Starity

Így reagáltak a celebek Donald Trump győzelmére

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. november 09. 19:05 #41
- törölt felhasználó -    
Tényleg egy olyan embert szavaztak elnöknek aki háborút akar indttani Koreával shout.gif .Hát kössü fel a nadrágot lesz még itt háború bőven. cray.gif
2016. november 09. 19:05 #42
blvckthelegend
blvckthelegend
 
Státuszeyes r the evil
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.01.
Hozzászólás: 531
Csatolások: 7
Azonosító: 258545
Offline offline
Egyébként Donald Trumpról csak nekem jut mindig eszembe Donald kacsa?XDDD
2016. november 09. 19:09 #43
- törölt felhasználó -    
Borzasztó, hogy idáig fajult a világ. Trump egy rasszista, nőgyűlölő, szexista, homofób narancsfej, és előre sajnálom azt a sok mexikóit, muszlimot, meleget, stb... Ez az ember borzasztóan buta, és bár én egyáltalán nem értek a politikához, de az a baj, hogy ő sem. Kimondhatatlanul visszataszító ez az ember, ha lehet annak nevezni. Clinton sem lett volna jobb, az tény. Maradt volna Obama, őt nagyon bírtam. És azt hiszem búcsút mondhatok az amerikai továbbtanulási terveimnek...
2016. november 09. 19:09 #44
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12485
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Tipikus agymosás, én hiányolom a cikk 'másik felét' ahol az értelmesebb celebek elégedettek és örülnek, ti csak sivalkodjatok rohog.gif
Obama tévútra vitte az országot, a termelést a kínaiak csinálják az amerikai emberek helyett. Nőtt a munkanélküliség emiatt, a bevándorlók meg elárasztják az országot és elveszik a maradék munkát is az amerikaiak elől. A gaga félék nem látnak a sájlok orruktól. Össze keverik a nacionalizmust, a hazafiságot a kirekesztéssel és a gyűlölettel. Első az egyén, a család, a város, az ország, mindenki más, csak utána. Gaga és mindenki más is kirekesztő, ha kerítés mögött zárt ajtókkal éli élétet. Nyissa ki, hogy bárki bemehessen szabadon, gondoskodjon róla, tartsa el, majd akkor beszéljen hülyeségeket...
6 felhasználónak tetszik: LeerdammerGirl, Beyla, I Love Paris, Elody, Enchanted Hunter, Harlow
2016. november 09. 19:10 #45
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (Flawless girl @ 2016.11.09. 19:05)
Tényleg egy olyan embert szavaztak elnöknek aki háborút akar indttani  Koreával shout.gif .Hát kössü fel a nadrágot lesz még itt háború bőven. cray.gif

Hillary meg Oroszországgal, szóval nem tudom, melyik a "jobb" opció... Szivárogtak ki érdekes dolgok a jelöltekről, és néhány tény ismeretében számomra roppant megdöbbentő, hogy ennyi híres ember adta a nevét és az arcát Hillary kampányához.
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2016. november 09. 19:10 #46
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Most utálhatja mindenki Trumpot de az emberek tették arra a helyre ahol az elkövetkezendő években lesz így magukra vessenek... De most tényleg miért utálják ennyire Trumpot? Úgy csinálnak mintha világ vége lenne most komolyan... Jó én se erre számítottam mert őszintén szólva Hilarynak már csak azért sem szurkoltam mert mindenki utána ment és ez így idegesít volt Trumpot se szeretem mivel "állítólag" elég temperamentumos jellemvonásai vannak. Maradt volna inkább Obama aztán mehetett volna mindenki a dolgára de az hogy sokan már azt mondják hogy amerikában olyan mintha Hitler került volna az elnök helyre az szerintem enyhén szólva túlzás... Vagy tényleg ennyire rossz és csak tényleg én nem ismerem őt annyira?? xD Amúgy vagy 2 éve olvastam el egy könyvet ami arról szólt hogy hogyan fog elbukni amerika gazdaságilag és egyéb szempontok miatt és köztük volt az elnökválasztás mert ugye ha rosszul választanak azon amerika jövője múlik és ha ez a Donald Trump tényleg ennyire rossz és az eladósodásba viszi az országot hát jajj neked amerika...
2016. november 09. 19:17 #47
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pityang @ 2016.11.09. 19:02)
Imádom, hogy itt példálóznak a sztárokkal, amikor nem hiszem, hogy sok celeb mást mert volna mondani a nyilvánosság előtt. Csak gondoljatok bele... Trump-nak tényleg voltak szőrszálhasogató, buta kijelentései, amelyekkel én sem tudok egyet érteni, és amelyek természetesen az amerikaiak szemében is szálkaként szerepeltek. Ennél fogva el tudja itt bárki is képzelni, hogy mit művelne az egy olyan közkedvelt celeb karrierével, mint az Ariana Grande például, akit milliónyi tini bálványoz? A sztárok, akik azt merik mondani, hogy Trump esetleg mégis jó elnökjelölt, meg lesznek bélyegezve, és nem csak az amerikaiak, hanem az egész világ által, csak azért, mert eltérő politikai nézeteket vallanak. És persze, szép és jó az, hogy itt mindenki ennyire támogatja Hillary nagy kijelentéseit, de tudjátok mit, én meg Sarah96 hozzászólásával értek egyet Clinton-nal kapcsolatban! Azon kívül itt is egyetlen oldalról van megközelítve az egész helyzet, mivel a sztárok egy bizonyos dolgot mondhatnak, annak érdekében, hogy a karrierük ne lássa kárát a politikai nézeteiknek. (ezért imádom, ha a művészek politizálnak) Lehet gyűlölni Trump-ot, de nem véletlenül választották őt meg, ez kétségtelen, nem volt minden "buta", ami elhangzott tőle. Emberileg nulla, ez tény, legalább is sok szempontból, de ez nem jeleni rögtön azt, hogy Amerikának most annyi, romba dől minden, és pá USA!


Maximálisan egyetértek! meghajolo.gif
2016. november 09. 19:17 #48
DirectionerGirl001
DirectionerGirl001
 
StátuszIM NEVER GONNA STOP LOVING HARRY STYLES
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.20.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 0
Azonosító: 246892
Offline offline
Jó lenne ha Obama maradhatna ő egy rendes embernek tűnt smileeee.gif (nem igazán vagyok otthon a politikában szóval többet nem is tudok mondani)
2016. november 09. 19:18 #49
Dicci
Dicci
visszatérő vendég
 
Státusz"Lehet, hogy a tetted tulajdonképpen késleltette a folyamatot"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.12.
Hozzászólás: 360
Csatolások: 0
Azonosító: 169110
Offline offline
Donald veje zsidó vallású, a lánya is az lett. Aki azt írja antiszemita mert a Lady Gaga meg a Madonna ezt állította az nem tájékozódik. In 2005, she started dating real estate developer Jared Kushner. The couple broke up in 2008 due to the objections of Kushner's parents, but the couple got back together and married in a Jewish ceremony on October 25, 2009.

Nem akarom védeni, mert tény h a nőket nem tartja egyenrangúnak, a mexikói határátkelőkkel sem szimpatizál, de azért ezek súlyos vádak. A szavazóira viszont nagyrészt tényleg igaz amiket írnak!
2016. november 09. 19:19 #50
Dicci
Dicci
visszatérő vendég
 
Státusz"Lehet, hogy a tetted tulajdonképpen késleltette a folyamatot"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.12.
Hozzászólás: 360
Csatolások: 0
Azonosító: 169110
Offline offline
Illetve annyi h Obama eleve nem lehetett mert 2 ciklust már betöltött és az a max.
2016. november 09. 19:20 #51
Lil98
Lil98
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17146
Csatolások: 17861
Azonosító: 168141
Offline offline
Erre mondta korán reggel a civil tanárom, hogy látszik, hogy az ország keleti és nyugati államaiban élnek az értelmiségiek... Meg azt, hogy ha Trump ráül a nagy, piros gombra jönnek is az atombombák. Ennél az embernél majdhogynem bárki jobb lett volna.
1 felhasználónak tetszik: LaDySmIth
2016. november 09. 19:20 #52
Uncharted
Uncharted
Ps gamer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 0
Azonosító: 210588
Offline offline
Elég fura ez az ember én biztos nem szavaztam volna meg.
2016. november 09. 19:23 #53
- törölt felhasználó -    
Tényleg, Miley elköltözik Kanadába, ahogy megígérte?
2016. november 09. 19:23 #54
SpecialError
SpecialError
 
Státuszccc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.27.
Hozzászólás: 664
Csatolások: 160
Azonosító: 192434
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2016.11.09. 19:09)
Tipikus agymosás, én hiányolom a cikk 'másik felét' ahol az értelmesebb celebek elégedettek és örülnek, ti csak sivalkodjatok rohog.gif
Obama tévútra vitte az országot, a termelést a kínaiak csinálják az amerikai emberek helyett. Nőtt a munkanélküliség emiatt, a bevándorlók meg elárasztják az országot és elveszik a maradék munkát is az amerikaiak elől. A gaga félék nem látnak a sájlok orruktól. Össze keverik a nacionalizmust, a hazafiságot a kirekesztéssel és a gyűlölettel. Első az egyén, a család, a város, az ország, mindenki más, csak utána. Gaga és mindenki más is kirekesztő, ha kerítés mögött zárt ajtókkal éli élétet. Nyissa ki, hogy bárki bemehessen szabadon, gondoskodjon róla, tartsa el, majd akkor beszéljen hülyeségeket...


Trump rasszista és nő gyűlölő ezen túl előszeretettel fogyaszt kokaint és prostizik, bár ez utóbbi nálam nem bűn, kivéve ha kiskorúval teszik ugye... Ráadásul okádja ő is meg Orbán is a bevándorlás ellenes szöveget, meg hogy a bevándorlók megerőszakolják a lányainkat, asszonyainkat, de ő azért bír olyat mondani hogy "ragadjuk meg a p*ncijuknál" és hasonlók. Ő mitől jobb mint egy migráns?
És nem ez nem azt jelenti, hogy én erőszakos, barbár embereket akarok látni a hazámban, de uram bocsá' nem egy barátom, ismerősöm él pl Angliában, Németországban, Ausztriában, ők ott bevándorlók mégsem erőszakolnak meg rabolnak ki senkit. ÉS a bűnöző miben lét nem a bőrszíntől és nem az állampolgárságtól függ, ha kívánod bemutatlak pár fehér nyomoroncnak, hátha akkor te is rájössz.
1 felhasználónak tetszik: LaDySmIth
2016. november 09. 19:27 #55
- törölt felhasználó -    
Erre csak azt tudom mondani, hogy ők (az amerikaiak) tehetnek róla. Volt esélyük szavazni, de a többségük Trump mellett döntött. Ez van.
2016. november 09. 19:27 #56
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12485
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (BLulu88 @ 2016.11.09. 19:10)
Most utálhatja mindenki Trumpot de az emberek tették arra a helyre ahol az elkövetkezendő években lesz így magukra vessenek... De most tényleg miért utálják ennyire Trumpot? Úgy csinálnak mintha világ vége lenne most komolyan... Jó én se erre számítottam mert őszintén szólva Hilarynak már csak azért sem szurkoltam mert mindenki utána ment és ez így idegesít volt Trumpot se szeretem mivel "állítólag" elég temperamentumos jellemvonásai vannak. Maradt volna inkább Obama aztán mehetett volna mindenki a dolgára de az hogy sokan már azt mondják hogy amerikában olyan mintha Hitler került volna az elnök helyre az szerintem enyhén szólva túlzás... Vagy tényleg ennyire rossz és csak tényleg én nem ismerem őt annyira?? xD Amúgy vagy 2 éve olvastam el egy könyvet ami arról szólt hogy hogyan fog elbukni amerika gazdaságilag és egyéb szempontok miatt és köztük volt az elnökválasztás mert ugye ha rosszul választanak azon amerika jövője múlik és ha ez a Donald Trump tényleg ennyire rossz és az eladósodásba viszi az országot hát jajj neked amerika...


Azt nem mondom, hogy Trump rossz lesz, mert ezt nem tudhatom, ahogy más sem, de hogy Obama nem volt jó, az biztos. Az első 2 évben még csinált valamit, azóta semmit. Megjelent, ahol meg kellet, beszédet tartott, ahol kellett, tárgyalt, akivel kellett, de ezen kívül érdemben nem tett semmit sem. A színesbőrűek támogatták, hogy majd tegyen értük, nem tett. Rosszabb a helyzet, mint előtte, elég csak az elmúlt hónapok rendőr vs afroamerikaiak problémáit látni. Külpolitikája szinte nulla volt az elmúlt időszakban, mert nem mertek belekezdeni semmibe sem, ami megosztotta volna az embereket, mert közeledett a választás, így akart kedvezni Hilarynek és a sleppjének. Ez sem jött be. Nekem az jött le, hogy a mondással ellentétben, talán mégsem olyan hülyék az emberek és nem nyalják be a mézes-mázas baromságokat ennyiszer. Obama alatt kiürült Detroit, ami korábban világhírű volt az autógyártásáról, most, egy kísértetváros. Leállt a gyártás, helyette a kínaiak gyártják a kocsikat. És ez csak egy iparágazat, amit Obama sikeresen elkúrt. Esélye nem volt Hilarynek, még a saját kampánystábja is becsapta, félrevezette.

Charlie Sheen, Dennis Rodman, Sarah Palin, Wayne Newton, Aaron Carter, Stephen Baldwin, Ben Carson, Ann Coulter, Willie Robertson, Chris Christie, Rex Ryan, Tila Tequila, Paul O’Neill, Lou Ferrigno, Ted Nugent, Gary Busey, Mike Tyson, Kirstie Alley, Pete Rose, Omarosa Manigault, Jon Voight, Miesha Tate, Teresa Giudice, Loretta Lynn, Jesse Ventura, Ivana Trump, Terrell Owens, Dean Cain, Fred Williamson, Stacey Dash, Charlie Daniels, Jean-Claude Van Damme, Kendra Wilkinson, Jesse James, Kid Rock, Kenny Rogers, Azealia Banks, - mind Trumpot támogatta, szóval ne tegyünk úgy, mintha mindenki ki lenne borulva, mert koránt sincsen így.

Aki meg azt írja, hogy emiatt ugrott a kinti tanulása, az LOL. Jó példa, a fröcsögés megy, csak a gondolkodás nem. Trump az illegális bevándorlók ellen akar fellépni. Te az vagy? Nem. Az leszel? Nem. Miért? Mert vízumot fogsz kérni, hogy mehess és tanulhass és nem a tengeren átúszva illegálisan kívánsz az országba lépni.
6 felhasználónak tetszik: LeerdammerGirl, Beyla, I Love Paris, Elody, Enchanted Hunter, Harlow
2016. november 09. 19:33 #57
- törölt felhasználó -    
Szeretem, hogy Magyarországon a csapból is Amerika folyik. Azt hiszem, nekünk is van elég bajunk a politikusainkkal, nem kellene másokkal törődnünk. Igen, Trump rémes választás volt, Amerika nagyhatalom, meg minden, és most egy ilyen [csúnya szó helye] kezében van, de én úgy vélem, a sztároknak nem kellene politikáról beszélniük. Mindenkinek megvan a maga véleménye, és most, hogy már eldőlt a dolog, felesleges megosztaniuk másokkal, mit gondolnak. pardon.gif
De csak azért a cikkért utánanéztem, Nikki Sixx mit gondol - bár ő már régóta Trump ellen van -, és hát igen, ő is hallatja a hangját a maga módján. rohog.gif Amerika, szeretünk. A sztárok meg ne politizáljanak nyíltan, mert úgysem tudnak őszintén véleményt mondani - az aláaknázná a karrierjüket.
2016. november 09. 19:33 #58
- törölt felhasználó -    
Őszintén gratulálok Amerikának, megválasztották a 21. század előre láthatóan legnagyobb diktátorát. Szóval óriási nagy hátba veregetést mindenkinek az egész világban, aki szerint ez egy jó döntés és mindenkinek, aki szerint Trump nem pszichiátriára való!
Most komolyan... senki sem lát a szemétől???
Egy ilyen ember kormányzásával mire lehet számítani, amikor rasszista, homofób és nőgyűlölő? A Föld lakosságának nagy része nő és a drága Trump bácsi szerint csak arra jók, hogy gyereket csináljanak és beálljanak a tűzhely mögé meg mindenben alá legyenek rendleve a férjüknek. Tényleg ez egy annyira "szupi gyerek"? Nem értem, hogy a női szavazók hová tették az agyukat... meg azok, akik a felvételeken a "Nők Trump-ért" táblákkal ugráltak. Ő maga dicsekedett azzal, ahogy másokat zaklatott és teljesen nyíltan leszólta a nőket, hogy mekkora riherongy khm...khm... az összes. Kitelepíti a bevándorlókat, a sok "csúnya" migránst, aki megerőszakolja őket brü-hü-hü... Szerintük ezek után biztonságban lesznek?! rohog.gif Pont, hogy sokkal jobban meg fog növekedni a nők elleni erőszak, amiből is kiveszi majd a részét. Nem a migránsokat, a feketéket meg a latinokat kell szidni, mintha ők lennének a világ csapásai, talán fehér emberek nem erőszakolhatnak meg fehér nőket? Dehogynem, sőt még gyakrabban is teszik csak az szépen el van tussolva, mert nem szólhatják meg az illetőt a bőrszíne miatt. Undorító! >.< És csak a hasonló mentalitású, rasszista, homofób, nőgyűlölő marhák örülnek csak a győzelmének, Seagal-t már nem tartom egy ideje százasnak, de most meg végképp óriásit zuhant a szememben.

Együttérzek minden amerikai kisebbséggel, meleggel, leszbikussal, biszexuálissal és nővel, mert förtelmes időszak elé néznek... Mint, ahogy egész Európa is...

Nem szerencsétlen mexicano-kat kell elzárni falakkal, hanem ezt a beteg bohócot. Egy polgárháború biztos ki fog robbanni, ha továbbra is így áll többek között a feketékhez és a nőkhöz. Még egy világháborút is ki tudnék belőle nézni. Igazuk van az embereknek, nem volt elég nekünk Mussolini, Hitler és Sztálin, kell egy negyedik főbolond is...
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, SpecialError, LaDySmIth
2016. november 09. 19:39 #59
Ashbenson
Ashbenson
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.16.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 254819
Offline offline
Gothic01 teljesen egyetértek. Az amerikaiak maguknak okozták hát akkor működjenek együtt azzal akit megszavazták!
2016. november 09. 19:40 #60
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Semmit nem konyítok a politikához, nem is szeretem, számomra ez a sok hűhó semmiért. Ahogy én látom az egészet, az egy nagy színjáték. Mindkét részről. Hilary maga a megtestesült amerikai álom, a habos-babos tündérkeresztanya, a celebek élén ő volt a liberális anyakirálynő, stílusos lett volna, ha Halloweenkor beöltözik Szabadság Szobornak. Akármilyen szimpatikus is nekem, jobbára mese habbal. Jobban tette volna, ha elsősorban a néphez szól, és nem a celebek vállára állva szónokol a nagy egyenjogúságról. Aki egyedül nevel két-három gyermeket, három műszakban melózik és megdolgozik minden egyes centért, keményen, azt nem fogja érdekelni, hogy mondjuk az Ariana Grande nevezetű tini-cölöb, aki soha két szalmaszálat keresztbe nem tett semmiért, kinek kampányol. Látja, kikre lehet szavazni, és inkább el se megy. Ez amúgy Magyaroszágon is létező probléma, az egyszerű ember körbenéz és megvonja a vállát, mert neki így is, úgy is sz@r lesz. Ellenben Trump... hát, őt én egy bohócnak látom, egy rossz viccnek, ám azon már nem tudok röhögni, hogy tényleg hatalomra jutott. Semmiféle politikai tapasztalat nincsen a háta mögött, viszont konkrétan botrányhősnek lehetne bélyegezni. Én azt gondolom, hogy ez az idei választási kampány az USA-ban egy cirkuszi parádé volt inkább, csak az a baj, hogy ezt nem kéne játéknak és parádénak venni, mert itt életekről és sorsokról van szó. Hová nyújtsa a kezét az egyszerű ember, ha nincs egy épkézláb jelölt, akit támogathatna? A magam részéről Clintont szimpatikusabbnak találtam és rátermettebbnek is, még akkor is, ha az ő kampányában is volt mit kifogásolni. De ez már magánvélemény, amit nem szeretek kifejteni, pláne nem, ha politikáról van szó, mert valaki úgyis torkon harapja érte az embert.
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Glamster, goldman, LaDySmIth
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!