyengülés természetes halál.
A betegség, az meg betegség általi halál.
Gyilkosság, baleset, az meg egy harmadik kategória. Én ezen a vonalon gondolkoztam.
Nem Curtis Hanson esetében, de ha egy gyermek vagy tizen-huszonéves meghal betegségben, az a legkissebb mértékben sem nevezhető szerintem természetesnek.
2016. szeptember 22. 15:28 #7
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (I Love Paris @ 2016.09.22. 15:02)
Én nem vitatkozok, hanem leírtam a véleményemet. 
A végelgyengülés természetes halál. 
A betegség, az meg betegség általi halál.
Gyilkosság, baleset, az meg egy harmadik kategória. Én ezen a vonalon gondolkoztam.
Nem Curtis Hanson esetében, de ha egy gyermek vagy tizen-huszonéves meghal betegségben, az a legkissebb mértékben sem nevezhető szerintem természetesnek.

Az Alzheimer-kór az időskori elbutulás (demencia) egyik leggyakoribb megjelenési formája, amelynek következménye a fokozatos memóriavesztés és az ítélőképesség romlása. Általában 8-10 évet szoktak ezzel élni az idős emberek, de gyakran több évtizedig is elélnek vele, hogyha megfelelő szakápolásban részesülnek a páciensek. Az Alzheimernek köze sincsen pl. az általad említett rosszindulatú daganatos megbetegedésekhez.

Végelgyengülésnek azt nevezzük, amikor a szervezet oly annyira elöregszik, hogy a belső szervek leállnak, leáll a keringés, és beáll a halál. Mivel az Alzheimer-kór következtében az agy szövetei úgymond elsorvadnak, így szerintem is simán belefér a természetes halál kategóriájába. Egyébként, ha valaki harminc évesen infarktust kap és meghal, az is természetes halálnak minősíthető, mivel nem történt idegenkezűség. Értem, hogy mire gondolsz, de, ha teljes körű boncolást végzünk egy kilencven éves idős emberen, akkor annyi szervi elváltozást lehetne összegyűjteni, hogy a lista magasabb lenne, mint amilyen én magam vagyok. Minél idősebbek, minél öregebbek vagyunk, annál nagyobb az esély arra, hogy a belső szerveink nem úgy működnek, mint fiatal korunkban. Manapság egyébként is marha ritka a természetes halál, főleg, hogy csernobili katasztrófa most bosszulja meg magát igazán.
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Glamster, Szandi0820
2016. szeptember 22. 19:00 #8
AnnaZriinyi
AnnaZriinyi
underworld shooter♦
 
StátuszAbsque pugna non est victoria.«
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.19.
Hozzászólás: 1951
Csatolások: 16
Azonosító: 239228
Offline offline
Nyugodjon békében! Nagyon sajnálom! sad.gif
2016. szeptember 23. 22:26 #9
- törölt felhasználó -    
Nyugodjon békében! sad.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Eminem Eminem 153.