Starity

X-Faktor 2016: Balogh Eszter és a Jaggers az első két kieső

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. november 06. 13:25 #21
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1787
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline
Az a Soulbreakers nagyon ellenszenves Terecskei Rita, Gubik Petra koppintású Écsával. a Vén trotty mellette meg 50 évesen akar rocksztár lenni, vicc. Lenny Kravitz klasszikusát így szétbarmolni,szörnyű volt, a szöveg se stimmelt imitt-amott.
2016. november 06. 13:37 #22
ariana128
ariana128
új tag
 
StátuszAria-Vámirnaplok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.04.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 0
Azonosító: 257738
Offline offline
Végre ki eset az a kis kényes
2016. november 06. 13:44 #23
- törölt felhasználó -    
Tegnap óta erre a cikkre várok biggrin.gif Körülbelül hajnali négyig böngészgettem interneten, és vártam, hogy lejöjjön a cikk, és most végre aww. Naszóval. Arra számítottam, hogy én leszek az egyetlen, aki a Jaggers-t sajnálni fogja. Hát nem így lett. biggrin.gif Megsirattam a srácokat tegnap, nem nekik kellett volna kiesni, mert jók voltak. Az új szavazós dologról megvan a véleményem, nem fogom hangoztatni, elég annyi, hogy nem tekintek rá jó szemmel. A mezőny tény, hogy erős, úgyhogy kíváncsi vagyok, ki fog kiesni jövő héten. Mindenesetre, Dmitrij az egyetlen esélyem most már, drukkolok neki, hajrá cc: Dávidkám, téged meg egyszer megtalállak. *sokat sejtető ördögi kacaj*
2016. november 06. 14:38 #24
blaura
blaura
visszatérő vendég
 
StátuszDangerous woman!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.27.
Hozzászólás: 119
Csatolások: 0
Azonosító: 248984
Offline offline
A Jaggerst nagyon sajnalom... A csajrol meg a kovetkezo a velemenyem: most jol teljesitett de ha anyuci es apuci es o nem vagja ki a hisztot akkor mar reg nem itt lenne... Tegnap egesz jol enekelt bar alapvetoen orrhangja van. Nekem nem volt szimpatikus az elejen sem de amikor konkretan behisztizte magat azzal, hogy: " Ez az álma" oke, masnak is az es akkor most mindenki elkezdhetne bogni hogy bocsika nekem ez az almom!!!!
2016. november 06. 14:50 #25
BloggerinaBella
BloggerinaBella
 
StátuszI wish I was brave enough to love you...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.18.
Hozzászólás: 822
Csatolások: 495
Azonosító: 256455
Offline offline
Esztikét nem bánom, hogy kiesett, azonban a Jaggersen nagyon is meglepődtem. Személy szerint teljesen értetlennek tartom, hogy a szombati nap két legjobbja párbajozott. Szandra egyértelműen jobban előadta a dalát, azonban ez nem volt számomra annyira meglepő, hisz mögötte már van több éves tapasztalat, míg a Jaggers egy kezdő formáció, ezért is tartom kicsit igazságtalannak, hogy nekik kellett kiesni.
2016. november 06. 14:52 #26
nemérdekel
nemérdekel
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.28.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 255195
Offline offline
Eszter kiesése benne volt a levegőben, maga a mentora Gáspár Laci mondta ,hogy mindnyájan érezték és fel voltak rá készülve. Az emberek nem szeretik az erőszakos embereket. Eszter számomra is borzasztó unszimpatikus volt az elejétől kezdve. Hihetetlen ,hogy néhány fanatikus ember egyszerűen nem érti a NEM szó fogalmát. Eszternek meg kéne értenie ,hogy nem ez az ő élete és nem erre hivatott. Az univerzumnak még hány jelet kell küldenie ,hogy ezt megértse?
Sajnálom ,hogy a Jaggers esett ki mert voltak náluk milliószor rosszabbak de ha már Szandi és a banda közül kellett választani akkor nagyon örülök ,hogy Gabi így döntött. Gabi meg is mondta ,hogy ha a párbaj dalt nézi akkor azt minden tekintetben Szandi adta jobba elő és ebben igaza is volt.
Viszont ,hogy egy kis pozitív dolog is legyen a tegnapi műsor kapcsán smileeee.gif visszajött a kis szerelmem Matai Ricsi és ahww úgy szurkoltam neki már a mentor házban mert olyan tehetséges és nagyon megérdemli ,hogy itt lehet mert sokkal több alázat van benne mint a Kristófban valaha is lesz. <3
Összességében szerintem jó műsor volt.
2016. november 06. 15:00 #27
- törölt felhasználó -    
Eszteren nem lepődtem meg, viszont a Jaggers... Mindenesetre hajrá Dmitrij! *o*
2016. november 06. 15:14 #28
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
nemérdekel, egyetértek, bár nekem a Jaggers sosem volt szimpatikus....
2016. november 06. 15:20 #29
- törölt felhasználó -    
Én nagyon örülök, hogy kiesett Esztike, rögtön lepacsiztunk a húgommal. rohog.gif Aztán persze nincsen öröm üröm nélkül, tartja a mondás, rosszul esett, hogy a Jaggers távozott, de hát ByeAlex elmondta. Valami nem stimmel az emberekkel.
1 felhasználónak tetszik: BloggerinaBella
2016. november 06. 15:59 #30
- törölt felhasználó -    
Sajnálom. sad.gif Pedig mindkettő produkció nagyon jó volt. sad.gif cry.gif cray.gif
2016. november 06. 16:16 #31
Modell Fanok4
Modell Fanok4
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.07.
Hozzászólás: 670
Csatolások: 439
Azonosító: 251456
Offline offline
Sajnálom a Jaggerst voltak nála rosszabbak.
2016. november 06. 16:30 #32
Claire12
Claire12
visszatérő vendég
 
StátuszNow or never
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.21.
Hozzászólás: 419
Csatolások: 43
Azonosító: 248699
Offline offline
Örulök , hogy kivágták az Esztit mint macskát sz*rni. Jaggers kár hogy kiesett
2016. november 06. 16:32 #33
csokiscsusza
csokiscsusza
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.22.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 0
Azonosító: 259158
Offline offline
úgy kellett annak a fruskának
2016. november 06. 16:35 #34
- törölt felhasználó -    
Esztert be se kellett volna juttatni xD De hát be hisztizte magát..A Jaggers-t pedig sajnálom mert nagyon tetszettek,tőle voltak sokkal rosszabbak is úgy gondolom
2016. november 06. 16:54 #35
snezii
snezii
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.24.
Hozzászólás: 100
Csatolások: 0
Azonosító: 244154
Offline offline
Britney Spears Fun!
Szerintem az emberek többsége nem Gyöngyi néni miatt "utálja".
Hanem azért, mert csak azért került be, mert kihiztizték neki.
Igaz, tegnap nem volt olyan rossz, mint eddig, de abszolút semmi érzés nem volt benne és az arc is, amit vágott az egész előadás közben, mint valami riadt kacsa.
Szerintem Anisszának kellett volna bekerülnie helyette. Mert igaz, hogy hamis volt a mentorházba (ugyanis beteg volt), de nézzük csak meg, hogy neki hányan tapsoltak felállva?
És hányan Eszternek?.smileeee.gif
2016. november 06. 16:57 #36
- törölt felhasználó -    
Nagyon örülök, hogy Eszter kiesett biggrin.gif Gondoltam, hogy az első adásból ki fogják ejteni, mert nincs tehetsége, de addig hagyták hogy anyuci, apuci örüljön, mert mégis bekerült az élő show-ba. Bár szerintem idáig sem kellett volna eljutnia, ha az apja nem fenyegeti meg a Gáspár Lacit meg az anyja nem kezd el hisztizni, hogy "szerencsétlen mindjárt öngyilkos lesz", akkor kiesett volna a székes játéknál. Undorító volt a módszer, amivel bezsaroltatta magát, mert nem a tehetségével érte el, hanem a hisztijével, "mert, hogy ő nem bír most így kimenni". Ha előadó akar lenni, akkor szedjen magába egy kis méltóságot és ne azt várja, hogy az édes kis pofijáért meg pár krokodilkönnyért a kezébe nyomjanak egy díjat meg egy szerződést. A néni, akit a székezésnél kiküldtek, érdekes, hogy fel bírt állni és ki bírt menni hiszti nélkül, tartással, pedig neki is az volt az álma, mint Eszterkének... és ő hosszabb ideje küzdött, hogy teljesüljön az álma. De Eszterke csak addig van az álmokért meg játssza az áldozati bárányt, ameddig a sajátjáról van szó, gyomorforgató, önző nőszemély. Az már nem zavarta, hogy egy idős nénit megfosztott az álmától az előre menetele miatt, ami nem is fair eszközökkel lett elérve -.- Alattomos, énközpontú liba. Csak azt kapta, amit megérdemelt rohog.gif Amúgy érdekelne, hogy hogyan gondolta ezt... minden élő show után addig hisztizik, ameddig meg nem sajnálják vagy apuka akcióba nem lép? _nevet.gif Egy munkahelyen páros lábbal hajítják ki az ilyen embereke és magasról tesznek a kis lelki világára. Így is túl rendesek voltak hozzá a mentorok.
2016. november 06. 17:17 #37
Almaszósz66
Almaszósz66
visszatérő vendég
 
StátuszAlways Keep Fighting!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.16.
Hozzászólás: 384
Csatolások: 0
Azonosító: 227703
Offline offline
Nem elértem hogy a jaggers miért esett ki! Kb a döntőben lett volna a helyük. Akit meg a mentorok továbbtoltak kb a következő adásban ki fog esni. Eszter szerintem sem volt odavaló de volt nála most rosszabb is. Az emberek gyűlöletből ejtették ki pedig ha belegondolunk minden szülő ezt tette volna. De való igaz hogy talán érdemes lenne neki más hivatás után néznie. A mentorok helyében én nem áltattam volna. A válogatón haza kellett volna mennie amilyen sz@rul énekelt.
2016. november 06. 17:24 #38
- törölt felhasználó -    
Látom, nem én vagyok az egyetlen, aki örül annak, hogy az a hisztis liba kiesett. Ennyi kudarc után remélem rájön, hogy nem a színpad az ő helye. Annyira nímand és antipatikus, és még csak nem is tehetséges, hogy ezeket elfeledtesse az emberrel, egyszerűen nem énekesnőnek való.

A Jaggers kiesését viszont nem értem. Nagyon jók voltak, már az első alkalommal megkedveltem és az egyik legnagyobb esélyesnek tartottam őket.
2016. november 06. 17:35 #39
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
rocknroller: az a "vén trotty" akit így neveztél el, mert úgy látom a nevét nem sikerült megjegyezned, legalább ötven évesen sem adja fel, mint ahogy más tenné. Amúgy meg ki a sz'rt érdekel a kora, amikor van tehetsége ahhoz, amit csinál. /Jah és a végére az nem "Écsa" hanem "Écska" wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Modell Fanok4
2016. november 06. 17:45 #40
Chrisgirlhazza
Chrisgirlhazza
új tag
 
Státuszlet's spend the night together
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.12.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 0
Azonosító: 257958
Offline offline
Nah végre h kiesett az a ribi ezt vártam.Sajnálom h a Jaggers kiesett szerintem nagyon erősek voltak ők is.
1 felhasználónak tetszik: Modell Fanok4
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

ByeAlex ByeAlex 784.