Starity

Így reagáltak a celebek Donald Trump győzelmére

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. november 09. 18:37 #21
westher
westher
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.01.
Hozzászólás: 1585
Csatolások: 225
Azonosító: 238307
Offline offline
Nem hiszem el. Nem tudom elhinni. Egyszerűen már szerintem amerikai barátaimat se fogom tudni meglátogatni. Ez egy káosz.
2016. november 09. 18:38 #22
nemérdekel
nemérdekel
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.28.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 255195
Offline offline
Miért féltek? Ha kitoloncolja a migránsokat akkor nem kell félni a terror támadásoktól és attól ,hogy többszörösen meglesznek erőszakolva a nők a általuk.
2016. november 09. 18:40 #23
- törölt felhasználó -    
Obama = Dumbeldore
Trump = Umbridge
Twitteren valaki hozzájuk hasonlította őket, és so accurate. rohog.gif
2016. november 09. 18:42 #24
- törölt felhasználó -    
Idézet (nemérdekel @ 2016.11.09. 18:38)
Miért féltek? Ha kitoloncolja a migránsokat akkor nem kell félni a terror támadásoktól és attól ,hogy többszörösen meglesznek erőszakolva a nők a általuk.

Uh, látszik, mennyire bután gondolkodsz...
2016. november 09. 18:42 #25
DeadRainbow
DeadRainbow
új tag
 
StátuszPunks not dead, just sleeping drunk.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.13.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 0
Azonosító: 255630
Offline offline
Nagyon idiótán van megoldva ez az elnökválasztásdi. Bár én sem vagyok nagy Amerika kedvelő (finoman fogalmazva), sajnálom az ott élő embereket. Nem is értem miért kettőjük közül kellett választani, egyik rosszabb, mint a másik (az pedig Trump)... Lehet, hogy Clinton kissé túlzottan liberális, de egy akkora paraszt, hímsoviniszta egy.. Inkább nem is folytatom. Kíváncsi mi lesz majd az Amerikában, és végképp arra, hogy a világban mi lesz ez után.. Bár igazán átírhatták volna inkább az alkotmányt, hogy Barack Obama maradjon.
2016. november 09. 18:44 #26
- törölt felhasználó -    
Mert Ariana Grande meg Katy Perry aztán marhára ért a politikához. omg.gif Honnan a bánatból tudja bárki is, hogy Trump milyen elnök lesz, amikor még egy percet nem töltött semmilyen tisztségben? A kampányban mindenki azt mond, amit akar, gyakorlatilag büntetlenül, nem ő az első és nem is az utolsó, aki gyűlöletkampánnyal nyert. Ha észrevették volna a hisztizők, már a győzelmi beszéde tök más tónusú volt, mint amit a kampány alatt lenyomott. Trump nem idióta, tudja, hogy egyetlen stikli elnökként, és jön az impeachment, aztán kalap-kabát. És mire való az a kongresszusnak nevezett kis intézmény szerintetek? Hiába van ott is republikánus többség, azért ők sem fognak mindent megengedni neki, sőt!
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Harlow
2016. november 09. 18:45 #27
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Nemérdekel: hát elég érdekes felfogásod van. Az biztos. Nem a migránsoktól kell tartani , hogy megerőszakoljak a nőket, hanem inkább Trump-tól. wink.gif ahogy | amiket nyilatkozott a nőkről. Kinézem belőle.
2016. november 09. 18:45 #28
Miss.Vicious
Miss.Vicious
 
StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 962
Csatolások: 0
Azonosító: 213748
Offline offline
Idézet (nemérdekel @ 2016.11.09. 18:15)
Az embereknek megvolt a lehetősége választani..és választottak. Számomra Trump sokkal őszintébb és igazabb ember, nem fél kimondani amit mond, nem beszél félre és ami a legfontosabb nem hazudik! Mert bizony Clinton hazudott a nem is egyszer. A demokrata, Clinton bu zi emberek becsmérelték, és gusztustalan, undorító dolgokkal illette a republikánus jelöltet (emlékezzünk csak vissza Robert de Niro kicsit sem ízléses és kultúrált videó üzenetére) személy szerint gyűlölöm Amerikát (igen nem szégyellem) és nagyon örülök neki ,hogy végre egy republikánus van az ország élén mert Amerika Clinton nélkül is elég kétszínű és hazug már így is.


Én nem utálom Amerikát ,de egyetértek veled! Az is tetszik Trumpban ,hogy nem akar háborúzni Oroszországal inkább segítenni ,akar nekik legyőzni a terroristákat ,ami szintén jó! Ilyesmi vezető jó lenne EU-ban is ,aki védi a hazáját nem mint pl: Merkel vannak németben rokonaim és mondták ,hogy annyi volt a bevándorló ,hogy az iskolák tornatermeiben helyezték el őket és sok embert bántottak megerőszakoltak raboltak stb.. (Most nem azt mondom ,hogy ne segítsünk nekik ,de annyit engedjünk be ,amennyit be tudunk ,de többet és jobban oda figyelni ,hogy kiket is engedünk be! És így lehet meg sem történt volna a Párizsi eset!)

Mellesleg ,amit a nőkről mondott nő létemre igaza van a legtöbb nő ilyen és ezt a saját környezetemből tapasztalom (tisztelet a kivételnek persze) pl: ismerek egy olyan csajt ,aki csak azért csalta meg a pasiját mert gazdagabb volt a pasijánál és a másik pasinak jobb volt a BMW-je. És még tudok ilyeneket sajnos.

Az ,hogy falat akar építenni normálisnak találom csak nem ,akar ilelgális bevándorlókat. Miért rossz ez? Mi sem szeretnénk.
2 felhasználónak tetszik: Elody, Harlow
2016. november 09. 18:48 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (Britney Spears Fun @ 2016.11.09. 18:17)
Nos. Elvileg Clinton jóval több szavatatot kapott, mégis Trump nyert. ELVILEG: De már tényleg nem tudom mit higgyek.
Amúgy nem nagyon értem, miért vannak kiakadva, Meg volt a lehetőségük, hogy válasszanak, és választottak biggrin.gif minden rajtuk múlt biggrin.gif
Ettől függetlenül én is ki vagyok akadva, reménykedtem benne hogy Hilary nyer

Az elektori rendszerben nem az számít, hogy a közvetlen szavazatokból ki kap többet, mert akkor tulajdonképpen pár népesebb állam döntené el, ki legyen az elnök, és az igazsgtalan lenne a kis államokkal szemben.
2016. november 09. 18:48 #30
vizelettartásigondok
vizelettartásigondok
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 108
Csatolások: 0
Azonosító: 133149
Offline offline
Nekem van egy olyan érzésem, hogy a faszi hamarosan Kennedy sorsára fog jutni.
2016. november 09. 18:50 #31
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8750
Csatolások: 214557
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (nemérdekel @ 2016.11.09. 18:38)
Miért féltek? Ha kitoloncolja a migránsokat akkor nem kell félni a terror támadásoktól és attól ,hogy többszörösen meglesznek erőszakolva a nők a általuk.

Mert az amerikaiak vagy akár magyarok nem erőszakolják meg a nőket, csak a migránsok. Mesélj még, kérlek. Sőt, a terrortámadáshoz kell feltétlenül bevándorlónak lenni. wink.gif
Fel nem tudom fogni, hogy sikerült ennek az unintelligens b*romnak annyira megfűznie az idősebbeket, hogy azok rá szavaztak. Brexit 2.0. Hillarynek legalább voltak építő jellegű gondolatai, úgyhogy megértem a kiakadást a sztárok részéről. Bár én azzal is kiegyeznék, ha csinálnának egy alkotmánymódosítást és Obama maradhatna. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Beyla
2016. november 09. 18:52 #32
Celeron
Celeron
 
StátuszHa valakinek valami nem tetszik,az koccolhat!Köszi
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.23.
Hozzászólás: 1026
Csatolások: 147
Azonosító: 108403
Offline offline
Se Trump, se Clinton inkább kerestek volna egy 3.-at! Hahahaha
2016. november 09. 18:53 #33
Dicci
Dicci
visszatérő vendég
 
Státusz"Lehet, hogy a tetted tulajdonképpen késleltette a folyamatot"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.12.
Hozzászólás: 360
Csatolások: 0
Azonosító: 169110
Offline offline
Az emberek választottak ezt el kell fogadni. Mindkét jelölt tragikus volt. Előre nem kell rettegni, sztem alapvetően Trumpnak sem célja szétbarmolni mindent. Nem mellesleg Caitlin Jenner az egyik fő támogatója, illetve Chelsea Clinton és Ivanka Trump (lányaik)édes BFF-ek évek óta. A lobbi nagyon erős amcsiban és nem fogják hagyni ezek a pénzemberek, hogy vmi irdatlan nagy katasztrófa történjen, mert akkor ők is buknak, nem keveset. Kíváncsi vagyok h 1 év múlva mi lesz a sztárok véleménye, meg eleve arra merre tart ez az egész. Nekem egyik sem szimpatikus, de ha amcsi aggyal gondolkodtok Trump egyszerűen a közemberhez szólt, míg Clinton tele rakta magát sztárokkal, akik a büdös életben nem (nagyon) találkoznak a hétköznapi emberek problémáival, hiszen a méteres kerítés meg a testőrök védik őket ezerrel.
2 felhasználónak tetszik: Diala, Beyla
2016. november 09. 18:53 #34
blvckthelegend
blvckthelegend
 
Státuszeyes r the evil
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.01.
Hozzászólás: 531
Csatolások: 7
Azonosító: 258545
Offline offline
Borzalmas. De tényleg. Hogy mondhatja bárki is azt, hogy a nőknek el kell viselnie a zaklatókat, nemhogy egy elnök? Ki az aki egy olyan emberre szavaz, aki szinte mindenkit elítél aki nem olyan, mint ő? Oké, bevallom, Hillaryval sem jártunk volna jobban, tekintve, hogy nem szívleli Magyarországot, és nyíltan szembe akart szállni Oroszországgal, az ő szavait idézve még akár atomháborúban is. Bár igaza van! Jót tenne nekünk egy kis atomháború. A sok köcsögöt végre le kéne bombázni a föld felszínéről.. Már rég le kellett volna.
Esküszöm, egy csirkecomb is jobb lett volna elnöknek, mint kettejük akármelyike..
2016. november 09. 18:53 #35
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Az elektori szavazatokkal nyerte meg Trump, hiszen már itteni idő szerint tíz órakkor elérte a győzelemhez szükséges 270 szavazatot, míg Hillary 98%-os feldolgozottságnál sincsen a közelében sem, csak a 230-nak...
Nagyon tetszik, hogy a sok, celebek által befolyásolható ember itt írja, hogy ő Hillarynak szurkolt, etc. Megkérdezhetem, miért? Ismeritek a programját, tájékozódtatok a témában, utánanéztetek a politikai karrierjének? Csak mert egész Hollywood és Kalifornia beállt Hillary mögé, nem jelenti azt, hogy ő volt a jobb jelölt, sőt...
Ez nem arról szólt, ki alkalmasabb a posztra, hanem hogy ki a kevésbé sz*r opció. Hillarynek párton belül volt ellenfele, aki simán jobb választási lehetőség lett volna a végső két jelöltnél, de nem őt juttatták odáig, pedig jóval korrektebb ember.
Az meg a legszebb indok, hogy azért nyerje Clintonné, mert .
Végezetül pedig annyit, hogy előbb várják már ki, milyen lesz Trump elnökként, mert engem, kívülállót bosszant már az, ahogy sokan elkezdték temetni az országot.
Én egyik jelölttel se szimpatizáltam, de nem is az én kezemben volt a döntés, azok meg akiknek igen, így döntöttek. Úgy tűnik, ez egy ilyen év.
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2016. november 09. 18:58 #36
SpecialError
SpecialError
 
Státuszccc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.27.
Hozzászólás: 664
Csatolások: 160
Azonosító: 192434
Offline offline
Sajnos ebben a helyzetben nem volt jó döntés. Szerintem az a szomorú, hogy Amerika és a 2 pártja (republikánus és demokrata) eljutott odáig, hogy a 2016-os választásokra nem tudott normális jelöltet produkálni, valahogy úgy érzem az amerikaiak és olyan tehetetlenül álltak az urna előtt, mint én a legutóbbi választásokon itthon, nincs jó döntés, van rossz és van még rosszabb.
Cliton sem volt tökéletes jelölt sőt... De mégis férje révén és eddig betöltött politikai pozíciói miatt még sokkal több tapasztalattal bírt, mint Trump. Aki oké, hogy milliárdos, de ne feledjük miből gazdagodott meg és azt se felejtsük, hogyan tartotta meg ezt a pénzt, ugyanis az egyik legnagyobb adóelkerülő a világon. Ezen túl pedig országos cimborája Putyinnak, ami nálam már mondjuk alapból felér egy bűnténnyel. Ezen túl, nő gyűlölő, rasszista és drogos (és egyes pletykák szerint még pedofil is). Ha valaki úgy gondolja, hogy jobb őt választani, mint egy egykori védőügyvédet, külügyminisztert, még ha ha nem is tökéletes, azt súlyos pszichés zavarok miatt én beutaltatnám valami 0-24-es megfigyeléssel bíró intézménybe.
De egyébként kezdem erősen azt hinni, hogy a fejlett országokban, köztük egyébként Magyarországon is kezdik elveszíteni az emberek a realitás érzéküket, a valósághoz való viszonyuk teljesen eltorzult és a nyakam teszem rá, hogy több százezer ember, fel sem tudja azt fogni a szavazók közül, hogy az, hogy szavazott Trumpra és ő lett az USA elnöke nem egy vicc, nem egy 9gag poszt, hanem komoly következményekkel járhat és fog is járni...
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Szandi0820, LaDySmIth
2016. november 09. 18:59 #37
Pocher
Pocher
visszatérő vendég
 
Státuszbaszus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.08.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 3
Azonosító: 48829
Offline offline
Na jó ez ;(
2016. november 09. 19:02 #38
Dicci
Dicci
visszatérő vendég
 
Státusz"Lehet, hogy a tetted tulajdonképpen késleltette a folyamatot"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.12.
Hozzászólás: 360
Csatolások: 0
Azonosító: 169110
Offline offline
Clinton néni kipattintotta az egyetlen értelmes vetélytársat Bernie Sanderst, mégpedig csúnyán. Amúgy meg pár év múlva úgyis más lesz, hiszen 70 évesen nem lehet a világot megváltani.
1 felhasználónak tetszik: Diala
2016. november 09. 19:02 #39
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Nem örülök neki túlzottan, inkább Hillary nyert volna.... De amíg engem nem érint, addig nem is idegeskedek rajta.... Amerika döntött.
2016. november 09. 19:02 #40
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Imádom, hogy itt példálóznak a sztárokkal, amikor nem hiszem, hogy sok celeb mást mert volna mondani a nyilvánosság előtt. Csak gondoljatok bele... Trump-nak tényleg voltak szőrszálhasogató, buta kijelentései, amelyekkel én sem tudok egyet érteni, és amelyek természetesen az amerikaiak szemében is szálkaként szerepeltek. Ennél fogva el tudja itt bárki is képzelni, hogy mit művelne az egy olyan közkedvelt celeb karrierével, mint az Ariana Grande például, akit milliónyi tini bálványoz? A sztárok, akik azt merik mondani, hogy Trump esetleg mégis jó elnökjelölt, meg lesznek bélyegezve, és nem csak az amerikaiak, hanem az egész világ által, csak azért, mert eltérő politikai nézeteket vallanak. És persze, szép és jó az, hogy itt mindenki ennyire támogatja Hillary nagy kijelentéseit, de tudjátok mit, én meg Sarah96 hozzászólásával értek egyet Clinton-nal kapcsolatban! Azon kívül itt is egyetlen oldalról van megközelítve az egész helyzet, mivel a sztárok egy bizonyos dolgot mondhatnak, annak érdekében, hogy a karrierük ne lássa kárát a politikai nézeteiknek. (ezért imádom, ha a művészek politizálnak) Lehet gyűlölni Trump-ot, de nem véletlenül választották őt meg, ez kétségtelen, nem volt minden "buta", ami elhangzott tőle. Emberileg nulla, ez tény, legalább is sok szempontból, de ez nem jeleni rögtön azt, hogy Amerikának most annyi, romba dől minden, és pá USA!
2 felhasználónak tetszik: LeerdammerGirl, Harlow
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!