Starity

Újra Danny Worsnop az Asking Alexandria énekese

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. október 22. 13:52 #1
- törölt felhasználó -    
Újabb tagcsere történt az Asking Alexandria énekesi posztján, de most a régi rajongók is örülni fognak neki.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. október 22. 14:00 #2
- törölt felhasználó -    
sh#t happens. szeretem Dannyt, de nem nagyon örülök neki. remélem, azért Denisről is fogunk még hallani
2016. október 22. 14:10 #3
- törölt felhasználó -    
*hisztizve a földre veti magát*
Miért kellett ez? Danny egyszer már kilépett egy másik zenekar miatt, miből gondolják, hogy nem teszi meg újból? Szeretem Danny-t, de maradjon a We Are Harlot-nál. Denis-szel szerintem sokkal jobb volt a zenekar, de ha így eltűnt, akkor ez van.
1 felhasználónak tetszik: DiabloHorserider
2016. október 22. 14:22 #4
- törölt felhasználó -    
smileeee.gif biggrin.gif beer.gif thumbsup.gif
2016. október 22. 14:39 #5
- törölt felhasználó -    
wat
wat
wat
2016. október 22. 15:06 #6
mangalover43
mangalover43
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.27.
Hozzászólás: 1117
Csatolások: 111
Azonosító: 236525
Offline offline
Nagyon szeretem Dent de nem értem hogy ezt most igazából miért kellett... Ezzel a hisztivel semmit sem fog megoldani az ég világon.. Danny meg nem kéne, takarodjon a We Are Harlot-ba...
2016. október 22. 17:33 #7
- törölt felhasználó -    
Imádtam Danny-t, viszont teljesen ledöbbentett, mikor otthagyta az Askingot.
Denist kétkedve fogadtam, de úgy-ahogy sikerült elfogadnom, sőt, megszeretnem. Rongyosra hallgattam a The Black albumukat is, egészen hozzászoktam az új énekeshez. Az együttes kétségtelenül jobb lett, mint valaha. Danny munkásságát egyáltalán nem követtem az utóbbi időben, így most meglepetésként ért a felbukkanása.
Igazából most nem is tudom, mit érzek ezzel kapcsolatban. Leginkább azt nem értem, hogy Denis miért csinálta ezt? Merthogy az Askingnak köszönhette az igazi hírnevet, nem másnak. Nem tudom, visszatér-e a Down & Dirty-hez, mindenesetre érdekel, mihez fog kezdeni ezután. Ahogyan arra is marha kíváncsi vagyok, Danny hogy fog végig nyomni egy Let It Sleep-et a márciusi koncerten.
Örülök, hogy Ben végre tisztázta a dolgokat - még ha nem is feltétlenül jó hírekkel szolgált.
2016. október 22. 17:58 #8
Rena5
Rena5
új tag
 
Státuszsomeone somewhere_xxx
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.22.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 260455
Offline offline
Úgy tudtam. Árulkodó volt a sok régi albumos poszt és a Sumerian Records turnéját reklámozó videó. Nem értem Denis miért lépett le,ha állítólag nagy álma vált valóra azzal,hogy bevették a bandába. Arról pedig hogy Danny visszatért...úgyse lesz már semmi olyan,mint előtte.
2016. október 22. 20:45 #9
- törölt felhasználó -    
új komment, mert azóta egy kicsit talán sikerült feldolgoznom a történéseket. vagynem. az Asking-ot még akkor a Danny-s időszakában ismertem. elhallgattam őket, de különösen nem szerettem őket. aztán jött Denis. neki köszönhető, hogy ennyire megszerettem őket, a The Black albumukat hetekig hallgattam megállás nélkül. kétség kívül jobb volt az AA Denis-sel. nincs semmi bajom Danny-vel, de sokkal jobb a We Are The Harlot-ban, és... Denis te retek gyere vissza plzs. mondjuk remélem azért még hallunk felőle, mert imádom a hangját és a pofiját is.
és kíváncsi vagyok Danny hogyan énekli el az I Won't Give In-t vagy a The Lost Souls-t...
2016. október 22. 23:15 #10
luna0128
luna0128
új tag
 
StátuszAMOR VINCIT OMNIA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.20.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 246889
Offline offline
Ez így mi? Instán árulkodóak voltak a posztok, de ez mire volt jó? Danny elment, Denis jött, lett új album, amit én is rongyosra hallgattam, most meg megint Danny. Igazán elmehetne most már a francba, alapból nem kedveltem, meg is utáltam, Denist pedig szerettem, sokkal jobb volt vele az Asking.
2016. október 23. 18:33 #11
- törölt felhasználó -    
Én úgy gondolom hogy ha már egyszer kurvára cserbenhagyta a bandát,ne pofátlankodjon vissza és ne játssza a jó fejt...
1 felhasználónak tetszik: DiabloHorserider
2016. október 23. 22:04 #12
starvok
starvok
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.07.
Hozzászólás: 220
Csatolások: 0
Azonosító: 243537
Offline offline
Kiakadtam amikor meghallottam a hírt.
Én szeretem Denist és Dannyt is. Szomorú voltam amikor Danny kilépet és hiányzott a régi Asking, de megszerettem Denist. És sokkal jobban szeretem Denis hangját.
Ha Denis tényleg egy ilyen balhét csapott akkor egy fasz, de ez nem biztos h igaz. Ha meg nem igaz akk a banda a fasz. Nem tom h mi az igazság. Mert elég érdekes h pont Danny jött vissza, szóval lehet h ők rakták ki a Denist.
A lényeg h szerintem baromság volt az énekes csere mert ezzel csak azt érték el, hogy sok rajongót veszítettek.
Én ettől még mindig szeretem Denist is az AAt is meg Dannyt is. Továbbra is fogom hallgatni az AAt, de félek h Denis nélkül nem lesz olyan jó a zenéjük.
Mind 1. Szomorú vagyok, de meglátjuk, hogy mi lesz. Meg azért várom, hogy Denis mit fog nyilatkozni erről.
2016. október 29. 21:24 #13
Galuska2000
Galuska2000
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.10.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 256236
Offline offline
Ben egy idióta hogy még egy esélyt ad Danny-nek. Denist hivatalossan nem rúgták ki, de szerintem nem önszántából hagyta ott. Láttam a legutolsó interjút amiben James és Denis beszéltek, vagyis csak james Denis csak ült ott a szomorú fejével bámult a semmibe és látszott hogy koncentrálni akar de nem képes rá. Ben hazudott azt mondta hogy Denis valami pénz miatt ment el... aha persze. Nem tudom ő hogy érezné magát denis helyzetében. Denis posztolt VK-ra amiben leírta hogy ne mindent higgyünk el és ne higgyünk a pletykákban, vagyis nem mondta ki de erősen célozgatott hogy nem minden igaz amit Ben-mondott. és ha Denis elment miért csak ben beszélt róla? Sam Cam és james miért nem?
és a hazug videó...
1 azt mondta Denis pénz miatt ment el (tuti kamu mert den szerette a zenekart ilyen hülyeség miatt nem menne el)
2 hogy a turné vége óta nem tudják elérni... érdekes akkor Sam hogy találkozott vele Szeptember 30.án???? o_O
3. Érdekes pont akkor békülnek ki mikor denis elmegy hát nem fura???
ez a hiszti csak arra volt jó hogy danny legyen a "hős" mert vissza jött és nagy kegyesen segít a bandának!
Ben egy f@sz és az is marad imádom sam-e cameront james-t és denist de Ben huzzon már a francba! Mindig jópofizol MINDIG a rajongóidnak (legalábbis) de valójában egy idióta vagy! megérte?? megérte elcseszni ezt az egészet a Danny-vel való "barátság" miatt? denist tönkre vágtad gratulálok, remélem van lelkiismeret furdalásod (de kétlem hogy lenne még lelked azokután hogy pofátlanul a rajongóid képébe hazudtál)
mennyibe fogadunk hogy a kép amit posztolt (hogy Danny énekel)
akkor már készültek az énekes váltásra (pedig akkor még elvileg Denis benne volt a zenekarban)
és kicsit talán gondolkozni kéne.. nem lehet hogy azért nem beszélt velük mert mondjuk hallotta pletykékat és látta a képeket. és lehet hogy NEM is pénzre gondolt, hanem csak egy bocsánat kérést akart amiért a háta mögött tervezgettek!

*elmegyek a pesti koncertre mert látni akarom a képedet Benjamin Bruce és remélem látom majd az IGAZI énedet..
1 felhasználónak tetszik: DiabloHorserider
2016. november 03. 14:59 #14
Galuska2000
Galuska2000
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.10.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 256236
Offline offline
olvasgattam kicsit és hmmm... a kerrag magazinban volt a zenekarral pár cikk és WTF?
azért ennyire ném kéne rejtegetni az igazságot :
"szeptember 29 Danny studioban van Bennel" -(kerrag,instagramm)
szeptember 30 Denis(!) Sam és James nevetgélnek eggyütt egy snapchat videoban (EZT kihagyták a cikkből a Kerrag újság írói!!!)
+kb a cikk 90%ában Denis-ről egy szót nem írnak (Cameron Denisnek a nevét se említi)
olyan volt az egész cikk hangulata mintha Denis kb sose lett volna tagja az AA-nak.
És Ben azt mondta Denis vissza se jött Amerikába WTF? akkor az a video mi volt? Sam és James meglátogatta ukrajnában vagy mi? tongue.gif
Ben te egy hazug sunyi alak vagy nem tudok mást mondani...
Imádom az AA-t és imádtam(!) mindenkit (Danny-t és Denis-t is)
De te elcseszted .... köszi Ben :/
1 felhasználónak tetszik: DiabloHorserider
2016. november 03. 21:56 #15
- törölt felhasználó -    
Hallottam már erről, és őszintén szólva, sajnálom, mégpedig azért, mert az Askingot Denissel ismertem meg és szerettem meg. Nincs bajom Dannyvel sem, nagyon jó hangja van neki is, de Denist jobban megkedveltem, és csak erősítette a bandát.
Csak ők tudják, mi történt valójában, de van egy olyan érzésem, hogy nem Denis volt a k*csög, csak annak lett beállítva, de mindegy is, ő dolguk, nem tehetünk ellene semmit.
Mindenesetre a banda további dalaira kíváncsi vagyok, Denisnek pedig sok sikert kívánok a továbbiakban, és remélem, még fogunk hallani róla! smileeee.gif
2016. november 03. 22:10 #16
wewearblack
wewearblack
banshee queen
 
StátuszI ignore the pain ‘cause the pain will never stop
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.31.
Hozzászólás: 1389
Csatolások: 72
Azonosító: 258531
Offline offline
Hát nem tudom.
Imádtam/imádom Denist, és többet is hallgattam AA-t miatta, és ez most k*rvára nem volt szép tőle.
Szerettem Dannyt, de sajnos egyet kell értenem az előttem szólókkal, mert tényleg cserben hagyta a bandát, és simán megtenné még egyszer. Jobb lenne ha maradna ott ahol van.
Ha jól tudom egyébként Denisnek volt már ilyen pénzügyes balhéja, ahol is szintén valami tartozásról hablatyolt. ;w;
2016. november 19. 20:46 #17
Stephany2002
Stephany2002
új tag
 
Státusz"Az otthonod ott van, ahol valaki szeretné, ha tovább maradnál." Stephen King
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.08.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 225772
Offline offline
Imádom Demist.Régóta hallgatok Asking Alexandriát de igazán Denis csatlakozása után szerettem meg őket,úgy érzem a banda vele teljes és nem Dannyvel aki cserben hagyta a csapatot.Nem tudom elképzelni hogy Denis a pénz miatt hagyné itt a bandát ahoz túlságosan is szerette.A Strandon sjnos nem tudtam megnézni őket a márciusi koncertjükön pedig már Danny fog énekelni sajnos.Olyan jó lenne ha Denis vissza jönne sad.gif <3
2016. december 25. 17:02 #18
- törölt felhasználó -    
Szerintem valami összeesküvés van a dologban. Kicsit sem fura, hogy visszajött Danny -.-
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Ben Bruce Ben Bruce 1523.