Aznap éjjel

Egy Amerikában született muszlim srácot meghívnak egy éjszakai buliba valahova Mannhattenbe. A srác elköti az apja taxiját eltéved a városban. Nem sokkal ezután beszáll a taxijába egy csinos fiatal lány. Ezzel olyan események indulnak el amire a srác nem volt felkészülve. Az éjszaka további részét együtt töltik sex,ital,drogok. De amikor a srác hajnalban magáhoztér rémülten tapasztalja hogy a lányt akivel együtt volt az éjjel brutálisan meggyilkolták.Erről szól a sorozat a nyomozásról az ügyvédekről a bírósági tárgyalásról és magáról a kialakult helyzetről amit generál ez az egész gyilkosság. Mert nem elég hogy kegyetlenül legyilkoltak egy csinos fiatal lányt az állítólagos elkövető ráadásul még muszlim és pont NY-ban! Egy elég hatásos és izgalmas sorozat aminek szerintem a pilotja a legjobb része! biggrin.gif A vége felé szerintem kicsit kiffullad a sorozat! smileeee.gif Viszont John Turturro eszméletlen! meghajolo.gif Anthony Hopkins mellett idén ő hozta a legjobb alakítást amit sorozatban láttam!De a többi színész is nagyszerű Riz Ahmed és Michael Kenneth Williams szintén nagyon jók.Meg jó volt újra látni J.D.Williamset a Drót-ból! Még mindig jól hozza ezt gettó nigga figurát! smileeee.gif De szóval egy elég jó kis krimi dráma érdemes megnézni. Állítólag lesz második évad is nem tudom hogy van e rá szükség. smileeee.gif