Starity

Thomas Gibson: „A büszkeségem és a jó hírnevem sérült”

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. szeptember 22. 18:03 #1
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Augusztus elején robbant a hír, miszerint Thomas Gibsont kirúgták a Gyilkos Elmék című bűnügyi dráma sorozatból, melynek 11 éven át volt főszereplője, és a legismertebb arca. A színész végre megtörte a csendet és nyilatkozott ezzel kapcsolatban a People magazinnak.
A teljes cikkhez kattints ide!
2 felhasználónak tetszik: goldman, Szandi0820
2016. szeptember 22. 18:08 #2
- törölt felhasználó -    
Na jó, azt hittem, ennél komolyabb volt a bizonyos "felrúgás" Ennyiért nem hiszem, hogy az egész sorozatból ki kéne zárni valakit, főleg, ha a másik fél is ugyanúgy hibázott. Hiányozni fog!sad.gif
2016. szeptember 22. 18:12 #3
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2467
Csatolások: 6659
Azonosító: 67315
Online online
Sajnálom, hogy ilyen csúnyán kibabráltak vele, amit aztán a bulvár is rendesen kiszínezett. dry.gif Jól tette, hogy nyilatkozott, mert így a sorozat rajongói legalább megtudhatták az igazságot.
2016. szeptember 22. 18:16 #4
- törölt felhasználó -    
Hát az biztos nem lesz már ugyan olyan a sorozat Derek Morgen és Aaron Hotchner ügynökök nélkül sad.gif sad.gif
2016. szeptember 22. 18:42 #5
Kutyus123
Kutyus123
 
Státusz~ we're back bitches ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.03.
Hozzászólás: 503
Csatolások: 0
Azonosító: 216300
Offline offline
A sorozat már nagyon nem lesz a régi,ha még Hotch karakterét is kiírják Derek után sad.gif
2016. szeptember 22. 19:07 #6
AnnaZriinyi
AnnaZriinyi
underworld shooter♦
 
StátuszAbsque pugna non est victoria.«
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.19.
Hozzászólás: 1951
Csatolások: 16
Azonosító: 239228
Offline offline
Nagyon sajnálom a történteket, hiányozni fog. sad.gif És az a "felrúgás" csak önvédelemből volt. Talán hagynia kellett volna, hogy neki menjenek? Hát nem..
2016. szeptember 22. 19:31 #7
SpecialError
SpecialError
 
Státuszccc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.27.
Hozzászólás: 664
Csatolások: 160
Azonosító: 192434
Offline offline
Kedvenc sorozatom, ami nem tudom, hogyan fogja átvészelni, hogy kb egyszerre két alap karaktertől is megválik. Már Shemar Moore távozása is nagy érvágás lesz, de most hogy Thomas is megy. Tudom, az évek során azért mentek el alap karakterek, úgymint a Mandy Patinkin által alakított Jason Gideon vagy Paget Brewster által megformált Emily Prentiss. Mandy-t sikerült pótolni, Joe Mantegna egyszerűen briliáns, de Paget helyére továbbra sem tudtak állandó, szerethető szereplőt hozni, az utolsó, akit igazán kedveltem Jeanne Tripplehorn volt Alex Blake szerepében. A jelenlegi nőtől meg rosszul vagyok, Aisha Tyler egyszerűen nulla ebben a szerepben. Nagyon sajnálnám ha ez a húzás a sorozat végét jelentené, bár volt már rá példa, hogy végül egy kirúgástól visszatáncoltak pár epizód után, ugyanis anno A. J. Cook-ot is kitették, aztán visszarimándkodták, amikor a rajongók nem hagyták őket békén és amikor rájöttek, hogy nem elég egy másik szőkét betenni.
2016. szeptember 22. 20:30 #8
- törölt felhasználó -    
Véleményem szerint kezdhetünk hozzászokni ahhoz, hogy ez lesz az utolsó évada a sorozatnak. Oké, hogy az éveken át tartó szériáknak kell a vérfrissítés szereplők kiírásával és azok pótlásával, de ha túl sok kulcsfigurát vesznek ki egyszerre, az többnyire nem szokott jól elsülni. Derek karakterének távozása bőven elég lett volna 1 évadra, hisz a szellemes oda-vissza flörtjeik Garciával amúgy is mindenkinek hiányozni fognak, hisz színt vittek a komor képsorokba. És még a biztos pontot, a csapat vezetőjét Hotchner ügynököt is leváltják...Hát kíváncsian várom mit hoznak ki ebből a helyzetből a készítők.
2016. szeptember 22. 20:43 #9
- törölt felhasználó -    
Szerintem jol tette hogy nem hagyta hogy fellokjek, es nem o a hibas! En imadtam a sorozatban, egyik kedvenc karakterem volt, de hogy most kiirjak... Nem tudom milyen lesz nelkule, mindenesetre kivancsian varom..
2016. szeptember 22. 21:11 #10
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Csak van akkor az állítólagos szemtanúk által mondottakban valami ők is azt mondták Gibson védekezett és a producerré lett író volt az aki először támadott. Azt tudom voltak évekkel korábban düh kezelési problémái ezért is járt terápiára de ez a húzás szerintem szándékos volt a készítők részéről meg akartak szabadulni tőle túl hirtelen volt az egész és már ki is rúgták azzal nincsenek tisztában hogy a sorozatnak ezzel vége
2016. szeptember 22. 21:46 #11
littlescar
littlescar
új tag
 
StátuszOnly dreams survive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.10.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 231216
Offline offline
Ne már! ohmy.gif :'(
2016. szeptember 22. 21:49 #12
- törölt felhasználó -    
Sajnos általában úgy van ha egy fő karakter távozik akkor egy gyengébb szarral akarják helyettesíteni túl gyorsan és feltűnően. Ezzel elásták a sorozatot, amit sajnálom mert eddig az ő sz és részt láttam és Hotch meg Morgan volt a kedvencem, legalábbis szerettem a karakterüket. Max 1-2 rövid kb. 13 részes évadod jósolok ennek a sorozatnak.
2016. szeptember 23. 06:05 #13
- törölt felhasználó -    
Morgan és JJ mellett Hotchner volt a kedvencem. Szörnyen hiányozni fog a karaktere, nélküle már végképp nem lesz ugyanaz. Sajnos én is úgy érzem, hogy ennek a sorozatnak befellegzett.
2016. szeptember 23. 07:18 #14
emily92-17
emily92-17
 
Státusz"Ha biszex vagy, kapásból megduplázódnak az esélyeid egy szombat esti randevúra"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.07.
Hozzászólás: 822
Csatolások: 0
Azonosító: 132765
Offline offline
Ha kiírják akkor unalmas lesz az egész sorozat. Szomorú vagyok hogy így alakult.
2016. szeptember 23. 18:16 #15
Kata1225
Kata1225
visszatérő vendég
 
StátuszJelenleg csak a kpop-ért élek, so ne ítélj el plösö~~~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.13.
Hozzászólás: 104
Csatolások: 0
Azonosító: 257063
Offline offline
Erre csak ennyit mondhatok: A készítők megásták a saját sírjukat. A sorozatnak ezzel befellegzett. Nem jósolok nekik még egy évadot. Pedig szerettem és szeretem most is.
2016. szeptember 23. 18:35 #16
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Én személy szerint nagyon szeretem Thomast és jó látni, hogy az emberek többsége pozitívan áll hozzá és nem ítélik el. Nincs is miért. Fontosnak találtam megírni ezt a cikket és azon melegében meg is írtam. Talán várhattam volna még, mert a teljes interjúra még szombatig várni kell, csak ezt én tegnap nem tudtam. Most tisztáz mindent, amivel évek óta vádolják. A letartóztatása, az állítólagos agresszív viselkedése. Ezek miatt fordultam el tőle annak idején én is, pedig semmi sem az, aminek látszik. Shemarral megvoltak a maguk vitáik, mert Shemar felelőtlen és hányaveti, sokszor pont tett rá, hogy másoknak fontos lenne időben elkezdeni a forgatást, és akár órákat is késett. Emiatt veszekedtek, hiszen Thomasnak nem volt mindegy, haza tud-e menni hétvégére a gyerekeihez, vagy sem. A házassága amúgy is megsínylette ezt az egészet, erről is vallott, hiszen válás lett a vége a dolognak, ez is igaz. Ahogyan az is, hogy letartóztatták ittas vezetésért. Na de hogyan? omg.gif A saját lakásánál szeretett volna behajtani a saját garázsába, de mivel le volt zárva a szakasz, engedélyt kellett kérnie. Amit egy rendőrtől meg is kapott, ám egy másik nem sokkal később mégis megállította, kiszállította az autóból és ordítozott vele. Ezután jött még öt rendőr, és az egyik azt ordibálta, hogy alkohol szagot érez. És mert Thomas nem akarta megfújni a szondát, a földre teperték öten. Ketten térdeltek a karjain, egy meg az arcát nyomta a betonba. Nem ellenkezett és nem volt részeg. Meg lehet nézni a videót. Rendőri túlkapásról volt szó, és az ügyet végül ejtették, mert a rendőrök voltak a hibásak, ő meg nem akart még több kellemetlenséget magának. És aki megkérdi, miért nem fújta meg a szondát, annak elmesélném, hogy ez az ember büszke és hatalmas igazságérzete van. Egyszer azért tartóztatták le, mert nem volt hajlandó kifizetni a helyszíni bírságot, amit azért kapott, mert póráz nélkül sétáltatta a kutyáját. Ilyen. Betonfejű, vannak rigolyái. De nem rossz ember. És persze ott volt a vád, hogy megcsalta a feleségét. Nem csalta meg. Azzal a nővel soha nem találkozott személyesen és nem volt köztük semmi. Beszélgettek. Thomas akkoriban ilyen volt. Jóformán a Twitteren élt, boldog-boldogtalannak válaszolgatott, még nekem is egyszer. Volt akinek többször is, ezzel a nővel két évig váltottak üzeneteket. Az a híres fürdőkádas videó, amit küldött a csajnak egy hatalmas vicc volt. Ráadásul a nőről kiderült, hogy végig hazudott és nem az, akinek kiadta magát, ezért Thomas megszakított vele minden kapcsolatot. A nő akkor adta ki bosszúból a sajtónak a videót és azt állította, hogy viszonyuk volt, bár nem tudom hogy lehetett viszonyuk, hiszen a nő is elismerte, hogy soha nem találkoztak személyesen. Akkor az milyen viszony? pardon.gif Thomas csinál hülyeségeket, de jó ember. Nem hibátlan, de ne csináljunk már belőle ördögöt, meg közveszélyes pszichopatát, alkoholistát. blink.gif Értem én, hogy kell a cirkusz, de ez már sok. Sokkal hamarabb el kellett volna mondania az igazat, de ő mindig ilyen volt. A magánélete a magánélete és arról bármi áron mélyen hallgatott idáig. Most tiszta vizet önt a pohárba, és én ennek nagyon örülök. Nem az alapján kell őt megítélni, amit a sajtó pletykál. Én kiállok mellette bármi áron, mert nem érdemli ezt a keresztre feszítést. A kirúgatása meg gusztustalan és átlátszó, gyáva húzás, Williams inkább magát húzná le a budin. Értem én, hogy az ő pénztárcája diktál, de ennyire? Bosszúálló kis agresszív buzgómócsing volt mindig is, Ed távozásával pedig túl nagy teret kapott az amúgy is pokoli nagy arca. Ő diktál, mert az ő pénze a fontosabb. Nagy szívás, mert Thomas nélkül sokra nem fognak menni. Lesz ott még sírás, de meg is érdemlik. Thomas ennél többet és jobbat érdemel, és meg is fogja kapni. Bocs a nagy litániáért. Befejeztem.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, goldman
2016. szeptember 24. 17:57 #17
Ivett98
Ivett98
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.21.
Hozzászólás: 481
Csatolások: 117
Azonosító: 151473
Offline offline
Shemar után ő is, szerintem ezzel a sorozatnak befellegzett
2016. szeptember 25. 00:05 #18
DirtyDiana1990
DirtyDiana1990
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.27.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 0
Azonosító: 221894
Offline offline
Nagyon csalódott vagyok, hogy ezért kitették végleg a produkcióból. Tulajdonképpen ő volt a sorozat lelke, hiába jó és kedvelhető a többi szereplő is. Szerintem ez egy nagyon rossz döntés volt a készítők részéről és biztos vagyok benne, hogy ez a nézettségen is látszani fog. Addig fogom nézni, amíg Thomas benne lesz, aztán befejezem a sorozatot, amit az eleje óta követek és szeretek. sad.gif
2016. október 20. 16:35 #19
- törölt felhasználó -    
Jó cikk lett. smileeee.gif
2017. január 08. 19:02 #20
Devilcsaj
Devilcsaj
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.22.
Hozzászólás: 101
Csatolások: 0
Azonosító: 256554
Offline offline
Na ez az igazságtalan. Azért rúgták ki, mert fellökték szándékosan, ő meg véletlenül felrúgta azt, mert bele akadt a lába. Gratulálok, mindig azzal bánnak el, aki nem tehet semmiről.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok