Starity

Jáger Kinga és Ónodi János búcsúzott ma az X-Faktortól

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. november 20. 12:39 #21
FeketeHolló
FeketeHolló
visszatérő vendég
 
Státusz"Reality is a prison"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.14.
Hozzászólás: 164
Csatolások: 29
Azonosító: 259737
Offline offline
"Szerintem Asaf Avidan dalokat úgy el tudna énekelni, hogy mindenkinek tátva maradna a szája!"
ezt írtam a legutóbbi cikk alá, és voilá, ezt énekelte! Nagyon tetszett, és néha úgy érzem magamat, mintha valódi boszorkány lennék ezzel a 'jósolgatással'. Én is ezt a két versenyzőt küldtem volna haza az adás után, tehát most semmi ellenvetésem nem volt. Dmitrij szerintem most nem volt olyan jó.
HAJRÁ, VINCZE ALIZ LIZA! HAJRÁ HAM KO HAM! (egyébként Opitz Barbi is hatalmas énekes)
2016. november 20. 12:55 #22
ibbi427
ibbi427
 
Státusz,,Wer kämpft, kann verlieren, aber wer nicht kämpft, hat schon verloren!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.09.
Hozzászólás: 889
Csatolások: 0
Azonosító: 233100
Offline offline
Szerintem Dimitrij a legjobb. Neki kell nyernie.!!
Fejes Sznadra meg idő kérdése mikor esik ki. Nem a legjobb a csaj
Kingat nem sajnalom,Onodi Janost sem:)
2016. november 20. 13:01 #23
- törölt felhasználó -    
Én talán most először az élő show megkezdése óta értek egyet a végkifejlettel. Dimitrij viszont egyáltalán nem volt unalmas, gyönyörűen énekelt, ahogy mindig. Opitz Barbi hatalmas tehetség szintén. A többiek, most viszont nem tudtak meggyőzni. Még mindig van ott olyan, akinek semmikeresnivalója az élő showban véleményem szerint.
2016. november 20. 13:03 #24
- törölt felhasználó -    
De az egészben az is benne van, hogy Jáger Kinga hiába tehetséges és nagy a támogatottsága. Nincs érdekes háttérsztorija, mint mondjuk Mata Ricsinek, aki ebben az adásban (és az előzőben is) szerintem kicsit gyenge volt,de van háttértörténete.
Aliz azért van még bent, mert van egyénisége.
Lehet ezt még sorolni, de az RTL-nél egyértelmű, hogy csak a nézettség az érdek.
2016. november 20. 13:12 #25
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
A Wellhello mióta sláger? xD Max a számuk lehet az! biggrin.gif Amúgy Barbi megint jó volt Kinga szerintem ennyire azért nem volt rossz ahogy Jani sem!
2016. november 20. 13:18 #26
DirectionerGirl001
DirectionerGirl001
 
StátuszIM NEVER GONNA STOP LOVING HARRY STYLES
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.20.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 0
Azonosító: 246892
Offline offline
A lényeg hogy Dimitrij tovább ment heart.gif
2016. november 20. 13:36 #27
Lora Momsen
Lora Momsen
visszatérő vendég
 
StátuszI'm just a small town girl livin' in a lonely world
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.30.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 0
Azonosító: 233972
Offline offline
Szerintem egyértelműen Kinga volt az egyik legtehetségesebb énekes a műsorban. Gyönyörű, nem buta, mint a föld és van hangja, de nagyon úgy tűnik, hogy ez sokaknak nem elég. Itt nem különcöket kéne kutatniuk, akik kiadnak egy-két dalt az X-faktor végeztével, majd eltűnnek a süllyesztőben, mert csak a hangszínük egyedi, egyébként tudni nem tudnak semmit. Persze ez csak az én véleményem, de Mata Ricsi lett volna az első versenyző, akit páros lábbal rúgok ki az épületből. Elég egyértelmű, hogy nem a nemlétező énektudása miatt tartják benn, hanem azért, mert hátrányos helyzetűnek számít (a házukat látva merem csak ezt kijelenteni). Ha ő nyeri meg, akkor sokak örülnek majd, hogy "Jaj, végre nem egy szép és jó hanggal megáldott ember nyerte meg a showt", de ez nem erről kéne, hogy szóljon. smileeee.gif
2016. november 20. 13:45 #28
RsSissi
RsSissi
visszatérő vendég
 
Státuszx
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.10.
Hozzászólás: 106
Csatolások: 0
Azonosító: 258784
Offline offline
Lora Momsen szerintem az olyanok tűnnek el a süllyesztőben, mint Kinga, mert ilyen lány már van ezer. Szép, nem rossz a hangja, de ennyi, nincs benne semmi érdekes.
Ricsinek pedig igenis van hangja.
2016. november 20. 13:57 #29
Tiramisu02
Tiramisu02
visszatérő vendég
 
StátuszMeow
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.07.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 0
Azonosító: 260791
Offline offline
Igen RsSissi Ricsinek igen is van hangja! smileeee.gif heart.gif
2016. november 20. 13:59 #30
Hanna6155
Hanna6155
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.27.
Hozzászólás: 92
Csatolások: 0
Azonosító: 192481
Offline offline
Lora Momsen szerintem a mentoroknak igaza volt, hogy Kinga egy olyan dalt választott amihez ő kisebb... és szép lány meg jó a hangja, de most tényleg nem volt a legjobb.. Ricsinek pedig van hangja ..
Egyépként teljesen egyetértek Rs Sissi..
2016. november 20. 14:24 #31
misssha
misssha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.21.
Hozzászólás: 1691
Csatolások: 0
Azonosító: 136913
Offline offline
Az, hogy a mentoroknak beleszólásuk van az egész felkészülésbe, az rontja el az egészet.

Nézzetek előadásokat Ónodi Jánostól a youtubeon, vagy elég csak meghallgatni miket énekelt amíg el nem jutott az élő show-ig. Mind illett a hangjához, szépen énekelte. Mert azokat ő választotta. Az élő showban meg elveszett. Én nem vagyok profi énekes se semmi más, de így a hangszíne alapján én teljesen más dalokat adtam volna neki, amikkel igenis tudott volna nagy pillanatokat okozni. Nekem amúgy ő (volt) a kedvencem.

Jáger Kinga annyira nem fogott meg, bár szépen énekel. Ez a Beyonce dal tényleg erős húzás volt. Ez is a Gabi hibája. Neki Selena Gomez vagy Ariana Grande féle számot kellett volna adni, nem Beyonce, amihez kell egy olyan kisugárzás, amilyen még Tóth Gabinak sincs.

Fejes Szandra hogy bent maradt, nem tartom igazságosnak. egyrészt a zsűri nyalt neki, másrészt másodszor párbajozott. Gáspár Laci átgondolhatta volna, ha Janit mondja egyenlő szavazatok miatt szerintem a boríték alapján Szandra ment volna el. És ha már Szandra kapott egy 2. esélyt még az első párbajánál, Jani is megérdemelte volna. Jani neki sokkal biztosabb pont volt. Szandrának tucat hangja van, nincs is olyan megjelenése ami a színpadra illik, ő tényleg a színházba való. Az éneklése is sokszor már idegesítően túl van színészkedve. Neki már van karrierje, tényleg ahogy Byealex mondta ő ilyen öregesebb vonalat képvisel, miközben a sok tehetséges feltörekvő fiatalt meg elküldik miatta.

És még annyit hozzáfűznék amit már az egyik cikknél leírtam. Hogy a 10 évvel ezelőtti megasztárt vagy nem tudom mi volt akkor, simán megnyerte volna a Soulbreakers, vagy a Jaggers, vagy Ónodi János. Akkor még számított valamit a zene, a muzikalitás, akkor még nem Tóth Gabik meg Byealexek (bár őt egyre jobban kedvelem) ültek a zsűriben hanem Presser Gábor, Novák Péter. Na meg most a nézők is Petics Kristófért vannak oda, meg ezért a Lizáért. Ricsi is Dimitri is szerintem hallgathatatlan volt tegnap, mégis odavolt értük a legtöbb ember, (inkább a fiatal lányok) nem hiszem el hogy ők ugyanazt hallották... Én nem néztem a műsort, csak hallgattam mert közben mást csináltam, de én ezeket a produkciókat még a castingon se engedtem volna tovább. Tény, hogy amúgy jó hangjuk van, de nem tudnak azért mindent elénekelni.

Mindegy, ez a széria nagyon gyenge, már a mentorházas döntések után látszott, hogy hozzá nem értők válogatták őket. A válogatásokon jobb produkciók voltak mint most élő adásban... szánalom.
2016. november 20. 15:22 #32
Modell Fanok4
Modell Fanok4
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.07.
Hozzászólás: 670
Csatolások: 439
Azonosító: 251456
Offline offline
Kinga kedvencem volt, de Barbi meg Ricsi még bent van.
2016. november 20. 16:56 #33
DaffyD
DaffyD
visszatérő vendég
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.01.13.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 143199
Offline offline
Ezt a Fejes Szandrát valaki nagyon futtatja, de egyre jobban irritál. Amellett, hogy a hangja irritáló, álművészi, gyakorlatilag másodszor dobnak ki miatta egy sokkal jobb énekest. Először a Jaggers, amelyik az egész széria legjobbja volt (a Soulbreakers mellett), most Ónodi János, akinél csak Opitz Barbi jobb a szólóénekesek közül. Magyarul a 4 jóból 2-t Fejes miatt küldtek haza. De az se semmi, hogy Vince Aliz, Ham ko Ham, Mata Ricsi ittvannak még. 0 hanggal, kisugárzással.
2016. november 20. 17:58 #34
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Whiteangel és misssha, már mindent elmondtatok,nincs több hozzáfűznivalóm...
2016. november 20. 19:37 #35
Berger199
Berger199
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.24.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 0
Azonosító: 207049
Offline offline
Sajnálom, hogy kiesett Kinga sad.gif. Nagyon szexi csajnak látom, lélegzetelállítóak a mellei biggrin.gif
2016. november 21. 20:44 #36
- törölt felhasználó -    
Nagyon sajnálom Ónodi Jánost! Szandrának közel sem volt olyan jó hangja, mint Janinak! Még ez a Liza is! Miért kell egy olyan lányt isteníteni, akinek nincs hangja, se ízlése?! De tényleg semmi különleges nincs benne! Remélem kifog esni már végre. De nagyon drukkolok Opitz Barbi és Mata Ricsi!
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!