Starity

Ma este eldől, ki lesz a 2016-os X-Faktor győztese!

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. december 17. 16:38 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Az X-Faktor rajongói szeptember 24-e óta követhetik nyomon a műsor alakulását. December 17-én, azaz szombat este véget ér Magyarország legnézettebb tehetségkutatója, és kiderül, ki 2016 legsokszínűbb előadója.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. december 17. 16:53 #2
Tiramisu02
Tiramisu02
visszatérő vendég
 
StátuszMeow
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.07.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 0
Azonosító: 260791
Offline offline
Dmitrij:nyáltenger
Barbi:csak 1 hangon tud énekelni
Ricsi:Igaz a külseje nem annyira szép az emberek szerint de ő még a legnormálisabb smileeee.gif
2016. december 17. 17:00 #3
snezii
snezii
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.24.
Hozzászólás: 100
Csatolások: 0
Azonosító: 244154
Offline offline
Tiramisu02!
Szerintem mi nem ugyanazt a műsort nézzük. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2016. december 17. 17:05 #4
csokiscsusza
csokiscsusza
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.22.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 0
Azonosító: 259158
Offline offline
Barbi nyer
2016. december 17. 17:07 #5
- törölt felhasználó -    
Úgy is Dimitrij fog nyerni. Ez már az első adás óta várható volt.
2016. december 17. 17:21 #6
- törölt felhasználó -    
Szerintem én jobban izgulok hogy ki fog nyerni, mint a 3 döntős. rohog.gif
Remélem végül Dmitrij fog nyerni smileeee.gif
2016. december 17. 17:25 #7
- törölt felhasználó -    
Hát remélem Barbi nyeri mert a másik kettő szerintem nem valami jó... Ricsinek szerintem az élőbe sem kellett volna bekerülnie, nemhogy a döntőbe... csomószor elrontotta a szöveget meg hamis volt... Dimitrij meg mindig ugyanolyan és szerintem unalmas hogy nem nagyon tud mást... amúgy meg a magyar x faktort lehet nem egy külföldinek kellene megnyernie...
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. december 17. 17:27 #8
- törölt felhasználó -    
Hajrá Dimitrij! wub3.gif
2016. december 17. 17:32 #9
Ashbenson
Ashbenson
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.16.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 254819
Offline offline
arianator_R és mikor az Atraction nyert egy Britt tehetségkutatóban, igazából elsők lettek és nem hiszem, hogy az angolokat zavarta, hogy egy külföldi nyerte meg a versenyt, ezért nem is értem, hogy itt Magyarországon miért nem nyerhetné meg egy külföldi...
2016. december 17. 17:44 #10
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3654
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Dmitrij ekkor még egy csoda volt, belőlem ő egyedül váltott ki valamit, és nem is feltétlenül azért, mert egetrengetően jó hangja lenne, hanem mert a lelke tényleg egy csoda ennek a srácnak. Megríkatott... smileeee.gif
Remélem, az amit az élő show-ban látunk belőle, hamis képet mutat arról hogy ez elveszett volna belőle.
2016. december 17. 17:51 #11
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet
Mikor Mata Ricsi a színpadra lépett, a mentorok nem sok jövőt jósoltak neki. Abban a pillanatban, ahogy a 15 éves fiú elkezdett énekelni, a döbbenet teljesen eluralkodott rajtuk, és Puskás Peti csak annyit mondott neki: "Földöntúli élmény volt, amikor megszólaltál!"

Hát az tényleg földöntúli mikor Ricsi megszólal. _nevet.gif _nevet.gif

Ricsi helyébe meg inkább elvégezném először a 8 általánost 15 évesen, mert még úgy jár mint Tóth Gabi, hogy majd 30 évesen nincs érettségije se. Mert jelenleg Dmitrij értelmesebben beszél magyarul, mint Ricsi. Akár tetszik, akár nem, de így van.

Amúgy Dmitrij orosz származású, ezt ő maga mondta el. Csak Ukrajnában született és éltek. sleep.gif Egyébként meg: pompom.gif

Egyébként én az RTL helyébe a szerződésben kikötném, hogy a karrier beindításához adott nyereménypénz (ha már így mondják be minden adásban) tényleg a karrier beindításához legyen felhasználva, nem pedig arra, hogy házat vegyen, autót vegyen, a rokonságot ide meg oda költöztesse az illető. Majd ha beindul a karrier a nyereménypénzből, a haknidíjból vesznek lakást, autót, meg költözhet a família is.
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. december 17. 18:06 #12
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Nem sokat láttam az idei X-Faktorból, viszont azt pont hallottam, amikor Barbi Enyától a May it be-t énekelte. Majd elbőgtem magam rajta, annyira megindított. Aztán rákerestem más előadásaira is, és nagyon megkedveltem. Remélem, ő nyer.
2016. december 17. 18:08 #13
Popeye69
Popeye69
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 49
Csatolások: 0
Azonosító: 249482
Offline offline
Hajrá Dmitrij!!
2016. december 17. 18:50 #14
- törölt felhasználó -    
Már nem egyszer volt olyan, hogy nem magyar nyerte meg.
Tudom, hogy az erdélyieket nem kell el ítélni, de ők sem magyarországon születtek. Szóval aki azt írja, hogy nem külföldinek kéne megnyerni az gondolja át, mert Tóth Andi is valahonnan romániából jött.
Nekem igazából mindegy kinyeri meg. Annyira nem tetszik az ideji xfaktor.
2016. december 17. 18:53 #15
M.Dódikahh
M.Dódikahh
új tag
 
Státusz“Aki harcol, veszíthet. Aki nem harcol, már vesztett is.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.24.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 254252
Offline offline
Nekem mind a három a kedvencem! Mind a hárman esélyesek a nyereményre. Lehet, hogy Ricsi nem egy tipikus szép fiú, de egy 15 éveshez nagyon szép hangja van, de vannak hibái is. néha elrontja a szöveget, és hamisan énekel, de végül kipróbálja javítani.
Barbi nagyon egyedi nagyon erős és szép hangja van. De lassan ugyanolyan produkciót teljesít áll egy helyben és énekel. Hiába szép meg megható, de már a tizedikre már unalmas.Meg mikor a mentor házban kerülés volt a tét, akkor Barbi hibázott és emlékszem nagyon izgultam, hogy maradjon, mert ha Gabi eldobja őt már tudtam, hogy többet nem fogom nézni. És végül őt választotta. Azóta ahogy már feljebb említettem tökéletesen csinálja amit kell, csak többet mozogjon. Dmitrij-vel is az a baj mint a Barbival szép és tökéletesen eladja azt amit kell. ( és tudom, hogy volt két produkció amin ugrált és táncolt ) de akkor is ugyanazt csinálja áll és énekel. meg most nem értem, hogy Dmitrij külföldi és most ez a probléma. Most volt a brit tehetség kutató és ott is külföldiek nyerték meg és szerintem itt sem lesz probléma ha most itt is egy külföldi nyeri meg nem pedig egy magyar. Emlékszem még a verseny elején még nem tudott rendesen levegőt venni mikor énekel, de azt ahogy hallom Petivel kijavították.
Szóval bármelyik nyeri meg az X faktort én ugyanúgy boldog leszek, mert mind a hármat szeretem. thumbsup.gif
2016. december 17. 18:58 #16
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Hajrá Barbi! Én nagyon szurkolok neki smileeee.gif
2016. december 17. 19:29 #17
überA
überA
 
Státusz“Aki harcol, veszíthet. Aki nem harcol, már vesztett is.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.01.
Hozzászólás: 1323
Csatolások: 404
Azonosító: 257618
Offline offline
Hajrá Dimi!! <3
2016. december 17. 19:39 #18
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Jaj de imádom amikor valaki azt írja, hogy Magyar x-factort, csakis kizárólag Magyar származású nyerheti, aha jah, de amikor az a Magyar tánccsapat (vagy a fene se tudja) ki ment a Britain's got talentbe, akkor persze a Magyarok ujjongtak, hogy mekkora siker is ez. Na szóval most is ez a helyzet, csak fordítva. Amúgy is remélem a nézőkbe lesz annyi, hogy ne arra a tehetségtelen, cukipofájú Mata Ricsikére szavazzanak-műsorból kiindulva, plusz a nyilatkozatai alapján elég hülye lehet (már bocsánat a kifejezésért) De hát úgy látszik nem a tehetség a fontos, hiába mondogatják a zsűrik. Reménykedek, hogy Barbi vagy Dmitrij fog győzni.. hajrá nekik.
2016. december 17. 19:41 #19
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Ausztrália, Bulgária, Dánia, Franciaország, Németország, Izrael, Norvégia, Lengyelország, Oroszország, Spanyolország. A felsorolt országok x-faktorjaiban előfordult már, hogy külföldi nyerte meg a tehetségkutatót, szóval ennyit arról ,hogy mennyire szégyen az, ha más nemzetiségű nyeri meg egy másik ország tehetségkutatóját.
Őszintén szólva én még most is Dmitrijnek drukkolok a legjobban. Mondjuk ahogy látom neki van a legminimálisabb esélye a nyerésre. Ricsit agyon sztárolják nem tudom mire fel. Barbit meg már előzetesen kikiáltották nyertesnek. Igazság pedig csak egyszer született az eddigi 5 évadon át, amit láttam.
Minden esetre bármelyikük is nyeri meg remélem élni fognak a nyereménnyel. Mint látható az előző nyertes nem tudott sokat kezdeni vele, azóta csak két csicsás klipje jelent meg, de különben eltűnt 1 év alatt.
2016. december 17. 20:14 #20
Ashbenson
Ashbenson
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.16.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 254819
Offline offline
TheTruthAboutLove teljesen egyetértek biggrin.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok