Starity

Hatalmas megtiszteltetésben részesült Schobert Norbi

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. október 14. 11:34 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A kemény évek kitartó és szorgos munkája ismét egy megtisztelő díjban fizetődött ki, amit Norbi tegnap vehetett át.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. október 14. 11:45 #2
Roxxy
Roxxy
 
StátuszTanuláááás
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.20.
Hozzászólás: 1579
Csatolások: 83
Azonosító: 145846
Offline offline
Nem az ő megtiszteltetése,hanem a társadalom szégyene,hogy minden második ember nem mozog,és zsíron és cukron él.
2016. október 14. 11:57 #3
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12487
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Biztos valami félreértés lehet vagy tévedés...
2016. október 14. 12:08 #4
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Nálunk is van boltja, de én még soha a lábamat be nem tettem oda. Nagy valószínűséggel soha nem is fogom. Van ezerféle lehetőség bio termékek, teljes kiőrlésű péksütemények és egészséges ételek vásárlására, ha arra van igényem, és nem feltétlen kell aranyáron megvennem nála. Egyszer valaki panaszkodott a magas árakra az üzleteiben, erre ezt írta vissza: "Igényes áru, igényes embereknek. Nem telik rá, akkor minek írod ki a falra? Büszke vagy a nincsre, vagy mi tehetünk róla? Én se verem a pultot a libamáj ára miatt. Dedó." Kérdés még ezek után, hogy miért nem mennék be a boltjába akkor se, ha ez volna az egyetlen lehetőségem egészséges ételhez jutásra? Már ha feltételezhetjük egyáltalán, hogy valóban olyan egészségesek a termékei, mint ahogy ő előadja... unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Roxxy
2016. október 14. 13:23 #5
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12487
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2016.10.14. 12:08)
Nálunk is van boltja, de én még soha a lábamat be nem tettem oda. Nagy valószínűséggel soha nem is fogom. Van ezerféle lehetőség bio termékek, teljes kiőrlésű péksütemények és egészséges ételek vásárlására, ha arra van igényem, és nem feltétlen kell aranyáron megvennem nála. Egyszer valaki panaszkodott a magas árakra az üzleteiben, erre ezt írta vissza: "Igényes áru, igényes embereknek. Nem telik rá, akkor minek írod ki a falra? Büszke vagy a nincsre, vagy mi tehetünk róla? Én se verem a pultot a libamáj ára miatt. Dedó." Kérdés még ezek után, hogy miért nem mennék be a boltjába akkor se, ha ez volna az egyetlen lehetőségem egészséges ételhez jutásra? Már ha feltételezhetjük egyáltalán, hogy valóban olyan egészségesek a termékei, mint ahogy ő előadja...  unsure.gif


Pár éve kéthavi rendszerességgel volt róluk poszt a tékozló homáron a sok probléma miatt. Mára már annyira közismert, hogy posztot sem szánnak már rá, mert a kommentek csak abból állnak, hogy "volt már". Szóval nem sokat változott a helyzet.
2016. október 14. 13:31 #6
- törölt felhasználó -    
Én az ő módszerével fogytam le 30 kilót, és ehhez még a termékeit sem kellett megvennem, mert ez több, mint 10 évvel ezelőtti sztori, és akkor még nem nagyon voltak Update-boltok, legfeljebb néhány áruházban lehetett kapni U1-es pudingot vagy diétás kenyeret. Egyszerűen a kódok betartására ügyeltem és sikerült (mindezt pajzsmirigy-alulműködés mellett!!). Természetesen meg szoktam kóstolni a termékeit, amelyek alternatívát jelenthetnek azoknak a fogyni vágyóknak, akik nem tudnak lemondani az édes ízről. Cukorbeteg édesapám pedig nagyon örül, hogy végre ő is ehet csokit és kakaóscsigát! Azaz Norbi gondol a cukorbetegekre is. Ő maga pedig a sikerét saját erőből érte el, nem támogatta senki. Én ismerem személyesen, nagyon közvetlen ember. Lehet, hogy az érzékeny lelkűek kiakadnak a cikkein, de ő csak fel akarja nyitni az emberek szemét, hogy az elhízás nemcsak esztétikai, hanem egészségügyi probléma is.
2016. október 14. 13:48 #7
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Nem akarok vitatkozni, de én egy kisvárosban élek, és itt is vannak olyan pékségek és bioboltok, ahol vannak cukorbetegeknek készített édességek és péksütemények. Ehhez nem kell feltétlen az ő boltjába bemenni. Sőt, a jobb cukrászdákban is lehet diabetikus termékeket találni. Nekem Norbi sehol nem szimpatikus és nem is lesz az soha, mert csúnyán nagy az arca és borzasztóan lekezelő. Aki nem gazdag és nem sportos, az számára csak valami elmaradott amőbaállatka lehet, emberszámba nem veszi a népet, sajnos. Azt szereti reklámozni, neki mennyi mindene van és milyen keményen dolgozott érte, és nagyon szereti kritizálni az embereket, bár igazából nem értem milyen alapon teszi ezt. Lefogyott és gazdag, örüljön magának, ne másokat szapuljon meg tegye a törvényt. Azon nem vitatkozom, hogy lehet a módszerével fogyni, de az övén kívül még rengeteg módszer van, és azok is épp ilyen hatásosak. Kinek melyik jön be, ez alkattól is függ. Azon sem akadok ki, ha valaki őt szereti, vagy megveszi a termékeit. Nekem ettől nem lesz se jobb, se rosszabb az életem, mindenki azt csinál, amit akar. Én máshol veszem meg az ilyen fajta termékeket, és nem nála, ennyi, de nem is ítélkezem, ha valaki mellette teszi le a voksát, mert ha valakinek ez tényleg segít, az jó dolog. Az viszont azt hiszem, teljesen természetes, ha a mai világban az ember nem egészen hiszi el, amit a tévében lát, újságban olvas, hanem gyanakszik, és inkább utána jár a dolgoknak. Senki se nyilatkozott itt úgy, hogy Norbi volna az ördög, elfér ő is a világban, tényleg nem oszt, nem szoroz.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Roxxy
2016. október 14. 15:47 #8
XIXO tea
XIXO tea
 
Státusz#15év #fuvola #starity #zene #B.H. <333 #győr
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.05.
Hozzászólás: 854
Csatolások: 1
Azonosító: 256877
Offline offline
Pfúú, de utálom ezt a két alakot... Irritálóak és nagyképűek mind a ketten!
2016. október 14. 19:42 #9
- törölt felhasználó -    
Száradna le a kezed.
2016. október 14. 19:59 #10
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Juresz @ 2016.10.14. 13:31)
Én az ő módszerével fogytam le 30 kilót, és ehhez még a termékeit sem kellett megvennem, mert ez több, mint 10 évvel ezelőtti sztori, és akkor még nem nagyon voltak Update-boltok, legfeljebb néhány áruházban lehetett kapni U1-es pudingot vagy diétás kenyeret. Egyszerűen a kódok betartására ügyeltem és sikerült (mindezt pajzsmirigy-alulműködés mellett!!). Természetesen meg szoktam kóstolni a termékeit, amelyek alternatívát jelenthetnek azoknak a fogyni vágyóknak, akik nem tudnak lemondani az édes ízről. Cukorbeteg édesapám pedig nagyon örül, hogy végre ő is ehet csokit és kakaóscsigát! Azaz Norbi gondol a cukorbetegekre is. Ő maga pedig a sikerét saját erőből érte el, nem támogatta senki. Én ismerem személyesen, nagyon közvetlen ember. Lehet, hogy az érzékeny lelkűek kiakadnak a cikkein, de ő csak fel akarja nyitni az emberek szemét, hogy az elhízás nemcsak esztétikai, hanem egészségügyi probléma is.

Nem lehet nehéz úgy hízni, hogy minden műanyag sz*rral telerakja a saját nevével reklámozott termékeit, és a végén kiderül, hogy a fogyni vágyó delikvens azért nem hízik, mert amit megeszik, azt automatice ki is f*ssa. Volt egy ismerősöm, aki ezzel akart lefogyni, és beavatott a titokba, hogy hashajtó van benne, ennyi meg egy bambi. Az én édesapám most lett cukorbeteg, egy hónapja próbálgatja szárnyait, hogy mit ehet és mit nem. Miből mennyit, hogyan, miként, mikor. Az viszont biztos, hogy nem lenne azaz Isten, hogy ezekkel az ápdét sz*rokkal etessem. Úgy ahogyan Grace Benning is írta, nem ő az egyetlen, aki diabetikus termékeket készít, árul. Inkább megveszem a frissen sült diabetikus süteményt olcsóbban (!), mint azt az izét, amit ő egészséges ételnek mer titulálni.
2016. október 15. 11:44 #11
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12487
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2016.10.14. 19:59)
Nem lehet nehéz úgy hízni, hogy minden műanyag sz*rral telerakja a saját nevével reklámozott termékeit, és a végén kiderül, hogy a fogyni vágyó delikvens azért nem hízik, mert amit megeszik, azt automatice ki is f*ssa. Volt egy ismerősöm, aki ezzel akart lefogyni, és beavatott a titokba, hogy hashajtó van benne, ennyi meg egy bambi. Az én édesapám most lett cukorbeteg, egy hónapja próbálgatja szárnyait, hogy mit ehet és mit nem. Miből mennyit, hogyan, miként, mikor. Az viszont biztos, hogy nem lenne azaz Isten, hogy ezekkel az ápdét sz*rokkal etessem. Úgy ahogyan Grace Benning is írta, nem ő az egyetlen, aki diabetikus termékeket készít, árul. Inkább megveszem a frissen sült diabetikus süteményt olcsóbban (!), mint azt az izét, amit ő egészséges ételnek mer titulálni.


Nálam is fater miatt kell odafigyelni ezekre a termékekre és én is inkább veszem meg a cukrászdában, pékségben a külön polcon/hűtőben tartott sütit/pékárút ami diabetikus/csökkentett szénhidrát tartalmú, mert íze van. Jóformán egy kis pékségben/cukiban majdhogynem házi készítésű és nem nagyipari szemét, amit legyártanak, aztán szétszórnak az ápdét pékségekben.

http://homar.blog.hu/2014/05/10/undorito_izmentes_es_draga_norbi_uj_gyorskajaja_fosat_is

http://velvet.hu/trend/2014/05/08/ezzel_szoritana_ki_a_gyorsettermeket_schobert_norbert/

http://cink.hu/norbi-alien-nyalkaval-kent-jogaszonyeget-arul-pizza-nev-1574006089
2016. október 15. 21:53 #12
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2016.10.15. 11:44)
Nálam is fater miatt kell odafigyelni ezekre a termékekre és én is inkább veszem meg a cukrászdában, pékségben a külön polcon/hűtőben tartott sütit/pékárút ami diabetikus/csökkentett szénhidrát tartalmú, mert íze van. Jóformán egy kis pékségben/cukiban majdhogynem házi készítésű és nem nagyipari szemét, amit legyártanak, aztán szétszórnak az ápdét pékségekben.
http://homar.blog.hu/2014/05/10/undorito_izmentes_es_draga_norbi_uj_gyorskajaja_fosat_is
http://velvet.hu/trend/2014/05/08/ezzel_szoritana_ki_a_gyorsettermeket_schobert_norbert/
http://cink.hu/norbi-alien-nyalkaval-kent-jogaszonyeget-arul-pizza-nev-1574006089

Hát ez valami rettenet undorító, főleg az a pizzának csúfolt valami. Kajak van olyan, aki ezekért képes ennyit fizetni?! think.gif Ugyan még nem volt szerencsém ápdét kaját kóstolni, hisz az én családom is kenyéren, disznó zsíron és szalonnán él, nem ilyeneken, de ez kib*szottul undorító. Most már kezd világos lenni számomra, hogy aki ezekből eszik, miért is ragad rá a toalettre. Nem vagyok finnyás, sőt a menzai kaját is szeretem, de lehet, hogy ezeket nem vállalnám be, ha valaki elém rakná. ohmy.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok