Starity

A DNCE új kisfilmje láttán garantáltan elfelejted, hogy Joe Jonas valaha tisztasággyűrűt viselt!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. október 12. 07:38 #1
- törölt felhasználó -    
A DNCE karrierje ívesen halad felfelé: nagyot robbantak a Cake By The Oceannel tavaly szeptemberben, ennek sikerét pedig az idén májusban közzétett Toothbrush-sal tetézték. A csapat most ismét egy slágergyanús számmal jelentkezett, melyhez természetesen videoklip is készült – ráadásul nem is akármilyen.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. október 12. 08:35 #2
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Tisztasággyűrű ugyan már! Ez csak a jól felépített marketing része volt. Én azt nem értem, hogy elvileg vallásos család révén ( az apjuk pap) hogy tudtak ennyi hazugságot megetetni az emberekkel. Azóta hányok az összes jónástól.
2016. október 12. 10:12 #3
Diomendes
Diomendes
 
StátuszI'll be needing stitches..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.06.
Hozzászólás: 538
Csatolások: 0
Azonosító: 220652
Offline offline
Soha nem szerettem a Jonas Brothers-t, nekem nem jött be annyira a babaarc és ripacskodás, de valljuk be, Joe-nak jól áll az "öregedés", ha mondhatom így. Az biztos, hogy így már nem lökném ki az ágyamból. A klip pedig elég jó, vicces, nézhető, és még el is lehet róla beszélgetni barátnőkkel stb. Még mindig úgy gondolom, hogy kellemes meglepetés a DNCE, nem gondoltam volna, hogy bírni fogom valamelyik Jonas fiút. smileeee.gif
2016. október 12. 12:34 #4
- törölt felhasználó -    
Ezzel a sz*rral nem viszik túl sokra.
2016. október 12. 14:10 #5
- törölt felhasználó -    
Hát szerintem elég undorító lett..
2016. október 13. 11:51 #6
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
En eloszor tegnap lattam es uristen...meglepoen nagyon jo teste lett biggrin.gif
Kicsit tul szexis video, de en egyaltalan nem ocsmarolom vagy barmi panaszom lenne wink.gif
Szerintem jo szamokat csinal a DNCE-vel
2016. október 13. 16:16 #7
Zyebra
Zyebra
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.19.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 259060
Offline offline
Én vagyok az egyedüli aki ezt a "vonaglunk a kamera előtt hiányos öltözetben" dolgot undorítónak találja?Nem értem, hogy az eberek, hogyan tudják így eladni magukat. Ez lealacsonyító. Nem azt mondom, hogy ne öltözködjenek az emberek sexin, de azért tudjuk már, hogy hol a határ. És nem azért mondom ezt, mert prűd vagyok, hanem mert felháborítónak tartamom, hogy sokan ezeket az idióta majmokat (jenner,kardashian és társaik) tartják példaképeknek. Komolyan ezen kell felnőniük a mai fiataloknak...
2016. október 13. 17:40 #8
- törölt felhasználó -    
Nekem ez a videó már túl sok.
2017. április 01. 21:11 #9
- törölt felhasználó -    
Joe Jonas nagyon megváltozott. Pozitiv irányban.
2017. május 19. 18:56 #10
- törölt felhasználó -    
Mostanság nem szeretem az amerikai előadókat, nem is sűrűn hallgatok, de a DNCE-t imádom. happy.gif És ez a szám a kedvencem tőlük jelenleg a Cake By The Ocean mellett
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

JinJoo Lee JinJoo Lee 11655.