Starity

HIhetetlen! Méregdrága karkötőt ajándékozott Kylie Jenner

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. szeptember 29. 16:04 #21
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
A szándék számít, nem a méregrága gyémántkirakások; ha tényleg a legjobb barátnőd, egy papírzsepinek is tud örülni, mert tőled van, ha meg nem, akkor legalább mindketten jót röhögtök rajta.
Igaz is, valamire el kell költeni a sok zsét, még a végén megfullad benne.
2016. szeptember 29. 18:05 #22
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Megéri Kylie Jenner barátnőjének lenni? Miért, azért szeretne a barátnője lenne valaki, hogy méregdrága ajándékokat kapjon tőle, vajon a csaj sokkal kevésbé örült volna egy csokor virágnak, meg egy tábla csokinak, mint egy gyémántkarkötőnek? Miért lenne az olyan jó ajándék, csak mert ennyire drága, és az átlagember csak álmodhat róla? Ez a logika aztán a földhöz vág engem, komolyan! Ha barátnők, akkor itt nem az számít, hogy mennyit költött az ajándékra, hanem az, hogy egyáltalán gondolt rá, és vett neki valamit... ergo, a "hihetetlen" szócska a cikk címében nagyon nem illik ide, plusz, szerintem az egész cikk nem illik ide biggrin.gif
2016. szeptember 29. 19:37 #23
Lejlus
Lejlus
 
StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 2565
Csatolások: 0
Azonosító: 217999
Offline offline
Neki ez nem méregdrága. biggrin.gif
2016. szeptember 29. 19:42 #24
Coreline
Coreline
» FETISH «
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 2238
Csatolások: 0
Azonosító: 256979
Offline offline
Idézet (Pityang @ 2016.09.29. 18:05)
Megéri Kylie Jenner barátnőjének lenni? Miért, azért szeretne a barátnője lenne valaki, hogy méregdrága ajándékokat kapjon tőle, vajon a csaj sokkal kevésbé örült volna egy csokor virágnak, meg egy tábla csokinak, mint egy gyémántkarkötőnek? Miért lenne az olyan jó ajándék, csak mert ennyire drága, és az átlagember csak álmodhat róla? Ez a logika aztán a földhöz vág engem, komolyan! Ha barátnők, akkor itt nem az számít, hogy mennyit költött az ajándékra, hanem az, hogy egyáltalán gondolt rá, és vett neki valamit... ergo, a "hihetetlen" szócska a cikk címében nagyon nem illik ide, plusz, szerintem az egész cikk nem illik ide biggrin.gif


Milyen irónikus és érdekes hogy pont egy olyan ember ad tanácsokat hogy hogyan kéne helyesen megírni egy cikket,akinek egy sincsen és gondolom soha nem is próbálkozott vele.. rohog.gif wub.gif biggrin.gif
2016. szeptember 29. 20:39 #25
DreamLady
DreamLady
 
StátuszHey how ya doin?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.28.
Hozzászólás: 771
Csatolások: 131
Azonosító: 251132
Offline offline
Ez kedves dolog tőle! heart.gif
2016. szeptember 30. 14:06 #26
Dorisia
Dorisia
visszatérő vendég
 
StátuszThinking of something deeeeep...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.25.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 207155
Offline offline
Tipikus amerikai csaj... azt hiszi, hogy csak azért, mert drága, rögtön jobb is. (nem tűnt fel még senkinek, hogy egy swarowski karkötő meg egy valódi gyémántkarkötő között csak öt centiről látni a különbséget? biggrin.gif)
2016. szeptember 30. 14:32 #27
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Idézet (Coreline @ 2016.09.29. 19:42)
Milyen ironikus és érdekes hogy pont egy olyan ember ad tanácsokat hogy hogyan kéne helyesen megírni egy cikket,akinek egy sincsen és gondolom soha nem is próbálkozott vele.. rohog.gif  wub.gif  biggrin.gif


Érdekes a logikád, mert honnan tudnád, hogy próbálkoztam-e már valaha cikkírással, vagy nem? Attól még, hogy én nem írok erre az oldalra, az nem jelenti azt, hogy soha sem írtam volna még egyet sem. Én is tisztában vagyok vele, hogy figyelemfelkeltő címekkel nagyobb olvasottságot tudsz bevonzani, de ettől még nem fog megváltozni a véleményem a cikkeddel kapcsolatban.
2016. szeptember 30. 15:25 #28
- törölt felhasználó -    
Kedves Tőle . heart.gif
2016. október 01. 12:44 #29
- törölt felhasználó -    
Várható volt, hogy ha egyszer valóban piszkosul gazdag, akkor nem fog fukarkodni, ha a legjobb barátnője szülinapjára kerül a sor. Látszólag sikerült örömet szereznie a lánynak, szóval szerintem végső soron ez egy kedves gesztus volt tőle. heart.gif
2016. október 01. 14:29 #30
Coreline
Coreline
» FETISH «
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 2238
Csatolások: 0
Azonosító: 256979
Offline offline
Idézet (Pityang @ 2016.09.30. 14:32)
Érdekes a logikád, mert honnan tudnád, hogy próbálkoztam-e már valaha cikkírással, vagy nem? Attól még, hogy én nem írok erre az oldalra, az nem jelenti azt, hogy soha sem írtam volna még egyet sem. Én is tisztában vagyok vele, hogy figyelemfelkeltő címekkel nagyobb olvasottságot tudsz bevonzani, de ettől még nem fog megváltozni a véleményem a cikkeddel kapcsolatban.


Csak hogy tisztázzuk!
1.A moderátorok bele javíthatnak a cikkbe és kedvük szerint át is írhatják,honnan veszed hogy én adtam neki ezt a címet hogy figyelem felkeltőbb legyen?? Hmm? dry.gif mellow.gif biggrin.gif
2.Ha nem változik a cikkeimről a véleményed akkor egyáltalán minek kommentálsz alá?? blink.gif

3.Neked is nagyon érdekes logikád van biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif xDDD
2016. október 01. 21:58 #31
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Idézet (Coreline @ 2016.10.01. 14:29)
Csak hogy tisztázzuk!
1.A moderátorok bele javíthatnak a cikkbe és kedvük szerint át is írhatják,honnan veszed hogy én adtam neki ezt a címet hogy figyelem felkeltőbb legyen?? Hmm? dry.gif  mellow.gif  biggrin.gif 
2.Ha nem változik a cikkeimről a véleményed akkor egyáltalán minek kommentálsz alá??  blink.gif
3.Neked is nagyon érdekes logikád van  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif xDDD


Egy szóval sem téged kritizáltalak, hanem a cikket, csupán te írtál nekem, mivel a te neved alatt lett leközölve a cikk. Nem csak hozzád, a moderátorokhoz is szóltam, akik belejavítottak a cikkedbe. Nem tudom ki adta ezt a címet, én csak annyit tudok, hogy figyelemfelkeltőnek figyelemfelkeltő, csak nem tükrözi a valóságot.
Továbbá a cikk szót is egyes számba raktam. Olvastam már tőled cikkeket, és voltak, amelyek kimondottan tetszettek.
A cikked alá pedig azért kommenteltem, amiért mindenki más is kommentel, hogy kifejtsem a véleményemet és megosszam a gondolataimat. Nem hiszem, hogy csak azért, mert a véleményem negatív, ezzel kimondott baj lenne.
2016. október 02. 10:16 #32
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7119
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Van miből vennie méreg drága ajándékot.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok