Starity

Így reagáltak a celebek Donald Trump győzelmére

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. november 09. 18:06 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Január 20-án veszi át a világhatalom vezetését Donald Trump, aki az eddigi legmegosztóbb elnöke Amerikának.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. november 09. 18:15 #2
nemérdekel
nemérdekel
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.28.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 255195
Offline offline
Az embereknek megvolt a lehetősége választani..és választottak. Számomra Trump sokkal őszintébb és igazabb ember, nem fél kimondani amit mond, nem beszél félre és ami a legfontosabb nem hazudik! Mert bizony Clinton hazudott a nem is egyszer. A demokrata, Clinton buzi emberek becsmérelték, és gusztustalan, undorító dolgokkal illette a republikánus jelöltet (emlékezzünk csak vissza Robert de Niro kicsit sem ízléses és kultúrált videó üzenetére) személy szerint gyűlölöm Amerikát (igen nem szégyellem) és nagyon örülök neki ,hogy végre egy republikánus van az ország élén mert Amerika Clinton nélkül is elég kétszínű és hazug már így is.
2016. november 09. 18:17 #3
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Nos. Elvileg Clinton jóval több szavatatot kapott, mégis Trump nyert. ELVILEG: De már tényleg nem tudom mit higgyek.
Amúgy nem nagyon értem, miért vannak kiakadva, Meg volt a lehetőségük, hogy válasszanak, és választottak biggrin.gif minden rajtuk múlt biggrin.gif
Ettől függetlenül én is ki vagyok akadva, reménykedtem benne hogy Hilary nyer
2016. november 09. 18:19 #4
BlackVeilBrides-26
BlackVeilBrides-26
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.30.
Hozzászólás: 509
Csatolások: 0
Azonosító: 249167
Offline offline
Sok sztárnak igaza van.
Úgy gondolom most Trumpot vagy Clintont választják így is úgy is szarul járnak.
2016. november 09. 18:20 #5
justanarianafan
justanarianafan
visszatérő vendég
 
StátuszAriana rajongók jelöljenek! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.24.
Hozzászólás: 443
Csatolások: 1
Azonosító: 257343
Offline offline
Chris Evans tweetjét én is retweeteltem. Ahogy Arijét is. Még ilyen messziről is érződik az emberek csalódottsága. Egész reggel a telefonon néztem az állást. Igazságtalan, hogy hiába az emberek többsége Hillaryre szavazott, mégis Trump az elnök. Én csak azt remélem, bármi történik, a mi kis országunk kimarad belőle, ez a férfi pedig nem teszi tönkre Amerikát.
2016. november 09. 18:20 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (Britney Spears Fun @ 2016.11.09. 18:17)
Nos. Elvileg Clinton jóval több szavatatot kapott, mégis Trump nyert. ELVILEG: De már tényleg nem tudom mit higgyek.
Amúgy nem nagyon értem, miért vannak kiakadva, Meg volt a lehetőségük, hogy válasszanak, és választottak biggrin.gif minden rajtuk múlt biggrin.gif
Ettől függetlenül én is ki vagyok akadva, reménykedtem benne hogy Hilary nyer

Tényleg több szavazatot kapott, de az amerikai választási rendszer miatt lehetséges, hogy Trump nyert.
Egyébként nem tudom, hogy egy ekkora tahó embert hogy választhattak meg amerikai elnöknek, de a világ egyre lejjebb süllyed... Ez az ember alig konyít valamit a politikához, ellenben rasszista és nőgyűlölő, és most egy ilyen ember kezében van az egyik szuperhatalom vezetése. Sajnos Amerika picit nagyobb tényező a világban, mint mondjuk Magyarország, szóval nem csak az amerikaiakat érinti a dolog.
2016. november 09. 18:22 #7
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
Miért tragédia, hogy ő nyert? ohmy.gif Most tönkre fog menni Amerika, vagy mi lesz? (én nem értek hozzá, azért kérdezem).
2016. november 09. 18:22 #8
- törölt felhasználó -    
Nos, ez az elnökválasztás sokadszorra is bebizonyította számomra, hogy az amerikaiak mekkora idióták. 110.gif

/ Don't wanna be an American Idiot cool.gif omg.gif /
2016. november 09. 18:26 #9
nemérdekel
nemérdekel
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.28.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 255195
Offline offline
Istenem milyen álszent emberek vannak már itt.Azt miért nem írjátok le vagy írták le az amerikai celebek ,hogy Hilary pedofilokat védett bírósági tárgyaláson vagy hogy a terroristákat szerinte nem kell elítélni sokkal inkább megérteni és elfogadni? Mert arról nem szól senki ,hogy Hilary is szétb.szta volna (ennél jobban) azt a drága, édes, egyetlen Amerikát mert túl akaratos és álszent lett volna. Két dolog van ami jó Amerikában a Rock and Roll és a McDonalds és Trump mindakettőt felfogja lendíteni biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2016. november 09. 18:27 #10
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator
 
StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 4412
Csatolások: 15107
Azonosító: 112374
Offline offline
Idézet (nemérdekel @ 2016.11.09. 18:15)
Az embereknek megvolt a lehetősége választani..és választottak. Számomra Trump sokkal őszintébb és igazabb ember, nem fél kimondani amit mond, nem beszél félre és ami a legfontosabb nem hazudik! Mert bizony Clinton hazudott a nem is egyszer. A demokrata, Clinton buzi emberek becsmérelték, és gusztustalan, undorító dolgokkal illette a republikánus jelöltet (emlékezzünk csak vissza Robert de Niro kicsit sem ízléses és kultúrált videó üzenetére) személy szerint gyűlölöm Amerikát (igen nem szégyellem) és nagyon örülök neki ,hogy végre egy republikánus van az ország élén mert Amerika Clinton nélkül is elég kétszínű és hazug már így is.

Az a baj hogy az amerikaiak többsége is ilyen alacsony IQ-val rendelkezik, ezért tartanak ott, ahol sad.gif
2016. november 09. 18:28 #11
Sarah96
Sarah96
 
StátuszCélozz magasra és üss övön alul.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.05.
Hozzászólás: 937
Csatolások: 0
Azonosító: 189178
Online online
Ők választották meg, most meg mit hisztiznek... Mellesleg az én véleményem az, h a két rossz közül talán mégis sikerült a kevésbé rosszat választani. Ha valaki nő létére elnök akar lenni, akkor ne azért legyen elnök, mert nő, hanem mert meg is érdemli. Clintonnak egy őszinte szava, egyetlen önálló gondolata sem volt - Ő amolyan dísz lett volna csak a Fehér Házban. Ennél még Trump is jobb a maga nyers stílusával. Lehet hisztizni, ahogy akarnak, de akkor is ők választották meg.
2016. november 09. 18:28 #12
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Én még mindig nem tudom felfogni. Komoly ez a k*csog ember lett az új Elnök ? A mexikóiaknak szerintem befellegzett. Építhetí a falat a határhoz. Pluszban a többi bevándorlót is kiakarja taszítani az országból. Egyet nem értek. Ezzel akkor gondolom a feleségét is bele érti . Mivel ő is bevándorlóként települt az Államokba. Nem tudom melyik híresség volt aki twittere kiírta de ezt imádtam "semmi gond, nekem van ír útlevelem" áhhh kész:D
2016. november 09. 18:28 #13
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Idézet (Hugii 570 @ 2016.11.09. 18:20)
Tényleg több szavazatot kapott, de az amerikai választási rendszer miatt lehetséges, hogy Trump nyert.
Egyébként nem tudom, hogy egy ekkora tahó embert hogy választhattak meg amerikai elnöknek, de a világ egyre lejjebb süllyed... Ez az ember alig konyít valamit a politikához, ellenben rasszista és nőgyűlölő, és most egy ilyen ember kezében van az egyik szuperhatalom vezetése. Sajnos Amerika picit nagyobb tényező a világban, mint mondjuk Magyarország, szóval nem csak az amerikaiakat érinti a dolog.

Tökéletesen egyetértek!
2016. november 09. 18:29 #14
nemérdekel
nemérdekel
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.28.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 255195
Offline offline
LaDySmIth már mért lenne alacsony az IQ-m mert nem szeretem a liberális, demokrata nézeteket?
2016. november 09. 18:32 #15
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Idézet (PinkBarbie @ 2016.11.09. 18:22)
Miért tragédia, hogy ő nyert? ohmy.gif Most tönkre fog menni Amerika, vagy mi lesz? (én nem értek hozzá, azért kérdezem).

Simán lehet hogy tönkre fog menni Amerika. Már a választás miatt is tiszta gyász van...és még 4 évig ez a senki fogja irányítani az országot. Mi lesz itt te jó ég...
2016. november 09. 18:33 #16
- törölt felhasználó -    
Nemár! sad.gif Clintonnak szurkoltam. sad.gif
2016. november 09. 18:33 #17
- törölt felhasználó -    
Én csak azt nem értem, hogy az emberek hogyan választhatnak meg egy rasszista, homofób, hímsoviniszta, borzasztóan tanulatlan (még lehetne sorolni) embert, és várják azt hogy minden oké legyen?
Fel tudják fogni, hogy azzal, hogy ő elnök, a nők, az lgbt+ társadalom tagjai, a színesbőrűek, konkrétan minden kisebbség élete veszélyben forog ezáltal?
2 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Glamster
2016. november 09. 18:34 #18
Callieh
Callieh
♡ mrs.bieber ♡
 
Státuszlove yourself
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 16.09.29.
Hozzászólás: 5205
Csatolások: 3522
Azonosító: 260016
Offline offline
úristen :ccc
2016. november 09. 18:34 #19
- törölt felhasználó -    
Nem élek ott ugyan, de komolyan mondom, hogy én is rosszul vagyok már a gondolattól is, hogy 'ez' lett az elnök. Borzalom..te jó ég, mi vár így Amerikára...meg úgy általában ezáltal a világra.. Rettegek a várható következményektől..
2016. november 09. 18:37 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet (nemérdekel @ 2016.11.09. 18:29)
LaDySmIth már mért lenne alacsony az IQ-m mert nem szeretem a liberális, demokrata nézeteket?

Talán azért, mert nem látod a teljes képet. A Hillary aztán akkora ilyen meg olyan, oké persze, de a másik oldalról is igaz ám ugyanez, csak a másik az meg másmilyen, azt gondolom nem szívesen hangoztatod, hogy a Trump meg egy rasszista, hímsoviniszta p*raszt. 110.gif

Amúgy meg Amerika befoghatja a pofáját. Annyira fejlett ország, hogy az Obama volt az első színesbőrű elnök, a Hillary meg az első női elnökjelölt(!). 110.gif
1 felhasználónak tetszik: LaDySmIth
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!