Starity

Szerelemre vágyik az x-faktoros Fejes Szandra

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. december 07. 10:15 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Az RTL Klub tehetségkutató műsorának legutóbbi kiesője szívesen alapítana már családot, de az ehhez alkalmas férfit még nem találta meg.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. december 07. 13:19 #2
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Jól gondolja de az első képen nagyon meglátszik a photoshop! xD
2016. december 07. 14:56 #3
Tiramisu02
Tiramisu02
visszatérő vendég
 
StátuszMeow
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.07.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 0
Azonosító: 260791
Offline offline
Megfogalmazódott bennem egy negatív hozzászólás!! sad.gif mèg pedig az hogy szandrám figyi fogyj le mert ilyen alakkal nincs esélyed!!!
2016. december 07. 16:05 #4
f.petra
f.petra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.25.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 243070
Offline offline
Tiramisu02 Hála égnek,hogy valaki leírta helyettem.
2016. december 07. 17:24 #5
- törölt felhasználó -    
Tiramisu02 igazad van!!
2016. december 07. 18:23 #6
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Sok sikert! (:
Annyira megérdemelné
2016. december 07. 18:30 #7
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Az meg,amit az előttem leírók kommenteltek (kivéve Lulu) nagyon gusztustalan! Ja
Hány interjúban elmondta,hogy nem tehet az alakjáról? Genetika! Ja,nekem is van úszógumim,pedig 13 vagyok,és miért? Genetika. Fogyózok,és semmi!
Ja,és ronda is vagyok. Ezek szerint engemSOHAsenki nem fog szeretni! Gratulálok nektek! Úgy látszik,fiatal léttemre több tisztelet,megértés szorult belém,mint belétek,de nyugi! Az elítélés nálatok több,mint az enyém.
Ja,és még valami. Azzal,hogy Ti ilyeneket gondoltok,hogy egy embert csak az alakjáért, szépségéért lehet szeretni,ocsmány,undorító...hányingerem lett attól,amit írtatok,és sápadt lettem. De komolyan. Az,aki egy embert a külseje miatt szeret,hát,nos...az hülye. Gerinctelen. Bunkó. Barom. Na,jobb,ha itt hagyom abba a melléknevek felsorolását. Az nem is igazán szeret egy embert. Az embert a szívéért,lelkéért,személyiségéért kell szeretni.
Nos,eléggé érzékeny vagyok erre a témára...szégyeljétek el magatokat!
2016. december 07. 18:32 #8
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Szandra! Ne foglalkozz a negatív véleményekkel! Senki sem hibátlan. Neked viszont a leked a helyén,a karriered ép, és ez a lényeg(:
2016. december 07. 23:30 #9
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Idézet (Tiramisu02 @ 2016.12.07. 14:56)
Megfogalmazódott bennem egy negatív hozzászólás!! sad.gif mèg pedig az hogy szandrám figyi fogyj le mert ilyen alakkal nincs esélyed!!!



Nem mondták még neked, hogy más embert leszólni a külseje miatt baromira prosztó és gyerekes dolog?
2016. december 10. 21:43 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Tiramisu02 @ 2016.12.07. 14:56)
Megfogalmazódott bennem egy negatív hozzászólás!! sad.gif mèg pedig az hogy szandrám figyi fogyj le mert ilyen alakkal nincs esélyed!!!

Bennem is megfogalmazódott egy negatív gondolat, de veled kapcsolatban: ásd el magad.Az élet nem így működik, hogy az ember csettint egyet, és rögtön deszkává válik. Nem mondta ki, de biztos vagyok benne, hogy kipróbált már különböző fogyókúrákat, de könyörgöm, nem mindenkinek válik be. A mamám is túlsúlyos volt, és egész életében olyan fogyókúrákat próbált ki, amikre azt mondták, hogy garantáltan lefogyasztja az embert. Csak neki a testfelépítése miatt nem tettek csodát az ilyenek, és végül azt mondta, hogy lesz*rja, akinek nem tetszik hogy ilyen, ne nézzen rá. Lehet, hogy Szandrán van felesleg, de ha talál valakit, az nem az alakja, hanem a személyisége miatt fogja szeretni. Neked pedig a többi veled egyet értő észlénynek csak annyit mondok, hogy ha csak gyerekes sz*rságokat tudtok az olyan emberekről mondani, akik kicsit is "mások" (szerintem simán mondhatom ezt, elvégre már azokat is lenézik az emberek, akik kövérek), gratulálni tudok a felfogásotoknak. Szálljatok magatokba, és gondolkozzatok el azon, mi lenne veletek, ha ti lennétek a helyében és azzal kéne szembesülnötök, hogy szidnak, bántanak a súlyotok miatt. Undorítóak vagytok. pardon.gif
Én szurkolok neki, biztos vagyok benne, hogy találni fog maga mellé valakit! smileeee.gif
2017. január 15. 18:22 #11
dettus7
dettus7
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1996
Csatolások: 18
Azonosító: 131164
Offline offline
szerintem az ilyen alakkal igenis van esély! szégyelljen magát valaki aki azt gondolja ha kövéreknek nincs esélye a szerelemre. IGENIS VAN! hinni kell, nem a külsőre kell nézni. istenem hülyék :/

Sok sikert Szandi, nagyon szép, mosolygós smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok