Starity

Csattanóval ért véget az Amerikai Horror Sztori 6. évada

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. november 19. 20:03 #21
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Először is: az Evan gif-en haldokloom. wub.gif
Másodszor: Nekem ez a 6. évad egyáltalán nem tetszett. Másról sem szólt az egész, csak arról, hogy hogyan belezzük ki a másikat, meg hogyan szúrjuk, vagy vágjuk el a testét. Túlságosan brutális lett, ez már nem American Horror Story. Mögöttes tartalma, célja az évadnak nem volt, semmi érdekfeszítő történet nem volt benne. Túl sokat akartak ezzel egésszel, brutálisabbat akartak, de nem sikerült nekik, így ez lett az eredménye.
2016. november 19. 20:13 #22
- törölt felhasználó -    
Vegyes érzéseim vannak... Egyrészt az alapötletet érdekesnek találom és tetszett, de a sorozathoz képest is kissé túlzásba estek brutalitás faktorral. Az speciel egy szokásos megoldás, hogy minden szereplő meghal, így azon nem problémáztam, de kevésbé a haláluk kivitelezésére voltak rámenve. Továbbá az sem tiszta nekem, hogy ha Lee kísértetként a végén megmaradt, akkor hogyhogy nem volt ott a ház körül Monet, Audrey, Shelby, Rory és a többiek is kísértetként? Hiszen őket is abban a házban/azon a környéken öltek meg. Szóval ez egy kicsit ellentmondásosra sikeredett nekem. A hangulat egész egyedi volt, de nem volt annyira különlegesen egyedi, ha színhez kell kötnöm, akkor valamilyen fakó barna ugrik be róla. Tudom, hogy sokan utálják a Coven-t, a Hotel-t és a Freakshow-t, de azoknak tényleg egyedi volt a hangulatvilág. Az biztos, hogy a Murder House-nál, ami hasonló témakörben mozgott, jobban tetszett és, hogy továbbra is az Asylum nekem a legkevésbé jóra sikerült évad. Flora-t az utolsó részben nagyon utáltam, hogy ezt tette a saját anyjával és még nem is bánja egy szikrányit se, hogy feláldozta valaki olyanért, akivel pár hetet töltött egész életében...
2016. november 19. 20:23 #23
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Nekem igazából tetszett, bár a végére kezdtem elveszíteni a fonalat. Evant hiányoltam leginkább. Nagyon keveset szerepelt a korábbi évadokhoz képest. Sokkal másabb volt ez az évad mint a többi. Fogalmam sincs, mivel rukkolnak elő a következőben, de ahhoz, hogy végérvényesen is egy igazán jó sorozatnak maradjon meg, össze kell magukat szedniük a készítőknek. A színészek kiváló munkát végeztek, annak ellenére hogy kicsit túl sok vér és brutalitás került bele. Összességében jó volt, de nem lett újonnan a kedvencem. smileeee.gif
2016. november 19. 20:40 #24
cujo0227
cujo0227
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.25.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 259259
Offline offline
Én imádtam. A 6. az egyik legjobb évad volt. Azt sajnálom, hogy Lady Gaga keveset szerepelt, őt nagyon csípem:) Bár az örök favoritom most is Sarah Paulson volt. Remélem lesz magyar szinkronos változat is. Akkor újra megnézem az évadot.
2016. november 19. 20:52 #25
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Nem semmi, hogy már is vége! Be kell hoznom a lemaradást!
2016. november 20. 13:32 #26
- törölt felhasználó -    
Az elején fantasztikus volt ez az évad, viszont így a végére, ez az első olyan, amivel nem vagyok megelégedve, számomra elrontották. Taissa felbukkanásának nagyon örültem, már hiányzott. Viszont, Evan rettenetesen háttérbe lett szorítva a szezonban,ami engem különösen lesújtott. Sarah volt itt is a kedvencem, mint az előző évadban is. Mindettől függetlenül én már alig várom a 7. évadot! heart.gif
2016. november 20. 17:14 #27
- törölt felhasználó -    
Én nekem tetszett <3
2016. november 20. 17:35 #28
- törölt felhasználó -    
Személy szerint az egyik legjobb témájú évadnak tartom. Jó volt ez a dokumentum stílus, az is ahogy kivitelezték, szóval tetszett, a szereplők megint csak jól meg lettek írva - és eljátszva. Ez a cast fergeteges, mint mindig. Evannek tény, hogy kevés szereplés jutott, de abban az egy részben, amikor Edwardot játszotta, ismételten brilliózott biggrin.gif Roryként is édes volt. Kíváncsi vagyok a hetedik évadra, főleg a témára. Biztos valami nem várt lesz (a Coven és MH crossoveren kívül).
Valamint úgy érzem, kezdenek összekötődni a szálak a korábbi évadokkal (pl. a Mott família és még az Hotelből is volt pár visszautalás az előző évadokra, vagy szereplők tértek vissza, bár Queenie-n még mindig nem léptem túl), szóval örülnék, ha kapnánk több infót és egy tisztább képet, mert engem nagyon érdekelne. laugh.gif
2016. november 25. 14:56 #29
léda00
léda00
 
Státusz"Elbújok egy fűszál mögött s innen figyelem, hány dimenziós ez a világ"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.16.
Hozzászólás: 652
Csatolások: 0
Azonosító: 211915
Offline offline
Az első és második évad után nekem ez volt a kedvencem,még ha találtam is benne néhány kivetni valót.
Flora karaktere rettentő unszimpatikussá vált a végére,úgy is,hogy csak egy kislány. Sajnáltam,hogy Evan Peters,Kathy Bates vagy Denis O'Hare(és sokan mások) csak ilyen kicsi szerepet kaptak.
Na meg a brutalitás...szerintem ebben az évadban túlzásba estek a készítők.
De ezektől eltekintve érdekes történetet,karaktereket és izgalmas élményt kaptunk. Ismét smileeee.gif
2016. november 26. 12:03 #30
vilucsajby
vilucsajby
új tag
 
StátuszNormal People Scare Me <>
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.16.
Hozzászólás: 75
Csatolások: 0
Azonosító: 240434
Offline offline
Nekem kicsit vegyes érzelmeim vannak ezzel az évaddal kapcsolatban. A legelején oda meg vissza volt érte, és gondoltam magamban: "O.. hát ez egy király évad lesz !<3" kicsit csalódnom kellet. Ugyanis egyre több negatívum lett benne: 1.Evan nagyon "semleges" szerepet kapott (szerintem) 2. Kicsit kusza lett az egész évad. 3. hiányoltam belőle azt a nagy "bumm" érzés (lehet hogy csak én vagyok igy ezekkel... De RENGETEG pozitívum is volt benne, Személy szerint pl.rettenetesen örültem Taissanak <3 Minden esetre rettenetesen várom a 7.évadot <3
2016. december 02. 21:17 #31
- törölt felhasználó -    
Már megszoktam a horror kliséket a sorozattól, az ötödik évadnál még kifejeztten tetszett is ezeknek az alkalmazása, de ennyire ötlettelenre még egyik évad sem sikerült mint ez laugh.gif A kliséknél már csak az állandó sírás, az egy részben 70X elhangzó "oh my god" nyavajgások voltak rosszabbak. A 8. résztől meg már végképp a legalja, belezés, csonkítás, semmi dráma vagy egy értelmes történetszál..
Ezek ellenére szerintem nem rossz az évad, főleg a covenhez és freakshow-hoz képest. Szerintem nálam az Aslyumot és a Hotelt egyik sem fogja már felülmúlni rolleyes.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!