Starity

Virginia Hernández csalódott, de nem adja fel

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. november 24. 18:06 #1
Bogi13
Bogi13
陽炎
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.27.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 50928
Azonosító: 62047
Offline offline
A 2016-os Miss Earth Panama cím birtokosa igazságtalannak érzi a verseny végeredményét, úgy gondolja a zsűri nem a szépséget nézte, hanem a versenyző országának befolyását.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. november 24. 18:15 #2
kuci100
kuci100
 
Státusz"La vie est, ce qu'elle est"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.23.
Hozzászólás: 801
Csatolások: 0
Azonosító: 248788
Offline offline
Érdekes, a Miss Worldön meg a Miss Universen is mindig ott van az USA, pedig a többiekhez képest nem is küld szép lányokat.(A többiekhez képest!)De befolyásos ország, ott kell lenniük a topban.
2016. november 24. 18:18 #3
Bogi13
Bogi13
陽炎
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.27.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 50928
Azonosító: 62047
Offline offline
Igazából nem lepődtem meg, mikor Virginia nem került be a legszebb 16-ba. Nem voltam elragadtatva, mikor megtudtam, hogy ő lesz a Miss Earth Panama cím birtokosa, Sheldrynek jobban örültem volna és több esélye is lett volna. Azonban az tényleg felháborító, hogy ezen a versenyen mindig ugyanannak az országnak a képviselői kerülnek be a legszebbek köré. Gondolok itt az összes Miss Venezuelára, akik majdnem minden évben a top 4-ben vannak. unsure.gif

Tavaly Carmen volt a legszebb az egész mezőnyben és a legtöbb aranyat ő vitte haza, a top 16-ba meg nem került be... vicc ez az egész verseny.

Tök jó, hogy Virginia nem adja fel, de szerintem egy Miss Universe túl nagy falat lenne neki... majd meglátjuk.
2016. november 24. 19:09 #4
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
Neeee már!! Attól még, hogy ő nem került be a legjobb 16-ba, nem jelenti azt, hogy esetleg legközelebb egy másik panamai lánynak ne sikerült volna! Azzal, hogy ő itt hisztizik, egy csomó másik lányt foszt meg attól, hogy megmérethesse magát, még ha ugyan nem is kerülnek be-tegyük fel a politika miatt, de ez nem bizonyított- akkor is egy ÓRIÁSI lehetőség, hiszen ez nem mindennapi élmény egy lány számára!! Hiszen világot látha, élményeket szerezhet, gyönyörű ruhákban lehet és nem utolsó sorban kihozza magából a maximumot!! Remélem, a szervezők meggondolják magukat, és jövőre is megadják az esélyt egy lánynak!!!
2016. november 24. 19:19 #5
xDayana
xDayana
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.12.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 79
Azonosító: 183196
Offline offline
Megértem, hogy rossz érzés, hogy évek óta nem kerül be a versenyzőjük, de ezzel tényleg csak mástól veszik el a lehetőséget. Van aki tényleg nem a nyeremény miatt megy. Már az is nagy dolog, hogy kijutsz egy ilyen versenyre.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok