Starity

Megérkezett a Dunkirk előzetese Harry Stylesszal

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. december 14. 18:26 #21
fluorine
fluorine
visszatérő vendég
 
Státuszwhat do you mean i can't marry captain america?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.21.
Hozzászólás: 132
Csatolások: 0
Azonosító: 240624
Offline offline
Nolanben bízom, nem adna szerepet olyan színésznek, aki nem tud legalább jól teljesíteni a filmjében. De még így sem vagyok arról meggyőződve, hogy Harry Styles nem fogja tönkretenni ezt a filmet. A rajongók a mozikban biztosan.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2016. december 14. 18:47 #22
szasza192
szasza192
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.08.
Hozzászólás: 486
Csatolások: 5385
Azonosító: 98219
Offline offline
A film szerintem jó lesz.
A Harry témához meg annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy csípem a srácot, nyilván megérte a rendezőnek, hogy bizalmat szavazott neki.
És még annyit, hogy Justin Timberlake is egy fiúbandából indult, manapság mégis több ezer pasi példaképe és elismert minden téren.
Egy embert nem az alapján kéne megítélni, hogy kik a rajongói. Nem ő tehet arról, hogy ennyi lány odáig van érte. Ahhoz képest elég visszafogottan él. Miért ne lehetne jó színész is, ráadásul nem is egy romantikus vígjátékban fog debütálni, hanem egy komoly háborús filmben. Ha nem állta volna meg a helyét, biztos vagyok benne, hogy kirakták volna, mert rajta kívül is vannak húzó nevek, nélküle is kapna elég hírverést a film.
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2016. december 14. 19:03 #23
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Bevallom őszintén, a háborús és történelmi filmek nem kifejezetten az én asztalom, de ismerve a rendező munkásságát és a főbb színészeket (Tom Hardy, Cillian Murphy... elképesztő, hogy a Dunkirk már a harmadik és ötödik Nolan-filmjük!) - biztosan lenyűgöző alkotás lesz!

Idézet (Glamster @ 2016.12.14. 17:17)
Biztos fantasztikus film lesz, Oscar-esély garantált.

Ajánlom az Akadémia tagjainak, hogy ennek a zseniális embernek adják már végre oda az aranyszobrocskát, mert lassan már olyan indokolatlanul mellőzött lesz, mint Leo. Memento, A tökéletes trükk, Sötét lovag-trilógia, Eredet, Csillagok között... És még mindig 3 jelölés/0 díj.
Talán a Dunkirkkel végre meglehet az Oscar!
2 felhasználónak tetszik: Glamster, Szandi0820
2016. december 14. 19:04 #24
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (szasza192 @ 2016.12.14. 18:47)
A film szerintem jó lesz.
A Harry témához meg annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy csípem a srácot, nyilván megérte a rendezőnek, hogy bizalmat szavazott neki.
És még annyit, hogy Justin Timberlake is egy fiúbandából indult, manapság mégis több ezer pasi példaképe és elismert minden téren.
Egy embert nem az alapján kéne megítélni, hogy kik a rajongói. Nem ő tehet arról, hogy ennyi lány odáig van érte. Ahhoz képest elég visszafogottan él. Miért ne lehetne jó színész is, ráadásul nem is egy romantikus vígjátékban fog debütálni, hanem egy komoly háborús filmben. Ha nem állta volna meg a helyét, biztos vagyok benne, hogy kirakták volna, mert rajta kívül is vannak húzó nevek, nélküle is kapna elég hírverést a film.

meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif végre egy értelmes ember.
A tinilányok, meg, ha elmennek megnézni a filmet, legalább tanulnak valamit. Nem értem, miért fáj az embereknek más sikere rolleyes.gif El lehet tőle is vonatkoztatni, a film pedig mindenképpen hatalmas sikert ért volna el.

Idézet (Diala @ 2016.12.14. 19:03)
Bevallom őszintén, a háborús és történelmi filmek nem kifejezetten az én asztalom, de ismerve a rendező munkásságát és a főbb színészeket (Tom Hardy, Cillian Murphy... elképesztő, hogy a Dunkirk már a harmadik és ötödik Nolan-filmjük!) - biztosan lenyűgöző alkotás lesz!
Ajánlom az Akadémia tagjainak, hogy ennek a zseniális embernek adják már végre oda az aranyszobrocskát, mert lassan már olyan indokolatlanul mellőzött lesz, mint Leo. Memento, A tökéletes trükk, Sötét lovag-trilógia, Eredet, Csillagok között... És még mindig 3 jelölés/0 díj.
Talán a Dunkirkkel végre meglehet az Oscar!

Biztos meglesz, háborús / történelmi eseményeket feldolgozó filmek szinte minden évben felkerülnek a palettára, főleg, ha ilyen minőségben készülnek. Tulajdonképpen egy jollyjoker
2016. december 14. 19:06 #25
Loversfan
Loversfan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.08.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 259618
Offline offline
Kicsit sokkolt!
2016. december 14. 19:19 #26
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Nolen mindig olyanokat válogat be a filmjeibe akiket elég jónak tart még ha kezdő is.
Nyilván meglátta Harryben hogy van benne tehetség és jó útmutatással és segítséggel akár egy egész jó színész is válhat belőle.

Amúgy meg Nolen azért is döntött jól mikor Harryt választotta mert nem csak napjaink egyik legnépszerűbb híressége de az egyik legodaadóbb rajongó táborral rendelkezik akik képesek csak Harry miatt elmenni a moziba és bár lehet hogy ez nem szép hogy lesz*rják a film mondanivalóját de tuti 2-szer akkora pénzt fog hozni ezáltal mint tervezték... nem beszélve arról a sok ingyen reklámról amit szintén a rajongók csináltak ...
2016. december 14. 19:24 #27
Lanella
Lanella
ʚ♡ɞ
 
Státuszyeh shuhua ..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.28.
Hozzászólás: 1022
Csatolások: 0
Azonosító: 255197
Offline offline
izgalmasnak ígérkezik!smileeee.gif
2016. december 14. 19:50 #28
bestgirlever
bestgirlever
visszatérő vendég
 
StátuszMy current situation is not my final destination.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.06.
Hozzászólás: 456
Csatolások: 0
Azonosító: 256897
Offline offline
Annyira meglepett biggrin.gif De nagyon tetszik, nem csak Harry miatt, izgalmasnak ígérkezik! heart.gif
2016. december 14. 19:50 #29
Abbey Wolf
Abbey Wolf
visszatérő vendég
 
StátuszMy First Real Crush Was.......
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.28.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 250185
Offline offline
Remélem hogy ez a film kap már Oscar-t, mert Nolan már nagyon megérdemli. A háborús filmek pedig a kedvenceim. Garantáltan megnézem.
2016. december 14. 20:28 #30
- törölt felhasználó -    
nagyon tetszik az előzetes. mindenképpen megfogom majd nézni. nagyon jó rendező Nolan*-*
2016. december 14. 20:45 #31
- törölt felhasználó -    
Nagyon tetszett az előzetes, biztosan a film is jó lesz! smileeee.gif
2016. december 14. 21:01 #32
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Nem szeretem ismételni Magam, és páran nagyon jól leírták már előttem, de..... Korunk egyik kiemelkedő rendezőjéről van szó, szerintem mindenki ismeri a filmjeit. Nem kispályás és ahogy Cilian is elmondta Ő nem szerepeltetne olyan embert a filmjeiben akiben nincs meg a tehetség. Ő Harryben ezt megtalálta, és bár elfogult vagyok ha Róla van szó, nem tudom milyen színész, de nyugodt vagyok, mert Nolan szerint nagyon jó. De Harry mellett ott van még egy rakás tehetséges színész. Komoly téma, és nem mellesleg a kedvenc zeneszerzőm Hans Zimmer jegyzi a zenéjét. Szóval én nagyon várom, és nem csak Harry miatt.
2016. december 14. 21:54 #33
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Attól még hogy ő játszik benne nem fogom kapásból azt mondani hogy biztos nagyon jó lesz, bizonyítsa be. Várom a filmet. És a legjobb hogy végre lesz egy olyan film amit moziban nézhetek apával merthogy őt is érdekli amúgy. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2016. december 15. 14:11 #34
Ayphah
Ayphah
új tag
 
StátuszDifferent is beautiful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.23.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 261014
Offline offline
Nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz a film! smileeee.gif
2016. december 15. 16:04 #35
- törölt felhasználó -    
Irtó király film lesz! Már az előzetes is megvett magának! smileeee.gif
2016. december 15. 16:46 #36
bitchina
bitchina
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.25.
Hozzászólás: 2464
Csatolások: 13048
Azonosító: 210361
Offline offline
Én is nagy rajongója vagyok Harrynek, és nagyon örülök, hogy ilyen nagybetűs színészek mellett játszhat, valamint egy Nolan filmben (!). Nem gondolom azt, hogy Harry rajongói tönkre tennék, mert a film az alapból nagyon jó lesz, és nem lesz mit elrontani rajta. Maximum, azok a fiatalok és felnőttek, akik egy jó filmnézésre vágynak, azok várják meg míg kijön DVD formátumban, mert őszintén a tinilányok le se fogják sz@rni azokat a részeket, amiben Harry nem lesz benne, és majd végig fecsegik a filmet. Ismerem, voltam már ilyen helyzetben. Valamint az sem igazán fair, hogy Harryt állítják be (itt) a legnagyobb főszereplőnek, miközben igazából végkép nem tudjuk milyen szerepe is lesz a filmben, akik igazán megkaphatták volna azt a címet, hogy "Megérkezett a Dunkirk előzetese ezzel és ezzel" azt leginkább Tom Hardy, Cillian Murphy és Kenneth Branagh érdemelte volna meg, de ez van... pardon.gif Én és apum halálosan imádjuk a háborúval kapcsolatos filmeket, valamint Nolan filmjeit, szóval inkább vele ülnék be a moziba, mint a Harryt imádó barátnőimmel. biggrin.gif
2016. december 15. 22:17 #37
MinaGrime
MinaGrime
visszatérő vendég
 
Státusz;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.04.
Hozzászólás: 462
Csatolások: 0
Azonosító: 257725
Offline offline
Nagyon jó film lesz!!♡♡♡
2016. december 16. 18:14 #38
anzi
anzi
 
StátuszHey girl, open the walls, play with your dolls..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 870
Csatolások: 0
Azonosító: 148296
Offline offline
Nekem tetszik így,eddig a film. smileeee.gif
2016. december 16. 20:08 #39
Petros
Petros
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.15.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 183566
Offline offline
Fel nem foghatom, hogy egy Christopher Nolan filmet miért úgy kell reklámozni, hogy minden cikket Harry Styles köré építenek. Értem én, hogy híres, nem is kicsit, de ez a legelső szerepe, mondhatnám, hogy éppen annyira alakíthat benne rosszul, mint amennyire istenítik (de ezt Nolan miatt nem hiszem).
Emberek!!! Ott van egy hihetetlen színészi képességekkel megáldott TOM HARDY, vagy egy KENNETH BRANAGH, de akár említhetném CILIAN MURPHY-t is... Ezek mögött a színészek mögött megannyi nehéz év áll, míg igáig eljutottak, és egy fantasztikus rendező valóságon alapuló rendkívüli történetét játszhatják el. ÉS EZÉRT RENGETEGET DOLGOZTAK!!!
Amikor a trailer debütelásakor megláttam, hogy Twitteren trendel a Dunkirk, nagyon megörültem, hiszen eszméletlenül várom, márcsak Tom és Nolan közös munkája miatt is (Zimmerről nem is beszélve), erre az összes tweet arról szól, hogy "Harry milyen szexi"!!
NE egy elsőfilmes emberről áradozzunk már (elég azt egyszer elolvasni, nemhogy minden egyes internetes fórumon ezzel találkozni), hanem érdekeljen már valakit annyira a történet, hogy ne csak a nyáladzás menjen Harry után, hanem nézzünk már utána, írjuk már bele a cikkbe legalább, hogy miről is szólna ez a film...
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2017. január 04. 18:58 #40
moomin
moomin
visszatérő vendég
 
Státuszsehr gut :))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.11.
Hozzászólás: 192
Csatolások: 409
Azonosító: 122462
Offline offline
nem Harry miatt fogom megnézni....
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!