Starity

13 világsztár, akit korábban rendszeresen bántalmaztak

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. január 05. 19:29 #21
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
A Tayloros történet azért eléggé odavág! Többre vitte mint azok akik utálják! Na ehhez kell akaraterő!
2017. január 05. 19:35 #22
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12487
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Csak nekem van más elképzelésem a 'bántalmazás' szó jelentéséről? Mert, hogy ezeknek a 80%-a nem bántalmazás, az is biztos. Nem szólva arról, hogy a másik fél nem tudja előadni a saját verzióját. Kiütötték a fogát? Az is lehet, hogy ő ütött először. Nem hiszem, hogy mert híresek lettek, ők kis angyaloknak születtek és sosem tettek semmi diákcsínyt, hogy nem vesztek össze senkivel semmin és nem verekedtek össze valamin. Ez a gyerekkor velejárója. Persze nyilván van egy határ, ami mindenkinél más és más, de ne legyünk már álszentek. Bezárták a klotyóba? Biztos ott szívta a füves cigit már akkor is titokban. Ettől lett traumája vagy mi? Ez a magasság mániát meg sosem értettem. A magas alacsonyabb akar lenni, az alacsony magasabb akar lenni, a pálcika fel akar szedni pár kilót, a duci leadni. Van valaki, aki ki van békülve magával? Mert ha lenne, akkor egy cél tévesztett megjegyzés a magasságára, súlyára vagy akármire sem lenne ilyen hatással senkire. Meg kéne tanulni elengedni a fülünk mellett, azt, amit kell és nem siránkozni.
2017. január 05. 19:38 #23
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
engem ritkán piszkáltak így, többnyire keresztül néztek rajtam
de az még a jobbik eset biggrin.gif
2017. január 05. 19:38 #24
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
justarianafan: na ne, ez vicc.. nem lehetsz ennyire naív. Rajongói oldalon olvastad? Azta , és netán abba nem gondoltál bele, hogy semmi igazság nincs benne amit ott leírtak. Ne dőlj be minden hülyeségnek amit olvasol, légyszíves. Ja es a sztori másik oldala lehet az is amiről írtál hogy már akkoriban híres volt vagy kezdett híres lenni, és ez véget is piszkalhatjak az emberek. Es ez nem jelenti azt hogy milyen b*szott nagyra tartotta magát.wink.gif
2017. január 05. 19:51 #25
- törölt felhasználó -    
Wow elég kemény életük volt..
2017. január 05. 21:31 #26
timi5
timi5
 
StátuszHamilton harmadszorra is világbajnok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.13.
Hozzászólás: 2703
Csatolások: 81
Azonosító: 211719
Offline offline
annyira utálom és nem értem az olyanokat, akik másokat (akár iskolában, akár azon kívül) piszkálnak, beszólnak nekik, csúfolják őket, netán meg is ütik. Vajon őket rosszul nevelték, vagy csak lázadnak valami ellen? Sosem fogom őket megérteni, valószínűleg minden iskolában van ilyen gyerek, és a társasága, én szerencsére egy jobb iskolába jártam, de nagyon sajnálom azokat, akikkel így bántak, és ezek szerint a sztárok sem voltak kivételek, őket is gonoszul bántották sad.gif
2017. január 05. 21:32 #27
Gingerina
Gingerina
visszatérő vendég
 
StátuszI WILL TRAVEL THE W O R L D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.27.
Hozzászólás: 142
Csatolások: 0
Azonosító: 261537
Offline offline
Totó és justarianafan egyetértek!
2017. január 05. 22:07 #28
Gabe Logan
Gabe Logan
Prince of Playstation Platinum♛
 
StátuszPlaystation for the Gamers
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 3315
Csatolások: 30
Azonosító: 210618
Offline offline
Vannak érdekes történetek,de ismét egyetérttek _ToTo_ hozzászólásával.
2017. január 05. 22:32 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2017.01.05. 19:35)
Csak nekem van más elképzelésem a 'bántalmazás' szó jelentéséről? Mert, hogy ezeknek a 80%-a nem bántalmazás, az is biztos. Nem szólva arról, hogy a másik fél nem tudja előadni a saját verzióját. Kiütötték a fogát? Az is lehet, hogy ő ütött először. Nem hiszem, hogy mert híresek lettek, ők kis angyaloknak születtek és sosem tettek semmi diákcsínyt, hogy nem vesztek össze senkivel semmin és nem verekedtek össze valamin. Ez a gyerekkor velejárója. Persze nyilván van egy határ, ami mindenkinél más és más, de ne legyünk már álszentek. Bezárták a klotyóba? Biztos ott szívta a füves cigit már akkor is titokban. Ettől lett traumája vagy mi? Ez a magasság mániát meg sosem értettem. A magas alacsonyabb akar lenni, az alacsony magasabb akar lenni, a pálcika fel akar szedni pár kilót, a duci leadni. Van valaki, aki ki van békülve magával? Mert ha lenne, akkor egy cél tévesztett megjegyzés a magasságára, súlyára vagy akármire sem lenne ilyen hatással senkire. Meg kéne tanulni elengedni a fülünk mellett, azt, amit kell és nem siránkozni.

Abban egyetértek veled, hogy a "bántalmazás" szó talán egy picit mást takar, és hajlamosak vagyunk a fizikai bántalmazásra gondolni alatta. De a lelki bántalmazás is legalább annyira komoly dolog, mintha valakit fizikailag bántanak. Szörnyű, amikor évekig vagy egy közösségben, ahol kinéznek, pedig nem is csináltál semmit, csupán az a bajuk veled, hogy más vagy, és létezel. Akinek van önbizalma, arról ez könnyebben lepereg, mint egy olyanról, akinek kevesebb van, vagy egyáltalán nincs. Én megtapasztaltam, milyen az, amikor kinéznek, kiközösítenek, és mivel sosem voltam bátor és magabiztos, borzasztó rosszulesett. Óriási nyomokat tud egy emberben hagyni az ilyen, és egyáltalán nem olyan könnyű "elengedni a füled mellett" a beszólogatásokat még akkor is, ha tudod, hogy nem igaz. Extrém esetekben egy ilyen akár öngyilkosságig is fajulhat, nem egy ilyenre volt példa. Azt nyilván nem tudjuk, hogy a cikkben említett alanyok tettek-e valamit azért, hogy ilyen hatást váltsanak ki, mindenesetre már a verbális bántás is nagy benyomást tud tenni egy olyanra, akinek kicsit kevesebb az önbizalma. Persze ezt egy olyan, aki magabiztosabb, nehezebben érti meg.
1 felhasználónak tetszik: madeleine.
2017. január 06. 01:38 #30
- törölt felhasználó -    
Nagyon rossz, hogy sokak folyamatosan céltáblát képeztek, de pár túl van azért reagálva.Például engem naponta kinéznek mindenhonnan, mert nem úgy öltözködök, mint az átlag és egyáltalán nem érint meg. És nem veszek attól fel balerina cipőt, rózsaszín felsőt meg virágos cicanadrágot a bakancs, a bandás pólók és a szegecses cuccok helyett. Sosem értettem, hogy miért akarnak sokan kényszeresen megfelelni a környezetüknek, olyan emberek véleményére adni, akik nem becsülik meg őket és nem önmagukért szeretik őket. Ebben mi a poén? Ha valakit cikiznek az osztálytársai azért, mert húsosabb, akkor azért hülyeség szégyellni az alkatát vagy változtatni rajta. Ha nem jó nekik úgy, ahogy van, nem éri meg adni a véleményükre.
"Ha meg akarod kérdezni valakitől, miért utál, először kérdezd meg magadtól, miért érdekel" Ashely Purdy-nak igaza van smileeee.gif
Jennifer-t amúgy ki kényszerítette, hogy elmenjen annak a csajnak a születésnapjára? Ha nem szerette, akkor gondolom ő nem hívta meg. Ha meg úgy viszonyult hozzá, ahogy, akkor Jen miért akart elmenni? Csak én nem látok ebben logikát?
2017. január 06. 08:31 #31
- törölt felhasználó -    
Hát mondjuk Zendayán, Justinon és Bellán nem csodálkozom rohog.gif
2017. január 06. 08:48 #32
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Rajtam meglátszik a mai napig, amit akkoriban kaptam, bár nemcsak a gimi hatása. És tudom, hogy nagyon sokan vagyunk így, és a hasonló helyzetben lévőkkel találtam/találom meg mindig az összhangot. Andrew megnyilvánulása érdekes számomra, nem is gondoltam rá, hogy az érzékenységet pozitív dologként kell felfogni, mert mindig rossz dologként gondolok rá, bár emiatt vagyok talán empatikusabb is, amit jó dolognak tartok.
Néhányukat meg tudom érteni, bár a másik fél véleménye is valóban számítana, de azért van, amit szerintem túlreagált az illető. Például Jennifernél én is furcsálom, hogy ha az ünnepelt nem látta szívesen, akkor egyáltalán mit keresett ő ott a bulin? biggrin.gif Ezt nem érzem bántalmazásnak, már nem azért. biggrin.gif
2017. január 06. 14:48 #33
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
Meglehet őket érteni, hasonló helyzetem volt nekem is pár éve, de a porból, amibe letiportak, felálltam, és már külön élem egyes osztálytársaimtól az életem, egyesekkel pedig jobban tudtam barátkozni. Igen, nagyjából az osztály két csoportra oszlott, de most jó mindenkinek és nincsenek viszályok.
2017. január 06. 15:28 #34
- törölt felhasználó -    
Idézet (khalifa @ 2017.01.06. 08:31)
Hát mondjuk Zendayán, Justinon és Bellán nem csodálkozom rohog.gif

ezt hogy erted?
2017. január 06. 16:59 #35
- törölt felhasználó -    
Egyeseken nem is csodálkozom.. biggrin.gif
2017. január 06. 17:36 #36
Sophy the bohemian
Sophy the bohemian
 
StátuszThat's what I do: I drink and I know things.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.24.
Hozzászólás: 607
Csatolások: 0
Azonosító: 259935
Offline offline
Egyet értek velük..
2017. január 06. 17:59 #37
Alpakita
Alpakita
visszatérő vendég
 
StátuszSaving people, hunting things, the family business...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.19.
Hozzászólás: 101
Csatolások: 0
Azonosító: 259059
Offline offline
Általában az ilyen bántalmazókból lesznek azok akik semmire sem fogják vinni a jövőben.
Tisztelem őket a kitartásukért és, hogy elérték az álmaikat.
2017. január 07. 00:25 #38
katherine0813
katherine0813
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.18.
Hozzászólás: 597
Csatolások: 0
Azonosító: 250792
Offline offline
Szerintem Jennifer ezt a "sosem látott szívesen a szülinapi partijain" dolgot nem szó szerint értette, hanem hogy nem kívánatos személyiség volt Jen ott, ahol a lány is éppen tartózkodott. Nem kell mindent szó szerint venni aztán értetlenkedni meg másokat leszólni... ha szó szerint vennénk Jen kijelentését, valóban nem lenne sok értelme. De minek mondana olyat, ami hülyeség, és nincs értelme?...
2017. január 07. 14:16 #39
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Egyetértek Szabe
2017. január 07. 15:02 #40
FAMEgaga
FAMEgaga
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 408
Csatolások: 0
Azonosító: 192296
Offline offline
Édes Gagám!!!!Te vagy a leggyönyörűbb a világon!!!!
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!