Starity

Így reagáltak a celebek Donald Trump győzelmére

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. november 09. 19:44 #61
- törölt felhasználó -    
Szégyen hogy az emberek egy ilyen senkire szavaztak.. Gothic01 teljesen veled vagyok! Egyszerűen undorító...
Szerintem Trump van olyan hülye hogy kirobbant egy világháborút.
2016. november 09. 19:45 #62
disco queen
disco queen
visszatérő vendég
 
StátuszThe truth about love, it can not be explained…
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.02.
Hozzászólás: 110
Csatolások: 2
Azonosító: 250305
Offline offline
Egyedül azt nem értem, ha mindenki ennyire utálja Trumpot, akkor hogy lehet, hogy ő nyert?
2016. november 09. 19:47 #63
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2016.11.09. 19:40)
Semmit nem konyítok a politikához, nem is szeretem, számomra ez a sok hűhó semmiért. Ahogy én látom az egészet, az egy nagy színjáték. Mindkét részről. Hilary maga a megtestesült amerikai álom, a habos-babos tündérkeresztanya, a celebek élén ő volt a liberális anyakirálynő, stílusos lett volna, ha Halloweenkor beöltözik Szabadság Szobornak. Akármilyen szimpatikus is nekem, jobbára mese habbal. Jobban tette volna, ha elsősorban a néphez szól, és nem a celebek vállára állva szónokol a nagy egyenjogúságról. Aki egyedül nevel két-három gyermeket, három műszakban melózik és megdolgozik minden egyes centért, keményen, azt nem fogja érdekelni, hogy mondjuk az Ariana Grande nevezetű tini-cölöb, aki soha két szalmaszálat keresztbe nem tett semmiért, kinek kampányol. Látja, kikre lehet szavazni, és inkább el se megy. Ez amúgy Magyaroszágon is létező probléma, az egyszerű ember körbenéz és megvonja a vállát, mert neki így is, úgy is sz@r lesz. Ellenben Trump... hát, őt én egy bohócnak látom, egy rossz viccnek, ám azon már nem tudok röhögni, hogy tényleg hatalomra jutott. Semmiféle politikai tapasztalat nincsen a háta mögött, viszont konkrétan botrányhősnek lehetne bélyegezni. Én azt gondolom, hogy ez az idei választási kampány az USA-ban egy cirkuszi parádé volt inkább, csak az a baj, hogy ezt nem kéne játéknak és parádénak venni, mert itt életekről és sorsokról van szó. Hová nyújtsa a kezét az egyszerű ember, ha nincs egy épkézláb jelölt, akit támogathatna? A magam részéről Clintont szimpatikusabbnak találtam és rátermettebbnek is, még akkor is, ha az ő kampányában is volt mit kifogásolni. De ez már magánvélemény, amit nem szeretek kifejteni, pláne nem, ha politikáról van szó, mert valaki úgyis torkon harapja érte az embert.

Igazából Trump pont azoknak a protestszavazatával nyert, akik eddig nem mentek el szavazni, mert csömörük volt az egésztől. A közvéleménykutatások pont azért estek pofára az előrejelzésükkel, mert az előző választások adataiból indultak ki, nem számolva azzal, hogy olyan emberek is szavaznak, akik eddig soha.
Van sok amerikai ismerősöm, akik nem Trumpra, hanem Hillary ellen szavaztak. Gyakorlatilag mind a demek, mind a republikánusok fennállásuk legrosszabb jelöltjeit állították ki, Hillary-t (és amit képvisel) egyszerűen többen utálták, ennyi.
2016. november 09. 19:49 #64
bestgirlever
bestgirlever
visszatérő vendég
 
StátuszMy current situation is not my final destination.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.06.
Hozzászólás: 456
Csatolások: 0
Azonosító: 256897
Offline offline
Annyira ellenszenves nekem ez az ember, hogy már fáj. Komolyan, egyből ránézel és tudod már milyen...nem vagyok benne a politikában, (16 évesen még jó, hogy nem érdekel) de erről az amerikaiak tehetnek. Ezt az embert utálják a legjobban, pedig annak kéne elmagyarázni, mi a szitu, aki rászavazott. Egyébként tényleg nagyon megoszlóak lettek a végeredmények. Nekem még az a nő is szimpatikusabb, mint ez az alak.
2016. november 09. 19:50 #65
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12488
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Gothic01 @ 2016.11.09. 19:33)
[b]
Egy ilyen ember kormányzásával mire lehet számítani, amikor rasszista, homofób és nőgyűlölő?


Szerencsére az ilyen beszűkült látókörrel rendelkezőből volt kevesebb ezen a választáson. A politika és az elnökség nem e körül a 3 dolog körül forog. Máris te vagy a kirekesztő és rasszista, hogy ezek alapján ítéled meg. Joga van hozzá. Lehet ez helyes, helytelen, de joga van hozzá, ahogy neked is az ellenkezőjéhez.
4 felhasználónak tetszik: LeerdammerGirl, Beyla, Elody, Harlow
2016. november 09. 19:54 #66
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (pinkrebel @ 2016.11.09. 19:47)
Hillary-t (és amit képvisel) egyszerűen többen utálták, ennyi.


Lehet ebben valami. Hányingerkeltően tökéletes volt és illatos, mint egy epres muffin. A nép meg, akihez nem szólt, és aki geccsol, meg kínlódik nap mint nap a betevőért, persze, hogy torkig van már az amerikai álommal. Túlcsillogta saját magát. Állítom, hogy kevesebbel többre ment volna, mert szerény véleményem szerint jóformán a sarki falafel árus is jobb választás lett volna, mint Trump.
2016. november 09. 19:56 #67
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2016.11.09. 19:50)
Máris te vagy a kirekesztő és rasszista, hogy ezek alapján ítéled meg. Joga van hozzá. Lehet ez helyes, helytelen, de joga van hozzá, ahogy neked is az ellenkezőjéhez.


Egy embert a tettei és a kijelentései alapján szokás megítélni, Trump a tettei alapján pedig lenézi a nőket, zaklatja őket és csak egy valamire tartja őket hasznosnak, továbbá utál minden kisebbséget és homofób is. Szóval erre végkép nem mondható a részemről az, hogy előítéletes vagyok, mert pont hogy erősen megvetem az előítéletes embereket. Ha pedig már meg tudom állapítani, hogy valaki előítéletes-e, akkor nem "előre ítélek", mert az ismeretemben van elég információ, ami alapján véleményt tudok róla nyilvánítani.
Szóval, ha nem az ékesszóló, lenéző kijelentései és a latinok meg a feketék irányába gerjesztett gyűlöletkampánya, azaz a viselkedése alapján ítéljem meg, akkor szerinted mi alapján? A csábos mosolya és a csini frizurája miatt, mint a sok liba, aki a "Womens for Trump" táblákkal ugráltak köldökig dekoltált pólókban? rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: SpecialError, Szandi0820, LaDySmIth
2016. november 09. 19:58 #68
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Asszem, nem Amerikában , hanem itt a kommentek között fog kitörni a háború. biggrin.gif
2016. november 09. 19:59 #69
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gothic01 @ 2016.11.09. 19:33)
Szerintük ezek után biztonságban lesznek?! rohog.gif Pont, hogy sokkal jobban meg fog növekedni a nők elleni erőszak, amiből is kiveszi majd a részét. Nem a migránsokat, a feketéket meg a latinokat kell szidni, mintha ők lennének a világ csapásai, talán fehér emberek nem erőszakolhatnak meg fehér nőket? Dehogynem, sőt még gyakrabban is teszik csak az szépen el van tussolva, mert nem szólhatják meg az illetőt a bőrszíne miatt. Undorító! >.<

Most komolyan mondod, hogy aki eddig nem erőszakolt nőket, az most "Trump megengedte!" felkiáltással nekiáll megerőszakolni párat? Akinek van erre hajlama, az eddig is csinálta, nem várt az amerikai elnök engedélyére. Aki meg eddig sem erőszakoskodott a nőkkel (és szerintem azért a férfiak többsége ebbe a kategóriába tartozik), ezután se fog.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2016. november 09. 20:01 #70
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2016.11.09. 19:54)
Lehet ebben valami. Hányingerkeltően tökéletes volt és illatos, mint egy epres muffin. A nép meg, akihez nem szólt, és aki geccsol, meg kínlódik nap mint nap a betevőért, persze, hogy torkig van már az amerikai álommal. Túlcsillogta saját magát. Állítom, hogy kevesebbel többre ment volna, mert szerény véleményem szerint jóformán a sarki falafel árus is jobb választás lett volna, mint Trump.

Sokak szerint olyan volt, mint egy robot, és ez nem tetszett nekik. Pedig ez lett volna a nagy esélye, mert Trump is borzalmas jelölt volt. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2016. november 09. 20:05 #71
- törölt felhasználó -    
Idézet (pinkrebel @ 2016.11.09. 19:59)
Most komolyan mondod, hogy aki eddig nem erőszakolt nőket, az most "Trump megengedte!" felkiáltással nekiáll megerőszakolni párat? Akinek van erre hajlama, az eddig is csinálta, nem várt az amerikai elnök engedélyére. Aki meg eddig sem erőszakoskodott a nőkkel (és szerintem azért a  férfiak többsége ebbe a kategóriába tartozik), ezután se fog.


Én csak arra céloztam, hogy mivel ő nyilvánvalóan nem ítéli el ezt a...nem is tudom, hogy fogalmazzak... "viselkedést". Az marad a köztudatban, hogy "ez megszokott, úgyis csak erre valók a nők" és nem az, hogy undorító cselekedet ezért még annyira sem fognak hinni az erőszak áldozatainak, mint eddig. Ki lesznek szolgáltatva a nők és mivel ez lesz az új módi, most már még annyira sem kérhetnek eredményesen segítséget, mint eddig.
2016. november 09. 20:12 #72
luca28
luca28
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.05.
Hozzászólás: 576
Csatolások: 415
Azonosító: 152353
Offline offline
En neki drukkoltam csak azert mert akkor mar ket majom van a nagy vilagba csak sajna az egyik kozel van hozzank
2016. november 09. 20:13 #73
BloggerinaBella
BloggerinaBella
 
StátuszI wish I was brave enough to love you...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.18.
Hozzászólás: 822
Csatolások: 495
Azonosító: 256455
Offline offline
azért a Simpson családos dolog eléggé durva ohmy.gif
2016. november 09. 20:15 #74
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gothic01 @ 2016.11.09. 20:05)
Én csak arra céloztam, hogy mivel ő nyilvánvalóan nem ítéli el ezt a...nem is tudom, hogy fogalmazzak... "viselkedést". Az marad a köztudatban, hogy "ez megszokott, úgyis csak erre valók a nők" és nem az, hogy undorító cselekedet ezért még annyira sem fognak hinni az erőszak áldozatainak, mint eddig. Ki lesznek szolgáltatva a nők és mivel ez lesz az új módi, most már még annyira sem kérhetnek eredményesen segítséget, mint eddig.

Nem hinném, hogy a kampányában elmondottaknak csak a felét is fel fogja vállalni elnökként, ideértve a nőkkel szembeni erőszakot is. Szerintem az első 100 napja azzal fog telni, hogy bocsánatot kér mindenkitől, akit előzőleg megsértett. (Elég sokan vannak.) wink.gif Elnökként nem engedhet meg magának olyan beszólásokat, amiket a kampány során igen, és biztos vagyok benne, hogy ezzel ő is tisztában van.
2016. november 09. 20:16 #75
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Úristen, itt már megint akkora a sötétség, hogy sírok...
Igen, tényleg tök jó ötlet volt megszavazni egy homofób, szexista, rasszista, nulla politikai tapasztalattal rendelkező bohócot!
1 felhasználónak tetszik: LaDySmIth
2016. november 09. 20:18 #76
- törölt felhasználó -    
Idézet (pinkrebel @ 2016.11.09. 20:15)
Nem hinném, hogy a kampányában elmondottaknak csak a felét is fel fogja vállalni elnökként, ideértve a nőkkel szembeni erőszakot is. Szerintem az első 100 napja azzal fog telni, hogy bocsánatot kér mindenkitől, akit előzőleg megsértett. (Elég sokan vannak.) wink.gif Elnökként nem engedhet meg magának olyan beszólásokat, amiket a kampány során igen, és biztos vagyok benne, hogy ezzel ő is tisztában van.


Amilyen bolond, kinézem belőle, hogy megpróbálja megvalósítani az ötleteit "ő megteheti alapon"... Ha meg erre a bocsánatkérésre fog rámenni, akkor el is telik azzal az elnöksége 4 éve. Lehet, hogy jobban is járnak az emberek, ha mást nem is csinál mellette.
1 felhasználónak tetszik: LaDySmIth
2016. november 09. 20:21 #77
- törölt felhasználó -    
Ez szánalmas...Trumpot választani Hilary helyett. Most nagyot csalódtam több millió amerikai emberbe....Amerikát csődbe fogja vinni ez az ember...
2016. november 09. 20:27 #78
- törölt felhasználó -    
A legviccesebbek a kommentek biggrin.gif .Ha egy kicsit is mélyebben követnétek a politikát,rájönnétek,hogy attól még hogy Trump szerintetek homofób meg perverz a politikája nem erre fog hangolódni,nem vesz el semmit a melegektől vagy a nőktől.Hillary ezzel szemben csak azt hangoztatta,hogy több jog a nőknek,melegeknek,feketéknek.Sírhat Katy Perry,szavazhattak és Trump nyert(ráadásul kib*szott sokkal,szóval nem értem mi ez a hiszti).Szerintetek Obama jó volt?Texas ki akart válni az Egyesült Államokból,annyira jó dolgokat akart létrehozni.Clinton KONKRÉTAN ugyanezt a politikát akarta folytatni,szóval a ,,középső Amerika"kicsit megijedhetett.Egyébként hogy Clintonról is pár szót,tagja volt egy szervetnek(ami mostmár egy fegyveres csoporttá nőtte ki magát wink.gif ),és sajnos ez bizonyítva is van mivel '56-ban tanúként beidézték egy ilyen ügyben.A sztárok viselkedése szánalmas,a feministák a legidegesítőbbek,Ariel Winter meg mit képzel?Egyébként segítek:A nagy csatornák mind demokrata(kiv.Fox),szóval aki csak ezeket nézi ne csodálkozzon hogy agyon van dicsérve Clinton wink.gif
3 felhasználónak tetszik: LeerdammerGirl, Elody, Harlow
2016. november 09. 20:28 #79
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gothic01 @ 2016.11.09. 20:18)
Amilyen bolond, kinézem belőle, hogy megpróbálja megvalósítani az ötleteit "ő megteheti alapon"... Ha meg erre a bocsánatkérésre fog rámenni, akkor el is telik azzal az elnöksége 4 éve. Lehet, hogy jobban is járnak az emberek, ha mást nem is csinál mellette.

Azért szerencsére nem tehet meg mindent, amit szeretne. Az amerikai kormányzási rendszer úgy van kialakítva, hogy ne lehessen visszaélni a hatalommal. Bár jelenleg republikánus többség van mindenhol, sehol nincs akkora támogatottsága Trumpnak, hogy pl. háborút robbanthasson ki, vagy hogy alkotmányt módosítson és kivegye belőle mondjuk a nők szavazati jogát. Az un. executive ordert (elnöki parancsot) kizárólag belpolitikai témákban adhat ki, a külpolitikaiakhoz mindig kell a Kongresszus jóváhagyása. Erősen kétlem, hogy a hülyeségeket meg fogják szavazni neki. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Elody
2016. november 09. 20:33 #80
Abbey Wolf
Abbey Wolf
visszatérő vendég
 
StátuszMy First Real Crush Was.......
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.28.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 250185
Offline offline
Számomra nem csak Trump halott hanem azok is akik pártolták ebben a szarban. Gratulálok emberek.
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!