Starity

Park Gyu Ri: „Sokan ítélkeznek felettem”

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. október 28. 06:54 #1
- törölt felhasználó -    
Október 24-én egy interjúban mesélt legújabb filmjéről, a KARA egykori vezetője, Park Gyu Ri. A színésznő a film címe mellett azt is elárulta, hogyan próbálja meg elkerülni az esetleges előítéleteket.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. október 28. 07:10 #2
- törölt felhasználó -    
Szegénykém.
2016. október 28. 10:24 #3
- törölt felhasználó -    
Hát nem tudom... Nem azért mondom, mert bajom lenne a Karával vagy magával Gyuri-val, de engem az "idol múltjától" függetlenül nem győzött még meg, hogy neki a színész szakmában volna a helye. Igaz lehet nem a Nail shop Parisból kéne kiindulnom, de más színészeknek még is sikerült megfogniuk..

Alapjáraton a mai napig nem értem, hogy miért érez minden idol jogot arra, hogyha a k-pop iparba berobbant, akkor természetesen a színész szakmában is helyet kell csinálni magának... Még a személyes kedvenceim közül sem engednék sokakat a színészet közelébe.. Emiatt lesz az, hogy teli pumpálnak egy sorozatot egy rakat tini kedvenccel, jól felstuffolják a nézettséget, emiatt pedig több másik valós, tehetséges színészek sorozatai meg sorban buknak el a nézettségi mutatókon... évek óta próbálok ezen nem kiakadni, de miután kíváncsiságból több ilyen idollal kitömött sorozatot végig néztem, hosszasan elgondolkodtam miért is lett olyan nagy nézettségű, amikor a benne nyújtott teljesítmény és a történet szempontjából is gyalázatos volt... pardon.gif

Minden elismerésem és tisztelem annak az idolnak, aki tisztában van a képességeivel és nem engedi, hogy a hírneve húzza maga után. Persze voltak meglepő pozitív csalódásaim, így kíváncsi leszek, hogy Gyu Ri melyik kasztba fog majd bele tartozni. Ami biztos, hogy engem sosem érdekelt milyen képet alakított ki magáról egy idol a zenei életben. Mert egy sorozatnál vagy filmnél úgy is csak a hitelesség az ami mérv adó. rolleyes.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok