Starity

Hatalmas durranás lesz az új Twin Peaks

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. október 26. 05:42 #1
- törölt felhasználó -    
2017-ben kerül bemutatásra a kultikus sorozat sokak által várt folytatása, ennek kapcsán a Cooper ügynököt megformáló Kyle MacLachlan írt a Welcome To Twin Peaks oldalon.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. október 26. 07:57 #2
I Love Paris
I Love Paris
 
StátuszJ'aime Paris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.24.
Hozzászólás: 593
Csatolások: 0
Azonosító: 164330
Offline offline
Na, amiről már jó előre ennyit áradoznak, az nem szokott érni két forintot sem.
2016. október 26. 09:15 #3
- törölt felhasználó -    
Lehet ez más sorozatoknál igaz, de a Twin Peakshez a mai gagyik (tisztelet a kivételnek) nem érnek fel. biggrin.gif Ami David Lynch keze alól kikerül, az nyomot hagy a filmtörténelemben. biggrin.gif
2016. október 28. 10:35 #4
teleka
teleka
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.01.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 250263
Offline offline
Nagyon várom már, gyerekkoromban úgy féltem a sorozat alatt, hogy a takaró alól néztem, de ki nem hagytam volna! smileeee.gif
2016. november 05. 21:41 #5
- törölt felhasználó -    
Én egy kicsit aggódni kezdtem. Elolvastam az új Twin Peaks könyvet ami nem volt rossz de hááá remélem hogy az új sorozat marad a gyökereinél és nem lépi túl a saját kis mini világát amit 1990-ben megalkottak és remekül kitaláltak. A könyv elolvasása után attól félek hogy túl nagyot akar markolni majd az "új" Twin Peaks. Viszont én is abban bízom hogy David Lynch egyéni és öntörvényű elvont történet mesélése az a új sorozatban is megmarad és nem válik esetleg a Twin Peaks egy "limonádé X-aktákká" és itt most nem az X-aktákat bántom mert az is egy nagyon jó sorozat de Twin Peaksnek nem állna jól aza stílus!Sőt az nagy csalódás lenne számomra! Fura mert a régi évadoknál pont azokat az epizódokat szeretem a legjobban amiket már Mark Frost dirigált és Lynch már nem vállalt oroszlánrészt a rendezésekben asszem Lynch talán az első 7 epizódot vezényelte le utána már megosztott volt az epizódok gyártása és több Frost volt és kevesebb Lynch. Viszont az új sorozatnál mindenképp szükség lesz több Lynch-re és kevesebb Frost-ra! biggrin.gif De ezt mindenképp a könyv miatt mondom vegyesek az érzelmeim az elolvasása után! smileeee.gif De majd meglátjuk milyen lesz ez az új Twin PEaks várom már nagyon! smileeee.gif
2016. november 15. 12:23 #6
- törölt felhasználó -    
Nekem is tetszett a könyv, két nap alatt kivégeztem biggrin.gif Szerintem nincs okunk aggodalomra, mert amit Lynch kiad a kezéből, az nem lehet szar. biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Sheryl Lee Sheryl Lee 12088.