Starity

Louis Walsh keményen beszólt a 1D-nek: „El fognak tűnni a süllyesztőben”

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. október 16. 16:23 #21
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Nem tudom, hogy ez bárkinek feltűnt-e egyáltalán, de ennek a tagnak ez a munkája, gyakorlatilag abból él, hogy mindenkit sz*rrá olt, most pedig, hogy hirtelen a 1D is sorra került, akkor most hirtelen ők lettek "keményen leoltva". Simon Cowell csinált belőlük szörnyeteget... úgy érti hogy popsztárt, milliomost, hírességet? A "szörnyeteg" jelzővel nem igazán tudok mit kezdeni. Arra én sem tudok rácáfolni, hogy valószínűleg a szólókarrierük építgetése közben nem fog mindegyikükre ugyan olyan mértékű rivaldafény vetülni, mint mondjuk a másikra. Abban például biztos vagyok, hogy Harry filmszerepét nagyobb érdeklődés fogja övezni, mint mondjuk Liam szólómunkásságát. Viszont szerintem erről már volt szó korábban is, a pihenés és a szólóprojektek kipróbálása végett mentek szünetre, ez pedig nem egyenlő azzal, hogy ők most egészen biztosan a fejükbe vették, hogy világhíres sztárok lesznek szólóban is.
Azon kívül nem tudom hogy honnan értesült ez a tag, de még nem oszlottak fel... hivatalos 1D oldal még van, Facebook oldal van, Twitter és Instagram van, egyetlen platformon sem jelentették még be, hogy feloszlottak volna, Harry is csak annyit mondott, hogy nem biztos a banda jövőjében, de ez még nem jelenti azt, hogy feloszlottak volna. Azt is el kell ismerni, hogy Harry-nek tényleg nagyobb rajongóbázisa van, mint bármelyik másik srácnak (érthetetlen okokból, de tényleg így van).
De eléggé általános sztereotípiák alapján formálta meg a véleményét, miszerint minden bandának ez a vége, és úgyis feloszlottak már titkon, csak a tömeghisztéria elkerülése végett játsszák még, hogy együtt vannak. Sztereotípiákra pedig bárki tud negatív kommenteket építeni. Úgy bírálni őket, hogy egyáltalán nem lát bele a helyzetbe, eléggé egyszerű.
Nyilvánvalóan van igazság abban, amit mond, az más kérdés, hogy ezt azzal a szándékkal osztotta-e meg, hogy ő most mindenképpen beolvasson egyet a 1D-nek, mert az 1D mer lenni, vagy pedig a saját nézeteit óhajtotta közölni mindenféle rosszindulat nélkül. Őszintén? Mindegy, higgyen mindenki amit akar...
2016. október 16. 16:28 #22
snezii
snezii
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.24.
Hozzászólás: 100
Csatolások: 0
Azonosító: 244154
Offline offline
Bár nekem Hazz a kedvencem, de azért még nekem is sok, hogy mindenki csak őt isteníti. Szegény többi tag...biggrin.gif
2016. október 16. 16:30 #23
Queengirl01
Queengirl01
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.15.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 258939
Offline offline
PerfectStyles IGAZ!! Am meg jó h õ mondta még annó h "ti leszek a következõ nagy fiúbanda!" ahhoz képest mennyire beoltotta... Nem mentek el, nem oszlottak fel. Nem ígérgetnék a mai napig. Ha fel akarnának oszlani azt már akkor megtették volna amikor Zayn kilépett. Tudják jól, hogy a rajongók a bandát akarják vissza nem külön-külön a fiúkat. DIRECTIONER-ek vagyunk, nem Louis, Liam, Niall vagy Harry fanok. Õk együtt a One Direction és ez soha nem fog megváltozni.
Csak bele kell gondolni, hogy hányszor mondták el, hogy ez csak szünet, hogy ne higyjünk a médiának és semmien pletykának... Miért hazudtak volna többmillió rajongónak akiknek az életüket jelentik? Mert miért hazudtak volna egyáltalán?
Éppen ezért: Drága Louis! Gondolkodj mielõtt a süllyesztõbe küldesz vagy kívánsz valakit. Amilyen magasan vannak és ahány rajongójuk van, nem fognak sehova lesüllyedni!
Legalább is garantálom, hogy az összes rajongót soha sem fogják elveszíteni, mert ha én leszek az egyedüli is, de én mindíg szeretem fogom õket. Meg ez amúgy sem történne meg, mert mi vagyunk a #1 fandom és nem adjuk fel ezt olyan könnyen!
2016. október 16. 16:56 #24
kuci100
kuci100
 
Státusz"La vie est, ce qu'elle est"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.23.
Hozzászólás: 801
Csatolások: 0
Azonosító: 248788
Offline offline
Szegény 1D rajongók! Nézzétek, a fiúk tehetségesek, karakteresek és jó hangjuk van, de sajnos egyszer minden zenei előadó "lejár". Van rengeteg régi énekes, aki a mai napig aktív, de mondjuk elhaknizgatnak, Instagram-oznak vagy nagy ritkán kijönnek új számaik. Én ilyeneket hallgatok meg pár mait.Persze vannak kivételek, de róluk a média nem nagyon vesz tudomást. De a One Directionnek nagy részben "segített" a média, mert folyamatosan sztárolják őket és nekik mindenhol ott kell lenniük. Ez jó évekig, vagy évtizedekig, de egyszer már nem lesz érdekes. Persze, nekik nem kell eltűnniük a süllyesztőben, de eljön majd az idő, amikor már ti sem a nap minden órájában rájuk gondoltok és ők sem lesznek mindenhol ott. Sajnálom, hogy ezzel majd szembesülnötök kell, de én úgy gondolom, hogy itt a Starityn nagyon okos rajongóik vannak, szóval ezt biztosan értik. Tudom, hogy nehéz. Tudom, biztosan kapok majd erre a kommentre jót és rosszat egyaránt, de én így gondolom és sajnos ez a fájdalmas igazság. Még mielőtt jönnének a sértett fanok, igen, tudom milyen az, ha tiszta szívből rajongsz valamiért. Szerintem csak élvezzétek, amíg lehet róluk olvasni, de egyszer valamilyen szinten el kell őket engednetek és megérteni, hogy ők is messze vannak a tökéletességtől.
2016. október 16. 17:11 #25
- törölt felhasználó -    
Egyértelmű, hogy aki ötük közül a köztudatban marad, az Harry lesz. Mindig ő volt a kis kedvenc, akiről úton útfélen írogattak, akit kiemeltek a többiek közül, amit sosem értettem. Ha akartad, ha nem a képedbe nyomták, már szinte kötelező szeretni, aki szerint nincs jó hangja, az botfülű. Bennem viszont felmerül a kérdés, hogy ha megtörténik mindaz, amit jósolnak neki, azt tényleg a tehetségének köszönheti-e majd. unsure.gif
2016. október 16. 17:27 #26
Lola-SP
Lola-SP
visszatérő vendég
 
Státuszhttps://www.facebook.com/VampirakademiaMagyarorszag Aki szereti a filmet, lájk!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.25.
Hozzászólás: 142
Csatolások: 1
Azonosító: 188330
Offline offline
Egyetértek vele, minden szempontból. Ebben a bandában az volt a baj, hogy Harry azt hitte magáról, hogy mindenki őt szereti, volt, hogy egy KÖZÖS számunkban Louis nem is énekelt, csak Harry.. ez bunkóság. Ha már egy banda vagyunk, akkor ugyanannyiszor énekeljünk egy dalban.
2016. október 16. 17:32 #27
- törölt felhasználó -    
Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy ez most hogy eshet a fiúknak hogy Harryt "Istenítik" őket meg a süllyesztőbe küldik...
"Azt hiszik, hogy szólóban is sztár lehet belőlük. Pedig nem. El fognak tűnni, Harry kivételével, mert ő volt a banda egyedüli sztárja. Ennyi"
Ez azért jó csípős beszólás volt, értem én hogy Harrynek van a legnagyobb rajongótábora, (mindig is neki volt az 1D-ben) de azért a többi fiút sem kéne alábecsülnie Louisnak, hisz nem tudja hogy Niall, Louis, és Liam még mit tartogat. wink.gif
De amúgy meg a banda még mindig nem oszlott fel. biggrin.gif smileeee.gif
2016. október 16. 17:35 #28
prettyll18
prettyll18
Infinity
 
StátuszA tett hangosabban beszél a szavaknál.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.13.
Hozzászólás: 2077
Csatolások: 3163
Azonosító: 253165
Offline offline
Szinte biztosra mondom, hogy a leghíresebb Harry lesz, mert tényleg kicsit kilóg közülük, van benne egyfajta különcség, és talán ez az oka annak, hogy az emberek rá figyelnek, róla írnak. Nem mondom, hogy a többiek teljesen eltűnnek, de Harry-ről fogunk legtöbbet hallani, pláne ha kiderül, hogy színészként is jól teljesít, akkor tényleg nem lesz visszaút.
2016. október 16. 17:39 #29
Enikő14
Enikő14
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.17.
Hozzászólás: 111
Csatolások: 0
Azonosító: 259005
Offline offline
Szerintem is Harry lesz a leghíresebb mert tényleg kilóg a sorból egy kicsit ebben egyetértek, DE nem hiszem hogy nem lehetne visszahívni a bandába és a többiek is biztos nagy sikereket fognak elérni!!
2016. október 16. 17:51 #30
überA
überA
 
Státusz“Aki harcol, veszíthet. Aki nem harcol, már vesztett is.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.01.
Hozzászólás: 1323
Csatolások: 404
Azonosító: 257618
Offline offline
Szerintem ez tévedés mind az 4 srác tehetséges még Zayn is pedig ő már nem banda tag :/ smileeee.gif
2016. október 16. 18:18 #31
Coreline
Coreline
» FETISH «
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 2238
Csatolások: 0
Azonosító: 256979
Offline offline
Abban egyetértek vele hogy valóban, Harry sokkal nagyobb figyelmet kap,mint a banda többi tagja.(Ami bizonyára annak tudható be, hogy Harry szereti magát több dologban is kipróbálni mint pl:most a színészkedés)
Viszont az hülyeség hogy elfognak tűnni a süllyesztőben..Egyenlőre még semmi biztos forrás hogy a One Direction feloszlott volna,még mindig él a banda,csak csupán most egy időre szüneteltetik a közös munkát,ebben semmi meglepő nincsen... smileeee.gif
Máskülönben meg én egyáltalán nem nézem ki Harryből hogy csak úgy ott hagyná a bandát,azért hogy ő minél híresebb legyen szólóban..Nem ilyen.. rolleyes.gif
2016. október 16. 18:43 #32
sz.csenge
sz.csenge
visszatérő vendég
 
StátuszEurovision Song Contest <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 381
Csatolások: 0
Azonosító: 214123
Offline offline
És milyen igaza van
2016. október 16. 19:09 #33
Loversfan
Loversfan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.08.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 259618
Offline offline
Ez az ember, nagyon BUNKÓ!!!!
2016. október 16. 19:34 #34
blvckthelegend
blvckthelegend
 
Státuszeyes r the evil
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.01.
Hozzászólás: 531
Csatolások: 7
Azonosító: 258545
Offline offline
ekkora faszt.. smileeee.gif)
2016. október 16. 19:36 #35
mangalover43
mangalover43
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.27.
Hozzászólás: 1117
Csatolások: 111
Azonosító: 236525
Offline offline
Szerintem teljesen igaza van
2016. október 16. 19:43 #36
FeketeHolló
FeketeHolló
visszatérő vendég
 
Státusz"Reality is a prison"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.14.
Hozzászólás: 164
Csatolások: 29
Azonosító: 259737
Offline offline
Naggyon-naggyon igaz!

És ezt nem csak azért írom, mert ki nem állhatom őket.

Szerintem egyébként Zayn többet fog befutni, mint Harry.
2016. október 16. 19:49 #37
- törölt felhasználó -    
Ez az ember nem bunkó drága 1d fanok hanem csak közölte az igazságot..
2016. október 16. 19:55 #38
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Teljesen igaza van, ezt már rég kikellett volna mondania valakinek. Harry a legtehetségesebb négyük közül, mindig ő tűnt ki a legjobban, neki van a legnagyobb rajongótábora és rengeteg lehetőséget kap.
Még akit eltudnék képzelni, hogy fent marad az Niall, de nemhiszem, hogy ő annyira híres lesz, mint Harry.
2016. október 16. 20:20 #39
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
DrectionFanGirl
1. Az az ember, aki konkrétan minden rajongó előtt korábban tudta mi az a 1D. Benne is van a cikkben, az X- faktor zsűri tagja.
3.,4. Ez meg felőled bunkóság.
Szóval a cikhez meg annyi ,hogy nem kellett nagy tehetség a megállapításához. Mióta nagy szerencsétlenségemre én is tudom mi az a 1D, azóta úgy ajnározzák Harryt, hogy a későbbi karrierje szinte garantált, de még most se értem mire fel.
2016. október 16. 20:20 #40
bestgirlever
bestgirlever
visszatérő vendég
 
StátuszMy current situation is not my final destination.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.06.
Hozzászólás: 456
Csatolások: 0
Azonosító: 256897
Offline offline
A szörnyeteg jelző számomra is érthetetlen. Abban igaza van, hogy Harry népszerűbb lesz, hiszen eleve egy olyan ember, akire ráirányul a fény, akár akarja, akár nem. De nem hinném, hogy a többiek eltűnnének a süllyesztőben, mert Ők is tehetségesek, és a Directionerek Őket is fogják követni. A banda meg nem oszlott fel, állításuk szerint a szünet után visszatérnek, Harryvel együtt. Ez az ember Puzsér Róbert külföldi megfelelője. De ezen ne kapjátok fel a vizet, fölösleges. (:
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok