Starity

Nikki Sixx törölte Facebook- és Twitter-fiókját

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. december 11. 16:18 #1
- törölt felhasználó -    
A Sixx:A.M. basszusgitárosa eddig érthetetlen okok miatt megvált Facebook- és Twitter-fiókjától.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. december 11. 17:19 #2
kytiladdy
kytiladdy
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.28.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 256703
Offline offline
teljes mértékben meg tudom érteni. eléggé kattant így is, hogy már minden a neten zajlik >< de amúgy a mötley crüe nem feloszlott? sad.gif
2016. december 11. 17:24 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (kytiladdy @ 2016.12.11. 17:19)
teljes mértékben meg tudom érteni. eléggé kattant így is, hogy már minden a neten zajlik >< de amúgy a mötley crüe nem feloszlott? sad.gif

De igen, feloszlott, nem is állítottam mást a cikkben. Jelenleg Nikki a Sixx:A.M.-mel tevékenykedik.smileeee.gif
2016. december 11. 18:01 #4
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
És mi lesz azokkal, akik nem tudnak elmenni a turnéjára? Na mindegy, szerencse hogy azt sem tudom ki ez... rohog.gif
2016. december 11. 18:04 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (Selena Gomez Fan.2 @ 2016.12.11. 18:01)
És mi lesz azokkal, akik nem tudnak elmenni a turnéjára? Na mindegy, szerencse hogy azt sem tudom ki ez... rohog.gif

Követik ŐT Instagramon. pardon.gif
Egyébként ő egy amerikai basszusgitáros, aki egykor a Mötley Crüe nevű glam csapatban tevékenykedett, jelenlegi zenekara pedig a Sixx:A.M., bár ez a cikkből is kiderült.
2016. december 11. 18:16 #6
- törölt felhasználó -    
Szerintem akkor lenne okuk kétségbe esni a rajongóknak, ha mindenről leiratkozna- ezt a fiókot szerintem miattuk hagyta meg. Ha ő úgy gondolja, hogy így több ideje lesz arra, amit szeret csinálni/ami kikapcsolja, akkor jól tette smileeee.gif

Idézet (Selena Gomez Fan.2 @ 2016.12.11. 18:01)
És mi lesz azokkal, akik nem tudnak elmenni a turnéjára? Na mindegy, szerencse hogy azt sem tudom ki ez... rohog.gif


Pff... a helyedben ezzel nem annyira dicsekednék egy olyan cikknél, ami csak róla szól, mert csak butának tűnnék... de a te dolgod, hogy hányszor égeted le magad rohog.gif A kedvenceidet elnézve nem csoda, hogy nem tudod ki ő mondjuk.
2016. december 11. 21:10 #7
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Jól tette, akinek kis agya is van, az tudhatja, hogy a közösség i oldalak rombolják csak a valódi emberi kapcsolatokat...
2016. december 11. 21:22 #8
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Gothic01 Nem tudom, mert nem igazán hallgatok olyan zenét amit ő csinál. Nem hallottam még róla, mert nincs úgy felkapatva mint a legtöbb sztár. Megnyitottam mert érdekelt a cikk, legalább megismertem még egy embert... Miért égetném le magamat azzal, hogy véleményt nyilvánítottam? Te is megtetted az én kedvenceimmel kapcsolatban. wink.gif
Az a lényeg, hogy nem ismerem, de ez nem jelenti azt, hogy nem is fogog soha többé hallani róla. A profilom található kedvenceim pedig nem az összes. Hidd el eléggé sokfajta zenét hallgatok, csak szerintem hülyeség mindenkit kiírni. Őket hallgatom a legtöbbet nyilván nem fogom kiírni mondjuk az Artic Monkeys-t mikor őket sokkal ritkábban szoktam hallgani. De nem jelenti azt, hogy nem bírom őket. wink.gif Köszi a véleményezést és elnézést az ˝ez˝-ért. smileeee.gif
2016. december 12. 00:11 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (Selena Gomez Fan.2 @ 2016.12.11. 21:22)
Gothic01 Nem tudom, mert nem igazán hallgatok olyan zenét amit ő csinál. Nem hallottam még róla, mert nincs úgy felkapatva mint a legtöbb sztár. Megnyitottam mert érdekelt a cikk, legalább megismertem még egy embert... Miért égetném le magamat azzal, hogy véleményt nyilvánítottam? Te is megtetted az én kedvenceimmel kapcsolatban. wink.gif 
Az a lényeg, hogy nem ismerem, de ez nem jelenti azt, hogy nem is fogog soha többé hallani róla. A profilom található kedvenceim pedig nem az összes. Hidd el eléggé sokfajta zenét hallgatok, csak szerintem hülyeség mindenkit kiírni. Őket hallgatom a legtöbbet nyilván nem fogom kiírni mondjuk az Artic Monkeys-t mikor őket sokkal ritkábban szoktam hallgani. De nem jelenti azt, hogy nem bírom őket. wink.gif Köszi a véleményezést és elnézést az ˝ez˝-ért. smileeee.gif


A kedvenceidet nem szurkálódásként írtam, csak megjegyeztem, hogy más műfajban vannak többségben, így azért nem hallhattál róla. Égés alatt meg azt értettem, hogy igazából kb. 2 másodperc alatt megtudhatnád, hogy ki ő,- csak rámész az adatlapjára, amit csatoltak is a cikkhez- ami egyáltalán nem nagy fáradtság. Szóval így elég nevetséges jön ki az infószerzésbe fektetett munkát nézve, ha valaki azt írja, hogy "Na, mindegy, azt sem tudom, ki ez". Meg abban az esetben nem is mások ugráltak volna a válasszal, de mindegy. Csak némi rugalmasságon múlt az egész.
2016. december 12. 09:54 #10
Hayame
Hayame
Angel of music ♫
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.02.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 65
Azonosító: 211122
Offline offline
Igaza van, jòl tette.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok