Starity

Mégis van remény a Riley a nagyvilágban folytatására?

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. január 13. 08:58 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Egy héttel azután, hogy a Disney elkaszálta a sorozatot, Michael Jacobs kreátor bejelentette, hogy még nincs veszve minden.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. január 13. 10:18 #2
- törölt felhasználó -    
De jó lenne! A kis gézengúz se volt klasszikus értelemben vett Disney-sorozat, sőt. Nem egy olyan témát feszegettek, ami nem kerülhetne a Disneyre. Igaz, a Riley a nagyvilágban-nak is volt olyan epizódja, ami már a határokat feszegette (Riley és a kommunizmus).
Új platformon mélyebben is beleáshatnának olyan problémakörökbe, amibe Disney-sorozatként nem tehették meg. Ezáltal lehetne igazán méltó utódja A kis gézengúz-nak.
1 felhasználónak tetszik: Beckie
2017. január 13. 11:52 #3
- törölt felhasználó -    
Én örülnék neki, ha folytatódna, mert egy nagyon aranyos és tanulságos kis sorozat. Emellett a szereplői is nagyon szerethetőek. Remélem, tudnak megoldást találni arra, hogy miként folytassák. smileeee.gif
2017. január 13. 12:49 #4
Abbey Wolf
Abbey Wolf
visszatérő vendég
 
StátuszMy First Real Crush Was.......
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.28.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 250185
Offline offline
Szerintem ha nem is a Disney de valami más csatornának vagy a Netflix-nek fell kéne vennie ezt a sorozatot. Nem volt túlságosan a Disneyre való amúgy sem, hisz sokkal komolyabb volt mint más sorozatok. Úgy gondolom tanulságos és érdekes, úgy hogy szerintem folytatni kéne valahol. Lehetne még bele tenni akkor már komolyabb dolgokat még, és szerintem egy remek sorozat lenne tinédzsereknek, nem pedig gyerekeknek. Szívesen megnézném mit hoz a következő évad.
2017. január 13. 14:55 #5
Beckie
Beckie
⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅
 
StátuszA menyország szép hely, de a pokolban több az ismerős...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.27.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 343
Azonosító: 75146
Offline offline
Idézet (Abbey Wolf @ 2017.01.13. 12:49)
Szerintem ha nem is a Disney de valami más csatornának vagy a Netflix-nek fell kéne vennie ezt a sorozatot. Nem volt túlságosan a Disneyre való amúgy sem, hisz sokkal komolyabb volt mint más sorozatok. Úgy gondolom tanulságos és érdekes, úgy hogy szerintem folytatni kéne valahol. Lehetne még bele tenni akkor már komolyabb dolgokat még, és szerintem egy remek sorozat lenne tinédzsereknek, nem pedig gyerekeknek. Szívesen megnézném mit hoz a következő évad.

Úgy van. meghajolo.gif meghajolo.gif Az utóbbi évek, talán az egész évtized legértelmesebb Disney műsora volt, viszont már a második évad végén érezni lehetett, hogy az írók nem sokat tudnak kezdeni a csatorna szigorú "gyerekbarát" szabályozási keretei között, szóval nagyon remélem, hogy sikerül új helyet találni neki, és a színészek is vevők lesznek a folytatásra, mert igenis szükséges van minőségi műsorokra a fiataloknak is.
2017. január 13. 14:57 #6
Kylie_cosmetics
Kylie_cosmetics
visszatérő vendég
 
Státusz2016.11.12.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.19.
Hozzászólás: 323
Csatolások: 0
Azonosító: 261408
Offline offline
Én is egyetértek Abbey Wolf!
2017. január 13. 15:10 #7
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
Nagyon remélem hogy valahol tudják folytatni a 4. évadot. Idióta Disney már csak a hülyeségekre kíváncsi, és ne zavarjon senkit hogy a mai Disney-s sorozatokat mindenki utálja! Ez viszont nagyon jó sorozat és nem engedik! Mekkora hülyék, nagyon nagyot hibáznak azzal hogyha törlik!
2017. január 13. 16:15 #8
audreyzz
audreyzz
visszatérő vendég
 
StátuszREPUTATION IS MY DRUG
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.28.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 257475
Offline offline
Megérte a sok tweet, meg az ajánlás a Netflixnél smileeee.gif Nagyon örülök, hogy van rá esély hogy megmentsék a sorozatot.
2017. január 13. 16:18 #9
audreyzz
audreyzz
visszatérő vendég
 
StátuszREPUTATION IS MY DRUG
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.28.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 257475
Offline offline
Ez volt a Disney legnézettebb sorozata. Csak azért nem lett folytatás, mert a sorozatok 3. évada után rengeteget kell fizetni a főszereplőknek. Ezért folytatódott spin-offként a Hannah Montana, Jonas, Zack and Cody stb. ... smileeee.gif A Disney sajnos már csak a pénzre megy, nem a tartalomra. Magasról leszarják, hogy semmit nem érnek a mostani "műsoraik", mert mind akkora hülyeség, hogy az vicc.
2017. január 13. 17:00 #10
- törölt felhasználó -    
Az egyik legnormálisabb Disney-sorozat volt mostanában, szóval örülnék a folytatásnak. Sokkal jobban élvezem, mint a mostani sz*rokat (Öribarik például).
2017. január 13. 18:20 #11
- törölt felhasználó -    
Kövezzetek meg,de én kifejezetten UTÁLOM ezt a sorozatnak se nevezhető szemetet,úgyhogy rohadtul nem örülnék a folytatásnak.
2017. január 13. 20:13 #12
- törölt felhasználó -    
Fölösleges húzni tovább, úgyhogy fogadjanak meg egy jó tanácsot: hagyják abba!
2017. január 13. 22:28 #13
mikaelah
mikaelah
visszatérő vendég
 
Státuszi can't stop me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.07.
Hozzászólás: 294
Csatolások: 0
Azonosító: 257820
Offline offline
én a helyükben folytatnám, ugyan én nem vagyok a sorozat rajongója - többször is belenéztem, mert annyira ajánlják, de nekem nem annyira tetszett. Nem is nézek diznit, de az alapján amit hallok ez a sorozat az egyetlen amiért még fent "érdemes" tartani a csatornát, különben ők lesznek bajban xdd bár abban egyetértek, hogy nem a diznire való, mert azokhoz képest amilyen szennyeket leadnak, ezt a sorozatot még komolyan lehet venni, mert a többi gyakorlatilag még viccnek is rossz
2017. január 14. 12:17 #14
- törölt felhasználó -    
Ezaz! Találjanak egyet és folytatódhat!! heart.gif tv.gif
2017. január 14. 15:15 #15
Niky_Love Taylor L.
Niky_Love Taylor L.
Mrs. Dolan™ ✔
 
Státusz2015.06.10.~Best Day of my Life.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.10.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 45
Azonosító: 170939
Offline offline
Szerintem a Disneynek manapság egy olyan műsora sincs amit a hugomnak ajánlanék,ezt se érdemes tovább húzni a csatornán,nem gyerekeknek való.Inkább visszatehetnék a H2o(!),Hanna Montana,Jonas. ..meg az ilyen régebbi sorozatokat,ezeknél azóta se tudtak jobbat alkotni.
2017. január 14. 18:30 #16
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
ANNYIRA ÖRÜLNÉK
2017. január 15. 14:13 #17
Paris_Girl
Paris_Girl
új tag
 
StátuszShawn Mendes <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.11.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 261867
Offline offline
A Disney egy nagy hülyeség. Tele van rajzfilmes szarokkal, és a normális műsorok lekerülnek a műsorról. Lehet, hogy a rajzfilmek főcímdalai "elmegy" kategóriába sorolhatók. De legalább ha a mostani rajzfilmszarságok lennének olyanok, mint a főcímdalaik! De nem, egyik szarabb, mint a másik, talán csak a Csillag kontra gonosz erők tartozik az "elmegy, egész jó" kategóriába. Eleve nem nézek (néznék) meséket, tizennégy évesen, csakhogy van egy húgom, aki folyton azt néz... Úgyhogy nagyon örülnék, ha visszahoznák!!
2017. január 15. 16:35 #18
Izzy2011
Izzy2011
visszatérő vendég
 
StátuszJutyuka vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 156
Csatolások: 0
Azonosító: 204291
Offline offline
A mostani Disney channel műsorok borzalmasak. Retardált, bugyuta, értelmetlen, unalmas történetvezetéssel. Ez is egy közülük. Miért nem tudnak olyanokat csinálni, mint régen? (pl.: Totally Spice, Hannah Montana, Waverly Place varázslói, Zack és Cody élete, bár a tengerjárós folytatása már ennek sem volt jó)
2017. január 16. 07:33 #19
- törölt felhasználó -    
Az nagyon jo lenne smileeee.gif
2017. február 08. 17:49 #20
ImádásGirlmeetsworld
ImádásGirlmeetsworld
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.08.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 262387
Offline offline
Ez a kedvenc sorozatom NAGYOON NAGYOON NAGYOON NAGYOON REMÉLEEEM hogy folytatódik ez a FANTASZTIKUS SOROZAAT!!
!!!!!!!!
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!