Starity

Vince Aliz Liza távozott ma az X-Faktorból

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. november 27. 17:47 #61
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2016.11.27. 12:25)
És majdnem egyforma a nevetek is smileeee.gif


Igen, ezen jót mosolyogtam, mikor megláttam hogy hívják. Azt hittem egyedi a nevem, de úgy látszik nem. sad.gif rohog.gif Valaki meg is kérdezte, hogy nem e én vagyok az, hát nem. smileeee.gif
2016. november 27. 17:49 #62
- törölt felhasználó -    
Idézet (Britney Spears Fun @ 2016.11.27. 12:56)
De egy pasi ne énekeljen már Brit számot XDDDDD


Igazából énekelhet bárki, de akkor tegye azt normálisan, nem meggyalázva szegény Britney számát. Szörnyű volt én 10 mp múlva el is kapcsoltam a TV-t mert nem bírtam hallgatni ahogy parodizálja Britney-t ez a tehetségtelen ukrán. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. november 27. 18:13 #63
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
Akkor is Ricsi, Dmitrij es Barbi a legjobbak! heart.gif
Nem tudom, mibol gondoljatok, hogy Ricsi elszallt magatol, de ez kicsit sem igaz! Ha el lenne magatol szallva, akkor nem mondta volna azt a multheten, hogy nem erdemli meg a tovabbjutast, mert elrontotta a szoveget.. Ami amugy meg az olyan "profikkal" is megesik, mint pl Lady Gaga, vagy Katy Perry. smileeee.gif) Ugyhogy ne allitsatok olyan dolgokat, amik kicsit sem igazak!
2016. november 27. 18:28 #64
- törölt felhasználó -    
Végre kiesett Lizácska!!! smileeee.gif Engem nem érdekel hány embernek volt a példaképe, akkor sem volt jó hangja!
2016. november 27. 20:16 #65
Bella Pearl
Bella Pearl
soy valiente
 
Státuszshe might be shy sometimes, but honey, she is fierce!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.16.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 1037
Azonosító: 191721
Offline offline
Félreértés ne essék, semmi bajom Lizával, de szerintem hallgathatatlan. Szandrával az a problémám, hogy bemegy a színpadra, és csupán énekel egyet. Számomra nem ad át semmit.
2016. november 27. 21:42 #66
DarkHipster
DarkHipster
visszatérő vendég
 
StátuszIdegen: Fiú vagy, vagy lány? Én: Rumbatök vagyok. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.26.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 235012
Offline offline
Egy életérzés, mikor a hangját hallgatom. Most, hogy kiesett, nincs értelme néznem ezt. Egész biztos ott leszek a koncertjein, megveszem a lemezét. Le vett a lábamról! Hajrá Liza, bárki bármit mond, te voltál a legjobb!❤
2016. november 27. 21:45 #67
kuci100
kuci100
 
Státusz"La vie est, ce qu'elle est"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.23.
Hozzászólás: 801
Csatolások: 0
Azonosító: 248788
Offline offline
Nem tudom, miért nem szeretik Szandrát. Pedig egy igazi díva gyönyörű hanggal. Opitz Barbi lehet hogy a legjobb hanggal van megáldva meg a nagy haja miatt különleges és eddig nagyon bírtam. De most már kezd unalmas lenni a "jókislányvagyokaligszólalokmegdenagyonaranyosvagyokéskedveske" már kicsit unalmas.
2016. november 28. 17:50 #68
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Hát nem tudom, Liza elég érdekes volt, különleges stílussal, amivel persze semmi baj, de a hangja nekem egyáltalán nem jöttbe. Nem találtam szépnek, ami megnyugtatni, vagy felvidítana vagy bármilyen érzelmet váltana ki belőlem, azon kívül,hogy elég volt már ebből ennyi is...és most lehet szidni, de ez a véleményem, nem tehetek róla, az én fülem nem tud ráállni és én sem akarok. Liza különleges ami tökjó,kicsit kiszakít a hétköznapokból de mint énekes, nem állja meg a helyét az x-faktorban...mondjuk Szandrának meg hiába van jó hangja, nem nagy szám és hamar megunom, de egy fokkal még mindig jobb talán
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!