Starity

Megújították a nyolcadik évadra is a The Walking Deadet

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. október 17. 16:05 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Vasárnap tér vissza a képernyőre az AMC csatorna sikersorozata, ami várhatóan még hosszú ideig izgalomban tartja majd a rajongókat.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. október 17. 16:20 #2
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet
Nem egy, hanem több
???? Elmennek már! blink.gif 100-as zsepicsomagot veszek, egy inhalátort meg egy plüssmacit jövő vasárnapra... blink.gif Ha így beharangozzák, nagyon remélem, hogy ütős lesz, de attól félek, hogy az érzékeny kis lelkemnek igencsak fog ez fájni. Már nagyon várom, és örülök a 8. évadnak is. Én szinte az elejétől fogva követem a sorozatot, és követni is fogom a végéig. Bárki bármit mond, nekem még mindig ez a favorit, hiába lett a tinik kedvence, meg nagy divat. smileeee.gif Hogy fogom utálni Negant!! w00t.gif
2016. október 17. 16:22 #3
- törölt felhasználó -    
örülök, hogy lesz nyolcadik évadja is heart.gif
2016. október 17. 16:38 #4
- törölt felhasználó -    
Hiába, hogy már nem ugyanolyan, mint régen, de ettől még várom a folytatást. Ahogy a nyolcadik évadot is. smileeee.gif Csak tudnám már, hogy ki halt meg.
2016. október 17. 16:51 #5
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12488
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
MEGÚJÍT szó jelentése, értelmezése: Valamit olyanná alakít, mintha új volna.

Nyilván amíg ilyen nézettsége van, addig folytatják és csavarják. Én is nézem. Még mindig a 3. évad a kedvencem. Nem mondom, hogy onnan mélyrepülés van, de azért csökkent a színvonal, főleg, amiért eltérnek a képregénytől. Az pedig egyre jobban idegesítő és zavaró számomra, hogy az epizódok végén lévő cliffhanger, csak két epizóddal később folytatódik, mert a köztes epizódban valaki mást kísérhetünk figyelemmel, mely folytatását ismét két epizóddal később láthatjuk. Tulajdonképpen, ha valakit nem érdekel egy karakter, elég minden második vagy harmadik epizódot néznie, nem marad le semmiről.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2016. október 17. 17:14 #6
- törölt felhasználó -    
smileeee.gif smileeee.gif JEAH!!
2016. október 17. 17:47 #7
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Akkor azt csinálják mint a PLL-el... Húzzák mint a rétestésztát!
2016. október 18. 17:21 #8
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Nyugalom gyerekek, elvileg 12 évados lesz a sorozat. Nem tom hol olvastam, de valami amcsi hír-oldalon. Lenne már egy időgépem! Végig néztem volna addig már a Trónok harcát is. biggrin.gif
2016. október 19. 00:35 #9
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
Elmondhatatlanul varom mar a folytatast! Az utolso resz annyira fantasztikus felelmetes es hatborzongato volt, hogy meg anyunak is megmutattam ohmy.gif aaaaa <3
2016. október 19. 12:43 #10
- törölt felhasználó -    
Nem mondom hogy meglepett.Képregények alapján lehet 12 is simán.És ez nem is baj mert király biggrin.gif
Különben aki kicsit is rákeresett az tudja kik halnak meg wink.gif
2016. október 22. 18:53 #11
- törölt felhasználó -    
Hu, jöttem kiönteni a lelkemet. biggrin.gif
A The Walking Dead nagyjából az életem, és nem túlzok. Két éve képezi szerves részét az életemnek, és azóta olyan mértékben megváltoztam, hogy az félelmetes. Minden jel egy ember halálára utal (nem akarok paraszt lenni, így nem írom le, kiére), de én ezt nem akarom igaznak találni. Kétségeket kizáróan ENNEK a sorozatnak van a legösszetartóbb, legcsaládszerűbb rajongótábora, és sokakat átalakított ez az egész univerzum. A nyolcadik évad pedig egyáltalán nem meglepő, ilyen nézettséggel és hűséges rajongókkal az lett volna hihetetlen, ha nem rendelik be. Az a további 32 óra, amíg hajnalban láthatom a premiert, fájdalmasan sokára fog eltelni, érzem.

Szóval, köszönjük az AMC-nek, Robert Kirkman-nek, és az összes készítőnek, hogy megalkották ezt a csodát. Lehet, hogy divat lett, de aki csak divatból szereti, az annyit fog mondani a premier, hogy „Jaj szegény”, míg egy igazi rajongó, mint a legtöbb fanatikus, át fogja érezni a halálnak a súlyát. Akárki is veszti életét, a rányom egy pecsétet a csapatra.

És már csak 32 óra, és 7 perc. heart.gif
2016. október 22. 18:56 #12
- törölt felhasználó -    
(eddig is tudtam, hogy nem vagyok a legjobb helyesíró, de telefonról gyűlölök írni, bocsánat:

*annyit fog mondani a premier után,
*az rányom

ne haragudjatok.)
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!