Starity

Mata Ricsi édesapja úgy véli, fia Puskás Peti miatt nem nyerte meg az X-Faktort

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. december 21. 17:01 #21
botond96
botond96
 
StátuszARTPOP get ready for ARTPOP!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.26.
Hozzászólás: 2265
Csatolások: 1
Azonosító: 146247
Offline offline
nagyon pénz sóvár az apja
2016. december 21. 17:03 #22
- törölt felhasználó -    
Miért is nem vagyok meglepve.. rolleyes.gif Nyilván könnyebb a mentort hibáztatniuk az elfogult szülőknek, mintsem belátni, hogy a 2. hellyel is bőven meg kéne elégedni azok után, hogy Ricsi többször sem vette a fáradtságot a szöveg megtanulására és többször énekelt rosszul, mint jól. Annyi számomra itt a pozitívum, hogy legalább maga Ricsi belátja, hogy így is sokat köszönhet Petinek.
2016. december 21. 17:22 #23
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7119
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Örülhetnek inkább,hogy eddig eljutott..
2016. december 21. 18:20 #24
XIXO tea
XIXO tea
 
Státusz#15év #fuvola #starity #zene #B.H. <333 #győr
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.05.
Hozzászólás: 854
Csatolások: 1
Azonosító: 256877
Offline offline
wattacukor2 igen, ez így van!
2016. december 21. 20:53 #25
anzi
anzi
 
StátuszHey girl, open the walls, play with your dolls..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 870
Csatolások: 0
Azonosító: 148296
Offline offline
A mentort hibáztatni egyszerűbb. -.- Szerintem Peti nagyon jó mentor volt,az elején mindenkinek megadta az esélyt. smileeee.gif És látszott rajta mennyire a szívén viseli a csapatában lévők sorsát. smileeee.gif
2016. december 21. 21:28 #26
- törölt felhasználó -    
Nem nagyon követtem a műsort, nem ismerem a fiút sem, de nagyon tetszik a hozzáállása, szerintem igazán érett gondolkodásra vall. smileeee.gif
2016. december 21. 21:31 #27
- törölt felhasználó -    
Lehiggadhatna végre már a srác apja, mert hiába csapja ki a balhét minden létező újságban, attól nem veszik el Barbitól a helyezést és a nyereményt és nem adják oda a fiának. Nem a mentort kell hibáztatni, ez a fia teljesítményén múlt és azon, mi tetszik a közönségnek. Ha valakire dobálni akarja a sarat, akkor a fiát és azt a több millió nézőt keresse meg. Bár az utóbbiból lehet, hogy a legtöbb ember nem tolerálná úgy ezt a kutyakomédiát, mint a mentor, hanem egyszerűen képen törölné a mondandója közepén.
Örüljön neki, hogy visszahívták a gyerekét és, hogy a második helyre eljutott- aminek a jogosságát továbbra is vitatom- Ez óriási lehetőség és élmény volt neki, örülnie kéne neki, hogy átélhette ezt és nem dobták ki már a selejtezőn, mint sokakat. Meglátta ezzel a műsorral a gyerekében az aranytojást tojó tyúkot és most nem akarja elfogadni, hogy ez a hajó elúszott. Szánalmas egy magatartás -.-
Szerintem meg főleg azért is nagy dolog, hogy a gyerek ezt is elérte, mert nem is dolgozott a fellépéseken normálisan. Arra se vette a fáradtságot, hogy bemagolja azt az átkozott dalszöveget, megjegyezze, hogy milyen nyelven van egyáltalán és, hogy legalább a címét vissza tudja mondani, ha valaki rákérdez. A hang mellé azért ész is kell, különben nem tud műsort adni... Ez pedig a nyilatkozatai alapján erősen hiányzik.
Nekem meg mondhat bárki bármit, az, hogy milyen körülmények között vannak, nem befolyásolja Ricsi intelligencia szintjét és a képességeit. Nálunk is volt általánosban egy lány, akinél komoly anyagi gondok voltak és szinte minden évben évfolyamelső lett. Ez szimplán azon múlik, hogy valakinek mennyi örökölt intelligenciája van és, hogy mennyi munkát fektet bele, hogy az tovább fejlessze. Ha valaki alapból is okos valamennyire, annak könnyebben megy, aki meg olyan buta, mint ez a gyerek, akkor nagyon nehezen. Ha pedig nincs meg a kitartás és az akarás, akkor soha a büdös életben nem lesz belőle értelmes ember és szintén soha nem lesz belőle előadó se... Mert, mint ahogy írtam, ahhoz nem ártana még az olyan világsztároknak sem tudni a szöveget, mint ő rohog.gif
2016. december 22. 16:11 #28
- törölt felhasználó -    
Mi van az apucija megvédi őt?!Nincs beleszólása,örüljön hogy a fia a 2.helyre került,pedig Dimitrinek 100x jobb hangja volt!Barbi megérdemelte a győzelmet,az apja meg hiába pattog úgy sem veszik el Barbi helyezését.Érdekes más ember eltudja indítani a karrierjét x-faktor nélkül,itt nem állt meg az élet.Érdekes pl:ott van Petics Kristóf,ő is eltudta indítani a karrierjét,attól mert kirúgták az x-faktorból.
2016. december 22. 16:52 #29
justanarianafan
justanarianafan
visszatérő vendég
 
StátuszAriana rajongók jelöljenek! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.24.
Hozzászólás: 443
Csatolások: 1
Azonosító: 257343
Offline offline
Az apja csak a pénz miatt húzta fel magát, amit a fia nem vitt haza nekik.
2016. december 22. 22:59 #30
Lisaxx
Lisaxx
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.26.
Hozzászólás: 154
Csatolások: 0
Azonosító: 250109
Offline offline
Hát omost locsoljon fel valaki, de azrt szavaztak err a gyerekre, mert helyes??
Ez komoly???

Most őszintén elgondokodtam azon, hogy a baj az én ízlésemmel van-e.
2017. május 23. 15:48 #31
- törölt felhasználó -    
Szerintem Ricsi nagyon jó volt az hogy az apja csak a pénz miatt huztafel magat
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok