Starity

Új szereplőkkel folytatódik a Gyilkos elmék című sorozat

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. január 08. 14:22 #1
Paula_98
Paula_98
új tag
 
StátuszBehavior is the mirror in which everyone shows their true image.-Criminal Minds
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.30.
Hozzászólás: 53
Csatolások: 19
Azonosító: 261121
Offline offline
A Gyilkos elmék című sorozat már több mint tíz éve szórakoztatja a tévénézőket. Ezen évek során pedig rengeteg tehetséges színész és színésznő feltűnt a közkedvelt sorozatban. Tizenegy év elteltével pedig ismét új tagokkal bővül az FBI csapata.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. január 08. 14:34 #2
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
Aaron Hotchner es Derek Morgan karaktere nélkül egyáltalán nem lesz ugyanaz, nagyon hiányozni fognak belőle. Thomas Gibson már a puszta jelenlétével, megjelenésével adott valami pluszt a sorozatba, ami nagyon-nagyon hiányozni fog, nagy hiba volt őt így kirakni. sad.gif
Én személyszerint nem hiszem, hogy ezekkel az új szereplőkkel ugyanakkora sikere lesz, mint eddig volt. Persze nem ítélkezem látatlanban, biztos bele fogok tekinteni az új részekbe is. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, silenc
2017. január 08. 15:25 #3
kíváncsi-fáncsi
kíváncsi-fáncsi
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.20.
Hozzászólás: 172
Csatolások: 0
Azonosító: 180904
Offline offline
Nagyon jó színésznek tartom Mandy Patinkint, és az ő karaktere nekem a mai napig hiányzik, bár Joe Mantegna is elég jó, közel sem tudta nekem pótolni Gideont.
A másik hasonló szívfájdalmam Shemar Moore kilépése volt, egyértelmű hogy Dereket nem lehet pótolni.....
Aisha Tylert teljesen fölösleges "íztelen-szagtalan" karakter, maximum csak lefelé tudja húzni a sorozat színvonalát, de felfelé semmi képpen sem sad.gif
Thomas Gibson távozása engem viszont abszolút nem hatott meg, bár a sorozat kezdetekor az egyik legjobb karakter volt, valahogy nekem mostanra már egy beszűkült elfásult karakterré vált.
A 2 új fickóval meg még ismerkedem biggrin.gif az évad végén meglátjuk mennyire sikerült beilleszkedniük és megfogni a nézőket. wink.gif
2017. január 08. 15:28 #4
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Jaj de várom már. *-* Nagyon szeretem ezt a krimit
2017. január 08. 16:49 #5
- törölt felhasználó -    
Egyik kedvencem.*-*
Bár Thomas és Shemar már nem szerepelnek, de szerintem Adam is passzol a többiekhez, az ő karaktere is szimpatikus. Damon Gupton-ról még nem tudok mit mondani, remélem ő is hasonlóan szerethető szereplő lesz, mind a többiek.:3
2017. január 08. 17:43 #6
blackdahlia
blackdahlia
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.03.
Hozzászólás: 68
Csatolások: 0
Azonosító: 259514
Offline offline
Sajnos úgy érzem ez a sorozat is kezd kifáradni. De azért még mindig nézem, már csak a történetek miatt is. Lehet hogy jót is fog tenni a sorozatnak egy kis frissités smileeee.gif Bár Dereket azért sajnálom, már csak a látvány miatt is wink.gif
2017. január 08. 21:42 #7
Brigi0408
Brigi0408
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.03.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 239928
Offline offline
Azért a cikk írója figyelhetett volna a helyesírásra, mert nagyon alapvető hibákat ejtett a szövegben.
2017. január 08. 23:03 #8
Lady Kelly
Lady Kelly
új tag
 
StátuszTVD Forever! <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.01.
Hozzászólás: 74
Csatolások: 8
Azonosító: 261669
Offline offline
Bár néhány távozás kicsit engem is megviselt, de sok sorozat esetében adtam már esélyt az újaknak, és legtöbbször ki voltam békülve az új emberekkel. Úgy érzem, az egyik kedvenc sorozatomnál végképp meg kell adnom a lehetőséget, és mindenképp így is fogok tenni. Már láttam pár jelenetet az új évadból (bár ezt speciel szinkronnal követem nyomon), és alig várom, hogy mi sül ki a dologból. Megszavazom a bizalmat a most érkező karaktereknek. Ettől még persze a "régiek" pótolhatatlanok.
2017. január 09. 11:32 #9
SpecialError
SpecialError
 
Státuszccc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.27.
Hozzászólás: 664
Csatolások: 160
Azonosító: 192434
Offline offline
Aisha számomra még mindig értelmezhetetlenül játszik, értsd.: rosszul.

Shemart és Thomast nagyon sajnálom, viszont annak örülök, hogy Paget visszajött. Az újoncok meg még majd kiderülnek. smileeee.gif
2017. január 09. 20:46 #10
- törölt felhasználó -    
Adam Rodriquezben látok fantáziát, mert az ő játékát ismerem a CSI Miamiból. Aisha 12. évados szereplését őszintén nem értem. Meg voltam róla győződve, hogy a 11. évadban nyújtott semmi után kiírják a sorozatból. Shemar távozása után ismét egy fekete pasit betenni a csapatba, nekem kicsit erőltetettnek tűnik így elsőre, de majd meglátjuk mi sül ki belőle.
2017. január 10. 15:59 #11
Dominika0413
Dominika0413
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.10.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 261850
Offline offline
* Adam Rodriguez
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!