Starity

A Dal 2017: Pápai Joci képviseli hazánkat az Eurovíziós Dalfesztiválon

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. február 19. 09:08 #21
tiktak
tiktak
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 126
Csatolások: 0
Azonosító: 186869
Offline offline
Bocs a stílusért. Szemét, undorító zsűri volt ez Zsédával és Caramellel az èlen. Tudták jól h Gabi dalàt szerette a közönsèg, hisz minden adásban magas pontszámot kapott, ennek ellenére "egèsz véletlenül" nem juttatták a 4-be. Caramelt remélem le is cserélik mert h semmit nem tett hozzá ehhez a műsorhoz az is biztos, Jocikàt nyomatta végig (vajon miért..smileeee.gif)
1 felhasználónak tetszik: Violetta sztár2
2017. február 19. 09:10 #22
Hollywood
Hollywood
visszatérő vendég
 
Státusz~A girl has no name~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.03.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 179378
Offline offline
Egy 20 mp után ki is kapcsoltam mert nem bírtam tovább hallgatni... Ez a kecske hang utazás és a háttér meg az a kék ing nagyon undorító ha voltunk már utolsók most biztos azok leszünk!
2017. február 19. 09:21 #23
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Idézet (tiktak @ 2017.02.19. 09:08)
Bocs a stílusért. Szemét, undorító zsűri volt ez Zsédával és Caramellel az èlen. Tudták jól h Gabi dalàt szerette a közönsèg, hisz minden adásban magas pontszámot kapott, ennek ellenére "egèsz véletlenül" nem juttatták a 4-be. Caramelt remélem le is cserélik mert h semmit nem tett hozzá ehhez a műsorhoz az is biztos, Jocikàt nyomatta végig (vajon miért..smileeee.gif)

Engem is kiakasztott ez, hogy hát megy a bragyizás rendesen a versenyzők és a zsűri között. Caramel például nem is fogta vissza magát, ő meg is mondta milyen jó barátok Pápai Jocival, de könyörgök, a zsűrinek nem baráti és kapcsolat alapon kéne döntenie, hanem a dalok közül. Már pedig nekik marhára nem volt a pakliba például a Soulwave sem, egész erősen akarták már az első fellépésük után ,hogy ne jöjjenek vissza.
Én is már úgy éreztem az est végén, hogy sokkal jobb lett volna, ha az egész estét a közönség dönti el, teljesen más eredmény alakult volna ki.
1 felhasználónak tetszik: Violetta sztár2
2017. február 19. 09:31 #24
Zsombor1989
Zsombor1989
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.06.
Hozzászólás: 122
Csatolások: 0
Azonosító: 247914
Offline offline
Gratulálok! Sikerült kiválasztani az egyik lerosszabb dalt a mezőnyben, ami ráadásul egyáltalán nem a magyar kultúrát és népzenét tükrözi.
2017. február 19. 09:35 #25
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Sose néztem az Euróvíziót. Teljesen felesleges, hiszen a politika dönt úgy is. Arra jó ez a műsor, hogy egy magyar megmutathatja magát nemzetközi szinten, és felkaphatják. Ebben drukkolok neki, remélem, hogy sikereket ér el. Bár a dala nem tetszett, ahogy most meghallgattam, de azért rosszat nem fogok neki kívánni.
2017. február 19. 09:42 #26
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
Tóth Gabit kellett volna küldeni. Az ő dalát szerette az egés ország, az a magyar népzenét tükrözi, de ennek semmi köze a magyar kultúrához. Annyira szar, hogy ebben az egész euróvizióban is csak a politika van, pedig az Eurovíziós dalfesztivál eredetileg pont azért lett kitalálva, hogy áthidalja a politikai akadályokat...
1 felhasználónak tetszik: Violetta sztár2
2017. február 19. 09:46 #27
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Teljesen mindegy kit küldenek ki mennyire jó a dal a politika itt is közre játszik megint a béka hátsója alatt végezzük mint tavaly hiába volt a közönség kedvenc Freddie és jó volt a dal esélyünk sincs
1 felhasználónak tetszik: Violetta sztár2
2017. február 19. 09:48 #28
CimFam
CimFam
 
Státusz#ShawnMendesToHungary Kérlek használd ezt a hashtaget minden közösségi oldalon!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 517
Csatolások: 0
Azonosító: 256999
Offline offline
rosa82: egyetértek... :-(
1 felhasználónak tetszik: Violetta sztár2
2017. február 19. 09:51 #29
CimFam
CimFam
 
Státusz#ShawnMendesToHungary Kérlek használd ezt a hashtaget minden közösségi oldalon!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 517
Csatolások: 0
Azonosító: 256999
Offline offline
Én egyébként szívem szerintem Radics Gigit vagy Kanizsa Ginát küldtem volna ki.
2017. február 19. 10:19 #30
- törölt felhasználó -    
Nem akarok rasszista lenni, de Magyarországot ne ezzel a dallal képviseljük már. Képviselje ezzel a romákat, de ne a magyarokat.
2017. február 19. 10:21 #31
- törölt felhasználó -    
Én komolyan lesokkolódtam. Nem néztem tegnap a műsort, de az, hogy nem Gabi jutott ki, akit a közönség (a szavazatok alapján) a legjobban szeretett, és akinek a dalához -úgy gondolom-, mi magyarok, jobban tudunk kapcsolódni, vicc. Nem Jocival van gond, nem a dallal és nem az előadással, hanem az, hogy az az érzésem, hogy csak azért ő megy ki Kijevbe, mert azt akarják mutogatni, mennyire elfogadó ez a magyar nép.
2017. február 19. 10:26 #32
- törölt felhasználó -    
Idézet (kiscsajszi028 @ 2017.02.19. 09:07)
Először is aki azt mondja h nem jó dal az mélyen nézzen magába. Jó dal, csak nem feltétlenül az Eurovízióra való. Aki rasszistáskodik h "jajj miért ezt a cigányt küldjük ki", az gondolkodjon el, mert szerintem a dal számít nem az h ki énekli. "Tóth Gabinak kellett volna", igen na az tényleg egy pocsék szám volt. Egy gyenge próbálkozás volt nem több. De ezt a zsűri is megmondta neki. Sajnos az idei Dal iszonyat gyenge mezőnnyel rendelkezett, számra pontosan nekem 2db tetszett. Az egyik pont Pápai Joci dala volt ezért is örülök h ő megy. Másrészről 0, azaz nulla olyan dal volt, amire első pillanatban azt mondtam volna "őt kell kiküldeni". Nem volt olyan ami kifejezetten oda való lett volna. Az más kérdés h "idén sem nyerünk" stb... Magyarországnak nem sok esélye van nyerni valljuk be őszintén. A tavalyi produkciónknak (Freddinek), aki mintegy tökéletes eurovíziós dalt adott elő legalább a Top 10-ben kellett volna szerepelnie. Jó, a Sergey Lazarev meg a Dami Im tényleg verhetetlen volt. Erre mi történik? Magyarország 19. és bár erős a mezőny, van előttünk néhány oda nem illő produkció.
Én nagyon kíváncsi hogyan szerepelünk idén, kívánjuk a legjobbakat smileeee.gif


Teljesen egyetértek! Az idei mezőny nagyon gyenge volt, lássuk be. Egyébként meg Magyarország akár az esélytelenek nyugalmával hátra is dőlhetne, ami a top ötöt illeti, mert a top tíznél előrébb nem fogunk jutni. Ez nem Joci hibája, nekem a kb. 5 számból, ami tetszett, ez volt az egyik. Az Eurovisio csak a politikáról szól, ennek ékes példája Freddie, de ezt már leírtabmás. Egyébként Jocit a közönség szavazta meg, nem értem, miért prkblémázik mindenki. Ha ők nem őt akarták volna, akár szavazhattak is volna ez ellen. A származását meg ne keverjük ide ilyen gusztustalan, rasszista módon, mert amit én eddig hallottam róla, az alapján sokkal igazabb magyar, mint néhányan, akik nem cigány származásúak. Neki se és Caramelnek se volt egy könnyű élete, mégis itt vannak. Ez inkább becsülendő lenne, mint leszólandó...
1 felhasználónak tetszik: Violetta sztár2
2017. február 19. 10:29 #33
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Caramel kimondta hogy Gigi és Joci a barátai és hű milyen érdekes! Erre MINDKETTEN bejutottak a négy közé! Fantasztikus... Azt hiszem ezen el lehet gondolkodni... Gabi volt szinte az egyetlen értékelhető a műsorban ő egy igazi kincs külföldi listákat meg top8 videókat néztem szinte mindegyiknek Gabi volt az 1. helyezettje szeretik a külföldiek is! Mégis hogy lehet az hogy nem azt küldjük ki akit a világ is szeret? Nagyobb esélyünk lenne. De persze a zsűri elvágta az esélyeinket még csak attól is hogy egyáltalán szavazhassunk Gabira nehogy megnyerje...
1 felhasználónak tetszik: Violetta sztár2
2017. február 19. 10:36 #34
tiktak
tiktak
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 126
Csatolások: 0
Azonosító: 186869
Offline offline
Idézet (Fairies @ 2017.02.19. 10:21)
Én komolyan lesokkolódtam. Nem néztem tegnap a műsort, de az, hogy nem Gabi jutott ki, akit a közönség (a szavazatok alapján) a legjobban szeretett, és akinek a dalához -úgy gondolom-, mi magyarok, jobban tudunk kapcsolódni, vicc. Nem Jocival van gond, nem a dallal és nem az előadással, hanem az, hogy az az érzésem, hogy csak azért ő megy ki Kijevbe, mert azt akarják mutogatni, mennyire elfogadó ez a magyar nép.

Pontosan így van. sad.gif
2017. február 19. 10:38 #35
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
Szerintem tök jó ez a Joci!!!
2017. február 19. 10:57 #36
- törölt felhasználó -    
Ahogy a nővérem is megmondta, nem kell csodálkozni, hogy ő jutott tovább. Sok a tezstvíír és a "szakértői" zsűri is egy nagy nulla volt. Nem csoda, hogy egy hangtalan, tehetségtelen roma fog minket képviselni.

Egyébként tegnapig azt se tudtam hogy létezik. rohog.gif
2017. február 19. 10:58 #37
- törölt felhasználó -    
Már a tavalyi Euróvíziós dalfesztivál végkimenetele elég nagy vicc volt, na már most kíváncsi vagyok az ideire, hogy az felülmúlja vicc kategóriában a tavalyit.
Nem tudom ki volt az az okos aki úgy gondolta, hogy magyar számmal lesz esélyünk. A mai világban már mindenki csak a nagy nemzetközi nyelvű angol számokat értékeli, hibába vannak jó magyar nyelvű számok. A magyar számmal még nem lenne akkora nagy gáz, ha nem egy magyar népzene+ magyar rap keveréke lenne!! Önmagában a szám tényleg jó, de nem az Euróvízióra való.
De akkor sem kéne néhány embernek hisztiznie, hogy jajj miért a cigányt küldtük ki? Először is tiszteljük már meg az embertársainkat, hogy nem ezt mondjuk hanem hogy roma származású. Az már más kérdés, hogy az MTV (mert közösségi szavazásról itt szó sincs, nehogy azt higyjétek) azért küldi őt, mert a magyar elfogadó nép és ugyanúgy embereknek tekintjük a különböző származású embereket így majd megszánnak minket és mindenki ránk szavaz.
2017. február 19. 11:01 #38
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Képes lennék teleírni minimum 6 oldalt a véleményemről, de úgy látom, összességében mindenki megtette már ezt helyettem. Csak annyit, hogy hiába küldünk bárkit is, esélytelen, hogy nyerjünk, akkor meg már nem tök mindegy, hogy ki megy? Mondom ezt úgy, hogy Gabinak szurkoltam, a többi messze elbújhatna, pedig még ez sem volt tökéletes. Ezzel sem nyertünk volna...ergo mindegy, hogy roma vagy sem...ez van...ennyi erővel nézzük meg ki az ország vezetője, aztán kész. Már rég leírtuk magunkat.
1 felhasználónak tetszik: Violetta sztár2
2017. február 19. 11:05 #39
- törölt felhasználó -    
Ez most komoly ???
Evvel nem lehet nyerni......
2017. február 19. 11:06 #40
- törölt felhasználó -    
Már teljesen mindegy ki megy, úgysem nyerünk sosem...
Amúgy nem követem a műsort, de szerintem nincs baj a dalnak a szövegével, sem a dallamával, szóval ez normális, hogy tovább jutott, mivel így reklámozták, nem?
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok