Starity

2NE1: feloszlott a csapat

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. november 28. 20:02 #21
Shawol19
Shawol19
visszatérő vendég
 
Státuszmonstantól x lesz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.15.
Hozzászólás: 334
Csatolások: 0
Azonosító: 224313
Offline offline
lejárt az idejük:( sajnos ugyan ez vár a BigBangre, és lassan, a SuJura is. /és egyszer mindenkire/
2016. november 28. 22:13 #22
Helga27
Helga27
Queen of Nothing
 
StátuszBirth is begin of death
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.11.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 5
Azonosító: 244743
Offline offline
NEEEEEE!!!!!!!! ohmy.gif
2016. november 28. 22:14 #23
- törölt felhasználó -    
pedig olyan jók voltak. vhogy a szívemhez nőttek. hiányozni fognak. de legalább Cl és Dara marad:)
2016. november 29. 10:37 #24
DaeXRe
DaeXRe
új tag
 
StátuszFighting
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.30.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 259435
Offline offline
nagyon sajnalom oket jo csapat voltak
2016. november 29. 19:31 #25
- törölt felhasználó -    
A BLACKPINKet hibáztatjátok? Komolyan? Tehetnek a lányok arról, hogy YG nem figyelt oda a bandáira? Nem ők kérték meg a céget, hogy "jajj, csak velünk foglalkozz, a többi le van sz*rva"... Ne legyetek már buták, jézusom.
Ami meg a bandát illeti, nagyon sajnálom őket, és még mindig nem tudom felfogni... De sajnos számítani lehetett rá, hiszen nem mutattak semmit, ráadásul Minzy is kilépett, emellett mindenki a maga útját járta. Viszont az borzasztó módon idegesít, hogy a lányok elkezdték csinálni a dalaikat, és a klipeket, készültek a visszatérésre, erre semmi nem lett belőle... De talán jobb is így. Ígyis elérték, hogy a fanok szívében ők lettek a legnagyobbak. Azt viszont sajnálom, hogy Bom nem szerződött le, mint szólóénekes, mivel ő a kedvencem, és amilyen hanggal ő rendelkezik, biztosan megállná a helyét egyedül is, de meg lehet érteni a döntését...
Mikor megismertem a kpopot, a 2NE1 volt az egyetlen lánybanda, akiket hallgattam, és szerettem. Nagyon jó zenét csináltak együtt, amivel szép pillanatokat okoztak. Hiányozni fognak, mint csapat, szomorú is vagyok a feloszlásnak, de legalább megismerhettem egy nagyszerű csapatot a személyükben heart.gif
2016. november 29. 21:42 #26
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Kedvenc lánycsapatom volt, ők voltak szinte az elsők akikért rajongtam, imádom őket a mai napig, Bom pedig az egyik UBm. Szóval, igen elég szarul esett, hogy feloszlottak. Őszintén szólva számíthattam már rá, főleg Minzy kilépése után, de... Állítólag bejegyeztek dalokat, volt klippforgatás, Bom többször járt az épületben és promozta az új YYG dalokat, szóval nem tudom, nekem nem tiszta ez az egész. Főleg azért nem, mert CL elmondta, hogy a 2NE1 új albumára koncentrált, a sajátja helyett, de valami közbejött...
YG amúgy hihetetlenül szar főnök, ezt mindig bebizonyítja.
2016. november 30. 09:39 #27
- törölt felhasználó -    
Idézet (kimyeochan @ 2016.11.29. 19:31)
A BLACKPINKet hibáztatjátok? Komolyan? Tehetnek a lányok arról, hogy YG nem figyelt oda a bandáira? Nem ők kérték meg a céget, hogy "jajj, csak velünk foglalkozz, a többi le van sz*rva"... Ne legyetek már buták, jézusom.

De attól még lehet a Blackpink a hibás olyan szempontból hogy a YG a többi csapata helyett a bp-re koncentrál főleg hogy milyen népszerűségre is tettek szert.úgy tűnik a YG egyszerre csak egy lánycsapatot akar magának és a bp debütálásával már biztosra tudtam ,h a 2ne1 feloszlik. Senki se mondta hogy a csajok megkérték a céget hogy csak velük foglalkozzanak biggrin.gif csak láss a szöveg mögé.

De mindegy is ez, a fő bűnös itt a YG. Ha nekem lenne egy népszerű cégem ilyen jó csapatokkal én biztos hogy jobban odafigyelnék mindenre. Az SM lehet ,hogy egy k*csög és szigorú cég, de nem csinál ilyen meggondolatlan dolgokat biggrin.gif


2016. december 01. 21:18 #28
- törölt felhasználó -    
Idézet (cidertally @ 2016.11.30. 09:39)
De attól még lehet a Blackpink a hibás olyan szempontból hogy a YG a többi csapata helyett a bp-re koncentrál főleg hogy milyen népszerűségre is tettek szert.

Hát, ne haragudj, de nem tudok egyetérteni veled, mivel még mindig nem a lányok tehetnek arról, hogy a cég jelenleg rájuk koncentrál. Itt egyedül a cég a hibás, mint ahogyan le is írtad:
Idézet
De mindegy is ez, a fő bűnös itt a YG.

Az igaz, hogy attól, hogy új bandát debütáltat, nem kellene hanyagolnia a régieket, főleg, hogy nem mindennapi előadókkal dolgozik együtt évek óta, akik ráadásul jó sok pénzt hoztak a konyhára. De az akkor is idegesít, hogy egyesek a BLACKPINKre haragszanak a banda feloszlása miatt, ami szerintem hülyeség. Lehet azt mondani, hogy elfogult vagyok, elvégre imádom a lányokat, de szerintem értelmetlen őket támadni a 2NE1 feloszlása miatt. pardon.gif
2016. december 04. 07:41 #29
- törölt felhasználó -    
Így visszajöttem olvasgatni mégegyszer és kiakasztó hogy mennyi nehézfelfogású ember van..
2016. december 11. 15:34 #30
- törölt felhasználó -    
Ez nem nehéz felfogás,egyszerűen csak mindenkinek megvan a saját véleménye amit tiszteletben kell tartani. Most ha ő úgy gondolja,hogy a BlakcPink a hibás (és itt szerintem nem a lányokat,hanem eleve a csapat létrejöttét hibáztatja ) akkor ő úgy gondolja. biggrin.gif Szerintem is a BP a hibás ÉS NEM A LÁNYOK,ettől jobban nem tudom elmagyarázni a saját véleményemet. biggrin.gif Ha jobban tetszik akkor úgy mondom,hogy a YG a hibás. De tényleg felesleges ezen rágódni,feloszlott egy csodás csapat amit már nem tudunk visszafordítani,helyette ott a BlackPink ami megint csak szép és jó ,de nem tudja kárpótolni a nagy veszteséget. smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Park Bom Park Bom 500.