Starity

Csattanóval ért véget az Amerikai Horror Sztori 6. évada

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. november 18. 22:37 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Az már biztos, hogy berendelték a hetedik évadot az American Horror Storyból.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. november 18. 22:51 #2
Miss.Vicious
Miss.Vicious
 
StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 962
Csatolások: 0
Azonosító: 213748
Offline offline
Szerintem jó évad volt! Jó volt újra látni Lana Winters és Taissa Farmigát is! heart.gif
2016. november 18. 23:07 #3
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3201
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Mi, máris vége? Be kell pótolnom a lemaradást. Eddig ez az évad tetszett a legkevésbé. Nem mondom, hogy rossz volt... Inkább érdekes. Én se erre számíotta, bár nem tudnám megmondani mire.
2016. november 18. 23:11 #4
- törölt felhasználó -    
Most kezdek neki az utolsó résznek. Szerintem éjfél fele visszajövök még ide. biggrin.gif
2016. november 19. 00:16 #5
- törölt felhasználó -    
Egész jó évad volt! smileeee.gif Nekem tetszett, bár a vége kicsit fura lett.
A 10. részről: A lezáráson kívül semmi bajom nem volt vele. Teljesen jó rész volt, a TV műsoros részekért pedig megy a plusz pont. 8/10
2016. november 19. 08:30 #6
- törölt felhasználó -    
Szerintem ez volt az eddigi legjobb és legijesztőbb évad. Talán jobb is így, hogy 10 rész után vége lett, hiszen ha nagyon elhúzzák az egészet, akkor az a minőség rovására megy. Az évadzáró vége pedig nagyon szomorú volt, sajnáltam, hogy így kellett történnie.
2016. november 19. 09:18 #7
- törölt felhasználó -    
Biztos elkezdem ezt az évadot.. eddig nem került sor rá de a többit elnézve ez is biztos király lesz biggrin.gif
2016. november 19. 09:40 #8
Lejlus
Lejlus
 
StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 2565
Csatolások: 0
Azonosító: 217999
Offline offline
Nekem az utolsó rész nem tetszett. sad.gif Viszont maga a sorozat meg a történet viszont igen.Várom a 7.évadot biggrin.gif
2016. november 19. 09:41 #9
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Úristen, már vége is az évadnak? Én csak az első részt láttam eddig belőle, de az tetszett. Majd valamikor ledarálom smileeee.gif
2016. november 19. 10:00 #10
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Ez az évad hatalmas volt!! Annyira új volt annyira más mint a többi évad! Én összecsapottnak semmiképp nem mondanám hisz rendesen fel volt vezetve a sztori, még részekre is bontották és volt történés rendesen! Na ilyen egy jól megkreált, fantasztikus évad! Igaz én még mindig hiányolom a szokásosokhoz hasonló introt de az hogy ez nem volt méginkább hozzásegítette a sorozatot ahhoz hogy olyan legyen mintha tényleg igazi doku sorit néznénk. Lady Gagát még egy kicsit elnéztem volna a sorozatban (sosem gondoltam volna hogy ezt fogom mondani) valamiért most meg túl kevés lett a szerepe. Na mind1. Szóval ez az egész annyira valóságosnak tűnt amennyire csak lehetett! Lana Winters visszatérését imádtam főleg hoyg így idősként tért vissza na ez cool volt illetve Lee lánya is végre előkerült én hiányoltam a Priscillás szálat de úgy látszik végül az is megoldódott. Nekem tökre bejött az évad akinek ez nem tetszett annak mostmár egy évad se fog mert hogy ennél már jobbat alkossanak nem sok lehetősége van! Meg ezek a fordulatok jézus! ohmy.gif Naggyon durva! Számomra a házban meghaltak közül a Chenék voltak a legfélelmetesebbek! Úristen ahogy a falon mászkáltak! Egyenesen borzongató!
2016. november 19. 10:08 #11
ginredmayne
ginredmayne
visszatérő vendég
 
StátuszMoulin Rouge!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.13.
Hozzászólás: 262
Csatolások: 0
Azonosító: 241404
Offline offline
Legdurvabb evad volt szerintem!
2016. november 19. 10:42 #12
Veraaa
Veraaa
új tag
 
Státusz"Néznek, de nem látnak. Hallgatnak, de nem értenek"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.13.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 0
Azonosító: 257984
Offline offline
Imádtam. Legjobb évad volt.❤
2016. november 19. 11:26 #13
FAMEgaga
FAMEgaga
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 408
Csatolások: 0
Azonosító: 192296
Offline offline
nagyooon jóóóó évad <3 az első 4 rész a legjobb!
2016. november 19. 11:49 #14
Ginuu
Ginuu
❌Faded ❌
 
StátuszAre you insane like me?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 1356
Csatolások: 6
Azonosító: 203876
Offline offline
Nekem nagyon tetszett *-* <3
2016. november 19. 12:59 #15
Ms.Pinky
Ms.Pinky
új tag
 
Státusz,,I don't care what you think,as long as it's about me."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.07.
Hozzászólás: 20
Csatolások: 0
Azonosító: 256931
Offline offline
Nekem személy szerint nagyon nem tetszett ez az évad.Az elején nem is volt rossz,aztán már egy kicsit elegem lett a Matt-Shelby szálból.Ráadásul már azt is közölték az elején,hogy az évadban mindenki meg fog halni.Aztán a csavar után még megfogott kicsit a történet,de két-három részen belül majdnem mindenki meghalt.A 10.rész szerintem teljesen felesleges volt,a kilencedikkel is jól le lehetett volna zárni az évadot.Ami még nagyon nem tetszett,hogy míg a Hotelben például sok főszereplő volt,és valahogy ez nem is volt gond,úgy itt gyakorlatilag négy-öt ember köré épül a történet,a többiek jelenléte pedig szinte nem is fontos a történetben.Pl.:Finn Wittrocknak még az arcát se látni,és alig egy fél részt kap a képernyőn,Wes Benley nagyon jól inditott,majd elmegy,majd visszajön,majd meghal.Lady Gagát se tulózták el,csak úgy,mint Evan Peters,aki gyakorlatilag két vagy három részben van csak benne.Ezek mellett én hiányoltam egy Mott-szálat,ami szerintem azért sokat dobott volna a dolgon.Összegzésben szerintem az a legrosszabb Ahs évad.
2016. november 19. 13:37 #16
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Nekem nem tetszett. Az 5.évadtól egy nagy zavaros katyvasz az egész, csak kapkodod a fejed, hogy most mi van, mi történt meg mi ez. De lehet csak én vagyok már túl hülye ehhez... Ahhoz képest, hogy azt mondták benne lesz Finn Wittrock észre se vettem. Személy szerint azt mondom, hogy a 4. évaddal be kellett volna fejezni. Semmi jóra nem számítok ezek után a 7. évadban sem.
2016. november 19. 14:00 #17
zsofi567
zsofi567
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.08.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 214968
Offline offline
Nekem vegyes érzéseim voltak ezzel az évaddal kapcsolatban... :/
Az ötlet jó volt, a megvalósítás viszont kevésbé. Mindkét "történethez" hozzáadtam volna még egy-két epizódot, főleg a második részhez, gyakorlatilag a végén semmi nem lett lezárva, vagy rendesen megmagyarázva. A karakterekhez egyáltalán nem lehetett kötődni, nem is volt senki (talán Lee-t mondanám kivételnek), akivel együtt éreztem volna.

Pozitívum viszont, hogy sokkal több volt benne az ijesztő jelenet, mint az előzőekben, de ezt sem kifejezetten a kameratechnika számlájára írnám. A hangulata volt az, ami megfogott kicsit, többször is besz*rtam rajta, pedig nem vagyok ijedős biggrin.gif
2016. november 19. 14:28 #18
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Vegyes érzéseim vannak ezzel az évaddal kapcsolatban. A hatodik rész zseniális volt, tényleg. De úgy összességében azt érzem, túl sokat akartak ezzel az évaddal. Horrorosra akarták csinálni, de szerintem már túlzásba estek, sok volt néha. A kilencedik részt nem tudom hova tenni, nekem az volt a mélypont. Meg a vége is....bár nemtudom, sosem tetszenek az utolsó részek. Lana Banana megjelenésének örültem, kedvem támadt újranézni a második évadot, szerintem ezt nálam sosem fogják tudni majd lekörözni.
Összességében nem volt annyira rossz évad, főleg az ötödikhez képest, de valahogy érzelmileg nem tudtak hatni rám.
Kathy Bates alakítása előtt viszont le a kalappal.
2016. november 19. 14:35 #19
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator
 
StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 4412
Csatolások: 15107
Azonosító: 112374
Offline offline
**spoiler alert**

Az eleje nagyon jól indult. Sokkal jobb volt az elmúlt 4 évadnál én szerintem, emlékeztetett a Murder House és Asylum hangulatvilágára, viszont kissé túlzásba estek a készítők, és az egész átment pszichothrillerből eszeveszett öldöklésbe. Már nem tudtak megijeszteni, nem tudtam szorítani a karakterekért, mivel az elején leszögezték, hogy mindenki meg fog halni, kivéve egy személyt. Mondanom se kell, gondolkodás nélkül tudtam hogy ki lesz a túlélő. Ráadásul ez az évadzáró eléggé wtf volt.. mintha öt résznyi eseményt akartak volna 45 percbe belesűríteni. A dafuq-mérőm ott akadt ki, amikor Lee lánya eltűnik, két hétig keresik, majd nini, pont a blood moon idején eszébe jut Leenek, hogy biztos az épületben bujdokol, mire persze hogy csak úgy visszamegy, végülis csak kétszer élte túl azt a sok borzalmat, mit neki egy harmadik alkalom.. az meg már csak a jéghegy csúcsa, hogy a lánya konkrétan megöleti az anyját, és semmiféle bűnbánatot nem tanúsít. Nem tudom, hogy a gyerekszínésszel volt-e a baj, vagy a készítők akarták ennyire ellenszenvessé tenni a kiscsajt, de úgy elvertem volna péklapáttal, hogy még Priscilla is inkább önként ugrik a Butcher nyakába.. apropó Priscilla, nagyobb hangsúlyt fektethettek volna a karakterére, mert így teljesen jelentéktelen volt azon kívül, hogy két részen át Florával játszikált..

Amilyen jól indult, olyannyira lett lapos a történetszál. Ha nem arra mennek, hogy mindenkit szétrancsírozzák, és eszeveszetten futkorásszanak a halálukba a karakterek, valamint ha egy kicsit a realitás talaján maradnak az alkotók (pl1. amikor az igazi Shelby vállába belevájják a baltát, majd egy jelenettel később nyugodtan szaladgál, pl2. ugyanez Leevel és a lábával, pl3. a stáb összes tagját megölik de egyiknek sincs egy szerette sem aki esetleg elkezdené hiányolni, pl4. Lana Wintersön még kicsit dolgozhattak volna a sminkesek, mert a szürkehályogszerű-kontaktlencsén kívül semmiben nem tűnt 40 évesnél idősebbnek, stb), és sokkal inkább a nézők érzelmeire hatnak, az egyik legjobb évad lehetett volna. Such a loss.

Ps. annak viszont kimondottan örültem hogy Lady Gaga kevés szerepet kapott, valami iszonyú hervasztó őt a képernyőn látni.
2016. november 19. 16:01 #20
Domipetra
Domipetra
visszatérő vendég
 
StátuszGîl síla na lû govaded.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.15.
Hozzászólás: 198
Csatolások: 0
Azonosító: 243796
Offline offline
Számomra elég slampos volt..nem volt meg az az igazi AHS hangulat mint a többi évadba. Na hátha majd a következő jobban sikerül. smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!