Starity

Muri Enikő videóban borult ki A Dalban elhangzott kritika miatt

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. február 07. 08:46 #1
- törölt felhasználó -    
Sajnos nem jutott tovább Muri Enikő A Dal című műsorban, ráadásul még Caramel is leszólta a produkcióját, ami nagyon rosszul esett neki.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. február 07. 11:25 #2
- törölt felhasználó -    
Azon semmilyen kritika nem változtat, hogy Enikő dala pocsék volt és azt is rettentő hamisan adta elő. Mint ahogy azon se, hogy a zsűri egy kalap inkábbnemmondommi. Olyan előadók estek ki, mint Pál Benjámin, Fedor Kyra,
Peter Kovary & The Royal Rebels csak hogy egy néhányat soroljak. Cserébe továbbjutott Berkes Olivérék borzadálya, Kanizsai Gina összehordott, alternatív áriazagyvaléka vagy Pápai Joci rettenetesen túltolt romadala.
Mondjuk úgyis mindegy, el van már előre döntve, hogy idén Tóth Gabi fog minket képviselni a hozzá nem illő dalával.
2017. február 07. 13:32 #3
Kylie_cosmetics
Kylie_cosmetics
visszatérő vendég
 
Státusz2016.11.12.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.19.
Hozzászólás: 323
Csatolások: 0
Azonosító: 261408
Offline offline
Arpad26 TELJES MÉRTÉKBEN IGAZAD VAN EGYETÉRTEK VELED!!!!
2017. február 07. 14:09 #4
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Jó, a dal nem egy nagy szám, de semmivel nem volt rosszabb, mint azok, akik továbbmentek. De teljesen felesleges felháborodni ezen, sajnos az ember mit vár egy ilyen hozzá nem értő zsűritől? Évek óta nézem a Dalt, és még mindig halvány lila gőzük nincs róla, hogy milyen számot kell kiküldeni oda. Az is teljesen véletlen, hogy Caramel az egyik zsűri, az első két továbbjutó meg mit ad isten, Radics Gigi és Pápai Joci. Reális.
2017. február 07. 14:47 #5
Cica24
Cica24
visszatérő vendég
 
Státusz#Iloveme
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.03.
Hozzászólás: 307
Csatolások: 0
Azonosító: 260122
Offline offline
Jah pápai joci meg radics Gigi a 2 cigàny! Ez Magyarország 2017-benn!!!! Gratulálok!
2017. február 07. 14:51 #6
- törölt felhasználó -    
Amikor megláttam a bemutató kisfilmeket a Neoton Familyával, Caramellel, Kobor Jánossal, Wolf Katival, Halott Pénzzel. Gondoltam ez erős mezőny lesz, ha ők lesznek benne és 100% nyerni fogunk bárki is megy majd ki. Erre kiderült, hogy az ilyen neve nincs kis senkik indulnak a győzelemért. Pl Tóth Andit meg Muri Enikőt igazából nem értem mi a fenét kerestek itt. A többi selejtről nem is beszélve. Tóth Gabival az élen.
2017. február 07. 15:09 #7
AnnaZriinyi
AnnaZriinyi
underworld shooter♦
 
StátuszAbsque pugna non est victoria.«
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.19.
Hozzászólás: 1951
Csatolások: 16
Azonosító: 239228
Offline offline
Enikő elég hamisan adta elő a Saját!!! számát!
2017. február 07. 15:23 #8
CimFam
CimFam
 
Státusz#ShawnMendesToHungary Kérlek használd ezt a hashtaget minden közösségi oldalon!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 517
Csatolások: 0
Azonosító: 256999
Offline offline
Cica24: hát igen. Ez Magyarország 2017-benn!!!! Gratulálok! Ez most neked szól. Gratulálok az ilyen embereknek, mint amilyen te is vagy... Szánalmas...
2017. február 07. 17:19 #9
Hollywood
Hollywood
visszatérő vendég
 
Státusz~A girl has no name~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.03.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 179378
Offline offline
El kell fogadni ... Jah hogy neki nem megy mert kifizetett egy zsák pénzt azoknak az íróknak akik nem magyarok és nem tudom milyen versenyzőnek a dalát is ők írtak aki megnyerte ezt a versenyt. Nekem nem tetszett van sokkal jobb is ès ők csak elmondtak a véleményüket ami szerintem teljesen korrekt volt és ez a zsűri legalább tud megfogalmazni egy kritikát nem úgy mint az X-faktorban hogy: tetszett jó volt minden frankó. Ebből hogy építkezzen valaki. Most tanulhatott Enikő legközelebb jobb lesz és magyarokkal próbáljon íratni dalt vagy maga mert még is csak Magyarországot képviselte volna ha megnyeri . Másik magyarul énekeljenek már könyörgöm!!! Olyan szép nyelv.
2017. február 07. 19:49 #10
Girl23
Girl23
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.13.
Hozzászólás: 754
Csatolások: 0
Azonosító: 240285
Offline offline
A Dal 2017-beli dalok közül szerintem ez a legjobb, de ő valami borzasztóan hamisan énekli, ami elrontja az egészet.
2017. február 07. 20:04 #11
bohóc9
bohóc9
wor(k)shipper
 
Státuszbohoc9 még nem állította be a státuszát :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 1330
Csatolások: 0
Azonosító: 200672
Offline offline
Imádom ezt a zsűrit, ahogy itt előttem már megfogalmazták, normális kritikát lehet tőlük hallani, tanácsokat, amiket mmeg lehet fogadni, nem úgy, mint a többi tehettségkutatóban, ahol a az egyik zsűritag azt mondja, hogy jó volt, a másik meg kontrázik, hogy nem volt jó, és ezen megy a hajtépés mindenfajta érv nélkül.
Viszont itt annyiban nem értettem egyet Zsédával, hogy a hangja nem volt csodálatos, tök hamisan énekelt! Persze élőben biztos máshogy hangzott, mint a videón, de az ESC-n a szavazók nagy része se fogja élőben látni a produkciót. Másoknak sikerült tisztán énekelniük, szoval nincs kifogás. Ha már az intonációná tartunk, az volt nagyon furcsa, hogy sokmindenkinek mondták, hogy hamis volt, de pl Tóth Gabinak nem, pedig elég gyakran félreintonált. Az ő szintjén azért ilyet már nem kéne. Értem én, hogy a sok negatívum mellé oda kell biggyeszteni egy pozitívumot is, de az legalább igaz legyen, mert azt is lehet találni mindegyikben.
Enikő dala nekem nem tetszik annyira, de még ha hiperszuper jó lenne, akkor sem kéne nagyon panaszkodnia, mert minden évben vannak számok, amik idő előtt kiesnek. Idén mondjuk még nem volt ilyen. Meglátjuk.
2017. február 07. 20:16 #12
bohóc9
bohóc9
wor(k)shipper
 
Státuszbohoc9 még nem állította be a státuszát :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 1330
Csatolások: 0
Azonosító: 200672
Offline offline
Mégis visszavonom, hogy idén nem volt olyan dal, ami idő előtt esett ki. Fedor Kyra legalább egy döntőt megérdemelt volna, szerintem senki nem énekelt olyan tisztán, mint ő, a dala pedig fenomenálises energikus. A másik Sapszon Orsi, aki gyönyörűen adta elő a gyönyörű dalát. Kovaryék kiesését sem néztem jó szemmel, de sajnos az alternatív rock meglehetősen underground műfaj, amit nem volna szerencsés kiküldeni. És ezek helyett olyanok vannak bent, akiknek a top30-ba bekerülését sem értem. Inkább nem mondok neveket, csak a tuc-tuc zenékre utalok egy kicsit. Néhány szám tök egyforma. Hallottatok már az egyediségről? Ha nem, ajánlom Kanizsa Gina dalát. Na az egyedi.
2017. február 07. 20:17 #13
- törölt felhasználó -    
Ez van...
A zsűri csak jobban tudja mint ő.
2017. február 07. 22:25 #14
Cassia
Cassia
visszatérő vendég
 
StátuszYou never stop loving someone. You either never did or you always will.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.19.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 253297
Offline offline
De nem igaz hogy nem hallotta milyen borzasztó hamisan énekel..hát valami katasztrófa volt ez a dal, de tényleg. Úgyhogy csak ne puffogjon mert jogos a kritika. Ráadásul el kell tudni viselni.
2017. február 08. 08:30 #15
BeckyGforevör
BeckyGforevör
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.25.
Hozzászólás: 501
Csatolások: 0
Azonosító: 258339
Offline offline
Hát ez borzasztó hamis. De a dal tetszik.
2017. február 08. 17:07 #16
ramio
ramio
delaney
 
Státusztalán egy napon majd újra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.24.
Hozzászólás: 13726
Csatolások: 622
Azonosító: 258309
Offline offline
Nem ez volt a legjobb dal, de tovább juthatott volna. Majdnem mindenki hamisan énekelt, ezt sokszor a zsűri nem volt hajlandó észrevenni, így ezt nem is lehet már hibának tekinteni. Maga a dal nem lenne rossz.
2017. február 11. 15:10 #17
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Szerintem az egész Dal egy nagy csalódás...de már évek óta. Értem én, hogy a hang nem számít, de azért amilyen hamis dolgokra adtak tegnap is 10 pontot, komolyan sírni támadt kedvem. A 88. angol popdal meg hiába menő meg jó meg minden izgi dolog, ha egyszer semmire sem lesz elég...
2017. február 11. 18:58 #18
Gingerina
Gingerina
visszatérő vendég
 
StátuszI WILL TRAVEL THE W O R L D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.27.
Hozzászólás: 142
Csatolások: 0
Azonosító: 261537
Offline offline
Nekem sem tetszik, de ami a legjobban zavart, hogy a cikkben a SZÍNPADRA m betűvel lett írva. Kedves szerző, erre figyelj oda? wink.gif
2017. február 11. 19:26 #19
- törölt felhasználó -    
@Gingerina

Tényleg színpad! Köszi az észrevételt, beismerem, hogy hibáztam! sad.gif Nem figyeltem eléggé! sad.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok