Starity

X-Faktor 2016: Balogh Eszter és a Jaggers az első két kieső

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. november 06. 12:30 #1
- törölt felhasználó -    
Mostantól nemcsak SMS-ben, hanem a csatorna saját applikációján keresztül is lehet szavazni a versenyzőkre. Emiatt viszont egy új kiesési rendszer van a showműsorban: minden adásban két produkciótól búcsúzunk.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. november 06. 12:32 #2
- törölt felhasználó -    
Hát én sajnálom,hogy a Jaggers kieset shout.gif voltak náluk sokkal rosszabb előadók a színpadon mad.gif
2016. november 06. 12:37 #3
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2558
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Jaggerset nagyon sajnálom. Egy olyan banda esett ki akik tenyleg tehetségesek, tényleg élvezhető az előadásuk.

Eszternek viszont nagyon örültem, hogy kiesett biggrin.gif
2016. november 06. 12:38 #4
Loreen.
Loreen.
jeed
 
Státusznow my heart feels nothing at all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.15.
Hozzászólás: 3628
Csatolások: 314
Azonosító: 254798
Offline offline
A Jaggerst én is sajnálom..:/
Viszont Ricsinek nagyon örülök, hogy ő jött vissza heart.gif
Az a baj, hogy most így, hogy kettesével esnek ki, így sokkal rövidebb lesz a műsör..Na de mindegy, nekem végülis annyira 8 biggrin.gif
2016. november 06. 12:39 #5
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Annyira sajnálom a Jaggerst): nekem tetszett,amit csináltak,bár tegnap tényleg nem voltak olyan jók
Balogh Esztert is nagyon sajnálom. Szerintem rossz volt a dalválasztás,nem illett hozzá a dal,és nem is tudta azt sugározni,hogy szeret énekelni.
A többieknek sok sikert!
2016. november 06. 12:42 #6
Cica24
Cica24
visszatérő vendég
 
Státusz#Iloveme
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.03.
Hozzászólás: 307
Csatolások: 0
Azonosító: 260122
Offline offline
Hát Esztert azért szavazták ki mert ugye a szèkes játéknál Laci őt akarta felállítani de Eszter harcolt hogy ne kelljen felállnia!És tényleg sajnálom a Jaggers-t sad.gif nagyon jók voltak a válogatáson!!!
2016. november 06. 12:45 #7
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Eszterre a nyakamat tettem volna, hogy kiesik. Van valami idegesítő benne. 15 éve próbál énekesnő lenni, talán rá kéne jönnie, hogy nem véletlenül nem sikerült. Az ilyen próbálkozás pedig már kezd átmenni kínosba.

Dmitrijbe meg szerelmes vagyok. wub2.gif rohog.gif
2016. november 06. 12:45 #8
wewearblack
wewearblack
banshee queen
 
StátuszI ignore the pain ‘cause the pain will never stop
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.31.
Hozzászólás: 1389
Csatolások: 72
Azonosító: 258531
Offline offline
Sajnálom a Jaggerst. Eszterkét viszont nem, úgyis csak azért került be az élő adásba, mert az anyja/apja rinyált, hogy jaj a kicsi lányuk mindjárt kinyírja magát. Szerintem idegesítő a hangja, engem nagyon irritált.
2016. november 06. 12:45 #9
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Kiejtik a legjobb zenekart... röhej. De leginkább Peti és Gabi. Petiről tudtuk, hogy nem fogja a kis barátnőjét hazaküldeni, jó is, hogy a mentorok pártatlanul döntenek, ja nem. De hogy Gabiban nem volt annyi, hogy legalább a borítékra bízta volna. Ez gáz.
Eszter kiesése nem lepett meg, elintézte magát a székes fordulóban, azóta meg leénekelhette volna a csillagokat az égről, akkor sem felejtették el ezt az emberek. Pedig tegnap tényleg jó volt. :/ És Alíz meg bent van, aki énekelni se tud rendesen... hát ez szomorú.
2016. november 06. 12:49 #10
- törölt felhasználó -    
Balogh Esztit azért szavazták ki,mert az öregasszonyt(akinek elfelejtettem a nevét)állították fel miatta,de annak az öregasszonynak jó hangja volt,de már öreg és annak már nem kell "sztárnak" lenni.A dalválasztás az utolsó pár versenyzőnél pocsék volt.Igazából örülök Ricsinek és annak,hogy kizárták a kis hülye gyereket.
2016. november 06. 12:56 #11
Ashbenson
Ashbenson
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.16.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 254819
Offline offline
Sajnálom, hogy a Jaggers esett ki. A bandák közül ők voltak a kedvenceim :'(.Gabiban én is nagyot csalódtam, de biztos nem lesz könnyű más versenyzőket,, kiejteni'' a mentoroknak, mert most tényleg nagyon sok tehetség van az x-faktorban és csak egy nyertes lehet, szerintem minden kategóriából kikerülhetne a győztes.
2016. november 06. 12:57 #12
Hannah13
Hannah13
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.15.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 246605
Offline offline
A Jaggers nagyon sajnálom szerintem az egész meznybe ők voltak a legjobbak remélem nem adják fel a zenélést mert nagyon tehetségesek
Eszteren viszont nem lepődtem meg a hangja nem mondanám hogy rossz de az a hiszti amit levágott a szüleivel az szánalmas volt nem tudom mért nem képes valaki méltoságal vesziteni és emeltfővel távozni
2016. november 06. 12:57 #13
justanarianafan
justanarianafan
visszatérő vendég
 
StátuszAriana rajongók jelöljenek! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.24.
Hozzászólás: 443
Csatolások: 1
Azonosító: 257343
Offline offline
A Jaggers volt a legjobb!!! Ha működött volna az app, biztos nem esnek ki! Igazságtalanság volt megint őket rakni utoljára!
Gabiban csalódtam, mondhatta volna, hogy boríték, Petit meg hagyjuk, nem tudom miért lett pont ő mentor, azt se tudja hol van, a döntései nevetségesek.
Nem nézem tovább az X Faktort, a tegnapi adással örökké elásta magát nálam.
2016. november 06. 12:58 #14
MissFizzmizz
MissFizzmizz
új tag
 
StátuszI woke up like this.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.13.
Hozzászólás: 68
Csatolások: 0
Azonosító: 235876
Offline offline
Isten létezik.Végre kiesett az Eszter.Már idegesitő volt hogy minden áron akarja..gondoltam hogy ez lesz a végén mivel az embereknek se tetszet.
2016. november 06. 13:06 #15
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Örülök , hogy az Eszter kiesett. a Jaggers-nek annyira nem , mert ők tényleg jók voltak.
Viszont hajrá Soulbreakers. Legjobbak (jah és asszem, Pleszkán Écskába szerelmes lettem omggg rohadtulll gyönyörű )
2016. november 06. 13:14 #16
szuperszőlő
szuperszőlő
puta
 
Státusz♛K
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.29.
Hozzászólás: 1300
Csatolások: 906
Azonosító: 179007
Offline offline
a csapatok a legjobbak a többi semmirevaló
jaggers sajnos kiesett az elején ezért megkímélem magam és nem nézek meg még egy adást mert agyhugykövet kapok puskás peti és tóth gabi vinnyogásától
2016. november 06. 13:14 #17
ibbi427
ibbi427
 
Státusz,,Wer kämpft, kann verlieren, aber wer nicht kämpft, hat schon verloren!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.09.
Hozzászólás: 889
Csatolások: 0
Azonosító: 233100
Offline offline
Fuuu ez az Esztert nem bírtam. Jo h kiesett....
Viszont a Jaggerst én is sajnálom:(
2016. november 06. 13:22 #18
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
A Jaggerst nagyon sajnálom...sad.gif
Az Eszterről meg az a véleményem, hogy nem is igazán a teljesítménye miatt, hanem sokkal inkább azért esett ki, mert az emberek nem tudják megbocsátani neki a mai napig, hogy a mentorházba kerülés előtt Gyöngyi nénit miatta állították fel. És ez szerintem igencsak undorító, mert szegénykém nem tehet róla hogy a mentorok úgy döntöttek, hogy mégis ő kerüljön be, hiába Gyöngyi néni volt mindenki kedvence, Gyöngyi néni már kiöregedett ebből a szakmából. Erről az egész utálkozásról meg az a véleményem, hogy ezzel bizonyos mértékig minden előadónak szembesülnie kell, viszont tegnap kíváncsiságból ránéztem az Esztiről szóló poszt alatti kommentekre, és komolyan mondom, ilyen tömény utálatot ami felé irányul, én ilyet még nem láttam esküszöm. Mert jó most nem úgy értem hogy soha nem láttam még utálkozó kommenteket, mert de, mindenkiről írnak ilyen jellegű ocsmányságokat, engem szimplán az dühített fel, hogy a kb 1000 kommentből egy pozitív hangvételű se volt. (Nem mintha végigolvastam volna az összeset, egyszerűen már nekem volt bántó olvasni azt a sok gyűlölködést). És most kérdezném, hogy akik szerint rossz volt - mellesleg szerintem nem volt az, sőt - azoktól kérdezném, hogy aki minden idegszálával megfeszülve azon dolgozik, hogy elnyerje a közönség tetszését de mindenfelől csak a gyűlöletet kapja, az hogy tudna már jól teljesíteni? Akinek semmi nem jó azt úgyse lehet meggyőzni, márpedig az emberek 90%a még mindig Gyöngyi nénit siratja és nem képesek elfogadni hogy kiesett, ezért úgyse lesz nekik semmi jó amit Eszti csinál.
Mellesleg szerintem még az is rátett egy kicsit hogy Eszti olyan szinten akarta ezt az egészet, hogy konkrétan úgy érezte, hogy ha kiesik, azzal vége az életének. Ez a másik ami szerintem nem annyira szimpatikus az emberek többségének, ezzel viszont egyet kell értsek hogy ez hosszú távon tényleg nem túl előnyös ha valaki már ilyen dilisen akarja, mert az könnyen a produkció rovására mehet. Szóval végülis valamilyen szinten jogosan esett ki.
2016. november 06. 13:22 #19
justanarianafan
justanarianafan
visszatérő vendég
 
StátuszAriana rajongók jelöljenek! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.24.
Hozzászólás: 443
Csatolások: 1
Azonosító: 257343
Offline offline
A cikkben amúgy Szeleczki Dávidot is meg lehetett volna jelölni, van starity adatlapja...
2016. november 06. 13:22 #20
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1787
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline
Mindkettő egy nagy szar halom volt! Esztike próbálkozz még vagy 20x!
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

ByeAlex ByeAlex 790.