Starity

A Soulbreakers és Dánielfy Gergő búcsúzott ma az X-Faktortól

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. november 13. 18:00 #41
- törölt felhasználó -    
Amúgy azok, akik azért nem kedvelik Lizát, mert nem sztáralkat, jó lenne ha elgondolkodnátok egy kicsit. Ti mit szólnátok, ha nektek mondanák, hogy azért nem vagytok jók abban, amit csináltok, mert nem vagytok "szépek". Szerintem Liza igenis csinos lány, de nem ez számít. Különleges hangszíne van, ami nem biztos, hogy mindenkinek tetszik.
Mindenesetre hajrá Dmitrij!!! *o*
1 felhasználónak tetszik: strawberry252
2016. november 13. 20:43 #42
Beca7
Beca7
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.16.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 233423
Offline offline
Amíg Dmitrij bent van <3 ...nem bántásból vagy ilyesmi,de elég gáz már nézni,hogy a kis "aranyos" Janika elénekelget,míg addig az eddig kiesettek komplett produkciót(ami mellesleg rohadt jó)csináltak...néha nevetséges
2016. november 14. 08:58 #43
ninnalany
ninnalany
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.09.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 246183
Offline offline
Én szeretem Liza egyéniségét, de azért Gergő sokkal jobb dalokat adott elő. Ez olyan, mint legutóbb a Jaggers, értem én, hogy a Szandra nagyon jó, de azt hiszem színésznő és egyben énekesnő, akkor meg? Ez egy tehetségkutató, ahol fejlesztik az embereket, abban a csajban például semmit nem kell már fejleszteni. Na mindegy. Sajnálom Gergőt és sajnálom a csapatokat. Remélem a Ham ko ham bent lesz legalább a TOP 3 - ban. Alexet eddig nem bírtam, de most változott a véleményem. Általában neki adok igazat. Dmitrij pedig nagyon tetszett. Féltem, hogy nem fog neki jól állni a kicsit vidámabb dal, de szerencsére sikerült meglepnie. Hajrá, én amúgy Ham ko ham, Kinga és Dmitrij a kedvenceim.. Barbi is egész jó, de volt már hogy hatalmasat bakizott szerintem a dalválasztással, így ő még vár arra, hogy a kedvenceim közt legyen. smileeee.gif
2016. november 14. 09:00 #44
ninnalany
ninnalany
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.09.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 246183
Offline offline
Nekem amúgy a Ham ko ham, Kinga és Dmitrij a kedvenceim.* Kicsit elírtam. ><
2016. november 14. 15:28 #45
- törölt felhasználó -    
A Soulbreakers- nek nem kellett volna kiesnie. Az a Michael Jackson dalválasztás valóban nagyon rossz volt, de Écskának szerintem nagyon jó hangja van, egyedi stílusa, meg van szerintem minden ahhoz, hogy még hosszú évekig zenéljen, de Alíz Liza és Dánielfy Gergő nekem nem hozták azt a színt, amit a Soulbreakers hozott... Lizának amúgy nagyon szép különleges hangja van, de amilyen szerencsétlenül állt azon a színpadon... és amilyen feladással ment ki a párbajdalt énekelni... teljesen megdöbbentett. A feladás minden jele rajta volt, és Gergő produkciója sem kápráztatott el... bár ha választani kellett volna, Gergőt még elnéztem volna egy darabig, Lizát viszont nem nagyon... legalább Gergő tud mozogni, mosolyog... sokkal előrébb jár ebben, mint Liza.
2016. november 14. 20:02 #46
strawberry252
strawberry252
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.09.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 222469
Offline offline
Mindenkinek van joga véleményt nyilvánítani, de ahogyan azt egyesek teszik....felháborító.A sok írni nem tudó, felszínes, primitív és hozzá nem értő ember osztja itt az észt, hogy kinek van helye az x-faktorban meg kinek nincs.Drágáim, ha a mentoroknak Liza produkciója tetszett jobban, akkor ez van.Ki lehet a véleményeteket normálisan is nyilvánítani.Köszi biggrin.gif
2016. november 16. 00:21 #47
Berger199
Berger199
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.24.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 0
Azonosító: 207049
Offline offline
A Soulbreakers volt a legeredetibb, a legjobb zenekar vérprofi zenészekkel...Nézők! Nem unjátok már a tucat előadókat??? Mért mindig csak a popzenének van létjogosultsága itthon??? Mért ilyen a magyar mentalitás???
2016. november 16. 00:21 #48
Berger199
Berger199
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.24.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 0
Azonosító: 207049
Offline offline
Szánalmas!
2016. november 16. 14:12 #49
misssha
misssha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.21.
Hozzászólás: 1691
Csatolások: 0
Azonosító: 136913
Offline offline
Első vagy második megasztárt simán megnyerte volna a Soulbreakers x évvel ezelőtt, amikor még a tehetség igen is számított.

Mai nézők meg Kristófot sírják vissza. Szánalmas hogy a zene már ennyire nem számít semmit. Mai előadók szerintem nem is nagyon láttak még hangszereket. Szomorú nagyon.

Lizáról meg csak annyit, hogy azért tartják egyéniségnek mert rövid haja van, fiús, gitározik, szereti a macskákat. Ettől már X-faktorba való smileeee.gif gratulálok. A voice-ban első válogatón se jutott volna tovább. Ott legalább tényleg a hangot nézik.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!